Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie też spoko żeby fajne filmiki robić na yt tez trzeba mieć spoko głos a ty taki masz i dobrze się cb słucha co mówisz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze Cie,jesli pace wymawiasz poprawnie po angielsku,to nie mów OP po polsku - OPE :D Kilka razy tak powiedziales,i to mi najbardziej utkwilo w pamieci :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie za wszystkie komentarze ;)

Nagrywasz jutro z komentarzem Live czy będziesz potem dogrywał? Aha, i skróty czy całe mecze?  Czekam na filmik :)

Niestety zmuszony jestem dogrywac glos, gdyz "lapanie" obrazu z PS4 zapisuje tylko obraz i dzwiek z gry. W tym filmie tez byl dogrywany.

Prosze Cie,jesli pace wymawiasz poprawnie po angielsku,to nie mów OP po polsku - OPE :D Kilka razy tak powiedziales,i to mi najbardziej utkwilo w pamieci :D

Spoko zapamietam :) to wynik nerwow jak to Piachu ujal :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dogrywanie ma swoje +;grasz normalnie jak każdy mecz, bo niestety jak komentuje się Live to za bardzo się na tym skupiasz i bardzo lamisz, ale za to jak komentarz jest live ciekawiej się ogląda (twoje reakcje itd.), natomiast komentując można trochę lamić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ja próbowałem cos tam nagrywać i tak się jakalem ze ja pierd... I jeszcze do dupy mic miałem, teraz spróbuję może będzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Setke sobie walnij przed kolejnym nagraniem :D Ogólnie miałem wrażenie, że czytasz co nieco z kartki xD. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, oglądałem to może skomentuje. Na początku miałem wrażenie jakbym słyszał siebie na maturze ustnej z języka polskiego :D, ale później było już tylko lepiej. Słuchaj się Foxtera, a będzie tylko lepiej. Masz przyjemny głos, za co +. Fajnie, że na samym początku serii przedstawiłeś składy, a w kolejnych jazda z meczami!. Ogólnie było kilka zacięć, ale jak na pierwszy raz to dobrze wyszedłeś.

 

Teraz, jakie masz plany odnośnie kolejnych odcinków? Dodajesz kamerkę czy zostajesz przy samym obrazie z gry + komentarz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Setke sobie walnij przed kolejnym nagraniem :D Ogólnie miałem wrażenie, że czytasz co nieco z kartki xD.

Z pamieci lecialem :P dlatego tak szybko gadalem, no i ogolnie pierwszy raz cos nagrywalem do netu :o

Hmmm, oglądałem to może skomentuje. Na początku miałem wrażenie jakbym słyszał siebie na maturze ustnej z języka polskiego :D, ale później było już tylko lepiej. Słuchaj się Foxtera, a będzie tylko lepiej. Masz przyjemny głos, za co +. Fajnie, że na samym początku serii przedstawiłeś składy, a w kolejnych jazda z meczami!. Ogólnie było kilka zacięć, ale jak na pierwszy raz to dobrze wyszedłeś.

 

Teraz, jakie masz plany odnośnie kolejnych odcinków? Dodajesz kamerkę czy zostajesz przy samym obrazie z gry + komentarz?

Dzis cos gameplay'a nagram. Kamerki na razie nie mam zadnej, bo nigdy nie bylo jakos potrzeby tego kupowac. Moze z czasem bedzie, ale ogolnie moj ryj mozna zobaczyc w linku na twitterze pod filmem, jesli o to chodzi. Jeszcze jedna kwestia - zle by wygladalo dogrywanie dzwieku z kamera wg mnie. Najlepiej to live robic, ale moze wyjsc tak jak napisal MichalEEEk, czyli slaby gameplay w moim wykonaniu, bo sam widzialem po tym jak streamowalem na twitchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ja miałem identycznie na studiach podczas prezentacji odnośnie błędów językowych i próbie wypowiedzenia się na jednym wdechu :biggrin: Nie zapominając o stresie, hehe. No, ale to chyba każdy przez to przechodził, czy to na prezentacjach, czy pierwszych nagraniach do YT, zwłaszcza jeżeli nie miał z tym wcześniej do czynienia, ewentualnie miał przerwę. Później wejdzie to w krew i będzie tylko lepiej.

 

Ogólnie dogrywany komentarz najlepiej wychodzi Damianowi. Niby chłopak ma 16 lat, ale daje rade. Zresztą on na początku próbował zrezygnować chyba z komentarza na żywo, bo skill mu w dół leciał. :biggrin:

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do FUT, widziales cene Ibry? Chyba nikt tak szybko z ceny nie leci jak on. Juz sa biny ponizej 1.1kk :O a pare dni temu jeszcze ponad 1,35k chodzil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yep, miałem właśnie pisać, że chodzi za 1,050k Dlatego nie sprzedawałem :D Moje drugie konto pracuje sobie na wszelkiego rodzaju straty  jakie poniosę podczas TOTY. Zresztą jego cena, jak i wszystkich po toty pójdzie tylko w górę. Ja tam chciałbym Sifa Aguero wyrwać teraz. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yep, miałem właśnie pisać, że chodzi za 1,050k Dlatego nie sprzedawałem :D Moje drugie konto pracuje sobie na wszelkiego rodzaju straty  jakie poniosę podczas TOTY. Zresztą jego cena, jak i wszystkich po toty pójdzie tylko w górę. Ja tam chciałbym Sifa Aguero wyrwać teraz. :P

Dodam wiecej, ceny niektorych kart juz podczas TOTY beda szly w gore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że po ile będzie chodził TOTY Ronaldo ? :) Zamierzam kupić go odrazu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że po ile będzie chodził TOTY Ronaldo ? :) Zamierzam kupić go odrazu :biggrin:

 

5. moze nawet 6 milionow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się spodziewam ponad 7 ;( SIF kosztował ostatnio 5,2


// widzę, że do 4 spadł więc jest szansa na 5,5 za TOTY ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się spodziewam ponad 7 ;( SIF kosztował ostatnio 5,2

// widzę, że do 4 spadł więc jest szansa na 5,5 za TOTY ;)

 

pierwsze karty na rynku pewnie beda wystawiane za jakies kosmiczne 8-9 milionow na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś przewidywania odnośnie poszczególnych graczy których wartość podczas TOTY znacznie spadnie? Mówię o grajkach do 50k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś przewidywania odnośnie poszczególnych graczy których wartość podczas TOTY znacznie spadnie? Mówię o grajkach do 50k.

10-20% spadku, moze mniej.

Nagralem material. O tej porze ciezko w ogole kogos znalezc w lidze 2 z dobrym polaczeniem :/ zagralem za to gold cup :) wieczorem wszystko powinno byc gotowe. Zabieram sie do roboty teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dobra wiadomosc! jakosc powinna byc jeszcze lepsza od pierwszego filmu, no chyba ze YT cos spieprzy... Ale badzmy dobrej mysli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zakupiłem sobie wczoraj złotą paczke i byłą tam karta z jakąś babeczką co dodaję chyba +15 heading(o ile dobrze pamiętam). Jak i gdzie mogę użyć tą karte? Bo na szybkiego nie mogłem znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zakupiłem sobie wczoraj złotą paczke i byłą tam karta z jakąś babeczką co dodaję chyba +15 heading(o ile dobrze pamiętam). Jak i gdzie mogę użyć tą karte? Bo na szybkiego nie mogłem znaleźć.

Wrzucasz ja do klubu i w zasadzie nie ma z niej wiekszego uzytku, no chyba ze kupujesz karty boostujace staty zawodnikom. Ja osobiscie takie rzeczy quickselluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dobrze wiedzieć. Dopiero zaczynam przygodę z FUT i próbuję to wszystko jakoś ogarnąć. Czy zmiana trenera coś daję? Oraz najważniejszę, na jakiej kamerze gracie w FUT online? Mam też problem z zaliczenie jednego zadania w manager task(czy jakoś tak) mam wystawić piłkarza na sprzedaż i tak też robię, ale nie zalicza mi tego zadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tydzien nie gralem w fife i bylem takim spokojnym czlowiekiem, dopuki nie odpalilem dzis tej gry :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×