Skocz do zawartości
Tangul

Fifa 14 - Ekstraklasa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie chcialby ktos w ramach odpoczynku od FUT pograc w gronie forumowiczow rozgrywek ekstraklasowych?

Chodzi mi o luzna 'lige' rozgrywek sobotnio/niedzielnych, jakby ktos wyrazal chec mozna cos zorganizowac.

Czekam na odzew w razie czego. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok w tym poscie bedzie sie uaktualniac liste chetnych, czekamy na reszte :-)

1. Tangul

2. piachu00

3. Pentiumex

Edytowane przez Tangul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

z racji tego, ze jestesmy we trzech i mam dwoch nowych znajomych na psn z fify mozemy jutro rozegrac po meczu ekstraklasowym a w niedziele rozegrac po rewanzu. Pozostala tylko godzina rozgrywek: proponuje sobota godzina 15:00 dajcie znac co Wy na to, kazdy z kazdym na poczatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mnie nie bedzie i 15 przedluzyla mi sie zmiana w pracy bede dopiero pod wieczor w razie czego jest czat na ps3 zalozony fifa 14 ek, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie wrocic za niedlugo bede na psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis rozegralismy dwa mecze, niestety obydwa przegralem, chetnych na rozgrywki zapraszamy na jutro, wszyscy mile widziani. Mamy nasz chat kanal ps3 "Fifa 14 ek" jakby ktos mial ochote zagrac niech zostawi wiadomosc na czacie, kto wejdzie ten zobaczy. Pozdrawiam,

Tangul.

Edytowane przez Tangul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis rozegralismy dwa mecze, niestety obydwa przegralem, chetnych na rozgrywki zapraszamy na jutro, wszyscy mile widziani. Mamy nasz chat kanal ps3 "Fifa 14 ek" jakby ktos mial ochote zagrac niech zostawi wiadomosc na czacie, kto wejdzie ten zobaczy. Pozdrawiam,

Tangul.

chętnie bym dołączył do ligi, tylko jak znaleźć ten kanał? łopatologicznie mi wytłumaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w menu ps3 masz zakladke ostatnia znajomi i masz pokoj czatu tam wpisujesz nazwe kanalu.

Sorry za brak odezwu ale komp mi sie zwalil, to nie liga tylko luzne rozgrywki weekendowe, nic nie stanowi by pograc w tygodniu, jak cos zaproscie mnie do znajomych to pykniemy mecze.

Pozdrawiam.

// Chyba, ze ktos ma ochote rozegrac luzna lige to napisac, chetnie cos rozegram bo na razie tylko random mecze na necie rozgrywam, nuda. :)

Edytowane przez Tangul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×