Skocz do zawartości
ONE

BioShock

Rekomendowane odpowiedzi

Mogli by nam niespodzianke zrobic i wydac w wersji PL az takiego problemu by chyba nie mieli z przeniesieniem napisow z "pieca" nawet jak by sie miala premiera o miesiac przesunac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega wczoraj na kompie ukonczl i mowi ze to najlepszy FPP w jakie gral i ze nie ktore momenty za mocne : o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum 2K Games napisali również, że na E3 odpowiedzą na wiele dręczących graczy pytań odnośnie Bioshocka na PS3. Ja po cichu liczę na gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay mile widziany No i mogliby oficjalnie potwierdzić BioShock 2 na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega wczoraj na kompie ukonczl i mowi ze to najlepszy FPP w jakie gral i ze nie ktore momenty za mocne : o

I ma racje. Z tym, ze to nie jest taki typowy FPS. Jasne jest widok z pierwszej osoby, ale generalnie najwiekszy fun z gry plynie, gdy nie lecimy na pale strzelamy z broni i wydajemy cala kase na amunicje, a gdy szukamy patentow na pokonanie poszczegolnych slicerow i big daddies. Myslenie podczas grania wskazane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo posuniętego wieku po prostu bałem sie w to grac :-) Przeszedłem demo na pc ale kilka razu prawie zawału dostałem. to nie dla mnie tak samo jak Siren i inne wynalazki. za bardzo to przeżywam. Kupię i dam koledze do przejścia, a sam popatrze z lekka zielona mgiełką otumaniony :-)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupię i dam koledze do przejścia, a sam popatrze z lekka zielona mgiełką otumaniony :-)

Hahaha! Człowieku właśnie opisałeś jeden z genialniejszych patentów o jakich slyszalem Normalnie masz u mnie pełen szacun za to hehe.

żeby nie było, że offtop muszę kumpla spytać o tego bioshock'a co on o tej gierce myśli bo jeśli dobrze pamiętam miał to na pieca..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Światło dzienne ujrzała okładka BioShock w wersji na PS3. Zwróćcie uwagę na ikonkę na dole Czyżby Home miało wyjść przed BioShockiem, którego premiera zaplanowana jest na październik?

bioshockboxartmm7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę kiepsko wygląda znaczek PEGI, jak by wklejany - ja osobiście wątpię w to zdjęcie jakoby miało być prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszy FP 2007 roku? Wolne zarty ten tytul nalezy sie call of duty 4 modern warefare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najlepszy FP 2007 roku? Wolne zarty ten tytul nalezy sie call of duty 4 modern warefare

Kwestia gustu.

Według mnie tytuł który kończy się w 4h nie ma prawa być nazywany najlepszym.

Ale tak jak powiedziałem to jest kwestia osobista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Bioshocka na XBOX 360 i powiem szczerze , nie ma lepszego FPP na tę konsolę , Call Of Duty przegrywa z nią mimo że Bioshock nie ma online , jeżeli ktoś nie grał wcześniej , musi to nadrobić jak wyjdzie na PS3 , nie sugerujcie się krytyką niektórych moich poprzedników , nie mają pojęcia o czym napisali , pewnie większość widziała tylko trailery , przeczytajcie w necie lub w konsolowych czasopismach recenzje fachowców którzy wystawili tej grze bardzo wysokie noty międzyinnymi : PSX Extreme ,Neo plus , pozycja obowiązkowa.

recenzja: http://www.gry.gildia.pl/gry/bioshock/recenzja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I ma racje. Z tym, ze to nie jest taki typowy FPS. Jasne jest widok z pierwszej osoby, ale generalnie najwiekszy fun z gry plynie, gdy nie lecimy na pale strzelamy z broni i wydajemy cala kase na amunicje, a gdy szukamy patentow na pokonanie poszczegolnych slicerow i big daddies. Myslenie podczas grania wskazane

Nom, on tam jakoś ciało brał martwe i strzelał w nie chyba jakoś telekinezy używając z bazooki kilkoma strzałami a potem takie ciało z wyrzutniami rzucał w tatuśka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum 2K jeden z pracowników wyjawił, że gra będzie obsługiwała tryby 1080p/i. Jak dla mnie to świetna wiadomość. Rapture, here i come!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeszedłem Bioshocka na XBOX 360 i powiem szczerze , nie ma lepszego FPP na tę konsolę , Call Of Duty przegrywa z nią mimo że Bioshock nie ma online , jeżeli ktoś nie grał wcześniej , musi to nadrobić jak wyjdzie na PS3 , nie sugerujcie się krytyką niektórych moich poprzedników , nie mają pojęcia o czym napisali , pewnie większość widziała tylko trailery , przeczytajcie w necie lub w konsolowych czasopismach recenzje fachowców którzy wystawili tej grze bardzo wysokie noty międzyinnymi : PSX Extreme ,Neo plus , pozycja obowiązkowa.

recenzja: http://www.gry.gildia.pl/gry/bioshock/recenzja

Niestety nie masz racji - taki FarCry zbieral tez dobre noty a gra byla srednia. Podobnie Bioshock - jedna z niewielu gier ktore kupilem a nigdy nie ukonczylem. Jest za nudna na FPS i zbyt prosta na RPG - stara sie byc czyms pomiedzy i jej to nie wychodzi. Ladna graficzka - nic wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze się zgodzić z Clasicem. Zatrzymałem się w około 2/3 i zwyczajnie nie miałem ochoty grać dalej. Zwyczajnie ten niesamowity klimat jaki towarzyszy nam przez pierwsze 5-10 godzin gdzieś ucieka i ustępuje miejsca zwykłej nawalance.

PS: FarCrya się nie czepiaj. Tutaj głownie chodziło o okoliczności w jakich powstała gra. Ludzie obgryzali paznokcie na każdy news o D3 i HL2, a tu nagle z partyzanta bez żadnych zapowiedzi wyskoczył taki Far Cry i pozamiatał wszystko. Znam osoby, które do dziś stawiają go wyżej niż HL2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe to widze ze nie tylko mnie znudzil bioshock gralem na sile z mysla ze sie rozkreci ale ta gra to czysta nawalanka wszedzie chodza ci ludzie zmutowani tym...ADAMem (?) czy jakos tak ... zreszta niewazne.

Zmusilem sie do dojscia do etapu z portem/dokami i ... nie chce mi sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS: FarCrya się nie czepiaj. Tutaj głownie chodziło o okoliczności w jakich powstała gra. Ludzie obgryzali paznokcie na każdy news o D3 i HL2, a tu nagle z partyzanta bez żadnych zapowiedzi wyskoczył taki Far Cry i pozamiatał wszystko. Znam osoby, które do dziś stawiają go wyżej niż HL2.

Ale ja nie mam nic przeciw FarCry a raczej jego wiekszej czesci - gra jest dobra do czasu. Mniej wiecej po 3/4 staje sie nudna, powtarzalna do bolu i zwyczajnie niegrywalna. 4 razy podchodzilem do FC, zawsze konczylem w tym samym miejscu i nigdy gry nie ukonczylem. Niestety jezeli chodzi o grywalnosc i fabule to daleko FC do HL2 (o D3 nawet nie biore pod uwage bo to gra zwyczajnie slaba - nudna i brzydka.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Bioshock" jak dla mnie ma jedną wadę za duzo jest hackowania i robi się to nudne

Reszta gry jest super,różne umiejętności,rozpierducha itd..itp..

"ClassicGOD"

A na czym ty grałeś w "far cry" bo jeżeli na komputerze to zapamiętaj że wiekszość

gier komputerowych jest inna niż na konsolach. Ja na komputerze w ogóle nie gram bo on nie do

tego służy.

"Half-Life 2" po przejściu ok połowy gry jest tak nudny jak flaki w oleju.Przeszedłem całą ale musiałem sie

zmuszać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Bioshock" jak dla mnie ma jedną wadę za duzo jest hackowania i robi się to nudne

Reszta gry jest super,różne umiejętności,rozpierducha itd..itp..

"ClassicGOD"

A na czym ty grałeś w "far cry" bo jeżeli na komputerze to zapamiętaj że wiekszość

gier komputerowych jest inna niż na konsolach. Ja na komputerze w ogóle nie gram bo on nie do

tego służy.

"Half-Life 2" po przejściu ok połowy gry jest tak nudny jak flaki w oleju.Przeszedłem całą ale musiałem sie

zmuszać

HL2 nudny? Widac ze nie wiesz o czym piszesz i robisz to tylko dlatego ze napisalem cos zlego o grze ktora ci sie podoba. Co do FC - pisze oczywiscie o oryginalnym FC czyli tym na PC. Wersja na konsole to byla inna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HL2 nudny? Widac ze nie wiesz o czym piszesz i robisz to tylko dlatego ze napisalem cos zlego o grze ktora ci sie podoba. Co do FC - pisze oczywiscie o oryginalnym FC czyli tym na PC. Wersja na konsole to byla inna gra.

No sorki ale tu się nie zgodzę - HL2 też ma zasysające momenty. Przez jeden z nich moja wersja stała przez 5 miechów na półce! Dopiero jak ochłonąłem to udało mi się przebić.

FC? Bez komentarza... Porażka :/

Prawda jest taka że o każdej grze każdy może napisać że "słaba, kiepska, nudna i >>beeee<<<". Kwestia podejścia, kwestia upodobań, kwestia oczekiwań...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No sorki ale tu się nie zgodzę - HL2 też ma zasysające momenty. Przez jeden z nich moja wersja stała przez 5 miechów na półce! Dopiero jak ochłonąłem to udało mi się przebić.

Czyli np ktorym miejscu? Ja tam nie zauwazylem zadnej nudy. Zreszta przychodza mi tu na mysl cytaty z recek jak: "It's certainly one of the most masterfully paced games ever." wskazujace ze praktycznie nie ma tam miejsc gdzie wieje nuda - ok jakis etap mogl ci nie przypasc do gustu ale watpie czy powodem tego byla nuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×