Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wytłumaczy mi ktoś jak to wszystko działa? Kolega któremu pokazałem jak zastawiać piłkę , jak zmieniać zawodników manualnie czy "zwody" L2 R2 gra w 1 lidze nie używając tych rzeczy( ani jednego zwodu) bo wg niego to za trudne . A ja jego "nauczyciel" nie mogę wyjść z 5 ligi ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak to jest, że ja offline na 10 meczy wygrywam z nim 7, a na jego koncie w 1 lidze idzie mi o wiele lepiej jak na własnym w 5 lidze ? Jego piłkarze wychodzą ładnie na pozycję a moi cofają się mimo wytycznych wybiegają za plecy .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak to możliwe, że na jego koncie utrzymuje się się w 1 lidze a na własnym grozi mi spadek do 6 ligi ,?

 

Zbyt daleko poszły te skrypty w tym roku . Zarówno w PES jak i w FIFA.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TrueGrand, temat dla mnie też jest znany, nie wiedzieć czemu na koncie znajomego mam problemy z graniem w 5,6 lidze gdzie u siebie , zazwyczaj 2 bo z 1 częściej spadam niż się utrzymuje. Piszę tu o takich samych składach, formacji i wytycznych

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np nie mogę wyjść z 3 ligi. Schemat już od jakiegoś czasu taki sam.

Wygram 3mecze i sie zaczyna jakaś dziwna akcja. Zawsze w ostatnim meczu zostaje mi 1 ptk do utrzymania. Jak spadnę wygram mistrza w 4 i znowu to samo. Trochę dziwne.

Kupiłem Aguerro na promocji. Bardzo fajna karta. Zastanawiam sie czy wymienić Rooneya za KdB.

Ma ktoś porównanie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedalem na ps4 wczoraj Rooneya IF za 370K a chodzi po 260K... :)

 

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zglaszam Cię do Ea.

 

Kurde, czar prysl. 9-2. Nie wyrabiam tymi moimi kapiszonami na Aube, Lewego IF czy kosmosy z LaLigii. Moja podstawka moglbym powalczyć a gdzie ja tam będę się tłuc w toty obronę moim Pato gdy przeciwnik gra na poziomie Golda..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sprzedałem tego gniota za 120 od ręki. Ogłoszenie było 10 minut na OLX :) niech kogoś innego robią w ch...... Nawet nie zdążyłem sprzedać składu. W związku z tym wszedłem na Weeb App po to żeby sprzedać dwa składy i otworzyć sobie paczki, moze trafie Ronaldo ??? Niestety moim oczom ukazała sie informacja ze nie moge wystawić żadnego droższego  zawodnika na listę ??? Dymania ciąg dalszy, czy o czymś nie wiem ???  Nie wolno mi sprzedać zawodników, bo juz nie mam fify ??? Da sie cos z tym zrobic ??? Nie podaruje kanciarzom, pierwszy raz w życiu kupiłem FP razem z fifa w dzien premiery ( zle sie  z tym czuje).  Dodam ze zawodnika wartego 1k wystawia mi na listę , ale juz np. Dybali, Higuaina itd.... nie ma opcji. Wyswietla sie jakas bzdurna informacja, żebym zresetował przeglądarkę, wyczyścił cache , niestety to nie pomaga.  

Edytowane przez Baczek867
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj z poziomu aplikacji na telefon? Winszuje z okazji decyzji i powodzenia na nowej drodze życia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ostatnia lw z wymaganiami. nie ma sensu grać no mnie niszczą składania. Nie mam szans ugrać cokolwiek z kolesiem na swoim poziomie ze składem 100x droższym

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Foxter napisał:

Może spróbuj z poziomu aplikacji na telefon? Winszuje z okazji decyzji i powodzenia na nowej drodze życia.

Nadal lipa :) nic mi nie pozostaje, tylko w poniedziałek zadzwonić do nich , w weekend chyba nie pracują ?? Nie podaruje im tych 80 zł. za fifa points :) 

 

 

 

 

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, elita miesieczna wbita i nie tykam fify przez najblisze dni :)

 

A oto idealny filmik pokazujacy jak Asenjo sie bawi w podkrecanie pilki

:1_grinning:

 

 

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tyg gram samymi lojdkami w składzie (najlepszy Gameiro)  i moj bilans 5-11 :1_grinning: z tego 3 przegrane po karnych. Chce tylko dobic do 11 zwyciestw aby miec miesięcznego golda. Jest jakas roznica miedzy miesiecznym Gold 3 a Gold 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dobijam jeszcze 4 mecze i nie tyka fify do czwartku.

 

Nie ma różnicy między poszczególnymi goldami. 1 =2=3

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nadal lipa  nic mi nie pozostaje, tylko w poniedziałek zadzwonić do nich , w weekend chyba nie pracują ?? Nie podaruje im tych 80 zł. za fifa points  

 

 

 

 

image.thumb.jpg.aa083e57517ead173ff37d80b85d4302.jpg

 

Musisz na chwile odpalić FIFE na konsoli i wejść w Ultimate i potem będziesz już mógł na WebAppie działać.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Asenjo if to najgorszy bramkarz jakiego miałem, zmieniłem na Oblaka i o niebo lepiej.

Ogl ta La Liga jest do bani, męczyłem się grając nimi ;) 

Edytowane przez Lony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też dramat. Wbilem 14 winow, Gold miesięczny jest. Teraz został Gold tygodniowy ale jestem tak zmęczony fizycznie i psychicznie, że dzisiaj out. Może jutro dobijem 4 winy no zapowiada się srogie totw. Ogólnie jeszcze tak źle mi się nie grało, dramat przez duże D.

Przegrywam z jakimś czopem, którego najtańszy zawodnik Lb Alba jest wart tyle co mój skład i koleś robi mi calme i shielduje się od 70 min, myśli, że jest cwaniak. Gdybym go dorwal moim pogba i otw mane to by wióry poleciały ale cóż.. Psy szczekaja a karawana jedzie dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj najgorszy start w historii. Na początek 5 porażek z taktyka, która zrobiłem dopiero co mistrza po spadku w sezonach i grało mi się dobrze. Niestety LaLiga poszła do ostrzału i gram tylko Bundesliga ale tylko tanimi kartami. Zmieniłem taktykę z jaką spadłem z 1 ligi i bilans mam 6-6. Dzisiaj jeszcze nie grałem ale osłabia mnie ta gra nerwowo. Na elitę nie mam raczej szans więc wbije golda i chyba kończę zabawę.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj OTW Dembele ma 96 pace CO?! Lol az taki up do pace dostal?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+8

 

Chcecie OP Cm z bundesligii?

Kupcie motm Stindla i z ST zróbcie CM. Możecie podziękować %-)

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, chwesiu napisał:

 

Musisz na chwile odpalić FIFE na konsoli i wejść w Ultimate i potem będziesz już mógł na WebAppie działać.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

 

 

To mnie zrobili w kuku, fify nie ma , sprzedana :) moze telefonicznie załatwię w poniedziałek ..... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no i ja mam coś ciekawego z tej kochanej przez wszystkich gry

3 godziny temu, EZreal napisał:

+8

 

Chcecie OP Cm z bundesligii?

Kupcie motm Stindla i z ST zróbcie CM. Możecie podziękować %-)

 

 

Ok dzięki:

 

 

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki sklad z polskiej ligi polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matinx, Twoja bramke nawet Castro wczoraj na streamie ogladal ;D rak totalny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie wytrzymalem i dzis na kacu zrobilem sobie sklad z bundes za 20k, ustawilem taktyke czego nigdy nie robie i z racji ze wywalczylem sobie awans w sezonach do nastepnej ligi W, zagralem 3 mecze, wygralem dwa, a ta jedna porazka boli, bo cisnalem goscia gdzie sklad mial za okolo 2kk z La Ligi i w drugiej polowie polecial z kontrami i wpadlo. Natomiast wrocilem do ustawienia 41212(2) i gra sie o niebo lepiej. Dla samych nagrod sobie bede dzisiajna spokojnie pykal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IF Ben Yedder to dla mnie taki tani best. Na cam w 30 meczach mam nim 20 goli. Cuda wyprawia. Polecam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem go kupić ale miałem 40k a kosztował 55k. Potem patrzę a tu 85k to odpuściłem ale żałuję bo chciałem go sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×