Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytalem ze konsola "na lezaco" pracuje ciszej co okazalo sie prawda :) Jest jeszcze troche ponizej oczekiwan ale zobaczymy. W ac 4 nie byll problemu :)

U mnie też jakby ciszej. Pomogło też wyłączenie ściągania tak żeby konsola nie musiała zbyt wiele się męczyć. Ten KZ4 to ognia wymaga od sprzętu lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fanjnie,że Ci się udało ja bym nie spał całą noc:)

Jak byś mnie widział to lepiej zęby każdy znikł :D Najlepiej przedstawiła by to moja zona jak wyglądałem wczoraj :)

Wczoraj wieczorem wysłałem maila do sony z problemem a dzisiaj jak rano jak już działała postanowiłem mimo to zadzwonić do Sony.Zachowali sie profesjonalnie nie powiedzieli mi ze skoro działa to czego chce :D Założyli nr sprawy itd

Miło mnie zaskoczyli.Mało tego infolinia z racji premiery PS4 w naszym kraju będzie również jutro działać(na stronie widnieje ze w niedziele mają wolne) oby nikt z was nie musiał dzwonić :) 

Gość na infolinii chciał wiedzieć krok po kroku co po awarii softu robiłem itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, a co powiecie na to - konsola raz na jakis czas sama sie restartuje , w czym moze byc problem ? nagrywac soft od nowa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wgral od nowa.

Jak sie zatrzymuje sciaganie w tle. Za Chiny tego nie moge odszukac-zatrzymanie sciagania. Mam tylko opcje w powiadomieniach ,,pobrane,, i moge tylko skasowac sciaganie.

Jakas rada?

Edytowane przez zbynio81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zatrzymania ściągania. Aż się skończy :E Działa Wam PSN? Żenua jest u mnie od wczoraj z podłączeniem >.< Konsola w poziomie w ACIV jest sporo cichsza. Obieg powietrza zrąbali a reklamują jako pionową :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam mały problem z konsolą. Mianowicie jak ją odpale z trybu czuwania to nie ma dźwięku. Restart pomaga ale coś jest nie tak. Ma ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie z jedynych problemów- to włączenie jakiejkolwiek gry i pojawiał się czarny ekran... głos, dzwieki poruszania po menu słychać było, tak samo mogłem wrocic do menu konsoli i obraz byl a w grze ciemno... pomógł restart konsoli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u was tez tak konsola chodzi glosniej znacznie grajac w gr np.bf4 jak umnie. Po wejsciu do menu z gry obroty sie zmniejszaja ale tutaj glosnosc to ja bym porownywal z pierwszymi Ps3 FATEM 60gb a PS3 FAT 80gb ktore juz byly cichsze.

Jak u was stoja konsole szafka czy pokoj i jaki macie porownanie z ps3?

Szafka 50x30 cm bardzo glosno oczywiscie tyl polki otwarty.

Szafka 50x60 cm mniej glosny

Pod TV znacznie cisze porownujac glos cos pomiedzy ps3fat 80gb a ps3 slim.

Czyzby az taka ta konsola byla wymagajaca?

Wczesniejsze pomiary polek byly uzywane na ps3slim i bylo ok.

Ja mialem ps4 w tej przedstawionej przez Ciebie opcji pierwszej. Gralem ze sluchawkami w kz (singla) i po ich wyjeciu ps4 szla bardzo, bardzo glosno. Myslalem, ze padnie lol. Przenioslem ja do srodkowej polki, ktora jest wyzsza i jest lepiej, ale psuje to juz dizajn mojej mebloscianki hehe.

Zastanawiam sie czy nie wyrzucic jej na wierzch, bo naprawde na tych ostatnich obrotach chodzila jakbym suszarke wlaczyl.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w KZ4 jest najgłośniej ze sprawdzonych przeze mnie gier, ale na leżaka jest zdecydowanie ciszej niż w pionie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie z jedynych problemów- to włączenie jakiejkolwiek gry i pojawiał się czarny ekran... głos, dzwieki poruszania po menu słychać było, tak samo mogłem wrocic do menu konsoli i obraz byl a w grze ciemno... pomógł restart konsoli ;)

Dzisiaj miałem ten sam problem i pomógł restart konsoli. Wygląda ze jest jakiś problem z trybem czuwania ps4. Miejmy nadzieje ze to wina softu i wystarcza łatki.

Edytowane przez valentine_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale półeczki sa juz puste. Konsolka stoi luzem pod TV oczywiscie w poziomie. Jest znaczne poprawa aczkolwiek daleko jej do ps3 slim.

Tutaj mamy potwierdzenie badawcze czemu lepiej lezec niz stac ma nasza konsolka :)

http://www.planetextech.com/profiles/blogs/playstation-4-thermal-images

Tak wiec klasc bo roznica jest znaczna dla naszych uszu a suszarke mam w lazience :)

Edytowane przez zbynio81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogli włozyc bebechy ps4 do wiekszej obudowy i problemu by nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki macie problem, moje ps4 chodzi jak ps3 slim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki macie problem, moje ps4 chodzi jak ps3 slim.

Moje tak samo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsola wydaje w czasie pracy dzwiek o natezeniu 53dB czyli szum w biurze ;) i to prawda szum jest, nie przeszkadza mi to jakoś bardzo, no ale mimo wszystko wcześniejsza generacja mialem Xbox360 i Playstation 3 slim chodziła ciszej, no ale co się dziwić inne bebechy w środku :) W każdym bądź razie jestem spokojny mam gwarancje 2 lata do tego czasu jestem spokojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale jak ktos ma slaby sluch to inic nie zauwaza. Juz w tescie ps4 redaktorzy takze o tym wspominali, ze cyrkulacja powietrza jest tutaj bedziej wymagana niz w ps3.

Gwarancja to 12 miesiecy od SONY a reszta to walka ze sklepem chyba ze sie myle to niech mnie ktos pouczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak reszta to walka ze sklepem i ustawą ;) no mimo wszystko UE nałożyła prawo 2 letniej gwarancji jak to wyjdzie w praniu zobaczymy... oby nikt nie musiał sprawdzac.

Dodam od siebie, że zmieniłem miejsce konsoli na bardziej wentylowane czy to coś da zobaczymy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale jak ktos ma slaby sluch to inic nie zauwaza. Juz w tescie ps4 redaktorzy takze o tym wspominali, ze cyrkulacja powietrza jest tutaj bedziej wymagana niz w ps3.

Gwarancja to 12 miesiecy od SONY a reszta to walka ze sklepem chyba ze sie myle to niech mnie ktos pouczy :)

No nie wiem, mam ps3 slim cech-2504b i nie słyszę różnicy pomiędzy pracą jednej i drugiej konsoli pod obciążeniem grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO sprawa jest prosta. Konsola leżąc chodzi ciszej, ale mocniej się nagrzewa. Wentylator jest bardziej tłumiony przez powierzchnię, do której konsola przylega.

 

Z kolei gdy konsola stoi, to automatycznie jest głośniejsza, szczególnie jeśli ma przestrzeń po bokach i IMO grzeje się mniej.

 

Moja stoi pionowo. Przy BF4 nagrzewała się trochę, ale przy Fifie czy NFSie chodzi bez problemu. Do tego napęd jest praktycznie niesłyszalny, mimo obecności w napędzie płyty z Fifą/NFSem. Zupełnie przeciwnie do PS3, która w Fifie mieliła płytę i doczytywała dźwięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym drganiem tez tak sadzilem jednak testy to obalily w podanym linku wyzej. Jezeli ktos poczytal to widzi roznice w stopniach miedzy lezaca a stojaca konsola w tym samym miejscu robionym pomiarem.

Moze dlatego nie slysza inni roznicy z racji ze moja ps3slimka to glownie gry z psstore. Inczej byla grlosna ale to przez naped ktory wydawal takie odglosy, natomiast tutaj naped jest cichy pewnie dzieki instalce calej gry na dysku hdd a plyta potrzebna z racji pseudo uruchomienia. Tak wiec ps3slim glosnosc-naped, ps4 glosnosc-wentylacja.

Tak czy siak jest cyrkulacja a wiec glosnosc porownuje z konsola z ps3 80gb z nowsza technologia mniej pradozerna i nagrzewajaca sie niz wersja ps3 60gb kupiona takze w dniu premiery.

Mialem 3 konsole ps3 opisane wyzej tak wiec znam porownanie :) i zmnienilem pierwsza z racji glosnego chodzenia :) a druga z racji tylko dysku wiekszego w ps3 slim.

JEST OK :)

Jak ktos ma ochote pograc w bf4 to zapraszam id: Zbyszek81PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie z jedynych problemów- to włączenie jakiejkolwiek gry i pojawiał się czarny ekran... głos, dzwieki poruszania po menu słychać było, tak samo mogłem wrocic do menu konsoli i obraz byl a w grze ciemno... pomógł restart konsoli ;)

 

Miałem dzisiaj taki sam problem przy próbie uruchomienia KZ - pomógł restart (jak dla mnie to jakiś problem z softem i nie ma się czym przejmować). Konsola z Chin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób tu piszę o głośnym chodzeniu PS4 niektórzy nawet mówią o suszarce. To nie jest dobry znak. Gdybym ja kupił PS4 i by mi tak głośno chodziła to od razu do sklepu z nią. Mam już nauczkę po ps3 fat gdzie chodziła jak suszarka ale to kurde po 5 czy 6 latach a co niektórzy tu piszą że mają takie coś po pierwszym dniu grania(!?) Radził bym od razu oddać taki sprzęt bo to raczej długo działać nie będzie. Zastanawiam się gdzie Sony ma mózg pakując to wszystko w takie małe pudełko. Pamiętam jak się śmiano z Xboxa że zasilacz jest na zewnątrz. Wychodzi na to że Microsyf jednak ma głowę na karku i plus dla nich za ten zasilacz na zewnątrz. Sony chyba nie uczy się na błędach. Przecież takie przegrzewanie konsoli w pierwszy dzień to pewna śmierć po niedługim czasie. No chyba że rzeczywiście tak cięli koszty żeby to wszystko tyle kosztowało że teraz mamy co mamy co jeszcze gorzej by świadczyło o sony. Co prawda ja ps4 kupię gdzieś na następne święta ale strasznie mnie zmartwiliście tym przegrzewaniem i chodzeniem jak "suszarka" bo coś o tym wiem po przygodzie z fatem ale to stało sie jak wyżej dopiero po 5,6 latach. Sony jest jednak żałosne byłem pewny że w nowej konsoli to będzie ostatnia rzecz o jaką się będzie martwić a tu ludzie piszą że już po pierwszym dniu konsola chodzi jak samolot. Nie spodziewałem się tego po tej firmie że tak to oleje znowu.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm  możne mi się fartnela sztuka lepiej złożona??? siedząc w odległości około półtora metra nie słyszę jej... jest ciepła ale nie bardziej  jak dekoder od kablówki czy mój telewizor...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×