Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktos mial for sell konto z odblokowanym rynkiem to zapraszam na PW :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh... szkoda gadać. Jest mi tak smutno... je**ć EA!

 

miałem nie kupować w tym roku, ale zobaczyłem ikony, które już teraz są na rynku. Wyobraziłem sobie te wszystkie hybrydy i brakujące ogniwa z poprzednich edycji... i złożyłem preorder :antonio:

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tak jest zawsze xD a każdy z nas i tak kupi hhehe :1_grinning: ja już się nie mogę doczekać pierwszego meczu a potem będzie napierdalanie jakie to znowu gówniane /// btw. gdzieś taniej niż 238 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie mam. Czy to co jest teraz w EA Access to już ta wersja która za tydzień będzie w sklepach ? To jest jak this is football z PSX. Niech mi ktoś powie że to tylko żart taki ze strony EA wygląda to trochę jak mecze które lecą u bukmacherów na telewizorkach. Oceniam wersję Xbox one.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że graficznie bieda? 

 

Zagrałem dwa mecze offline. I rak trzyma w najlepsze. Absurdalne obijanie słupków jak było tak jest. Każdymecz z 3 - 4  słupki, na treningu przy wczytywaniu meczu trafiłem 7 razy. Przez to rzuciłem 17 a 18 na dzień dobry to samo

 

 

 

.......

Jakoś po mału idzie. Znowu musiałem zrewidować pomysł na handelek, bo na złotych non rare nie da się zarobić.

lepszych kart i tak nie ma co kupować, bo ceny będą spadać. Jak cokolwiek wypadło z paczki lepiej sprzedać

FUT.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyny sposób to chyba tylko jednorazowymi próbówać handlować. 

Btw. po długiej przerwie z 17tką nawalałem intensywnie w PES17 i grając w oba dema 18, stwierdzam, że w nowej Fifie będzie znowu nawrót raka. Jakoś PES lepiej mi leży, ale tam MyClub kuleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, michupol napisał:

Przecież tak jest zawsze xD a każdy z nas i tak kupi hhehe :1_grinning: ja już się nie mogę doczekać pierwszego meczu a potem będzie napierdalanie jakie to znowu gówniane /// btw. gdzieś taniej niż 238 zł?

 

nie każdy, ja mam już PES ed. Legendary i do FIFY nie wracam :-) Dzisiaj zajrzałem z ciekawości do Web App otworzyłem paczki i wyłączyłem, już mnie tam nie ciągnie. Pozdrawiam i życzę jak najmniej zszarpanych nerwów podczas LW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z dropu za 17 między innymi Renata Sanches , Theo Walcott czy Cazorla także nie jest najgorzej , w 2h zbudowałem Premiership w nocy . Kasy tak jak w tamtym roku nie zamierzam wydawać . 10 h trial już się zasysa , także już dziś sprawdzimy momentum 18 lel .

 

@up grafika jak z this is football ? A wiesz że na pre ta gra wyglądała całkiem nieźle ? I te składy tam , Realik z Puskasem itp . Zacna gierka to była :) 

 

Nie mam pojęcia dlaczego ten post jest w kolorze grey , nie ogarniam forum od dawna jeżeli chodzi o technikalia :) 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to jak zwykle wyru...... mnie ale trafiłem 1 totw  niestety tylko jakis Martinez  mógłby ktos sprawdzic po ile chodzi ten gość ?

 

Edytowane przez bert 1978
bład w pliku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się mega słabo gra po kilku meczach muszę przyznać  , leszczem jestem to raz ale nawet te bramki co strzeliłem mega dziwne . Zamulone to wszystko nie ogarniam obrony może i trzeba było demko katować . Do oprawy nic nie mam ale dynamiki ja tu nie czuje a raczej czuje rodem z Fifa 2002 :) Ciekawy jestem opini innych .

 

Jedna z moich bramek , weźcie obczajcie lewą nogę Żiru xd 

 

http://xboxclips.com/LouisTheGreat82/8052472b-f0ee-48e8-b267-10055cc03a74/embed

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



U mnie z dropu za 17 między innymi Renata Sanches , Theo Walcott czy Cazorla także nie jest najgorzej , w 2h zbudowałem Premiership w nocy . Kasy tak jak w tamtym roku nie zamierzam wydawać . 10 h trial już się zasysa , także już dziś sprawdzimy momentum 18 lel .

 

@up grafika jak z this is football ? A wiesz że na pre ta gra wyglądała całkiem nieźle ? I te składy tam , Realik z Puskasem itp . Zacna gierka to była  

 

Nie mam pojęcia dlaczego ten post jest w kolorze grey , nie ogarniam forum od dawna jeżeli chodzi o technikalia  



Porównanie do This od Football w sensie rozgrywki nie grafiki . Jakoś tak mi gameplay przypomniała. Kupić pewnie kupię ale po PES-ie jakoś tak dziwnie mi było w pierwszym kontakcie z tą grą. Demko odebrałem lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Market mają zablokowani wszyscy do momentu odpalenia 18stki na konsoli? Czy zostałem wy*uchany przez EA i z kontem 2012 nie dostałem dostępu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde myślałem, że mi się fartło a tu wchodzę na rynek i idzie go kupić za 15000. Panowie sprzedawać czy trzymać aż rynek się unormuje ? hehehe

Bez nazwy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, vkkaaa napisał:

Market mają zablokowani wszyscy do momentu odpalenia 18stki na konsoli? Czy zostałem wy*uchany przez EA i z kontem 2012 nie dostałem dostępu? :)

mi na webappie normalnie market działa :1_grinning: konto też z 2012

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też działa. sprawdzałem na 15 kontach... im rich :antonio:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, michupol napisał:

mi na webappie normalnie market działa :1_grinning: konto też z 2012

Coś pięknego w takim razie... EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ea zawsze na propsie. podpisali deal z sony, ale early access dostępnye tylko na x1 i pc :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znac czy warto któreś SBC robic ) ja ze startówek niezmiennie od 12 roku szrottt

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też rynek działa bez problemu, ale i tak kompletnie nie chce mi się handlować. Najlepszy traf to Juanfran, ale chodzi jedynie po 1,5k.

Posprzedawałem co mogłem, uzbierałem jakieś 5k i na start gry mam taką mieszankę ruskiej gorzałki z meksykańską tequilą. PACE z przodu się zgadza :1_grinning: Powinno wystarczyć na początek.

Grę i tak pewno dorwę najwcześniej 29ego, nie biorę żadnej edycji Ronaldo.

 

image.png

Edytowane przez Mariusz1501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny tryb Squad Battles. W tym roku czasu na LW nie będę miał na pewno, więc można mniejszym nakładem czasowym coś sensownego wygrać. Oczywiście do sensownych wygranych trzeba liczyć się z grą na min. Klasie Światowej, która jest dużo trudniejsza aniżeli jej odpowiednik w szybkim meczu offline, co zresztą jest przytoczone w opisie. Na początku tego nie przeczytałem, ale coś mi nie dawało spokoju, że jakoś mi ciężko wygrywać :ronnie:

 

Wiadomo, że poprawkę trzeba też wziąć na mój skład, w którym gwiazdą jest Payet na LW, a reszta to same kapiszony po 79-80. 

 

Ładnie też EA trolluje z nowymi openingami. Wczoraj otwieram paczuszkę, widzę, że się pojawiają race, błysk fleszy, petardy, nagle wjeżdżają flagi (myślę sobie koorwa ale drop w tym roku będzie jak już na dzień dobry walkout:banderas:

No i jest... Schneiderlin :30vm3cw:

Edytowane przez Geble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największą różnicą jest to że w końcu działają dośrodkowania.

Prawonożny skrzydłowy na prawym skrzydle jest grywalny tak samo jak dobrze główkujący drewniak typu Aduriz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×