Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Z innej beczki :)

 

https://www.futbin.com/17/squad/873078

 

Co byście zmienili?
To ma być fitness squad ale moze coś bym podciągnął jeszcze jak warto.

Może formacje?
Grając na tych dwóch CDM jest niby spoko ale 65-70 min i oboje juz nie maja siły biegać.
Może warto zmienić formacje na 1 cdm i w razie czego robić zmiane podczas meczu?
Warto kupic Cavaniego za 10k? Bedzie lepszy niż BY?

 

 

Budżet powiedzmy 20-30k + cena za zawodnika

Edytowane przez madithon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, lokitheman napisał:

 

ale to jest glupie jak dla mnie rozumowanie.

 

Im lepszy, im bardziej zajebisty skład tym powinnismy miec wieksza przewage w grze. I ta zależność powinna byc prawidłowa. Wtedy gracz który gra w ta gre porażkę sobie wytłumaczy na dwa sposoby: przegralem bo bylem słabszy albo miałem gorszy skład, a nie ze przegralem bo gra sparalizowala moich grajkow.

 

FP by schodzily bo ktoś by dążył by jego Ultimate Team byl coraz mocniejszy.

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

 

Mam takie same przemyślenia , może po prostu nie da się tego zrobić i zmiana silnika tylko uwypukliła te skrypty ? Może boją się że zaczeły by dzieciaki spamować z pewnej "klepki" strzały ? Wyników 20-0 ??

 

Pamiętajmy też np o Halo gdzie nie ma litośći w matchmakingu a ludzie trafiają na wymiataczy rakich że nawet  dobrze grający gracz może sie zniechecić , walcząc co mecz o "życie" , fifka to mimo wszystko jest gra mainstremowa

 

Niemniej jednak beka nieustająca jak poczytałem part2 na reddicie , np. pojęcia nie miałem że na oficjalnym forum ea banują za wspomnienie o momentum :) 

plus te porady hehe 

 

 

 


Extra attention 35+, 75 + minutes. Pass around, hold possesion. Dont score in first 5 minutes. Try not to get red for your opponent, if you got penalty make extra sure to bury it down. 

Watch for "olympic runners" in 40 +, 85+ minutes - basically players running from deep, through centre, unmarked that your defenders wont pick up. 

Dont play corners to the box in these moments, dont rely on shielding of ball, as strength and other stats go west. 

Dont expect critical fouls to be called in and around the box if leading by 2, switch to defense immediately, you are about to get counterattacked, your defense will have bad positions and manually drag players asap, go for fouls on half if possible. 

If your defenders are not marking tight or at all, passes go bad, cant finish etc - long story short, your difficullty went way up, switch formation, extra subs. 

Simply said, if you feel heavy game balancing is in order dont relly on ANYTHINGa nd dont get mad from...like never :)

 
 

 

 

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna fifa, gdzie czulem, ze majac super sklad(overall 88 wtedy czy tam 89) i wygrywalem 90% spotkan to byla fifa 14. Wtedy nie bylo jakis bzdur, Messi strzelal praktycznie z kazdej pozycji. Od 15 mechanizm gry ulegl strasznemu pogorszeniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, widziałem instant bany za wspomnienie o momentum na forum Ea. Ewidentnie coś jest na rzeczy, szkoda, że Ea ma nas w dupie.

Ciekawi mnie to czy są w stanie podkręcić go nieco tylko wybranym. Bo jeśli chodzi o paczki to na pewno tak robią. Patrz youtuberow żyjących blisko z Ea...

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://fifaforums.easports.com/en/discussion/225284/to-all-the-guys-who-came-from-dark-places-talking-about-momentum/p2

 

w tym temacie nikt bana nie dostal o dziwo.

 

Dont expect critical fouls to be called in and around the box if leading by 2, switch to defense immediately, you are about to get counterattacked, your defense will have bad positions and manually drag players asap, go for fouls on half if possible. 

 

to jest to, co dopadalo mnie w ten weekend i ja o tym doskonale wiedzialem ale nic zrobic nie moglem. Np. Faul na moim graczu w polu karnym EWIDENTNY wjazd od tylu w nogi - faulu nie ma, idzie kontra, bo zawsze gra wypycha naszych zawodnikow po 75+ minucie z obrony gdy prowadzimy, przypadek? Nie sadze. Oczywiscie po tej kontrze trace bramke. 

 

Druga sprawa - gram z typem kaleka, podania koles nie potrafi wymienic raz na jakis czas no ale gra funduje mu karnego z niczego doslownie. Minuta? 75+ ;)))) Lloris rzuca sie idealnie i powinien to obronic, jednak magicznie dotyka pilki, ktora zamiast isc na aut wpada do bramki.

 

wszystko bylo nagrane stety/niestety na twitchu. Dowody mam dobitnie pokazujace, jak gra potrafi robic w CH. 

Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pare minut temu gralem w finale draftu, pechowo przegralem po dogrywce i nagroda 12 rzadkich zawodnikow, kazdy o wartosci qs. poszlo za 10k , takze nawet wklad sie nie zwrocil. niezle sie bawia w ea.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Placz nic nie da... przestancie grac w tego crapa :) bez pilki na konsoli tez mozna zyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, dlatego kupiłem Wiedźmin 3 GOTY ;)

Nie grałem w bardziej frustrujące grę od FIFY i PESa.

Ogólnie to mam pecha bo przeszedłem z PESa do FIFY bo tam momentum było zbyt agresywne, no i FIFA 17 funduje mi doznania identyczne jak PES 2016 jeśli chodzi o robienie z graczy debili .

Nawet kupiłem dla FIFY XO buahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko Ty kupiłeś specjalnie x1. EA doskonale wie, jak sprzedać gówno owinięte w kolorowy papierek. Niestety społeczność graczy jest jedną z gorszych, bo nie mają nawet najmniejszej siły przebicia i wpływu na decyzje producenta. Rok w rok to samo, a i tak we wrześniu wszyscy lecimy na premierę po nową fifkę z marzeniem trafienia Messiego/CRa w darmowych paczkach za wersję delux (ewentualnie FP... cokolwiek).

 

Chociaż z drugiej strony, to przykładów, gdzie producent w dzisiejszych czasach obiecuje gruszki na wierzbie jest sporo. Takie czasy dymania i pogoni za hajsem :1_grinning:

 

Edytowane przez Foxter
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3-4 lata wstecz nie mogłem sie doczekać az odpalę konsole i pogram w Fife, gra sprawiała mi mega frajdę, z biegiem czasu czułem, ze gram coraz lepiej i poziom trzymałem. Od fify 15 , boje sie często odpalać ten tytul,dlatego żeby żona nie dostała zjebki, żeby dnia sobie nie psuć i najzwyczajniej zaczyna mnie to nudzić, bo niby po co to włączać i "oglądać mecz" no bo przeciez , czuć ze wpływ na wynik jest jakies 40-60% ??? Żałuje tylko ze przez te 7 lat, grałem tylko w piłki, przez co moj skill w grach typu BF, COD, jest zerowy i nawet jak mam ochotę teraz przestać kopać ta pseudo piłkę to boje sie, ze w innym gatunku gier sie nie odnajdę :) 

Na prawdę to jest fenomen, grac w jeden tytuł 7 rok, zamiast czuć sie coraz pewniej, człowiek czuje sie bezsilny :) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha mam to samo.

Wychowałem się na graniu w RTSy na PC lub piłkę na konsoli .

Nawet wczoraj trzymałem w łapach BF1 i COD z remasterem MW, ale przecież ja tam przez rok musiałbym uczyć się wszystkiego od zera .

Jedyne co mnie tam ciągnie to fakt, że jak złapie skilla to nikt mnie nie wydyma .

FIFA jest takim Need for Speedem. Jak tam wypadniesz z trasy to kolumna aut sterowana przez AI poczeka ;)

Zagrałem już kilka friendly meczy z kumplami ONLINE.

Nieważne czy ktoś gra pół roku czy 10 lat w fife , zawsze mistrza zdobywa się lepszym stosunkiem bramek haha.

FIFA nikogo nie skrzywdzi.

Zawsze mam ten sam schemat .

Pierwszy mecz wygrywam 2-0

Drugi jest zawsze remisowy! , 3 przegrywam także 2 golami aby ostatni mecz był niby ten wow . Wynik zawsze jest 3-1 lub 4-2 w plecy, a ostatni mecz to walka i ktoś wygrywa 1 golem .

Smutek smutek i jeszcze raz smutek .

Nie chcę mi się grać 20 raz z rzędu tego samego schematu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mam to w pompie, tak mi sie ten klimat 1 wojny w BF podoba, ze zadzieram kiecę i jadę do media kupić BF, jak bedzie totalna padaka, to najwyżej będę pare złotych w plecy, gra jest świeża wiec sie sprzeda :)  Dawaj Truegrand , kupuj tez i wbijamy na mapę :) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kupiłem wiedźmina 3 GOTY . Przychodzi kurier i znikam w tym świecie :) a jak już skończę Wieśka to bankowo kupię BF1.

Lub wrócę do FIFY gdy EA przekręci suwaki w stronę normalności .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF1 za 169 zł na PS Store..

Może też się zainteresuje jak tak mówicie ze fajne :1_grinning:

 

Od czytania tego narzekania tez mam ochote rzucic w kat Fife i wrocic do destiny :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, madithon napisał:

BF1 za 169 zł na PS Store..

Może też się zainteresuje jak tak mówicie ze fajne :1_grinning:

 

Od czytania tego narzekania tez mam ochote rzucic w kat Fife i wrocic do destiny :1_grinning:

No cena jest fajna na ps+, tylko problem w tym  że jak nie będę istniał w Multi  to pudełko odsprzedam. Ręce już opadają na ta fife :38_worried: Ja tak oglądam, na twitch tego BF i fajnie to wygląda, zerknij sobie Madithon :)

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF jest świetny. Doskonała odskocznia od Fify.

Polecam.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem turniej z kuzynami w święta i grało sie fajnie. Dzisiaj wróciłem odpaliłem FUT. Co tu sie dzieje piłka odskakuje na metr biegają jak po koksie. Chyba inna grę włączyłem. Po co kupować FP jak z paczek leci takie gówno i teraz nawet dobry skład nic nie da jak i tak ogórki Cię dojada.

Taka pomoc dla nowych niech wsadza sobie głęboko. To jak w bf koleś np 50lvl strzela ślepakami do tego z 1lvl żeby go nie zniechęcić. LOL

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, unki napisał:

BF jest świetny. Doskonała odskocznia od Fify.

Polecam.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No właśnie Unki, totalny laik ogarnie temat Multi ,????  Juz Już jestem bardzo bliski zakupu :)

Hehehe Qudlaty , nie gadaj że w BF tez jest handi ?? 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge powiedziec jak to było w Destiny - też FPS jak BF1 tylko troche wiecej sie dzieje i jest szybszy.

 

Na poczatku jest troche ciężko, zwłaszcza jak się nigdy nie grało w FPS na padzie - ale po paru/nastu godzinach idzie ogarnąć.

 

Handi jest tylko taki (przynajmniej w Destiny jest) ze jest troche AIM bot zaimplementowany w gre - tzn ze nie musisz idealnie trafic kogoś w głowę żeby był headshot. Natomiast nie działa to az tak, ze walniesz 50m od gościa i go trafisz.

 

Ja w destiny sie swietnie bawilem i multi daje rade, nie raz sie zdarzalo, ze konczylem mape na 1 miejscu.
 

Popytaj znajomych - moze ktos ma i Ci pozyczy ;) Ograj single, nauczysz sie poruszac i potem jazda na multi :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś się nudzi, to może sobie przejrzeć kilkanaście linijek kodu (pogrubione najważniejsze parametry). Wygląda, że handicap istnieje i, co ciekawe, jest zależny od naprawdę wielu zmiennych: https://www.docdroid.net/8XVzkfg/scripting-report-for-reddit.pdf.html

 

Link pochodzi z wątku na Reddicie: https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/5kgnfi/i_found_mention_of_momentum_in_fifa_17_game_code/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie SIF Dembele i wrocila radosc z gry, gosc jest przekozak. Lewy... Nie wierze czemu jest tak tragiczny ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też lewy dramat, wieczny out of position I bar lover..

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sami widzicie. Temat wałkowany, linki do kodu podany na tacy, a koledzy wyżej zastanawiają się dlaczego nagle Dembele> Lewandowski .

Co może być kurde przyczyną , że Lewandowski stoi, nie wybiega , no cio, musie poplosić mamusie o 100 PLN na coinsy i kupić innego napastnika :)!

Dziwi was fakt, że EA ma graczy FIFY za ameby umysłowe ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grand... Daj juz spokoj xD to tylko gra ja je... Mamusi prosic nie bede o 100zl, bo w wieku 30 lat nawet tego nie wypada Kappa. Wydalem w tym roku tyle co za nowego xboxa - £220, kieszen jakos nie ucierpiala od tego. Fifa points? Zero od kilku lat.

 

Poza tym gram teraz zupelnie inaczej. Zgodnie z wytycznymi z tych kodow zrodlowych. Rzadko liczba strzalow przekracza 7 no chyba, ze prowadze 4:0 lub wiecej i sie bawie. Koniec z oddawaniem glupich strzalow z nieprzygotowanych pozycji. Teraz wszystko wykanczam w polu karnym po uprzednio pieknie przygotowanej wolnej pozycji driven shotem albo finesse driven shotem. Ogolny bilans dzis poprzez ta metode? 13-1 ;) wiec wystarczy "madrzej" grac i jest wszystko ok. Lewy nie chodzi o to, ze nie wychodzi na pozycje, bo wychodzi. Kwestia jest jego "lag mozgu" w przypadku strzalow, tak jakby mial zwolniona reakcje. Mimo 4 goli w 5 spotkaniach czegos mi brakuje. Chyba w piatek pojdzie do zyda i wroci PEA, on tego laga nie ma, w dodatku ma potrojna turbine w dupsku.

 

a sklad moj z Bundes lekko przerobilem widzac co robil Tim Latka podobnym do mojego. Rowniez dalej podobne wytyczne + ct jak jego. Gra teraz wyglada tak, jak powinna. Podpatrzylem wlasnie tez, ze duzo prosow wali driven shoty i tu jest wg mnie caly sekret, bo bramkarze(nawet koksy najwieksze za xxxx k) dostaja wylewu i nie potrafia takich strzalow obronic.

Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×