Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze problem napewno pojawi sie znowu. U mnie po prawie tygodniu zaczęła znowu płuc płytami.

Po drugie odradzam reklamowanie konsoli w sklepie. Szanse, ze wymienia od ręki są małe. Lepiej i szybciej będzie odesłać konsole do PRAMu. Moja konsola została wymieniona i po tygodniu miałem nowa u siebie.

Pozdrawiam

Dzieki za informacje, zaczekam jeszcze, że tak powiem, dobije pada z analogiem, bo zaczyna się wycierać i jak problem z płytami sie pojawi to odeśle bezpośrednio do PRAMu wadliwa konsole jak i pada do wymiany :) Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema mam pytanko czy po użytkowaniu ps4 odczuwacie jakieś mega znaczące różnice w rachunkach za prąd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak chciałbym się dowiedzieć jakie to są kwoty  adekwatnie do przegranych godzin na konsoli, tak trudno to zrozumieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://naukotechnika.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=172:ile-kosztuje-kilowatogodzina&catid=42:ciekawostki&Itemid=424

Jak policzyć finansowo w przeliczeniu na złotówki koszt zużywanego prądu?

 

Najważniejsze: musimy wiedzieć jaka jest moc urządzenia, które zużywa prąd. I tak np.

a/ Żarówka 100 W = 0,1 kW jak  świeci przez 1 godzinę zużywa - 0,1 kWh

0,1 kWh x 0,61 zł/kWh = 0,06 zł

b/ Ta sama żarówka 100 W=0,1 kWh przez 24 godziny gdy zapomnimy ja wyłączyć zużywa 2,4 kWh

2,4 kWh x 0,61 zł/kWh = 1,46 zł

c/ Ta sama żarówka gdyby świeciła się przez cały miesiąc

30 dni x 1,46zł/dobę= 43,80 zł

 

http://www.extremetech.com/gaming/173127-ps4-xbox-one-power-consumption-analysis-points-to-sony-advantage-and-future-efficiency-gains

Konsola podczas grania zużywa 137 wat = około 60zł kosztowałby miesiąc non stop włączonej konsoli?

Edytowane przez SephiroT
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to nie tak źle myślałem ze więcej będzie no ale nikt chyba tez nie ma włączonej konsoli dzień w dzień non stop przez cały miesiąc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3h dziennie grania rozkłada ci się na jakieś 7~8 zł miesięcznie.

Graj przy zgaszonym świetle to wyjdziesz na zero ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3h dziennie grania rozkłada ci się na jakieś 7~8 zł miesięcznie.

Graj przy zgaszonym świetle to wyjdziesz na zero ;)

Jak wyłączy TV wyjdzie na plus ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×