Skocz do zawartości
dreamtox

Gran Turismo 7

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej niech do następnej Forzy nie wychodzi, bo obecna Forza 6 zniszczyła by GT7...

 

288369.jpg

Wydałeś opinię na temat GT (gry która nawet nie została jeszcze zapowiedziana) na podstawie dema gry która jeszcze nie wyszła... WOW.... nic tylko pogratulować dedukcji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niech do następnej Forzy nie wychodzi, bo obecna Forza 6 zniszczyła by GT7...

 

Mistrzu, prowadź bo zbłądziłem.

 

 

 

 

A tak na poważnie to:

 

 

Wydałeś opinię na temat GT (gry która nawet nie została jeszcze zapowiedziana) na podstawie dema gry która jeszcze nie wyszła... WOW.... nic tylko pogratulować dedukcji.

 

Gratuluje również, tylko sam nie wiem czego...

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT zawsze w cieniu Forzy było...

 

no. zawsze...

 

GT1 10.95m     

GT2 9.49m     

GT3 14.98m     

GT4 11.66m     

GT5 10.61m     

GT6 3.19m     

Forza1 1.05m

Forza2 4.04m

Forza3 5.48m

Forza4 4.48m

Forza5 2.01m

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu Gran Turismo było w cieniu Forzy? było tak tylko w twoim dziwnym oderwanym od rzeczywistości świecie więc domyślam się czemu...

 

nie znam natomiast odpowiedzi na pytanie czemu masz 3 warny a nie dostałeś bana. bo dobrze by tu wszystkim zrobił..

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Groźby ?? Admin mi grozi ?? nie ładnie...

 

Ty chyba nie rozumiesz co to znaczy "groźba". Tak czy siak, za te wszystkie bezsensowne raporty i spam, oraz za fakt że masz już 3 warny więc powinno Cię tu nie być, dostajesz bana. Ale że jestem znany z tego że jestem miły i wspaniałomyślny, daję Ci go tylko na 7 dni. akurat będziesz miał czas na ogranie demka Forzy i przemyślenie swojego stylu pisania na forum. Po powrocie rozważnie dobieraj słowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no. zawsze...

 

GT1 10.95m     

GT2 9.49m     

GT3 14.98m     

GT4 11.66m     

GT5 10.61m     

GT6 3.19m     

Forza1 1.05m

Forza2 4.04m

Forza3 5.48m

Forza4 4.48m

Forza5 2.01m

Mi się czasami wydaje, że na Xboksie jest więcej hejterów Gran Turismo niż fanów Forzy :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się czasami wydaje, że na Xboksie jest więcej hejterów Gran Turismo niż fanów Forzy :biggrin:

Heh, to jak w Poznaniu. Więcej antyfanów Legii niż prawdziwych kibiców Lecha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no. zawsze...

 

GT1 10.95m     

GT2 9.49m     

GT3 14.98m     

GT4 11.66m     

GT5 10.61m     

GT6 3.19m     

Forza1 1.05m

Forza2 4.04m

Forza3 5.48m

Forza4 4.48m

Forza5 2.01m

 

 

Mozna wiedziac skad/z jakiej daty sa te dane? Wiadome bylo ze GT6 slabo sie sprzedalo w porownaniu do porzednikow, ale kurde 3MLN vs dotychczasowe ~11 to mizerny wynik jak na flagowca Sony i gre ktora ma napedzac sprzedaz konsoli. Ale w sumie trudno sie dziwic po tym co Kaz odwala z seria od 5tki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna wiedziac skad/z jakiej daty sa te dane? Wiadome bylo ze GT6 slabo sie sprzedalo w porownaniu do porzednikow, ale kurde 3MLN vs dotychczasowe ~11 to mizerny wynik jak na flagowca Sony i gre ktora ma napedzac sprzedaz konsoli. Ale w sumie trudno sie dziwic po tym co Kaz odwala z seria od 5tki...

 

połowa czerwca, dane z vgchartz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Cwir.

 

@Pan J:

Plus fakt ze 6 to byla doslownie leciutko podrasowana 5, nowych tras i aut dodali naprawde niewiele, jedyne co rzeczywiscie wprowadzilo powiew swiezosci do serii to Vision GT ktorego inne inne sciganki moga tylko pozazdroscic, ale jak widac to stanowczo za malo zeby przyciagnac graczy. Pozyjemy zobaczymy, Kaz zapowiedzial ze dzieki mocy PS4 beda mogli zrealizoac wszystko to na co nie pozwalo PS3, ale ile w tym prawdy ale ile marketingowej papki okaze sie jak zwykle dopiero na premierze. Aczkolwiek potwierdzenie ponownie wozow z PS2 nie napawa optymizmem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Cwir.

 

@Pan J:

Plus fakt ze 6 to byla doslownie leciutko podrasowana 5, nowych tras i aut dodali naprawde niewiele, jedyne co rzeczywiscie wprowadzilo powiew swiezosci do serii to Vision GT ktorego inne inne sciganki moga tylko pozazdroscic, ale jak widac to stanowczo za malo zeby przyciagnac graczy. Pozyjemy zobaczymy, Kaz zapowiedzial ze dzieki mocy PS4 beda mogli zrealizoac wszystko to na co nie pozwalo PS3, ale ile w tym prawdy ale ile marketingowej papki okaze sie jak zwykle dopiero na premierze. Aczkolwiek potwierdzenie ponownie wozow z PS2 nie napawa optymizmem :/

 

Boost dla sprzedazy GT6 (ktora na premiere sprzedala sie bardzo slabo) to fakt ze zabili online w GT5... ale jak widac i tak fan base pozostajacy przy past-genie i jezdzacy dalej w GT6 nie wystarczyl zeby gra sprzedala sie rewelacyjnie, takze GT6 bardzo szybko spadalo w cenie.

 

GT5 i 6 (we wczesniejsze nie gralem) to dla mnie masa zabawy a w GT6 gram  dalej, ale niestety nie jest to gra  bez wad.... jest zbyt sterylna, jest zbyt mocno zaszyta w swoim Driving sim swiecie i troche boi sie poszeszyc jego granice.

 

Prawda jest taka ze GT7 nie ma nawet na horyzoncie a multiplatformy powoli sie pojawiaja co moze tez nieco oslabic GT  fanbase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Cwir.

 

@Pan J:

Plus fakt ze 6 to byla doslownie leciutko podrasowana 5, nowych tras i aut dodali naprawde niewiele, jedyne co rzeczywiscie wprowadzilo powiew swiezosci do serii to Vision GT ktorego inne inne sciganki moga tylko pozazdroscic, ale jak widac to stanowczo za malo zeby przyciagnac graczy. 

IMO Vision GT to kiepski żart. Samochody z kosmosu, którymi odechciewa się jeździć po 2 kółkach. Dużo bardziej cenię 3 hybrydowe hipersamochody i inne najnowsze produkcyjne i wyścigowe samochody. 

 

 Pozyjemy zobaczymy, Kaz zapowiedzial ze dzieki mocy PS4 beda mogli zrealizoac wszystko to na co nie pozwalo PS3, ale ile w tym prawdy ale ile marketingowej papki okaze sie jak zwykle dopiero na premierze. Aczkolwiek potwierdzenie ponownie wozow z PS2 nie napawa optymizmem :/

 

Tak samo PS3 miało pozwolić na pełne rozwinięcie skrzydeł. Sorki, ja już nie wierzę tym partaczom. Jak można w 2016/17 roku wypuścić grę z samochodami dosłownie z PS2? Trasy pewnie też będą przeniesione prosto z GT5/6, z których większość też pamięta czasy PS2.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO Vision GT to kiepski żart. Samochody z kosmosu, którymi odechciewa się jeździć po 2 kółkach. Dużo bardziej cenię 3 hybrydowe hipersamochody i inne najnowsze produkcyjne i wyścigowe samochody. 

 

 

Tak samo PS3 miało pozwolić na pełne rozwinięcie skrzydeł. Sorki, ja już nie wierzę tym partaczom. Jak można w 2016/17 roku wypuścić grę z samochodami dosłownie z PS2? Trasy pewnie też będą przeniesione prosto z GT5/6, z których większość też pamięta czasy PS2.

 

 

VGT - jest interesujacym konceptem ale juz realizacja to inna kwestia, fakt ze te wozy - nie wszystkie ale niektore to sa dosc mocno kosmiczne a i prowadzenie ich to dosc ciekawe doswiadczenie choc nie zawsze pozytywne.

To co mnie osobiscie sie nie podoba to 2 rzeczy - po kij do aktualizacji dawac nieskompresowany filmik nt konkretnego wozu VGT ktory zajmuje od 600 do 1,2GB - cos co obejrze, raz i moze 2 razy pokaze znajomym.

Druga rzecz to fakt ze na owych filmikach czasami widac kokpit wykonczenia  wsiadam do wozu chce zobaczyc (nawet z czystej ciekawosci futurystyczny kokpit) i dostaje czarna  plame. No serio? Czy to jest jakis zart (i do tego malo smieszny)?

 

W wypadku PS3 (zaznaczam sledzac historie GT5 - bo sam zaczynalem od polatanej juz nieco i z DLCkami Academy Edt) dosc dlugie bylo czekanie. Obawiam sie ze na GT7 poczekamy tez dlugo z obowiazkowym prologiem.

Co do wozow z  PS2 wielu wychodzi z zalozenia nie podoba sie nie uzywaj ich. Problem w tym ze niektore z nich najlepiej nadaja sie do pewnych typow wyscigow lub akurat chopaki w online wymysla event gdzie 90% wozow z tych ktore sa dopuszczone to Standardy. Chcialbym cieszyc sie Driving Sim i jezdzic z widokiem z kokpitu ale ten podzial mi to dosc mocno utrudnia. I efekt jest  taki ze 80% jezdze z widokiem ze zderzaka, 5% z maski i 5% z kokpitu.

 

Co do torow - na te powinni naniesc tylko poprawki jesli wystapily jakies zmiany - a samo ich podrasowanie do pewnych standardow nie powinno byc problemem wiec tutaj chociaz licze ze dadza rade.

 

Jak pisalem czekam na GT7 ale z pewnoscia PD nie ma u mnie kredytu zaufania. Poczeka sie na recki, poczeka sie na pierwsze latki i wtedy podejmie sie decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, akurat dzisiaj podano oficjalne dane dot. sprzedazy GT6:

https://www.gtplanet.net/gran-turismo-6-sales-revealed-at-2-37-million-copies/

 

2,37MLN... Przypomina mi sie sytuacja z seria Resistance, gdzie po kapitalnej jedynce dwojka tak nadrszarpnela wizerunek serii, ze Res3 mial nie zada wyzwanie zeby go odbudowac, i mimo ze byla swietna to jednak nie podolala, i w dokladnie takiej samej sytuacji znajduje sie teraz GT7.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, akurat dzisiaj podano oficjalne dane dot. sprzedazy GT6:

https://www.gtplanet.net/gran-turismo-6-sales-revealed-at-2-37-million-copies/

 

2,37MLN... Przypomina mi sie sytuacja z seria Resistance, gdzie po kapitalnej jedynce dwojka tak nadrszarpnela wizerunek serii, ze Res3 mial nie zada wyzwanie zeby go odbudowac, i mimo ze byla swietna to jednak nie podolala, i w dokladnie takiej samej sytuacji znajduje sie teraz GT7.

 

No Virag sie o swoje upomnial.... ciekaw jestem ile Sony bedzie musalo zaplacic.

Ta kwota nie zachwyca biorac pod uwage ze w 6 miesiecy po premierze GT6 mozna bylo kupic za 100pln a pozniej ceny zeszly  do 69 a plytki gdzie niegdzie i po 39pln byly.

A to ze GT6 mialo slaby start to mozna latwo wygoglac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o swoje się upomniał? :). zwykłe wyłudzanie kasy przez jakąś włoską firmę z dupy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o swoje się upomniał? :). zwykłe wyłudzanie kasy przez jakąś włoską firmę z dupy :)

 

Oj, napisalem jak napisalem - jakby ktos Twoje firmowe logo umiescil w grze ;) to moglbys zareagowac dwojako - albo sie cieszyc ze kogos bedzie bic po oczach od czasu do czasu albo stwierdzic zgody nie wyrazalem uzbrajam sie w prawnikow cos na tym zyskam :)

 

Jak widac Virag (tekstylia, vinyle na podlogi i kij wie co jeszcze produkujacy) postanowil isc ta druga sciezka.

 

Ale przyznam racje w jednym gdyby nie to zamieszanie ni jak nie wiedzialbym czym sie owa firma zajmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Polyphony wants to improve the situational awareness of AI drivers, and their reactions to the ever-changing conditions of the tracks, giving there a more human-like behavior.
- Implementing specific regulations for racing series like GT, rally and NASCAR is mentioned, also for events and “mission races.”
- Polyphony plans to implement a tool to render audio based on 3D space infomation.
- The studio plans to implement a companion app on mobile that can interact with the series on PlayStation via the network.
-The studio is collaborating with production sites around the world, and needs to develop communication tools to make the process smoother.
- The use of GPU compute for physics is mentioned.

 

http://www.polyphony.co.jp/recruitment/index.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×