Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

kolejny mecz, obraz mi staje, dzwiek leci, slysze, ze moge wejsc do menu itp ale obraz stoi - oczywiscie w wygranym meczu, poresetowalem konsole i jakos poszlo dalej...

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście po problemach, o których piszesz pozostało mi tylko wspomnienie. Pierwszego dnia korzystania z PS4 też mi raz czy dwa zawiesiło grę, była modernizacja serwerów EA, więc był problem, ale odpukać od tamtego momentu wszystko jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny mecz, obraz mi staje, dzwiek leci, slysze, ze moge wejsc do menu itp ale obraz stoi - oczywiscie w wygranym meczu, poresetowalem konsole i jakos poszlo dalej...

Hm dziwne, ja nigdy takich rzeczy nie mialem.

Ps. Nowy film juz jest renderuje, chyba wyszedl lepiej niz 1 ale nie mnie to oceniac. Szkoda, ze Action! Zepsul jakosc filmu, ktory byl w 1080p... No i ten niewdzieczny banner, nawet kupilem subskrybcje od nich na miecha a mi nie przyslali kodu -.-

Dzięki, dobrze wiedzieć. Dopiero zaczynam przygodę z FUT i próbuję to wszystko jakoś ogarnąć. Czy zmiana trenera coś daję? Oraz najważniejszę, na jakiej kamerze gracie w FUT online? Mam też problem z zaliczenie jednego zadania w manager task(czy jakoś tak) mam wystawić piłkarza na sprzedaż i tak też robię, ale nie zalicza mi tego zadania.

A wystawiles go z cena buy now?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze cos byc ze slawnym HDMI bede obserwowal dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm dziwne, ja nigdy takich rzeczy nie mialem.

Ps. Nowy film juz jest renderuje, chyba wyszedl lepiej niz 1 ale nie mnie to oceniac. Szkoda, ze Action! Zepsul jakosc filmu, ktory byl w 1080p... No i ten niewdzieczny banner, nawet kupilem subskrybcje od nich na miecha a mi nie przyslali kodu -.-

A wystawiles go z cena buy now?

 

Obejrzałem Twój film i będzie ok. Nie odbierz tego jako atak ad personam, tylko dobra rada, nie nadużywaj angielskich zwrotów czy skrótów, bo trochę śmiesznie brzmi :). Jesteśmy w Polsce, film jak rozumiem przeznaczasz dla polskiego odbiorcy, więc moim zdaniem można sobie odpuścić te zwroty i stosować je wówczas, gdy byłaby możliwość powtórzeń. I pierdoła co do nazwisk, jako że często bywam w Szwajcarii - Shaqiri 99.9% w Polsce źle czyta, to jest Szaziri mówiąc po naszemu ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli faktycznie to Szaziri to komentatorzy w TV tez zle wymawiaja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się, ostatnio mało gra, więc nie mają zbyt dużego problemu ;). Odchodząc od tematu np. zauważyłem, że polscy komentatorzy Bundesligi dobrzy wymawiają Granita Dżakę (Granit Xhaka) z Gladbach, ale on w grze jest słaby, więc chyba z tym problemu nie będzie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Twój film i będzie ok. Nie odbierz tego jako atak ad personam, tylko dobra rada, nie nadużywaj angielskich zwrotów czy skrótów, bo trochę śmiesznie brzmi :). Jesteśmy w Polsce, film jak rozumiem przeznaczasz dla polskiego odbiorcy, więc moim zdaniem można sobie odpuścić te zwroty i stosować je wówczas, gdy byłaby możliwość powtórzeń. I pierdoła co do nazwisk, jako że często bywam w Szwajcarii - Shaqiri 99.9% w Polsce źle czyta, to jest Szaziri mówiąc po naszemu ;).

Mieszkam w Anglii od ponad 7 lat :) a co do wymowy nazwiska Shaqiriego, to staram sie wymawiac jak angielscy komentatorzy, czyli Szakłiri.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Anglii od ponad 7 lat :) a co do wymowy nazwiska Shaqiriego, to staram sie wymawiac jak angielscy komentatorzy, czyli Szakłiri.

Spoko i tak mało kto na to zwraca uwagę :). To osobiście dziwię Ci się, że robisz na polską scenę. W angielskiej może większa (dużo) konkurencja, ale zawsze też więcej potencjalnych odbiorców :). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko i tak mało kto na to zwraca uwagę :). To osobiście dziwię Ci się, że robisz na polską scenę. W angielskiej może większa (dużo) konkurencja, ale zawsze też więcej potencjalnych odbiorców :).

Ja robie to 4 fun :) a ze jestem Polakiem, to stwierdzilem, ze bede nagrywal w ojczystym jezyku(problemow z eng nie mam zadnych btw)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie samej gry - awansowałem na razie do 7 ligi online. Na PS3 w stosunkowo krótkim czasie dostałem się do 4, mimo tego, że jak już kiedyś wspominałem moją ostatnią FIFĄ była wersja... 2003. Na PS4 nie ogarniam gry w obronie. Sprint widzę, że odpada, bo jak przeciwnik weźmie na zamach to robią się straszne dziury. Jak gracie? Dużo L2? Czy może L2 w połączeniu ze sprintem? Najgorzej jest jak już przeciwnik zbliża się do mojego pola karnego i muszę odebrać piłkę, jeden wielki "wiatrak" :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie samej gry - awansowałem na razie do 7 ligi online. Na PS3 w stosunkowo krótkim czasie dostałem się do 4, mimo tego, że jak już kiedyś wspominałem moją ostatnią FIFĄ była wersja... 2003. Na PS4 nie ogarniam gry w obronie. Sprint widzę, że odpada, bo jak przeciwnik weźmie na zamach to robią się straszne dziury. Jak gracie? Dużo L2? Czy może L2 w połączeniu ze sprintem? Najgorzej jest jak już przeciwnik zbliża się do mojego pola karnego i muszę odebrać piłkę, jeden wielki "wiatrak" :biggrin:.

 

Ja w obronie gram instynktownie. Nie mam jakiegos super zlotego srodka na bronienie, skupiam sie na odpowiednim timingu uzycia czy to wslizgu czy odebrania pilki kwadratem(mam ustawienia takie jak w PES - kwadrat strzal) Z czasem obrona staje sie gra na wyczucie po duzej ilosci rozegranych spotkan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie - też mam sterowanie alternatywne, czyli zamienione kółko z kwadratem. Co do samej taktyki, na PS3 dobrze mi się grało 5-2-2-1 z 3 środkowymi obrońcami, LWB i RWB, dwoma CM i 3 ofensywnymi graczami. Teraz natomiast gram 4-3-3(3) i mam wrażenie, że mam dużą dziurę między środkiem pomocy a atakiem. W ofensywie jest w miarę ok, natomiast obrona o dziwo (mimo dwóch CDM) klęczy. Pewnie nie ma złotego środka, ale faktycznie gra z 3 środkowymi może mieć sens? Oglądałem filmy na YT i tam poleca się w zasadzie dwie taktyki, wszystkie z 4 obrońcami i obydwie z LM i RM, różnią się ustawieniem w środku pola. 

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie - też mam sterowanie alternatywne, czyli zamienione kółko z kwadratem. Co do samej taktyki, na PS3 dobrze mi się grało 5-2-2-1 z 3 środkowymi obrońcami, LWB i RWB, dwoma CM i 3 ofensywnymi graczami. Teraz natomiast gram 4-3-3(3) i mam wrażenie, że mam dużą dziurę między środkiem pomocy a atakiem. W ofensywie jest w miarę ok, natomiast obrona o dziwo (mimo dwóch CDM) klęczy. Pewnie nie ma złotego środka, ale faktycznie gra z 3 środkowymi może mieć sens? Oglądałem filmy na YT i tam poleca się w zasadzie dwie taktyki, wszystkie z 4 obrońcami i obydwie z LM i RM, różnią się ustawieniem w środku pola. 

 

Ma sens, ale trzeba dobrze dobrac workrates, zeby Ci do przodu cala obrona nie leciala i wlasnie nie tworzyly sie te luki, Ja od 13 tak teraz gram 41212 i wg mnie to jest najbardziej zbalansowana taktyka, tylko wystarczy dobrych grajkow dobrac.

 

 ok film juz jest, chyba za blisko mikrofon mialem i za bardzo przebijalo glos z gry:

 

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@F3niX Czy mógłbyś podać mi link do Twojego kanału na yt? ;) Nigdzie nie mogę go znaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zawodnicy ciulowato wybiegają na pozycję. A jak już Ibra ma piłkę, to zatrzymywany jest wszelkimi możliwymi sposobami. Dobrze, że na barana mu nie wskakują jeszcze. Matuidi, to jedna z największych porażek na śpd. Jest za niski. Ale w L1 nie ma nikogo pokroju Fellainiego. :/ Staram się teraz grać większą ilością podań niż 3-4 :biggrin: Ale i tak tracę większość z dośrodkowań, rożnych itp :biggrin: A te debile w kółko oglądają te powtórki.. omg

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zawodnicy ciulowato wybiegają na pozycję. A jak już Ibra ma piłkę, to zatrzymywany jest wszelkimi możliwymi sposobami. Dobrze, że na barana mu nie wskakują jeszcze. Matuidi, to jedna z największych porażek na śpd. Jest za niski. Ale w L1 nie ma nikogo pokroju Fellainiego. :/ Staram się teraz grać większą ilością podań niż 3-4 :biggrin: Ale i tak tracę większość z dośrodkowań, rożnych itp :biggrin: A te debile w kółko oglądają te powtórki.. omg

 

Podlinkuj jak możesz ekipę jaką zbudowałeś wokół Ibry. Mój "target" w tej grze. Na razie mam 200k, jak po TOTS cena spadnie i się utrzyma to może do Mistrzostw Świata w Brazylii na niego nazbieram :D. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zawodnicy ciulowato wybiegają na pozycję. A jak już Ibra ma piłkę, to zatrzymywany jest wszelkimi możliwymi sposobami. Dobrze, że na barana mu nie wskakują jeszcze. Matuidi, to jedna z największych porażek na śpd. Jest za niski. Ale w L1 nie ma nikogo pokroju Fellainiego. :/ Staram się teraz grać większą ilością podań niż 3-4 :biggrin: Ale i tak tracę większość z dośrodkowań, rożnych itp :biggrin: A te debile w kółko oglądają te powtórki.. omg

 

podejrzyj jak ja gram :) chociaz duzo klepy musialem wyciac, bo akurat nic nie wychodzilo z niej i nie bylo sensu wrzucac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można zarządzać swoim ultimate team z poziomu komputera jak nie mam dostępu do konsoli?.

 

Ps. Powtórki denerwują i mnie osobiście jeszcze jak ktoś ma piłkę czarną lub brązową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można zarządzać swoim ultimate team z poziomu komputera jak nie mam dostępu do konsoli?.

 

Ps. Powtórki denerwują i mnie osobiście jeszcze jak ktoś ma piłkę czarną lub brązową.

 

Mozna, o to link: http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w planach kilka zakupów. Np Di Maria, Benzema, Marcelo, Alba, Ramos, Isco, Dani Alves itd. Nie mam mega ciśnienia, trochę kasy zarobiłem, ale cały czas czytam, że zaraz TOTY i ceny sypną się. Czyli co? Najrozsądniej wstrzymać się? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj. Będą TOTY, ludzie zaczną kupować paczki, pojawi się dużo kart, ceny spadną. Kwestia kilku dni i będą TOTY. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×