Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, i co foxter zgarnąłeś go czy nie masz coins? Ja niestety nie miałem coins :38_worried:
Działa wam web app? A tak swoją droga to lipne web jest w tym roku jak na telefonie.

Gdybym go kupił, to wrzuciłbym screena, aby inni mieli ból dupska :1_grinning:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2017 o 10:55, s0-Vicky napisał:

Gral juz ktos z Was w EA Access? Jak z tempem gry? Przyspieszyli to troche w pelnej wersji czy dalej zawodnicy sie ruszaja jak muchy w smole?

Tempo jest w sam raz ,właśnie tacy jak Ty lubią ping pong i tryb arcade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wchodził na web app z windowsa xp? mam taki system w pracy i nie mogę się zalogować, wyskakuję komunikat że ze starej przeglądarki korzystam, już i opere i chroma instalowałem ale może wina leży po stronie xp.

 

3.jpg

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech nie ruszaja gameplayu... wszystko jest ok, zarowno tempo gry jak i obrona, rozgrywanie akcji. 

 

Blagam ea - nie sluchajcie sie dzieciakow i nie zmieniajcie chociaz raz gameplayu. Niech ludzi w koncu naucza sie, ze aby byc dobrym trzeba do tego dojsc i potrenowac jak w kazdym aspekcie zycia a nie isc na latwizne np. w postaci AI broniacej za mnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Malix7 napisał:

Mógłby ktoś sprawdzić czy u niego działa web app? jestem w pracy i nie wiem czy to wina kompa czy u nich coś.

mi zablokowało rynek ale nie wiem czy zbyt intensywnie kupowałem

 

Najpierw przy licytowaniu wywalało error potem jakiś komunikat że za dużo robię.

pewnie sie odblokuje za jakis czas. ale wejsc i sprzedawać mogę

Edytowane przez pablos_PRO
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, F3niX napisał:

Niech nie ruszaja gameplayu... wszystko jest ok, zarowno tempo gry jak i obrona, rozgrywanie akcji.

1 patch i pozamiatane : ) na milion % tak bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem trochę kartami stylu pohandlować a tu banik z miejsca. co ja poradzę żeby coś kupić to muszę 50 bidów zrobić/. w pracy muszę pracować. skandal. a tak serio to mam nadzieję że mi o zdejmą do wieczora bo trochę lipa.

 

http://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/quot-Too-many-request-quot-on-Web-App-FIFA-18/td-p/6271791

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bidowanie też nakładają blokadę? :1_grinning: Jestem ciekaw z jakim wynikiem finansowym EA zakończy rok fiskalny obejmujący F18 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Foxter napisał:

Za bidowanie też nakładają blokadę? :1_grinning: Jestem ciekaw z jakim wynikiem finansowym EA zakończy rok fiskalny obejmujący F18 :)

Nie musisz się martwić o dochody EA , z FUT zrobiła się kura znosząca złote jajka i oni swoją kasę dostaną od wszelkiej maści maniaków gdyż chciejstwo przewyższa zdrowy rozsądek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobisz dużo bidów na taką samą kartę np stylu lub kontrakt to można wyłapać banik na pół dnia. Nie pierwszy nie ostatni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gry nie ma a już mnie wk... ten fut, gdzieś mi zginęły kontrakty z klubu :) Wczoraj kupiłem z 50sztuk rare kontraktów, 20 pare mam na liście a reszta gdzieś wyparowała :) ze 30 sztuk mi brakuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no to luzik :) w sumie po co mi one :)

Coś oni z tym robią czy w d... to mają?

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma być SBC z Barrym. Kupiłem z 10 po 800 i z 30 z poprzednich i obecnego klubu.

 

Mam nadzieję że to wejdzie.

 

Zysk na rynku na razie mam 180k. Ale bawiłem się w paczki brązowe i robiłem zakupy pod potencjalne sbc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pierwszy weekend i tak wszystko wystrzeli do góry, więc czego byś nie kupił, to zarobisz. 

btw. nie zapominaj o sbc z otw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam za ten handel. Ja nie mam pojęcia co począć z 12 k

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Barry spadł z kilku tysięcy do 400. Ciekawe czy wejdzie te SBC bo mam z 50 kart 

 

Edit: LOL znowu ban. rano może zrobiłem 15 bidów i wg EA za dużo.

Chyba wolą bym kupował paczki

Edytowane przez pablos_PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze EA wzięło sobie do serca uwagi graczy i po 4 latach w Polskiej wersji poprawnie wyświetla się liczba monety

 

Irytujące są jednak lagi w menusach (ver. Pro) wiec to wina serwerów pewnie :1_grinning:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie najgorszy poczatek przygody z sbc i waznymi meczami 

nJX2Tvj4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie 4 sbc obstawione. Tylko zrobili zmyłkę i wrzucili w srodę z 10 po 19. I z 25k w plecy  bo pusciłem aukcje minuty wczesniej bez pobicia.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za paczuchy za SBC ? jakieś dziwaki, pierwszy raz widzę. Co tam można trafić ? chodzi mi o te z ważnymi meczami z tygodnia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był jakiś cichy update z powodu płaczu gimbazy zaraz po tym jak odebrali swoje kopie z dostępem na 3 dni przed?

 

Pytam bo rano grało się świetnie, a teraz zawodnicy zaiwaniają jak po dobrej amfie. No shame on you EA. Jeszcze oficjalnej premiery nie było, a już suwak poszedł w prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda mam w dupie te grę ,co rok to samo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gable identyczne mam odczucie. Wczoraj chodzili w smole, a dzisiaj zupełnie inna fifka.

 

Ogólnie odnoszę wrażenie, ze w tej edycji będzie królowała gra skrzydełkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×