Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma to jak przegrać po 2 samobójach w 84 i 90 minucie meczu. Uwielbiam tę grę :listek:

 

 

FIFA 17 Mistrzostwa FUT (w menu).jpg

Edytowane przez VIPuser
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przecież od lat tak się gra czy to w FIFA czy w PES, 4 obrońców nie tyka się do czasu gdy nie ma wyjścia w granicach 16 metra, czym później tym lepiej. Całą robotę wykonuje CDM . Tak jest od lat, a jeśli Ktos o tym nie wiedział to gratuluję wejścia na wyższy poziom grania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przecież od lat tak się gra czy to w FIFA czy w PES, 4 obrońców nie tyka się do czasu gdy nie ma wyjścia w granicach 16 metra, czym później tym lepiej. Całą robotę wykonuje CDM . Tak jest od lat, a jeśli Ktos o tym nie wiedział to gratuluję wejścia na wyższy poziom grania

Tak . Jest od lat. Ale tak bezczelnego stojanowa w obronie jak dzis w 3-4 meczach to nie widzialem. 5 w obronie i klient stoi.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to warto rozciągnąć grę czasem a nie grać betonowo tiki take .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, TrueGrand napisał:

No to warto rozciągnąć grę czasem a nie grać betonowo tiki take .

Albo wrzucić PTB i zacząć grać jak przeciwnik. Wtedy okazuje się, że przeciwnik nie potrafi skleić akcji, o bramkę trudniej, bo nie może Cię skontrować : p Tylko szkoda, że gra na PTB jest taka męcząca.

 

Posiada ktoś taktykę/instrukcje Bruce Granneca? Ktoś wrzucał tutaj skład, ale nie pamiętam, czy razem z taktyką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 1:18

Tu masz sklad tylko. Wlasnie nie moge znaleźć wlasnej taktyki i wytycznych

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego i dużo zdrowia!!!!

Spokojnych i radosnych świąt!!!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Kani napisał:

Od dwóch godzin w każdym (KAŻDYM!) meczu lagi. Przy łączeniu z praktycznie każdym przeciwnikiem zasięg w końcu spada na 2 pomarańczowe kreski. Sprawdzam neta... pobieranie 50mb/s. To jest k***a chore.

Bo szybkosć transmisji danych ma marginalne znaczenie, fifa przesyła ich niewiele. Ważne jest opóźnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki , kiedy zmieniac piłkarza bo jest ewidentnie kontuzja ? Mam często krzyżyk który po jakimś czasie znika, oznacza to, że już jest OK czy zawsze jak jest krzyżyk to mimo zniknięcia warto zmienić piłkarza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się nowe sbc, piłkarze z Juventusu potrzebni do wyzwania narodowości włoskiej schodzili po 10k.

Ktoś wykupił wszystkie karty hehe. Cuda Cuda Ogłaszają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt społecznościo Ultimate Team ! Szczęścia w paczkach, jak najwięcej wygranych meczów i dużo coinsów jeżeli chodzi o Fifę.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zagrałem 28 meczy bo jechałem wieczorem na święta, więc już nie mam więcej okazji zagrać te Fut Champions. Bilans 15-13, zmęcznie tak dało się we znaki że o ile w ofensywie było spoko i dużo bramek strzelałem, tak w defensywie co chwile jakieś dziury. Szkoda że nie ma golda 3, chociaż w ostatnich 3 meczach prowadziłem i wszystkie przegrałem, to zostały jeszcze szanse na elite miesięczną. 
A tak ogólnie patrząc to w tą Lige najgorzej mi się grało, nawet w tych pierwszych meczach. A najlepsze jest to, że okazało się, że zresetowały mi się wytyczne i pewnie od paru tygodni gram na domyślnych :1_grinning: 

Wesołych!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt!

Jak najmniej połamanych padów wam życzę! :1_grinning:

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj Benzema zapewnił mi kolejny spadek z ligi  Chyba czas, zeby powędrował do kogos innego :wink:

 

No ale niewazne. Sa swieta i trzeba troche odpoczac od  Fify. 

Życzę Wam wszystkim zdrowych, spokojnych i radosnych świąt.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świat Panowie :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Albo wrzucić PTB i zacząć grać jak przeciwnik. Wtedy okazuje się, że przeciwnik nie potrafi skleić akcji, o bramkę trudniej, bo nie może Cię skontrować : p Tylko szkoda, że gra na PTB jest taka męcząca.

 

Posiada ktoś taktykę/instrukcje Bruce Granneca? Ktoś wrzucał tutaj skład, ale nie pamiętam, czy razem z taktyką.

https://www.google.de/amp/s/amp.reddit.com/r/FIFA/comments/5hkw5m/bruce_grannec_custom_tactics/?client=ms-android-samsung

Tu cos znalazlem

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego dla Was oraz dla Waszych bliskich. Skilla życzę byście sobie go wyrobili bo marudzicie jak baby podczas okresu albo mohery na targu jak karpie sprzedają za tłuste.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłem zrobic sbc na Perrin'a. W 16 jego zwykla karta niezle sie gralo w francuskim skladzie. Tu mi do bpl pasowal idealnie. 35k na to zadanie i skład wzmocniony

19ca78bd7ac988d3f1e1c85dc109b120.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, lokitheman napisał:

 

 

 

Od 1:18

 

Tu masz sklad tylko. Wlasnie nie moge znaleźć wlasnej taktyki i wytycznych

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • 70
  • 40
  • O
  • 60
  • 40
  • 65
  • FF
  • 50
  • 65
  • 35
  • Cover
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, życzymy sobie zdrowia a imo nie da się być zdrowym na umyśle grając w tego raka .

To jest skandal ja ta gra drukuje . To EA gra z nami a nie my w fife .

Powodzonka I nara, ja głupcem nie jestem i wysiadam z tego pociągu idiotów napychających kieszenie dolarami dla EA.

Zastanawiam sie tylko, jak to możliwe, że jeszcze nikt tym się nie zają, nikt nie napisał. Ta gra to niebezpieczeństwo gorsze jak poker. Nigdy przenigdy nie pozwolę swojemu synowi tego tworu ruszyć .

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tom182, @EZreal

 

Dzięki :)

 

W skrócie 70 - 40 - O  /  60 - 40 - 65 - FF  /  50 - 65 - 35 - Cover.

Prawdopodobne instrukcje - ST - Get In Behind, LB/RB - Stay Back, reszta domyślnie.

Podobno też na starcie ustawia defensywne nastawienie i grę z kontry, a po jakimś czasie(gdy tego chce) zmienia taktykę w menu zespołu na tą swoją customową. Choć to pewnie zależy od przebiegu meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać jak te zasrane handicapy skończą się . O ile w ogóle to możliwe, bo widzę, że niestety wielu nawet tego nie zauważa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo jak zauważyć, jak moimi składami ocenionymi na 86-87 (mam Ronaldo i Suareza, wąsa, SIfa między innymi) grałem na srebrne składy 3 w ciągu 3 dni ostatnich i skończyło się 5:0, 2:0 i 4:0 dla mnie? Moi gracze żadnego udaru nie dostali, w obronie kasowali tych przeciętnych napastników, napastnicy niszczyli tych miernych bramkarzy.

 

Ten magiczny srebrny skład od Dommanu jest naprawdę fajny. Dużo pejsu, skilla, zwinności. Pod takiego gracza jak jego autor bardzo dobrze dobrana drużyna, ale przeciętny gracz nic sensownego nią nie ugra.

Edytowane przez no4b
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×