Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Patricko

PS4 FIFA Ultimate Team

Napisano (edytowane)

Żeby zdobyć tego różowego smallinga trzeba wstawić jednego piłkarza nowminowanego do futties tylko skąd do cholery mam wiedziec ktorzy to? Nigdy nie dotrwalem z FIFA dłużej niż do kwietnia i to futties jest mi obce. Jak żyć, skład ze złotych kart i 20k monet, da sie jeszcze jakoś rozwinąć skrzydła? Miałem 200k Ale porzucilem fife i wydałem wszystko na pączki na do widzenia i jak można się domyślić nic nie wpadło.

Edytowane przez BułkazSzynką

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Żeby zdobyć tego różowego smallinga trzeba wstawić jednego piłkarza nowminowanego do futties tylko skąd do cholery mam wiedziec ktorzy to? Nigdy nie dotrwalem z FIFA dłużej niż do kwietnia i to futties jest mi obce. Jak żyć, skład ze złotych kart i 20k monet, da sie jeszcze jakoś rozwinąć skrzydła? Miałem 200k Ale porzucilem fife i wydałem wszystko na pączki na do widzenia i jak można się domyślić nic nie wpadło.

Karty nominowane do futties sa rozowe :)

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, baku83 napisał:

Karty nominowane do futties sa rozowe :)

Czyli normalne złote karty po prostu zmieniły kolor ze złotego na różowy? Czy dopiero wypadają z paczek te rozowe odpowiedniki?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czyli normalne złote karty po prostu zmieniły kolor ze złotego na różowy? Czy dopiero wypadają z paczek te rozowe odpowiedniki?

W SBC musisz zrobic zadanie i zbudowac sklad z okreslonymi wytycznymi. Jesli go zbudujesz to karty ktore uzyles do tego skladu Ci przepadaja, a dostajesz w nagrode rozowa. Na ta chwile do zrobienia sa 3 zadania, sa to bramkarze, Begovic, Butland i Trapp. Robiac ktores z nich oddajesz glos na tego ktory ma sie pojawic w ulepszonej wersji futties za dwa dni.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, baku83 napisał:

W SBC musisz zrobic zadanie i zbudowac sklad z okreslonymi wytycznymi. Jesli go zbudujesz to karty ktore uzyles do tego skladu Ci przepadaja, a dostajesz w nagrode rozowa. Na ta chwile do zrobienia sa 3 zadania, sa to bramkarze, Begovic, Butland i Trapp. Robiac ktores z nich oddajesz glos na tego ktory ma sie pojawic w ulepszonej wersji futties za dwa dni.

Teraz rozumiem:) czyli później mogę użyć jednego z tych bramkarzy do zdobycia różowej karty smallinga. Strasznie skomplikowana stała się ta fifa a te wszystkie kolory tęczy tych kart przyprawiają o oczopląs :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak dokladnie, tylko musisz sie spieszyc bo Smalling jest do zrobienia do jutra do godziny 19 chyba.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19 godzin temu, unki napisał:

Czasem tu zaglądamy emoji6.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja wpadam sprawdzić czy piachu wrócił do gry ;)

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sa jakies kryteria wedlug ktorych tam przyjmujecie do grupy czy raczej nie ma szans na to?

Ps. Co Wam wypadlo z paczki za turniej? Mi nie kto inny jak Lord Doumbia. Ale zatrzymam go sobie, bedzie jako zmiennik.

Tapatalka

Musisz pic dużo kefiru

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wróciłem na tydzień do rodzinnego domu :24_stuck_out_tongue: i tam praktycznie co wieczór robiliśmy z kumplami turnieje offline. 1v1 ,2v2 oczywiście przy alkoholu czy innych używkach. zabawy było co niemiara :24_stuck_out_tongue: dzisiaj odpaliłem sobie fut a dokładnie eliminacje ;) wylewy gorsze niż gra 2v2 gdzie każdy ma ochotę przełączyć sie na SO. Całkiem inna gra.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jako, ze dali mi suby na twitchu, to pod koniec sierpnia rozdam conajmniej jedna kopie fify 18 na dowolna platforme dla (nie)szczesliwego zwyciezcy :)

jedyny warunek to aktywna subskrybcja mojego kanalu na twitchu ;)

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za sezony dostaje się już 2x coins wiecej niż normalnie ?? Futties to było jeśli się nie mylę

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To są te detale. Weź piłkę, wejdź w pole karne, pobaw się nią. Spróbuj jeden na jeden :D.

Koleś jest na wyższym levelu.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdybym miał grać z takim typkiem to czuję ze konsola by za oknem wylądowała.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

15 godzin temu, Whizzer napisał:

To są te detale. Weź piłkę, wejdź w pole karne, pobaw się nią. Spróbuj jeden na jeden :D.

Koleś jest na wyższym levelu.

14 godzin temu, BułkazSzynką napisał:

Gdybym miał grać z takim typkiem to czuję ze konsola by za oknem wylądowała.

Według mnie aż tak kolorowo nie jest : p Wykonywanie sztuczek ma opanowane, ale żeby ogarnąć materiał na taki film pewnie musiał rozegrać setkę spotkań w niskich ligach sezonów : p W wyższych ligach i FC takich skillerów prawie nie spotkamy, bo sztuczki, których używa są bezużyteczne przeciwko ogarniętym przeciwnikom... Tak jak w poprzednich fifach wystarczy poczekać na ruch przeciwnika i skiller odbija się jak od ściany. Czasami w kwalifikacjach można spotkać "pajaca" który sztuczki najchętniej wykonałby już bramkarzem i wydaje mi się, że po stu meczach taki zawodnik uzbiera materiału na taki zbiór pięknych rajdów. 

Edytowane przez vkkaaa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dostałem za coś eliminacje do WL. W piątek wracałem do rodzinnego domu i przed wyjazdem zagrałem cztery spotkania. Bilans 0-4 konsola połączona po kablu net 30mb/s grało sie bardzo zle. W domu zagrałem na brata konsoli gdzie ma 10mb/s po wifi i zrobiło sie 5-4 w sobotę dobiliśmy do 16 zwycięstw. Teraz dogrywam resztę spotkań zostało mi 9 do końca. Rozegrałem trzy spotkania i wszystko przegrywam. Czemu u mnie obrona sie rozjeżdża? Nie zawsze sie przełączy na zawodnika? I sa opóźnienia? A u niego było Ok?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ELITA2 wbita, 32-8 bilans

to jest moj najlepszy wynik w historii fut champions. Zabraklo niewiele do top100 ;(

nie moge wstawic samego obrazka to dam Wam linka:

https://m.facebook.com/plfenix/photos/a.578320845589543.1073741827.553295248092103/1423471601074459/?type=3&source=54

Edytowane przez F3niX
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, Qdlaty91 napisał:

Dostałem za coś eliminacje do WL. W piątek wracałem do rodzinnego domu i przed wyjazdem zagrałem cztery spotkania. Bilans 0-4 konsola połączona po kablu net 30mb/s grało sie bardzo zle. W domu zagrałem na brata konsoli gdzie ma 10mb/s po wifi i zrobiło sie 5-4 w sobotę dobiliśmy do 16 zwycięstw. Teraz dogrywam resztę spotkań zostało mi 9 do końca. Rozegrałem trzy spotkania i wszystko przegrywam. Czemu u mnie obrona sie rozjeżdża? Nie zawsze sie przełączy na zawodnika? I sa opóźnienia? A u niego było Ok?

U mnie to samo. Wyraźny lag przy przełączaniu. raz tylko grałem weekendową zacząłem od rana nawet ok 5W-3L a im później i więcej ludzi grało to miałem wyraźnego z półsekundowego laga przy przełączaniu w obronie. przegrałem z 5-6 rzędu i już miałem dosyć tego trybu.

300 MB/S po kablu , sezony gra się ok, eliminacje w miarę ale weekednową grać się nie dało.

Może być tak że trzeba grać kiedy serwery sa mniej obciążone. w nocy i rano. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
U mnie to samo. Wyraźny lag przy przełączaniu. raz tylko grałem weekendową zacząłem od rana nawet ok 5W-3L a im później i więcej ludzi grało to miałem wyraźnego z półsekundowego laga przy przełączaniu w obronie. przegrałem z 5-6 rzędu i już miałem dosyć tego trybu.

300 MB/S po kablu , sezony gra się ok, eliminacje w miarę ale weekednową grać się nie dało.

Może być tak że trzeba grać kiedy serwery sa mniej obciążone. w nocy i rano. 

W sobotę grałem praktycznie popołudniu i było Ok na necie 10mb a u mnie w nocy wczoraj był dramat. Generalnie wbiłem G3 zostały mi dwa mecze i je wygrałem. Czuć było, gra mi pomaga.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.