Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie taki problemik mam, odpaliłem 1 raz Fife na ps4 i gdy klikam R3 żeby się wpisać do EA to się nie łączy tylko wyskakuje komunikat w stylu : In order to access the online features ...

O co tutaj chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie taki problemik mam, odpaliłem 1 raz Fife na ps4 i gdy klikam R3 żeby się wpisać do EA to się nie łączy tylko wyskakuje komunikat w stylu : In order to access the online features ...

O co tutaj chodzi ?

próbowałeś resetowac gre ? bo tez mialem z rana taki problem ale odpalilem fife kolejny raz i poszło :)

Rakitić IF mnie miło zaskoczył, natomiast Isco - boże co to za crap karta...

ale doznałem anihilacji, 4 gole remiego z dyńki, Ramos i If Miranda za slabi do zatrzymania murzyna. w plecy 0-7 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W fife zawsze będzie chyba handicap ale nie mogę powiedzieć nic o tej fifie bo nie mam jakiegoś kozackiego składu w tym roku, ale w poprzednich fifach handicap byl w chuuu... Wiec w tym roku pomyślałem po co się mam denerwować zrobię se przeciętne składu i będzie przyjemna gra i tak jest mam tam chyba record 50-10-28 parę przegranych przez slaby net ale tak to nie pamiętam żebym przegrał mecze które powinien wygrać.

 

 Crash - zawsze było można wejdź w fut i klub i tam gdzieś to musi być

 

 Jak ktoś ma za dużo kasy i chce mi dać 15k będę bardzo wdzięczny :biggrin:

  http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=eJkgbTOLnKArg:ps3

 http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=8pvyfiXXnKArh:ps3

Edytowane przez Trading24/7
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można usunąć FUT i zacząć od nowa całkowicie?

tak :) w ostatniej zakladce masz usun klub

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglada ktos teraz KSI v Bateson? :biggrin: drugi mecz KSI dostaje 2:7 juz, pierwszy przegral 4:0.

 

 Dobry rage leci :biggrin: masakra :D

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglada ktos teraz KSI v Bateson? :biggrin: drugi mecz KSI dostaje 2:7 juz, pierwszy przegral 4:0.

 

 Dobry rage leci :biggrin: masakra :biggrin:

gdzie to ogladasz ?

 

 

// dobra juz wiem

Edytowane przez Dkrecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglada ktos teraz KSI v Bateson? :biggrin: drugi mecz KSI dostaje 2:7 juz, pierwszy przegral 4:0.

 

 Dobry rage leci :biggrin: masakra :biggrin:

nie od dawna wiadomo ze KSI to błazen i aktor, jesli chodzi o sam skill to sredniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na twitchu. wlasnie przegral Van Nistelrooya, IF Robbena i IF Ronaldo :biggrin:

pamietam jak cala druzyne TOTY przegral w ktoryms roku z jednym z widzow %)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietam jak cala druzyne TOTY przegral w ktoryms roku z jednym z widzow %)

 

 hehe ogolnie Bateson to jeden z lepszych graczy na x1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajć, źle spojrzałem bo jedna żółta kartka. no ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajć, źle spojrzałem bo jedna żółta kartka. no ciekawe.

raczej oni tak z checia nie daja takich graczy jak cr czy ibra wiec nie zdziwie sie jak nie bedzie go w totw

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak pieniążki lubią, jak nie będzie ciekawych kandydatów do totw to na 100% dostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak pieniążki lubią, jak nie będzie ciekawych kandydatów do totw to na 100% dostanie

nie zapomne jak 2 czy 3 tygodnie temu wszyscy byli na 100% pewni wypasionego TOTW a dostali crap... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak zaczynaliście swoją przygodę z FUT aby mieć coraz więcej monet? Wiem , że sposobem jest - najszybszy dorobek (kupno na allegro). Ale ogólnie początki tak jak zakładaliście kluby? Kup taniej , sprzedaj drożej - też sposób. Ale czy nie wydaję wam się , że najprzyjemniejszą metodą farmienia jest po prostu granie meczy? I powolny dorobek i coraz lepszy skład? Ja tak gadam jak głupi do sera , bo sam pewnie będę na allegro kupował , ale tak z ciekawości pytam. Ciekawostką dla mnie jest właśnie taki temat. No i wiadomo kasa na FIFA POINTS , ale to już jest lipka dla mnie bo może wypaść taki szrot , że potem będzie mi się to śnić po nocach lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówisz co roku handlowałem i już znudziło mi się, w tym roku tylko handlowałem aby sobie zrobić team a teraz to jak uzbieram graniem to kupuje kogoś do teamu. Tez jak masz za dużo kasy kupujesz kogo chcesz i oczekujesz za dużo i nie masz frajdy z gry taka moja opinia.

 

Ktoś chce meczyka zagrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE jestem teraz w stanie zagrać żadnego meczu ! Bo każdym ukończonym wypierdala jebany błąd i gra się zamyka. KURWICY można dostać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy w tym całym karcianym systemie FUT, może ktoś mi podesłać jakiś poradnik czy coś jak się do tego wszystkiego zabrać ? Mniejwiecej ogarniam, ale jak dostałem karty w paczcie i mam je teraz w klubie to nie wiem jak je zamienić z moją rezerwą lub zawodnikami z drużyny. Mogę ich tylko sprzedać czy coś nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy próbuje odpalić mecz w FUT wyświetla mi się komunikat  "server error occurred" tylko u mnie czy to błąd po strone ea?

nie tylko w FUT, nie moge rozegrać żadnego meczu online.

Edytowane przez kusiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×