Skocz do zawartości
kill

Mamo, mamo, KUPIŁEM SOBIE PS4!

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie był kurier z media expert, odebrałem ślicznotkę, na razie zostawię na trochę i dam jej dojść do temperatury pokojowej :). Chciałem z tego miejsca podziękować osobie która trzymała rękę na pulsie i wrzuciła linka do aukcji z media expert.

 

 dl9q.jpg

 

82n5.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zazdroszczę wam wszystkim mi pozostało czekać na kolejną dostawę :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha  ale miałem motyw  wychodzę z samochodu po mm oczywiście nie zdążyłem ... a tam dwóch kolesi zapina swoją konsolę w pasy bezpieczeństwa na tylnim siedzeniu  .... hahahah

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją konsolę też odebrałem w mediaexpert(aukcja z allegro). Jest gdzieś na konsoli napisane czy konsola jest z Chin czy z Japonii(to że na kartonie jest to wiem)?   :)

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, na konsoli :). Szukaj małej siwej czcionki

Edytowane przez Tkaczu86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha  ale miałem motyw  wychodzę z samochodu po mm oczywiście nie zdążyłem ... a tam dwóch kolesi zapina swoją konsolę w pasy bezpieczeństwa na tylnim siedzeniu  .... hahahah

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chinka kupiona we wroclawiu z killzonem i assassinem za 1999+kupilem plusa na 12 miesięcy od razu,było z 50 osób może i z 30/40 ps4+kolejka była i raz brali ludzie z preorderem a raz bez breordera także nikt się nie wpychał,ja 4 byłem,ale dla wszystkich chyba nie starczyło;D

Edytowane przez Tricker20PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie kurier niestety dopiero będzie po 18  :mellow:   No nic pozostaje czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy orientujecie się czy takiego Assassin's Creed IV: Black Flag można wymienić na BF4? Marzy mi się zestaw z Killzonem i BF4 za 1999zł :sad:

 

Alboo... kupić od kogoś kod na ściągnięcie BF4 na PS4 i zapłącić 39 pln

Edytowane przez Douglas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiona teraz w MM w Rybniku, nadal mają wolne "golasy" i dwa bundle. Zero ludzi pomimo tego że sklep pracuje już od dwóch godzin. Nie miałem pre-ordera.

Dołączona grafika

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupione dzisiaj rano w ME ZGORZELEC. Na spokojnie sobie weszlismy (preorder). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, na początek muszę przyznać rację osobom twierdzącym, że bez preordera może być ciężko. Nie chciało mi się wierzyć, że może być aż taki problem, byłem pewny, że spokojnie będzie można konsolę kupić w dniu premiery w większości sieciówek - bez przepychanek itd., a już tym bardziej nie spodziewałem się takiego bydła i kolejek pod sklepami. Taże zwracam honor.

 

W Jeleniej Górze wyglądało to w ten sposób: od kilku dni pytałem o konsole w wolnej sprzedaży w EURO i Media Expercie i nigdzie, nawet wczoraj, nie byli w stanie powiedzieć mi czegokolwiek, dzisiaj rano dzwoniłem do obu na ogólnopolską infolinię czy już coś wiadomo, czy w którymś ze sklepów u mnie w mieście już są, ale dalej brak informacji. Pojechałem na otwarcie o 10:00 pod ME, pod sklepem stały może 3-4 osoby, ale to jakieś przypadkowe babcie i cioteczki, pewnie po coś innego. W sklepie trafiłem akurat na zmianę znajomego, powiedział, że nic jeszcze nie przyszło, ale ogólnie dostawę towaru mają mieć ok. 12-13, zostawiłem numer telefonu i poprosiłem, żeby oddzwonił jeśli by przyszły. Z ME pojechałem do EURO, panowie powiedzieli, że właśnie rozpakowują dostawę (sklep od 9:00), ale z tego co widzieli, to tylko jedna sztuka (!!) przyszła i to dla przedsprzedaży.  Wyszedłem ze sklepu i dostałem telefon od znajomego z ME, że ma trzy sztuki konsoli, z czego dwie już sprzedane i ostatnią może mi przytrzymać przez 10 minut, jeśli zaraz będę. Na miejscu okazało się, że dostali wczoraj wieczorem trzy sztuki i ktoś tam schował, faktycznie widziałem jak wyciągali z zamkniętej szafki, w środku mieli dwie, wziąłem gołą bez gry (taki miałem plan od początku). Odpakowaliśmy na miejscu, rzuciłem z ciekawości okiem - MADE IN JAPAN - więc nawet jeśli to tylko plotka, to jednak jakoś spokojniejszy jestem... Przy kasie stał jeszcze jeden koleś z żoną i też właśnie brali PS4, to pewnie ta wcześniej sprzedana.

Wróciłem do domu, sprzęt działa, bez żadnych problemów z downloadem update'u, połączyłem się też z PSN, teraz skaczę po menu, oglądam. Niestety moje NBA 2k14 dotrze do mnie dopiero w poniedziałek, więc trochę lipa przez weekend, ale i tak będę zajęty ;). Może Trine2 sobie ściągnę, bo na nic innego nie mam teraz pieniędzy. Faktycznie jest 14 dniowa wersja PS Plusa za free. Konsola chodzi cichutko, ślicznie wygląda ;) Pad naprawdę ekstra leży w ręce i już go pokochałem ;). Lekko się grzeje - potwierdzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pudle też napis Made in Japan? Czy trzeba rozpakować żeby się przekonać?

 

PS. gratuluję :)

Edytowane przez Maciek26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FRK, jeśli masz plusa, to są 2 gry za free Resogun i Contrast ;) zawsze 2 pozycje więcej.

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Alboo... kupić od kogoś kod na ściągnięcie BF4 na PS4 i zapłącić 39 pln

Nie bo musisz mieć płytkę w napędzie żeby upgrade zadziałał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pudle też jest informacja odnośnie tego gdzie konsola została wyprodukowana, zdaje się że na spodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszalin, mediamarkt. Dzicz, zwierzyna i bydlo. Ciezko to inaczej opisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam japońca , w Danii Sony wydało oficialne oświadczenie, że tylko będą japońce i tak było. Śmiga wszystko bez problemów, działa cichutko. Najpierw trochę KZ :SF - po dwóch aktach stwierdzam, że to nie jest na razie KZ tylko Crysis , wszystko ma taki sam feeling jak pierwsza odsłona tamtej serii.  Dużo bajerów i oczywiście , te smaczki z nowego pada. Teraz ciosałem w CoDa , po 4 latach przerwy i jest magia. Nie gram na kompie , więc przeskok jakości grafiki i fps jest dla mnie rozwalający . Na razie narracja jest fajne i wszystko gra. Na razie nie grałem multi. W interfejsie o wiele bardziej przejrzyście się zarządza znajomymi i trofeami. Zrezygnowano chyba ze statusów na profilu, albo jeszcze nie rozgryzłem  jak :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamten filmik wyżej jest z MM w Bielsku.

Tutaj jest z mojej perspektywy. Od razu mówię, że nie biegłem jak te oszołomy :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 made in Japan + AC4 + KZ + FIFA 14 + drugi pad

 

Ciekazwe, że w jednym MM ten sam zestaw jest Made in China, a w drugim Japan :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo że z rana nie wystarczyło mi konsol w MM to zadzwoniłem profilaktycznie o 11 i tu niespodzianka - pojedyncze konsole jeszcze byly, bo niektorzy nie dostali rat :) Tak wiec wlasnie konczy sie aktualizowac .. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×