Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po przeczytaniu całego wątku myślicie jednak,że warto odczekać z kupnem konsoli ? :) Myślałem,że przed tydzień-2 tygodnie przed świętami kupię PS4 ale z tego co widzę problemy są u wielu osób. Czy naprawdę istnieje różnica pomiędzy Japońską a Chińską wersją konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu całego wątku myślicie jednak,że warto odczekać z kupnem konsoli ? :) Myślałem,że przed tydzień-2 tygodnie przed świętami kupię PS4 ale z tego co widzę problemy są u wielu osób. Czy naprawdę istnieje różnica pomiędzy Japońską a Chińską wersją konsoli?

Bez przesady odsetek zepsutych jest bardzo maly ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu całego wątku myślicie jednak,że warto odczekać z kupnem konsoli ? :) Myślałem,że przed tydzień-2 tygodnie przed świętami kupię PS4 ale z tego co widzę problemy są u wielu osób. Czy naprawdę istnieje różnica pomiędzy Japońską a Chińską wersją konsoli?

Zawsze się przytrafią jakieś uszkodzone konsole, teraz sprawa jest rozgłośniona bo praktycznie wszystkie wyprodukowane modele zostały kupione w bliskim terminie i większa grupa ma ten problem, jednak w porównaniu ze sprawnymi konsolami ten odsetek jest praktycznie niewidoczny. Prawda jest taka, że nawet pojedyńcze sztuki późniejszych modeli konsol mają problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się przytrafią jakieś uszkodzone konsole, teraz sprawa jest rozgłośniona bo praktycznie wszystkie wyprodukowane modele zostały kupione w bliskim terminie i większa grupa ma ten problem, jednak w porównaniu ze sprawnymi konsolami ten odsetek jest praktycznie niewidoczny. Prawda jest taka, że nawet pojedyńcze sztuki późniejszych modeli konsol mają problemy.

Infolinia z w związku z premierą jest dziś tj 30 listopad czynna od 9 do 21.

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosilbym rowniez o pisanie jak przebiega proces gwarancyjny, czy wymienia na nowa bez problemu, czy trzeba oddac do naprawy i czekac na zwrot tej konkretnej, ile kto czekal itp.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja póki co działa bez problemu ale w KZ4 wentylator jakoś tak nadmiernie pracuje moim zdaniem. Ja wiem, że gra wymagająca i te sprawy ale bez przesady. Może mieć wpływ fakt, że leci pobieranie w tle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wyje wiatrak strasznie momentami w NBA 2k14.. Czasami zagłusza dźwięk z gry. Na forach ludzie mówią że konsola cicho chodzi. Zaczynam się martwić ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja póki co działa bez problemu ale w KZ4 wentylator jakoś tak nadmiernie pracuje moim zdaniem. Ja wiem, że gra wymagająca i te sprawy ale bez przesady. Może mieć wpływ fakt, że leci pobieranie w tle?

 

Konsole mam metr od siebie, gralem pol dnia w KZ, do tego sciaganie 3 gier, nie slyszalem wiatraka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze kwestia ustawienia konsoli... ja mam tak z 25cmcm od sciany i sciana konkretnie ciepła od wylotów powietrza.... konsola lezy płasko... jutro postawie pionowo i w innym miejscu dalej od sciany zobacze co to da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wyłączniu pobierania pracuje deko ciszej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pracuje tak samo jak Playstation 3 Slim, czyli według mnie w miarę cicho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem ze konsola "na lezaco" pracuje ciszej co okazalo sie prawda :) Jest jeszcze troche ponizej oczekiwan ale zobaczymy. W ac 4 nie byll problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie, nie mogę urochomić żadnej płyty.


Konsola zachowuje się dokładnie tak jak tutaj http://www.youtube.com/watch?v=yRrEWnfcwi0


Po włożeniu płyty jest dźwięk jakby napęd próbował wysunąć dysk po czym pojawia się informacja że nierozpoznano dysku.


Padnięty napęd ?


 


blad Błąd CE-35290-9


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jeśli to możliwe to napiszcie jakiej produkcji są Wasze konsole (te zepsute), może to pozwoli trochę rowziać kwestie domysłów w sprawie made in china/made in japan.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy miejsce produkcji, ma naprawdę takie duże znaczenie? To tylko sprzęt elektroniczny - jak będzie się miał spie*****ć, to i tak to zrobi w najmniej oczekiwanym momencie ;)

Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi z tym HDMI ? Dziś mam zamiar odebrać preorder i mogę w jakiś sposób to zweryfikować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wszystko fajnie tylko że jak się ma zepsuć to się zepsuje tylko jakie to jest bolesne jak konsola zgłasza awaie po 3 godzinach czy 1 dniu działania i na dodatek wiedząc że konsola zostanie naprawiona mają na to 14 dni czy miesiąc a w USa Sony wymienia na nowy wadliwe sztuki !!!!! a dział wsparcia Sony mówi żeby kontaktować się z ich serwisem i umywa ręce !!!! dobitnie widać gdzie nas mają tak to odczuwam....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że można czekać na drugi czy trzeci rzut konsol tylko po co ? Będą bardziej dopracowane ?  Myślę że i po roku od premiery będą się trafiać wadliwe sztuki... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to znowu ja :) wczoraj wieczorem byłem tak wkurzony ze głowa boli !!! wrrrr

Usiadłem dzisiaj o 7 rano jeszcze raz wyciągałem z pudła konsole bo juz była spakowana do transportu do MM.Ponownie odpaliłem tryb awaryjny.
Wybrałem opcje nr 6 a potem 7 (jak dobrze pamiętam) wgrałem z pena w trybie awaryjnym aktualizacje do 1.51 i...... gra gitara !!!!!! JUPI :)

wszystko chodzi elegancko jak narazie wiec to wina softu prawdopodobnie a nie sprzętem a dokładnie HDMI ale to będę jeszcze testował :) Wiec jak narazie jest ok :)
Napisałem posta na przyszłość gdyby ktoś miał takie problemy.

 

p.s.Dziekuje wszystkim za pomoc jedziemy dalej :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie ps4 w moim przypadku okazalo sie totalnym bublem .... dwa Problemy !!! https://www.youtube.com/watch?v=yRrEWnfcwi0 nie widzi płyt z grami :/ co ciekawe zwykle dvd z filmami przechodza ,

2. HDMI jest tak delikatne ze wystarczy delikatnie ruszyc kablem by pojawiły sie  zakłócenia obrazu !!!

byłem w media m zgłosić problem zaraz po kupnie ps4 ( 2 godziny) skonczulo sie na tym   ze to być moze  problem systemu i warto poczekac do poniedzialku :/ ( oczywiście konsol na wymianę niema ).

 

masakra!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u was tez tak konsola chodzi glosniej znacznie grajac w gr np.bf4 jak umnie. Po wejsciu do menu z gry obroty sie zmniejszaja ale tutaj glosnosc to ja bym porownywal z pierwszymi Ps3 FATEM 60gb a PS3 FAT 80gb ktore juz byly cichsze.

Jak u was stoja konsole szafka czy pokoj i jaki macie porownanie z ps3?

Szafka 50x30 cm bardzo glosno oczywiscie tyl polki otwarty.

Szafka 50x60 cm mniej glosny

Pod TV znacznie cisze porownujac glos cos pomiedzy ps3fat 80gb a ps3 slim.

Czyzby az taka ta konsola byla wymagajaca?

Wczesniejsze pomiary polek byly uzywane na ps3slim i bylo ok.

Edytowane przez zbynio81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to znowu ja :) wczoraj wieczorem byłem tak wkurzony ze głowa boli !!! wrrrr

Usiadłem dzisiaj o 7 rano jeszcze raz wyciągałem z pudła konsole bo juz była spakowana do transportu do MM.Ponownie odpaliłem tryb awaryjny.

Wybrałem opcje nr 6 a potem 7 (jak dobrze pamiętam) wgrałem z pena w trybie awaryjnym aktualizacje do 1.51 i...... gra gitara !!!!!! JUPI :)

wszystko chodzi elegancko jak narazie wiec to wina softu prawdopodobnie a nie sprzętem a dokładnie HDMI ale to będę jeszcze testował :) Wiec jak narazie jest ok :)

Napisałem posta na przyszłość gdyby ktoś miał takie problemy.

 

p.s.Dziekuje wszystkim za pomoc jedziemy dalej :)

To fanjnie,że Ci się udało ja bym nie spał całą noc:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w killzona i potwierdzam że konsola w pionie jest o wiele głośniejsza ma dużo przestrzeni u mnie jak położyłem dziś rano to o wiele mniej słyszalna praca.

Od początku postawiłem do pionu jak radzili wszyscy ale wole ją trzymać na płasko. Bezpieczniej oraz ciszej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×