Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzis otworze swoje paczki zachowane z fut champions i sbc, do konca nie wiem o ktorej bedzie stream ale start mniej wiecej 16-17.

 

twitch.tv/plfenix to dla tych, ktorzy nie wiedza gdzie to bedzie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, F3niX napisał:

Nie dziala to w fut champions. Probowalem tym sposobem i jeszcze gorzej mi sie gralo, niz kiedy gram "normalnie".

Czysto teoretycznie to w sposobie gry nic nie zmieniasz, po prostu gdy wygrywasz spotkanie, np. 4-1 to po 90 minucie strzelasz sobie 2 samobóje. A gdy przegrywasz dajmy na to 0-2, to strzelasz sobie 3 samobóje - po 90 minucie : D Ten sposób nie poprawi naszej gry, a jedynie może zminimalizować skok umiejętności przeciwników po serii wygranych. To cały czas tylko moje gdybanie :1_grinning: Widzę tutaj większe zastosowanie w normalnych sezonach, gdyż to tutaj zależy nam na uzbieraniu konkretnej ilości zwycięstw w celu uzyskania utrzymania, awansu czy też mistrzostwa ligi.

 

Ciekawe czy w sezonach to coś daje, czy tylko efekt placebo...

 

Otworzyłem moje skromne paczki z SBC - 6 paczek (za FUT Championship Series), nikogo powyżej 81 ratingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robilem tak przez 7-8 spotkan, nie zmienialo to nic(chyba, ze na gorsze) i sobie odpuscilem po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robilem tak przez 7-8 spotkan, nie zmienialo to nic(chyba, ze na gorsze) i sobie odpuscilem po prostu.

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się błyskawiczne sbc. Wymagania praktycznie zerowe, a paki nawet spore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z prawem popytu i podaży najtańsze będą w 2 ostatnich dniach

Jest jeszcze BBVA i "najlepsi z najlepszych", ale to raczej dla tych co chcą cały skład zrobić, bo dla 2-3 kart średnio się opłaca tyle czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak słów... 90min, ostatnia akcja, 2-1 i parada Sirigu...

 

 

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trafilem Pogbe i Tots Kante na tym openingu, co dzis robilem ;>

 

to takie info, gdyby ktos nie widzial. Moze wrzuce na yt, ale nie chce mi sie tego ciac i kleic w sumie a prawie 50 minut film to sensu wrzucac nie ma

Edytowane przez F3niX
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty Fenix ja dobilem do 100paczek i nic. Waszym zdaniem warto inwestowac w de gea 95 i Luiza 92 czy lepiej za te coinsy dać do lukaku tots Sanchez tots na atak?

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Zrobiłem SBC hybrid leagues, dostałem 2 paczki i proszę, Morelu Kulaku.




comment_ur5HQqN9ZEI3EsTcmZF70VIa7xZzyDpj

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ wkurwiajacy jest rozdział dropu. Jeden dwie paczki i tots drugi sto i nic

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Lukk napisał:

Ależ wkurwiajacy jest rozdział dropu. Jeden dwie paczki i tots drugi sto i nic

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Zgadzam się, czyste szczęśccie. Ostatni raz dobrego grajka z paczek trafiłem w Fifie 15 i to był Cavani za 17k. Dlatego Ea goli takich frajerów co wydają setki na Fifa Coins no ale kto bogatemu zabroni, a kto biednemu wytłumaczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Lukk napisał:

Graty Fenix ja dobilem do 100paczek i nic. Waszym zdaniem warto inwestowac w de gea 95 i Luiza 92 czy lepiej za te coinsy dać do lukaku tots Sanchez tots na atak?

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Lukaku & Sanchez <3

 

Z tym dropem to faktycznie porażka. btw. Fenix dostał Kante po zmianie języka na francuski... pierwsza paka i tots :1_grinning:

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem 15/30 paczek i najlepszy Glik. Aż boje się otwierać pozostałe paczki :v

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Foxter napisał:

Lukaku & Sanchez <3

 

Z tym dropem to faktycznie porażka. btw. Fenix dostał Kante po zmianie języka na francuski... pierwsza paka i tots :1_grinning:

Fart i nic wiecej ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Lukk napisał:

Ależ wkurwiajacy jest rozdział dropu. Jeden dwie paczki i tots drugi sto i nic

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ja otworzyłem od piątku paczek za ok 1,2 mln. i najlepszy traf cazorla za 13k

 

ale wszystkie paczki z sbc. a pomyśleć że są ludzie co wydają prawdziwy hajs na fifa points. 

Nawet sobie przeliczyłem 12k fifa points kosztuje 400zł. w sklepie przelicznik jest 1FP =50 coins czyli otworzyłem paczek za 8 stów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 paczek za różne sbc i najlepszy Glik :v przynajmniej skład zrobiłem. I tak gram już mało, więc ten skład mi wystarczy.

W fifie 18 zakładam nowe konto bo moje paczki w tej edycji to dramat.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tych całych jutuberów to jeszcze rozumiem, że kupują te fifa pointsy bo oni z tego mają kase. Jednak wydawanie kasy przeciętnego Janka to moim zdaniem masakracja. Być może ci co wydają prawdziwe pieniądze mają lepiej, tzn. trafiają lepsze paczki, ale mnie to w ogóle nie jest w stanie przekonać. Gram, robie SBC, gram drafta i jakieś paczki się trafia, od czasu do czasu jakaś miernota wyskoczy. Odkąd gram w FUT nie trafiłem nigdy karty na poziomie tych topowych, jestem w stanie stwierdzić że nasze konta mają już z góry przypisany lepszy lub gorszy drop. Nie wierzę w to, że jedni potrafią w jednej edycji trafić IF Ronaldo, IF Kante, czy innych topowych IFów a takiemu biedakowi jak ja trafia się raz na 100 paczek jakiś IF za maks 40000 monet. W tej edycji miałem raptem 3-4 walkouty i poza Ramosem i Reusem byli to zawodnicy za maks 20000 monet a więc "panie daj pan spokój". Jednak wcale mnie to jakoś finalnie nie rusza, baa nawet może i lepiej że gram i muszę o wszystko w trochę większych męczarniach powalczyć bo satysfakcja jest tym większa. Jedynie czego można żałować w tej grze to oszustw na poziomie rozgrywki co dyskwalifikuje tą grę przed moim ponownym jej zakupem, to moja ostatnia edycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Zajczak napisał:

Jedynie czego można żałować w tej grze to oszustw na poziomie rozgrywki co dyskwalifikuje tą grę przed moim ponownym jej zakupem, to moja ostatnia edycja.

 

Czyli we wrześniu preorder :thumbsup:

 

A ja dostałem prezent specjalny od EA - w piątek 20 minut przed totsami dostałem bana na market na webappie i companion xD pewnie ich niezawodny system ocenił, że skoro przez kilka tygodni nie grałem i miałem na koncie około 20k, a tu nagle kilka dni przed totsami pojawia się 400k to NA PEWNO oszustwo. I co z tego, że z klubu zniknęło kilkanaście IFów i kart z wysokim ovr? 

Jakie było moje zdziwienie jak siadłem sobie przed 19 na web appie z listą 50 zawodników (sbc mbappe i son) do kupienia podczas crashu a tu taki ch*j :1_grinning: ale nie dałem się EA i odpaliłem konsolę... kochane EA, z nimi nie będziesz się nudził.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chce złożyć coś takiego. Waszym zdaniem lepiej tots Herrera i Pogba ale za to w obronie tots Alonso + tots vertongen + tots Walker? Keane nie wymienny

 

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

17edbe178ff49d29f4c03e3e7dc28872.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogba NIF ma słabe RPP bo overall ma zawyżony za reputację.

 

Imho zawsze lepiej mieć w ataku lepsze karty a w obronie grać mocnymi nifami, jeżeli się ma ograniczony budżet. Składzik wygląda fajnie. Bez sensu pogarszać pomoc kosztem lepszej obrony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem fajnie sie gralo te eliminacje z jedna karta specjalna. Zupelnie inaczej niz z 3 srebrami. Sigurdson zdobyty, zagralem nim jeden mecz jeszcze wczoraj i nawet niezle mi sie nim gralo.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Już mi ręce opadają na te dropy z paczek. Pootwierałem kolejne kilkadziesiąt , o wartość w sumie grubo ponad milion  i 4 IF o wartości QS.

 

Chyba lepiej skupić się w 100% na handlu i kupić takie karty jakie się chce.

 

 

A tak z innej beczki jaki system w tej Fifie najlepiej się sprawdza. chyba wywalę skrzydłowych bo strzeliłem 1 bramkę z dośrodkowania.

 

Rozważam 4-3-1-2 , 4-1-2-1-2 i 4-2-3-1

Edytowane przez pablos_PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj próbowałem zdobyć tego Sigurdssona w el. do LW i odpuściłem po dwóch turniejach, totalny dramat. Mecze niegrywalne kompletnie, opóźnienia, klatkowanie, totalny handicap, generalnie dno dna. Nie wiem jak to możliwe ale wszystkie mecze jakie rozgrywałem były jakby z innej gry, takiej zupełnie niedopracowanej, a jaja jakie się tam wyrabiały przechodziły moje wszelkie wyobrażenia. Przestałem grać jakiś czas temu LW i chyba odzwyczaiłem się od najwyższego poziomu spierdolenia tej gry. Nawet jakby TOTSa Ronaldo dali do wywalczenia nie tykam się już nawet tych eliminacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Junajted został zaproszony do Monachium na pokaz FIFY 18 i napisał, że prawdopodobnie doczekamy się legend na PS4!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×