Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam widzę Luiza na bramce i na każdej pozycji w obronie :D. Chyba błąd nie?

 

Mam pytanie, w turnieju online - bodajże Puchar mistrzów, w którym jest do wygrania 2k i złota paczka, to ta za 5 czy 7,5k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozycje są przypadkowe. Ale są to zawodnicy, którzy mi psują najwięcej nerwów :biggrin: Zwłaszcza luiz hehe.

 

Odnośnie Ibry, to imo on potrzebuje napastnika obok siebie. Neymar/Aguero wydaje mi się tutaj najbardziej na miejscu. Grałem nim na 433(4) i tylko marnował swoje statystyki. Dziwne, bo miałem go w 41212(2) i zdecydowanie lepiej sobie radził, mimo tego, że gram jak noob i często robie rage quity :biggrin: No chyba, że musze więcej podań robić, bo ja to stylem rambo często gram. :biggrin: Mam nadzieję, że silva dostanie toty, bo przydałaby mi się jego niebieska karta do składu. (chociaż pewnie tam cała bundesliga w obronie będzie :)0

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zrobilem pierwszy filmik na YT z UT. Niedlugo go tu wrzuce, musze tylko posklejac i zrenderowac to badziewie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę Luiza na bramce i na każdej pozycji w obronie :biggrin:. Chyba błąd nie?

 

Mam pytanie, w turnieju online - bodajże Puchar mistrzów, w którym jest do wygrania 2k i złota paczka, to ta za 5 czy 7,5k?

Nie jestem pewny czy to te paczki chyba jakaś specjalna czytaj lipna :) ja ją wygrałem i max zawodnik ktory się trafił miał 76 ov, chyba że miałem pecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem kilkudniową przerwę i dupa. Spadłem z 6 do 8. A wcześniej zaczynałem od 10 żeby sobie poukładać wszystko.

 

 

A to jest skład, który "i hate so much" :biggrin:

 http://www.futhead.com/14/squads/4815058/

 

Skąd ja to znam. Przesiadka z PS3 na PS4 i zjazd z 4 ligi do 8. Masakra, zupełnie póki co nie ogarniam mechaniki gry na PS4. W obronie klepią jak chcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F3nix, wkraczasz na scenę YT? :D

Bardziej traktuje to jako zabawe :) zaraz pokaze to co stworzylem, chociaz wg mnie nienajlepiej to wyszlo, gdyz pierwszy raz dogrywalem dzwiek do filmu i wkradly sie glupie bledy jezykowe :)

Ok jako, ze dawno nie bawilem sie w Sony VP, tak zapisalem plik w zlym formacie :/ i musze to od nowa robic.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest najlepszy prawy obrońca w FUT z Premier League?

 

Richards

 

 

 

OK, film juz na YT. Pierwsze sliwki robaczywki jak mowia, niedlugo bedzie lepiej(zakupie Avermedie). Tylko szkoda, ze caly efekt psuja te badziewne reklamy SVP i Actiona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie gram na PL komentarzu nigdy, ale pamietam jeden ...z PES6, to co wtedy slyszalem, to bylo najgorsze badziewie jakie moglo wyjsc :P Duet Borek/Kolton tam sie popisali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dali duet Twarowski i Nahorny byłoby świetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy Borku i Kołtoniu to ja usypiałem w pes6 :) Czułem się jakby mi ktoś czytał w bibliotece :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu narzekacie na ten komentarz w legendarnym PES'ie 6. Jak na tamte czasy szokiem był dla mnie sam polski komentarz, a na jakość przymrużałem oko (choć z tego co pamiętam nie sądziłem że był jakoś wybitnie zły). No, ale wiadomo, dziś... odpalamy PES 6 i jest kompletna tragedia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy Borku i Kołtoniu to ja usypiałem w pes6 :) Czułem się jakby mi ktoś czytał w bibliotece :)

I to jest najlepsze podsumowanie tego komentarza.Ten duet mial potencjal,ale emocje z jakimi to nagrywali byly rowne 0,nie majace nic wspolnego z pilka.Podeszli do tematu z calkowita wyjebka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potencjał miał ogromny, jak się dowiedziałem że bedzie w pes 6 Borek i Kołtoń to nie mogłem się doczekać a tu takie rozczarowanie, może po jakiejś imprezie nagrywali ich komentarz :) albo późno w nocy :)

A z tym usypianiem to mówię poważnie, ziewałem i spiący się robiłem dopiero jak zmieniałem komentatorów na np. angielskich to jakoś się grało :)

 

Ha ha aż sobie teraz posłuchałem tego komentarza na yt, jakby w szkole na ocene czytali :)

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos ogladal te moje wypociny na YT? Jesli tak, to prosze o jakis konstruktywny komentarz odnosnie tego. Wszelka krytyke przyjme na klate :P i bede w sumie wiedzial w ktorym kierunku podazac. Dodam tez, ze mam fajny pomysl na serie, ale to jeszcze nie teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos ogladal te moje wypociny na YT? Jesli tak, to prosze o jakis konstruktywny komentarz odnosnie tego. Wszelka krytyke przyjme na klate :P i bede w sumie wiedzial w ktorym kierunku podazac. Dodam tez, ze mam fajny pomysl na serie, ale to jeszcze nie teraz.

Co będziesz pokazywać w drugim odcinku? Twoje kolejne składy czy będziesz może grał mecze? Trochę śmiesznie wyglądała ta powtórka na końcu filmiku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co będziesz pokazywać w drugim odcinku? Twoje kolejne składy czy będziesz może grał mecze? Trochę śmiesznie wyglądała ta powtórka na końcu filmiku :biggrin:

 

Mecze, jutro nagram. Taa wiem, ze smiesznie wygladala ;) bo juz nie zdazylem jej zapisac bezposrednio w meczu, o czym nawet tu na forum pisalem i zmuszony bylem to zrobic po nim z powtorek ;/ co psuje 100x efekt strzelonej bramki, bo w momencie kiedy to wpadlo, to zlapalem sie za glowe ;) Jutro postaram sie to lepiej stworzyc. Co do jakosci filmu musze czekac na Avermedie, bo bez niej nie wyciagne FHD.

 

No i od siebie dodam samokrytyke, ze kilka razy mi sie jezyk zaplatal, a to z racji tego, iz nie bylo zbyt duzo czasu w nagranym materiale i musialem sie streszczac, co tez nie wychodzi na dobre. No ale to dopiero poczatki, moze byc tylko lepiej. Wazne jest, zeby sie widzom podobalo, bo ogladajac takiego Lacha, ktory w filmie wciska tekst "i zobaczcie" milion razy to jest lekko irytujace wg mnie i nie dziwi mnie fakt, ze PLKDamian o wiele wiecej wyswietlen.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos ogladal te moje wypociny na YT? Jesli tak, to prosze o jakis konstruktywny komentarz odnosnie tego. Wszelka krytyke przyjme na klate :P i bede w sumie wiedzial w ktorym kierunku podazac. Dodam tez, ze mam fajny pomysl na serie, ale to jeszcze nie teraz.

slychac bylo, ze nerwy Cie zjadaja - ja mam to samo jak cos mowie czy czytam do wiekszej ilosci ludzi :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slychac bylo, ze nerwy Cie zjadaja - ja mam to samo jak cos mowie czy czytam do wiekszej ilosci ludzi :P

 

:) nagrywalem to 7 raz i juz powoli mialem dosc, bo zawsze "cos" wyskakiwalo :P a czas mnie gonil, zeby szybko sie z tym uwinac. Jutro powinno byc lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, płynnie i ciekawie, co jest chyba najważniejsze opowiadasz o swoich składach i widać, że masz pojęcie, przynajmniej przyjemnie się Ciebie słucha. Ja osobiście czekam na jakiś gameplay z prawdziwego zdarzenia z Twoim udziałem no i powodzenia ;) Jest git.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) nagrywalem to 7 raz i juz powoli mialem dosc, bo zawsze "cos" wyskakiwalo :P a czas mnie gonil, zeby szybko sie z tym uwinac. Jutro powinno byc lepiej ;)

Nagrywasz jutro z komentarzem Live czy będziesz potem dogrywał? Aha, i skróty czy całe mecze?  Czekam na filmik :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×