Skocz do zawartości
dreamtox

Gran Turismo 7

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że cześć hejtowania bierze się z braku zrozumienia podstaw decyzji PD.
Masz 20 osobowy zespół, który jest w stanie zrobić 10 aut w 5 tygodni. Masz 2 opcje:

  • Kazać im zrobić przez rok 100 nowych aut których nie ma w GT6
  • Kazać im zrobić przez rok 100 aut które mają zwykłe modele (idzie trochę szybciej bo potrzebna jest tylko karoseria)

W pierwszym przypadku zawartość w grze jest większa, w drugim lepsza ale marketingowo możesz narazić się na stwierdzenie że to odgrzewane GT6 z autami premium. Dla nowych aut dużo łatwiej się wybronić bo jest nowy kontent.

 

Nie wiem dla czego nie mogą ograniczyć się do poprawy tekstur dla najbrzydszych aut, było by to dużo mnie pracochłonne a to tekstury najbardziej ciągną auta wizerunkowo w dół (pomijam brak kokpitów).

Nie wiem czy popieram ale na pewno rozumiem ich decyzję.

Edytowane przez vkmaxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy popieram ale na pewno rozumiem ich decyzję.

 

Ale tu nie ma czego rozumieć :) Od GT5 straszą nas modelami rodem z ery PS2, co wg mnie jest chore, a fakt że chcą je dać do GT7 po prostu niszczy cały wizerunek PD, który uzyskało przez tyle lat.

Jedyna opcja to przerobić je na premium, tak żeby nie odstawały od całej reszty. Tylko taki zabieg ma sens, a jak nie potrafią podołać no to wywalić te szpetne piksele i przerobić co najwyżej kilka klasyków.

Mogliby też zrobić na tym niezły biznes, czyli co jakiś czas wypuszczać DLC "Classic" i tam wrzucać stare fury w wersji premium, spokojnie by poszło, nawet ja bym kupił. Bo jakbyśmy mieli czekać na pełną wersję z tymi furami, to pewnie znowu z 5 lat by to trwało.

 

Mi bardziej zależy na tym, żeby GT zrobiło się bardziej wyścigowe, bo teraz jest zbyt sterylne i spokojne, jeśli tak to można ująć.

Jadąc autem z serii SuperGT powinienem czuć napływ koni mechanicznych i strach przed każdym zakrętem, przynajmniej na początku.

A tutaj te auta jadą jakby ich prędkość maksymalna to było 100km/h. Oddanie prędkości w Gran Turismo od zawsze było słabo zrobione, szczególnie jak się pograło chociażby w różne GRID'y, Shift'y, itd.

Pomijam już dźwięki silnika i wydechu, bo to już każdy wie, że kuleje na potęgę.

 

Czasy się zmieniły, to nie jest już tak, że GT nie ma konkurencji. Kiedyś dzielili i rządzili, ale teraz nie ma tak dobrze.

Zbliża się PCars, DriveClub, The Crew, a zaraz pewnie kolejne tytuły zaczną się pojawiać.

PD musi się ogarnąć i przestać żyć we własnym świecie, bo na GT7 mogą się ostro przejechać.

Uwielbiam całą serię GT i jestem z nią od samego początku, ale nawet u mnie kiedyś skończy się cierpliwość i po prostu nie kupię. Już GT6 kupiłem za 80zł i poza paroma wyścigami to leży i się kurzy.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie ma czego rozumieć :) Od GT5 straszą nas modelami rodem z ery PS2, co wg mnie jest chore, a fakt że chcą je dać do GT7 po prostu niszczy cały wizerunek PD, który uzyskało przez tyle lat.

Jedyna opcja to przerobić je na premium, tak żeby nie odstawały od całej reszty. Tylko taki zabieg ma sens, a jak nie potrafią podołać no to wywalić te szpetne piksele i przerobić co najwyżej kilka klasyków.

Mogliby też zrobić na tym niezły biznes, czyli co jakiś czas wypuszczać DLC "Classic" i tam wrzucać stare fury w wersji premium, spokojnie by poszło, nawet ja bym kupił. Bo jakbyśmy mieli czekać na pełną wersję z tymi furami, to pewnie znowu z 5 lat by to trwało.

 

 

Krotko jakosc >>>>>>> ilosc. 

Co do DLC to zalecalbym ostroznosc - jak spojrzalem na ceny cr w euro w PSS to spadlem prawie z krzesla... 20mln cr = 150eur lub farmienie. Ja w 25h w GT6 zarobilem 10mln z czego i tak wiekszosc wydalem. 

Tak wiec obawiam ze mogli by dac zaporowe ceny. 

Przyznam ze w GT5 zdobywanie kasy szlo mi szybkiej ale ja zaczalem juz grac jakbyly sezonowki i do tego premia za roznice punktow osiagow ktorej brak w GT6. 

 

Mi bardziej zależy na tym, żeby GT zrobiło się bardziej wyścigowe, bo teraz jest zbyt sterylne i spokojne, jeśli tak to można ująć.

Jadąc autem z serii SuperGT powinienem czuć napływ koni mechanicznych i strach przed każdym zakrętem, przynajmniej na początku.

A tutaj te auta jadą jakby ich prędkość maksymalna to było 100km/h. Oddanie prędkości w Gran Turismo od zawsze było słabo zrobione, szczególnie jak się pograło chociażby w różne GRID'y, Shift'y, itd.

Pomijam już dźwięki silnika i wydechu, bo to już każdy wie, że kuleje na potęgę.

 

Rozumiem co masz na mysli sterylnosc - ja z seria jestem krotko ale tez to zauwazylem. Moze to wynika z tego ze dopisek jest Driving Simulator a nie Racing Simulator niemniej zostawiajac na boku podtytuly zgadzam sie ze nie wszedzie czuc predkosc jak nalezy.. w niektorych furach jak Peugot 908 ja czuc ale mimo wszystko feeling mi nie pasuje, o Red Bull X nawet nie wspominajac bo mam wrazenie ze biore udzial w wyscigu w przyspieszonym tempie.

Szczegolnie w wolniejszych autach (jakas Renia Megan sport) wolalem feeling predkosci z np shifta.

Jest czysto, jest sterylnie na torze gra wymusza skupienie sie na jezdzie a jednoczesnie moim zdaniem popelnia kardynalny blad - nie oferujac zniszczen mechanicznych.

Tzn owszem sa takowe w online (wiec ich fizyka i kalkulacje sa w grze) ale czemu nie moge tego wlaczyc w single player???

Tu dochodzimy do kolejnego elementu moze i dla samochodow stosuje sie skomplikowana fizyke i obliczenia jesli te sa na torze, ale juz od band, sie po prostu odbijamy wytracajac predkosc.... godze sie jakos z tym ale nie szczegolnie mi sie to podoba (i w mojej opinii jest jednym z elementow sterylnosci).  

 

 

Czasy się zmieniły, to nie jest już tak, że GT nie ma konkurencji. Kiedyś dzielili i rządzili, ale teraz nie ma tak dobrze.

Zbliża się PCars, DriveClub, The Crew, a zaraz pewnie kolejne tytuły zaczną się pojawiać.

PD musi się ogarnąć i przestać żyć we własnym świecie, bo na GT7 mogą się ostro przejechać.

Uwielbiam całą serię GT i jestem z nią od samego początku, ale nawet u mnie kiedyś skończy się cierpliwość i po prostu nie kupię. Już GT6 kupiłem za 80zł i poza paroma wyścigami to leży i się kurzy.

 

 

 

Ja akurat troche pogrywam w GT6 - jest OK (tylko OK), nie kupilem dostalem i bardzo sie z tego ciesze. 

PD niestety zyje wlasnym zyciem - a jak widac zarowno Twoje jak i moje obserwacje ktore pokazuja mniejszy poziom zadowolenia wraz z kolejnymi czesciami nie sa tylko zrzedzeniem garstki graczy - na wieksza skale potwierdzaja to wyniki sprzedazy i spadek ceny dosc drastyczny w ciagu pierwszego polrocza. 

 

Jesli wyniki sprzedazy - ktore zazwyczaj sa dosc wazna wskazowka czy wszystko gra czy moze trzeba jednak zmienic kierunek nie daly PD do myslenia (a po tym co powiedzial Kaz nt dzwiekow, wozow standart - mam wrazenie ze jednak nie) to ja niestety nie spodziewam sie ze GT7 zaskoczy mnie czyms wyjatkowym. 

 

Nie oszukujmy sie - milo pograc online w GT6 z ogarnietymi znajomymi, ale to nie wszystko, ja lubie tez dobra zabawe w singlu a ta w stosunku to innych tutulow nieco w GT zawodzi.... jesli mam wybierac miedzy paroma tytulami wybiore ten ktory mi da wiecej zabawy.... Wiec ja podchodze kolejnej odslony gry z serii GT raczej chlodno.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterylnośc = plastik we wszelkim tego słowa znaczeniu, od braku destrukcji do wyglądu samej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się marzy aby w GT 7 rozbudawali bardziej tunning w stosunku do GT6 aby mozna wiecej grzebać przy jednym autku bo inaczej sens 1200 traci sens bo zawsze bedziemy jezdzić tymi najlepszymi w danej klasie a gdyby można wiecej podłubac w kazdym aucie , aby ze sredniego auta mozna by zrobić bestie ale cóż to sfera marzeń , takie coś np było w Forzie (Swap silnika , cisnienie w oponach itp). Mysle że każdy byłby za tym aby bardziej postawili na tunning auta niż na jakieś inne pierdoły. Konkretnie tak aby tunning mechaniczny nie był do konca powtarzalny dodajac do tego ponad 1200 aut i tarsy które juz istnieją w GT6 i dopracowany online. Chyba juz nic nie trzeba by dodawać :)

Edytowane przez Bartek1982sce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś dlaczego powstał temat o grze, która nawet jeszcze nie została oficjalnie zapowiedziana? Nie lepiej z tym zaczekać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś dlaczego powstał temat o grze, która nawet jeszcze nie została oficjalnie zapowiedziana? Nie lepiej z tym zaczekać? 

 

Powstal bo:

- do sieci trafiaja informacje nad tym ze prace nad GT7 trwaja

- bo raz na jakis czas pojawi sie jakas informacja o GT7 (ostanio raczej jakies malo wnoszace ktore chyba maja tylko na celu podtrzymanie nadzieji fanow na dobry produkt).

 

Bo owe informacje poddawane sa pod dyskusje - i do tego jest ten temat.

 

Jak widzisz od lipca do wczoraj byla tutaj cisza wiec temat jest ale skoro nie ma o czym mowic (brak informacji) to i ludzie z niego za bardzo nie korzystaja.

 

Na tym zakonczmy dyskusje na temat zasadnosci tego watku.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PD to nie instytucja charytatywna, tylko firma która chce zarobić kasę. Jak ktoś myśli ze nie będzie podziału na premium i standard to od razu może zapomnieć o tej gierce. Dla nich liczy się tylko kasa a że to japońska firma to ma to gdzieś czy będziemy karmieni co chwile nowym gtr czy fiatami panda. Ich firma i będą robić co chcą a hajs musi się zgadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten podzial to nie jest wina PD, tylko graczy. Jakby hajs sie nie zgodzil, to moze wtedy mieliby motywacje zeby faktycznie cos pozmieniac w tej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PD to nie instytucja charytatywna, tylko firma która chce zarobić kasę. Jak ktoś myśli ze nie będzie podziału na premium i standard to od razu może zapomnieć o tej gierce. Dla nich liczy się tylko kasa a że to japońska firma to ma to gdzieś czy będziemy karmieni co chwile nowym gtr czy fiatami panda. Ich firma i będą robić co chcą a hajs musi się zgadzać.

 

Nie tylko PD kazdy wydawca / studio robi gry zeby zarobic - Czasami sie nie udaje, czasami sie udaje ale firma jest niezadowolona bo albo za malo zarobili albo w zbyt dlugim czasie - co nie spelnilo oczekiwan. 

 

Ale pisanie ze firma wydajaca gry ma gdzies to co dostarcza do klientow - bo kasa ma sie zgadzac - to bardzo dziwny tor rozumowania z ktorym sie nie zgadzam.

Tak owszem wiele firm kierujac sie roznymi decyzjami wypuszcza produkty ktore delikatnie to ujmijmy nie zadawalaja pokladanych w nich oczekiwan. Ale podejscie wypuscmy cokolwiek ludzie i tak to kupia kiedys spowoduje ze masa osob moze powiedziec sobie dosc. I wtedy bedzie placz ze mimo milionow w marketing i milionow w produkcje gry ta sie nie sprzedaje. 

 

Ja nie mam nic do faktu ze firmy chca zarabiac bo to normalne, ale kupujac jakikolwiek produkt chce otrzymac produkt a nie jego wersje rozwojowa. kupujac samochod nie dostaje "patchy" klima bedzie za miesiac, radio za dwa miesiace, tylna kanapa moze za pol roku bedzie ale kup pan woz my bedziemy dostarczac elementy. A tak dokladnie wygladaly wydania GT5 i GT6. 

 

Spojrz wyzej na ta strone na wyniki sprzedazy i porownaj ceny w GT5 i GT6 w tym samym okresie po ich wydaniu. Nawet biorac pod uwage chec zysku nie rozumiem jaka motywacje biznesowa mialo PD - mikro(?)transakcje na poziomie 150eur za 20mln cr? Wydanie gry na konsole poprzedniej generacji kiedy wchodzila nowa? No dobra na PS4 pustka ogolnie w samochodwkach o symulacjach nie wspominajac. Do tego po GT6 ludzie jak widac nie rzucili sie na premiere, owszem piekny ruch czyli wylaczenie serwerow  GT5 mialo zmobilizowac ludzi ale jakos tez chyba nie poszlo - a produkt zgodnie z obietnicami troche rozwijac musza wiec tez ktos przy tym dlubie co oznacza koszty. 

 

tu masz stare newsy pokazujace jak sprzedalo sie GT6:

http://www.officialplaystationmagazine.co.uk/2014/01/14/gran-turismo-6-sold-almost-3-million-fewer-copies-in-its-opening-month-than-gran-turismo-5/

http://wccftech.com/gran-turismo-6-poor-launch-sales-worst-selling-game-franchise/

http://www.videogamer.com/ps3/gran_turismo_6/news/gran_turismo_6_has_sold_just_25_of_what_gt5_managed_in_same_time_frame_in_the_us.html

 

Wiec pytanie czy GT6 zarobilo tyle ile od niego oczekiwano?

 

Inna kwestia sa oczekiwania w stosunku co do gry ja rozumiem ze to Driving Simulator a nie Racing Simulator ale jesli pojawi sie jakas gra z tej drugiej grupy to raczej nie spojrze na sterylne niczym sala operacyjne GT7 (no chyba ze cos sie zmieni) i wybiore alternatywe (ekhm ekhm pCARS). 

 

I nie zrozum mnie zle GT5 kupilem wersje Academy Edition i dala mi kupe frajdy, GT6 dostalem jako prezent (polowa ceny wyjsciowej) i tez jest fajne ale to taka malusia ewolucja taka tyci. Dlatego oczekiwania co do GT7 sa wysokie i chyba nie mozesz za to winic graczy - a odwalenie GT5,75 i sprzedawanie tego jako GT7 odbije sie rykoszetem i trafi prosto w PD - co pewnie bedzie widac po wynikach sprzedazy. 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pCARS wjechal z duzym impetem - opinie graczy przewaznie dobre lub bardzo dobre. A o GT7 cicho-sza ;)

trololo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozornie podejrzane jest to, że nowa generacja na rynku już sporo czasu a informacji o GT7 - nawet delikatnych zajawek - brak. Jeśli się nad tym zastanowić to ma to sens. Wyjście pCars sporo zamieszało. Do końca nie było w sumie wiadomo czy będzie to gniot czy jednak gra pozamiata więc PD strzymuje się z komentarzami (pomijam to, że na PS4 "będziemy mogli zrobić znacznie więcej") - okazało się, że poprzeczka została postawiona bardzo wysoko i teraz piłeczka jest po stronie PD. Teraz widzą co muszą zrobić, mają realnego konkurenta. Myślę, że do czasu E3 oszacują z jakimi nakładami się mierzą, na kiedy mogą to zrobić i co obiecać w zajawkach. Jedno jest pewne - GT7 musi być niesamowite, zależeć na tym powinno także i Sony bo to rzutować będzie na całą markę PS, obecną i kolejne generacje konsoli. Pytanie tylko co można zrobić lepiej w stosunku do pCars? Więcej aut - ok, to bierzemy za pewnik. Co więcej? Poprawiona grafa? Pewnie też do zrobienia. Więcej pomysłów nie mam. Czy jest coś czego nie ma pCars a potencjalnie może być jakościowym wyróżnikiem GT? Pytanie do ogarniętych w pCars w sumie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to wlasnie jest problem. Wielu chwalilo GT 1-4. Ja przygode zaczalem od 5ki.

I GT bylo inne, bo na PeCecie mamy  roznego rodzaju simy, na konsolach mamy dwie serie GT dla PS i Forza dla Xbox.

Driving Sim w tytule tez o czyms swiadczy w GT, wrocilem i jezdzilem ostanio sporo w GT6 i powiem ze faktycznie skupienie jest glownie woz, tor. Przeciwnicy po prostu sa, Choc w niektorych wyscigach mam wrazenie ze AI w GT6 jest lepsze niz w GT5. popelnia czasami bledy, czasami widac jak walcz o pozycje z innym wozem prowadzonym przez AI. Ale brak temu troche poczucia dynamiki, brudu, jest to po prostu dosc sterylne. walczac o pozycje z AI nie czuje az takiej adrenaliny jaka mialem w Shiftach (ktore nie sa sim, ale czerpia z tych gier pewne elementy).

 

Patrzac a to ze Kaz juz mowil o wozach standart - to jestem nieco rozczarowany, skoro maja ponad 300 premiumek to moze warto by spedzic czas i zbudowac nowe modele tych wozow co byly w standardach nawet jesli bedzie ich tylko kolejnych 300, a potem kolejne 400 wydawac w aktualizacjach (bo GT to produkt rozwojowy).

 

Nie sadze zeby GT zmienilo filozofie to dalej bedzie driving sim - a jesli tak to niestety moze mu brakowac sporo do pCARS.

 

Lista subiektywnych rzeczy ktore GT powinno miec:

- wiecej opcji ustawien (pCARS to ma i powiem ze regulacje FOV, fotela, i paru innych rzeczy naprawde moga pomoc)

- menu ktore mimo masy ustawien jest przejrzyste (nie wiem ile sie zmienilo od pazdziernika w menu ale nawet na PeCecie potrafilem ostro pogubic sie w ustawieniach dla pCARS)

- uszkodzenia w grze single player!!!! (cos czego kompletnie nie rozumiem w filozofii GT - skoro uszkodzenia sa w multi, podobnie jak zuzycie, co oznacza ze konsola moze to przeliczyc, to czemu trenujac offline nie mam do tego dostepu)

- Nie straszyc modelami z PS2 ;)

- skupic sie na AI (choc tutaj GT stosuje zabieg startow lotnych ktore nie powoduja sytuacji takich jak w pCARS gdzie AI potrafi ostro zablokowac droge)

- multiplayer the best ever (bo to trzyma ta gre dlugo zywa), oraz wiecej niz 16graczy online dajmy na to 32. To byla by karta przetargowa bo wiem ze w wyscigach ligowych czesto jest wiecej nizli 16 chetnych.

- zrezygnowac z debilnych nikomu niepotrzebnych, a psujacych (w moich oczach) wizerunek mikrotransakcji na poziomie 150eur!

 

Problem polega na tym ze od dlugiego czasu mamy cisze w temacie GT7. I nie chce byc zlym prorokiem ale obawiam sie ze na nowa odslone przyjdzie nam sporo poczekac (powtorka z poprzedniej generacji). A w tym wypadku czas nie dziala na korzysc PD, jesli pCARS zarobi (a zakladam ze uda im sie) to pewnie beda planowac kolejna odslone (bylo jakies info ze juz planuja ale do tego podchodze raczej nieufnie, jak i licze ze nie SMS da sobie czas i nie wyda jej zbyt predko).

 

Do tego dodac nalezy fakt ze GT6 mimo zamkniecia online w GT5, oraz nawet biorac pod uwage fakt ze wydane zostalo pod koniec zycia generacji nie wypadlo najlepiej jesli chodzi o sprzedaz. Wiec GT7 powinino teraz nadgonic, ale jesli bedzie oferowalo mniej niz pCARS to jakos marnie to widze. A wielu moze uwazac ze to multiplatformowe pCARS bedzie nowym krolem gier wycigowych na PS4 w kategorii sim.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa będzie poprawiona a auta standard powinny pozostać jako spadek po poprzednich seriach (mowa o autach, co do których przemodelowania na premium nie przewidują - wyrzucenie ot tak do śmietnika to durny ruch, wiele osób wybaczy grafikę na korzyść bazy aut, szczególnie jeśli dźwięki staną na wysokości zadania). Poziom AI - jasne, fajnie jak jest ale w dłuższej perspektywie miód płynie z multi. W ogóle single player może dla mnie nie być :)

 

Istotny czynnik to liczba graczy online. Jeśli faktycznie GT przebije pCars i zaoferuje nawet 24 auta - zrobi to ogromną różnicę. Co jeszcze? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Cienglasz, dobrze sie stało ze PC okazało sie świetna gra bo dzięki temu PD będzie mogło odpowiednio dopieścić GT7:)

A stanie sie to napewno i jestem pewien ze GT7 to będzie hicior:) Porównujac te gry na bierząco;) widzę trzy główne obszary do poprawy.

Po pierwsze dźwięki, tutaj musza zaszaleć bo jest to obszar najbardzej odstający. Wczoraj po robocie odpaliłem na chwile trening PC w Astonie GT3. Auto tak wyło przy wkręcaniu na obroty ze wszystkie koty spierdzielily z pokoju;) Pies został , twardziel:)

PD podobno zatrudniło już nowych specjalistów od dźwięków , wcześniej odpowiedzialnych za dźwięki z Forzy. Nie wiem czy to dobrze bo Forzy nie słyszałem;)

Po drugie jakość FF z możliwością pełnej konfiguracji pod tor i auto. FF w GT6 jest wyraźny i oddaje fajnie nierówności ale brakuje mu złożoności FF z PC i możliwości zmiany. Wczoraj na treningu Astonem dopiescilem FF pod to konkretne auto i tor i efekt końcowy był zajebisty:) To cała dziedzina jaka musi odpalić PD w kolejnej odsłonie GT:)

No i po trzecie kamery i widoki. Możliwość ustawienia wszystkiego pod siebie to jest to. Regulacja foteli , katów spojrzenia kamery, pole widzenia itd. Itp:)

Myśle ze PD na spokojnie podciągnie te parametry i kolejna edycja będzie rewelacyjna. Jeśli do tego dołożymy setki, tysiące aut;) , cały mega rozbudowany aspekt społecznościowy to mamy kilera. O grafikę jestem tez spokojny bo PD pokazało ze potrafi wyciągnąć ze sprzętu wszystko co sie da:)

Myśle ze po wyjściu GT7 wszyscy maniacy wyścigów bedą w 7 niebie bo bedą dostępne 2 świetne gry o rożnej charakterystyce:

wyspecjalizowany symulator ukierunkowany na serie wyścigowe jakim jest PC i bardziej przystępny symulator ukierunkowany na mnogość aut z mega rozbudowanym aspektem społecznościowym jak GT:)

Będzie zajebiscie:)))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zanim wyjdzie GT7, będziemy już mieć jeszcze lepsze pCARS 2 :P

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim wyjdzie GT7, będziemy już mieć jeszcze lepsze pCARS 2 :P

 

Podśmiechujki, podśmiechujkami - ale to co piszesz moze wcale nie odbiegac ot tego jak bedzie wygladac przyszlosc.

A jesli jeszcze premiery tych gier zbiegna sie w tym samym miesiacu to bedzie doprawdy ostra rywalizacja.

 

Tak czy inaczej ciesze sie ze pCARS nie zawiódł i ze mamy jakas realna konkurencje jesli chodzi o SIM na platformie PS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria GT ma jeden zasadniczy problem. Robia ja Japonczycy. A ich sposob myslenia jest calkowicie odmienny od europejsko-amerykanskiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria GT ma jeden zasadniczy problem. Robia ja Japonczycy. A ich sposob myslenia jest calkowicie odmienny od europejsko-amerykanskiego ;)

 

Pamietaj jednakze ze jezyk mamony to jedyne esperanto ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, kasa musi się zgadzać :) Ale PD ma w sumie dwie ścieżki: rywalizować w niszy PC (chyba karkołomne) albo wybrać ścieżkę ewolucji w zakresie sim i rewolucji w zakresie innych, mocnych już aspektów tj. grafiki, społeczności, ilości aut.

 

Swoją drogą, co do kamer w pCars to czy manipulowanie widokami działa także i dla widoku zza auta? Mam na myśli np. wysokość na jakiej zawieszona jest kamera, jej odległość od auta itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie chciał żeby GT szło w stronę PC;) To różne specyfiki gier wyścigowych jednak. Jak dla mnie powinni tylko  mocno po pracować nad dzwiękami:) Do tego grafika dopasowana do nowej generacji , mnóstwo , mnóstwo aut i opcji społecznościowych. Podane w prostej , ekscytującej formie z ulepszonym modelem jazdy. Aktualny jest bardzo dobry ale jednak PC w tym elemencie jest jeszcze lepsze:) 

Porównanie które przychodzi mi na myśl co do tych gier to: PC daje 100 aut i 1000 ustawień a GT daje 1000 aut i 100 ustawień. Obie gry są prześwietne w swojej specyfice:)

Na razie PC bije GT6 z powodu przewagi sprzętu na jakim chodzi ale gdy pojawi się GT7 to będą dwie równorzędne gry o różnej specyfice:) Przestane spać wtedy:)

 

Cienglasz co do Twojego pytania to nie wiem , nie sprawdzałem czy można na niej coś zmieniać ale jeśli na wszystkich innych można to na tej też chyba :) Dodam tez , to Cie ucieszy że ta kamera w PC jest sto razy bardziej dokładna i szybciej oddająca to co się dzieje z autem niż ta z GT:)  Ale więcej o tym w innym temacie , jak by co;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

na moje to grafa będzie cudna, aut może być i 100 byle nie standart

fizyka/ustawienia na takim/lepszym poziomie aniżeli w PC, bo to ma być bezkompromisowy sim.

tego bym chciał

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, że nikt nie bierze pod uwagę opcji, że GT7 w ogóle nie powstanie :) Mnje by to w ogóle nie zdziwiło. Forza zostawiła dawno temu tą grę lata świetlne z tyłu. Teraz doszedł PC. Tam jest za dużo archaizmów jeszcze z czasów ps2, musiali by niemal wszystko stworzyć od nowa. W GT6 był wielka zmiana w szybkości działania menusow w porównaniu do GT5, ale i tak działało to 100 razy wolniej niż w takiej Forza. Tak jest ze wszystkim. Auta standard mające być w GT7 przemilcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×