Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ogarniam tego SBC Dele Alli. Robię pierwszy challenge z CAM ze Spurs.

Kupiłem Antony'ego Walkes'a CAM tak jak wszędzie sugerują, ale cały czas pokazuje mi że nie spełniam jednego z warunków: "Rare + Common Players: Exactly 0".

Nie rozumiem o co w tym chodzi, karta z Walkes'em jest brązowa, nie jest to żaden Rare i nie różni się na pierwszy rzut oka od tych które inni używają do tego SBC. Wszystkie inne warunki spełniam.

Robię coś źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ogarniam tego SBC Dele Alli. Robię pierwszy challenge z CAM ze Spurs.

Kupiłem Antony'ego Walkes'a CAM tak jak wszędzie sugerują, ale cały czas pokazuje mi że nie spełniam jednego z warunków: "Rare + Common Players: Exactly 0".

Nie rozumiem o co w tym chodzi, karta z Walkes'em jest brązowa, nie jest to żaden Rare i nie różni się na pierwszy rzut oka od tych które inni używają do tego SBC. Wszystkie inne warunki spełniam.

Robię coś źle?

 

Z tego co czytałem to zaraz po wyjściu tego sbc dało radę tak zrobić. Teraz naprawili i musi być if lub inna karta specjalna tzn POTM lub za nagrodę miesięczna.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... pedał straszny. Dzięki za odpowiedź.

Udało mi się go przynajmniej odsprzedać z nawiązką. Widać że sporo ludzi jeszcze nie wie że nie będą mogli użyć tej karty bo wciąż trzyma cenę.

Edytowane przez Nóżka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sezonach mam taki wkurw jak w WL:/ i pewnie sie skończy tym, że sprzedam ich i zrobię sobie jakiś Januszowy skład i tyle w temacie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja w sezonach mam taki wkurw jak w WL:/ i pewnie sie skończy tym, że sprzedam ich i zrobię sobie jakiś Januszowy skład i tyle w temacie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja sprzedalem cala Serie A, mam troche ponad 700k. I tak wlasnie zrobie jak piszesz. Mam tani sklad z wloch plus sklad z angielskiej gdzie wiekszosc kart jest niesprzedawalna za FC z if Walkerem i Kanem 88 na czele wiec tragedii i tak nie ma.

Chociaz i tak mam dylemat czy nie zrobic sobie skladu z Lacazettem 89. Czy wstrzymac sie do Tots'ow.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie sezony niestety też mają swoje mecze z handi, boleśnie się przekonałem spadając teraz z 1 ligi. 3 mecze, brakowało mi 2 pkt do spokojnego utrzymania i przegrałem wszystkie 3 od rząd z nieskromnie znacznie słabszymi graczami. Nie było szans strzelić bramki a przeciwnik dostawał za free. Jednak nie ma co płakać ta gra taka jest i dzięki niej już nie wydam kasy na 18tke. Trzeba wyciągać wnioski i uczyć się na błędach :-)

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, baku83 napisał:
Ja sprzedalem cala Serie A, mam troche ponad 700k. I tak wlasnie zrobie jak piszesz. Mam tani sklad z wloch plus sklad z angielskiej gdzie wiekszosc kart jest niesprzedawalna za FC z if Walkerem i Kanem 88 na czele wiec tragedii i tak nie ma.

Chociaz i tak mam dylemat czy nie zrobic sobie skladu z Lacazettem 89. Czy wstrzymac sie do Tots'ow.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Właśnie się sprzedali 890k mam.

Pogba serio szkoda kasy stracę jakieś 30k.

Son motm był kozak miałem 25 meczy i 25 bramek. nigdy mi się tak dobrze nie grało napastnikiem, ale ostatnio miałem wrażenie, że ma jedną gwiazdkę słabszej nogi. Tyle okazji marnował ;/

Jedynie Eriksen sif dobrze gra i jego nie sprzedam.

 

Korci mnie żeby coś zrobić z Neymarem ale pakować całą kasę w skład i się rozczarować lepiej nieeeeeee. Ceny na bank polecą jeszcze przy TOTS.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Qdlaty91
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest calkiem znosna po 5 piwach, awans wywalczony do rak ligi dosc latwo i bezstresowo. Teraz do piatku nie ruszam tej gry :1_grinning:

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczyszczą mi konto jeżeli przeniosę jakieś 30k z jednego konta na drugie? Licytacja własnych zawodników nadal jest niewykrywalna? : p

 

Po tym jak zobaczyłem kartę Villi wróciłem do FIFY i teraz zbieram grosze żeby się go dorobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boterzy

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, nikkor napisał:

Boterzy

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

 

Rzeczywiście, 30k zarobione botem. Warto się bawić :1_grinning: Ty tak na serio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię o koledze z 2 mln:)

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja przenioslem 2 mln w ciagu 15 min i nic

Teraz pewnie zgłosili Cie do EA.

 

Ja czekam z utęsknieniem na totsy bpl. Kupie cały skład i skopie wszystkim dupę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz pewnie zgłosili Cie do EA.

 

Ja czekam z utęsknieniem na totsy bpl. Kupie cały skład i skopie wszystkim dupę.

Powiedział botter nr 1

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz pewnie zgłosili Cie do EA.

 

Ja czekam z utęsknieniem na totsy bpl. Kupie cały skład i skopie wszystkim dupę.

Powiedział botter nr 1

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to zmieścił...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ruszyłem wczoraj z FUT online pierwszy raz w życiu ;) (wcześniej grałem tylko sezony), pytanko mam odnośnie zdobytych kart podnoszących kondycję, przedłużających kontrakty oto itd..

Jak ich użyć na piłkarzach!? Posiadam je w klubie ale mogę je tylko sprzedać bądź wystawić na licytację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, kramar napisał:

Panowie, ruszyłem wczoraj z FUT online pierwszy raz w życiu ;) (wcześniej grałem tylko sezony), pytanko mam odnośnie zdobytych kart podnoszących kondycję, przedłużających kontrakty oto itd..

Jak ich użyć na piłkarzach!? Posiadam je w klubie ale mogę je tylko sprzedać bądź wystawić na licytację :)

Jak masz okno składu, wybierasz danego piłkarza wciskasz :square: i masz opcje dodania karty jednorazowej

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany faktycznie! Nie wiem czemu cały czas kombinowałem w "klubie" :1_grinning: dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale raczej graj składami na zmianę niż pakuj karty kondycji bo z torbami pójdziesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po spadku z 1 do 2 ligi postanowiłem zrobić szybki "comeback" co wczoraj osiągnąłem można by powiedzieć, bez problemu, mistrzostwo 2 ligi z 1 remisem i bez żadnej porażki, niestety w rzeczywistości super kolorowo nie było, część meczów z opóźnieniami (co dziwne zawsze zaczynały się robić jak strzeliłem bramkę), do tego w kilku meczach lagi i to mimo faktu łączenia się z przeciwnikiem na "zielonych kreskach" (nie wiem po co w ogóle ten wskaźnik jest jak to ma się nijak do rzeczywistości). Oczywiście handi czy momentum też dawały czasami o sobie znać jednak przeciwnicy tym razem nie potrafili tego wykorzystać. Po tym awansie zachciało mi się trochę pobawić, tym bardziej, że mam masę niewymienialnych kart za LW, SBC itp. to mówie skleje sobie tani skład z La Liga bo miałem raptem 20000 monet więc nie było jak szaleć, na szybko wrzuciłem kilku zawodników których miałem + tych nowych kupionych. I co? Zagrałem sobie na całe szczęście tylko mecze towarzyskie a dzisiaj pokażę wam skład z zawodnikami, których omijajcie z daleka :-) Grało się tymi kartami fatalnie, a wręcz beznadziejnie. Obrońca IF Alvaro to chyba najgorsza karta z obrony jaką grałem w tej grze, koleś biegał po całym boisku ale nigdy nie było go tam gdzie miał być, przepchać go może każdy, do tego na prawej obronie IF Mercado = dramat, Morate mam za SBC i liczyłem na ciekawego napastnika, przeliczyłem się, gościa nie ma na boisku. Kolejna tragedia to Vela, ten to w ogóle niezły aparat, na 10 podań myślę, że 1 miał celne, przewracał się o własne nogi, o jakiejkolwiek efektywności jego gry nie ma co mówić, to jakaś pomyłka nie karta do gry. Boateng, myślałem że coś się nim da ciekawego zagrać ale ta karta nadaje się tylko do jakiś SBC, na pewno nie do grania, no chyba że w 10 lidze. Jedynie można pograć Casemiro i ewentualnie bramakrz Diego Alves coś tam robił, reszta też kompletnie cienkie karty, od biedy Carrasco na jakąś 10 rezerwę można wrzucić. Łapcie i unikajcie tego gówna.

 

 

Bez tytułu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×