Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję jakiegoś składu z angielskiej ligi. Powiedzmy do 50k (no max 75). Co najlepszego da się stworzyć w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lamerskie pytanie mam: czy wszyscy zawodnicy w zespole muszą być np. basic, żeby osiągnąć 100, czy mogą być różni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bale to jeszcze idzie zrozumieć, większy problem za kogo, bo Ronaldo, Ribery, Zlatan zdają się nie do ruszenia. Messi ze względu na kontrakt z EA raczej też. Ramos i Iniesta to dziwne, szczególnie w drugim przypadku, chyba że Puchar Konfederacji aż tak by brali pod uwagę.

Ale kontrakt Messiego z EA nie ma tu nic do rzeczy, bo glosowanie jest przeprowadzane przez FIFA(federacje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totw, mimo że szału nie robi wygląda ciekawie :biggrin:

Sprawdzę sobie tego Rakiticia SIf no i za Alvesa może ten Carvajal się nada :biggrin: Oni raczej za śmieszne kwoty będą chodzić więc polecą do fitness składu z Neymarem :biggrin:

 

edit. Carvajala wyrwałem za 45k, ale pójdzie może za 70-80k spokojnie hehe

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totw, mimo że szału nie robi wygląda ciekawie :biggrin:

Sprawdzę sobie tego Rakiticia SIf no i za Alvesa może ten Carvajal się nada :biggrin: Oni raczej za śmieszne kwoty będą chodzić więc polecą do fitness składu z Neymarem :biggrin:

 

edit. Carvajala wyrwałem za 45k, ale pójdzie może za 70-80k spokojnie hehe

 

Chyba całkiem ładna cena. Kiedy zamierzasz go sprzedawać? Na razie licytuję, 10 minut do końca i cena 40k. Ciekawe do ilu skoczy. Powyżej 50k nie będę licytował. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 62,5k poszedł.Myślę, że spokojnie będzie go można wyrwać za max 12-20k. :D

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 62,5k poszedł.Myślę, że spokojnie będzie go można wyrwać za max 12-20k. :D

Max 12k bedzie chodzil. Od poniedzialku ruszy szalenstwo otwierania paczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totw, mimo że szału nie robi wygląda ciekawie :biggrin:

Sprawdzę sobie tego Rakiticia SIf no i za Alvesa może ten Carvajal się nada :biggrin: Oni raczej za śmieszne kwoty będą chodzić więc polecą do fitness składu z Neymarem :biggrin:

 

edit. Carvajala wyrwałem za 45k, ale pójdzie może za 70-80k spokojnie hehe

Ja Feghouliego wyrwałem za 24k. Puszczę go na noc za 39k (choć jest kilka kart za 28k od ręki, ale rozchodzą się). Jak nie pójdzie to będzie mój, nie wypada aby kibic Valencii nie posiadał chociaż jednego IF z zawodnikiem Nietoperzy :D 

Rano kupiłem IF Veli na CF za 39k. Miałem kartę CF->ST, zmieniłem mu pozycję, wystawiłem za 54k i wieczorem ktoś kupił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić ;) Wczoraj wieczorem zaszalałem i kupiłem z 6 gold pack'ów. Chyba miałem farta bo trafiłem trzech zawodników z Dortmundu: Hummels'a, Piszczka i Weidenfeller'a, ale uśmiech od ucha do ucha przyszedł dopiero przy dwóch zawodnikach, Kompany z MC i Van Persie z MU :)

Edytowane przez Verbatimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj coś otworzyłem, ale wyczerpałem limit szczęścia po Buffonie ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z paczkami jest jak z grą w maszyny hazardowe. Zagrasz raz wrzucisz 5 zł wygrasz 100zł potem się wciągniesz i przegrasz 5000. Identycznie tutaj człowiek raz otworzy i wyleci coś ciekawego. Ja w FUT13 otworzyłem paczek za 1,5 mln i nic co by robiło wielką różnicę. A tu dostałem gold gift packa (4 złote karty) 2 kontrakty trener i Javier Hernandez w zestawie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczki to samo zło ja z własnej głupoty kupiłem za 150 zł fifa points i nic aż mnie krew zalewa jak otwieram paczki .


kiedy sie opłaca kupować jakiś zawodników???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić ;) Wczoraj wieczorem zaszalałem i kupiłem z 6 gold pack'ów. Chyba miałem farta bo trafiłem trzech zawodników z Dortmundu: Hummels'a, Piszczka i Weidenfeller'a, ale uśmiech od ucha do ucha przyszedł dopiero przy dwóch zawodnikach, Kompany z MC i Van Persie z MU :)

 Kiedys w barze widzialem napis "wierzymy tylko Bogu , reszta placi gotowka" parafrazujac "wierzymy tylko Bogu , reszta wkleja screeny"

 

Feniks Jesus = Hesus

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nowa produkcja ;)

 

F3nix skad masz tyle monet ? Z tradingu czy trafiles cos w paczce kosmicznego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Feniks Jesus = Hesus

 

Podziekowal ;)

 

F3nix skad masz tyle monet ? Z tradingu czy trafiles cos w paczce kosmicznego ?

 

 

-Paczki 

 -trading

 -granie meczow

 

te 3 opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialbym byc krytyczny Fenix,ale nie bierz sie za nagrywanie meczow poki nie bedzie komentarza live.Taki dogrywany jest slaby,czuje sie jakbys mi czytal bajki na dobranoc.Zero emocji i wszystko takie sztuczne ;/ 

Inna sprawa,za duzo komentowania - raczej lepiej gdyby byly wyciete najlepsze fragmenty i komentowane z wiekszymi emocjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialbym byc krytyczny Fenix,ale nie bierz sie za nagrywanie meczow poki nie bedzie komentarza live.Taki dogrywany jest slaby,czuje sie jakbys mi czytal bajki na dobranoc.Zero emocji i wszystko takie sztuczne ;/ 

Inna sprawa,za duzo komentowania - raczej lepiej gdyby byly wyciete najlepsze fragmenty i komentowane z wiekszymi emocjami.

 

No ok, ale nagrywanie live powoduje, ze czlowiek nie skupia sie na grze, tylko gadaniu i gameplay pada na ryj ;/ Chyba malo jest ludzi, ktorzy nagrywaja live komentarz do filmow. Co do tych najlepszych fragmentow to sie staram robic tak, ale przeciez nie dam 5 sekund akcji, jak to inni robia, bo wg mnie to nie ma najmniejszego sensu ;/

 

No i to dopiero 4 film takze spokojnie, dopiero daze do ulepszania filmow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F3nix kupujesz w dzien na noc wystawiasz ? Czy masz jakis inny sposob traidingu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F3nix kupujesz w dzien na noc wystawiasz ? Czy masz jakis inny sposob traidingu?

 

Inny zupelnie, ale na razie w nic nie inwestuje, czekam na TOTY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy beda TOTY mam nawet niezly sklad warty z 800k i nie wiem czy nie sprzedac teraz czy pozniej? Zeby miec na paczki z Team of the year :D

Edytowane przez piespako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy beda TOTY mam nawet niezly sklad warty z 800k i nie wiem czy nie sprzedac teraz czy pozniej? Zeby miec na paczki z Team of the year :D

Teraz to za pozno troche na sprzedaz kart

13 stycznia wychodzi TOTY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×