Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Vincent,

Sam jesteś żałosny.

Lepiej przeczytaj czemu tak się dzieje a konkretnie o składaniu konsol w firmie Foxconn. Później się zastanów co sam napisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm  możne mi się fartnela sztuka lepiej złożona??? siedząc w odległości około półtora metra nie słyszę jej... jest ciepła ale nie bardziej  jak dekoder od kablówki czy mój telewizor...

tak twoja sztuka jest lepiej zlozona :)

 

FACEPALM...

 

"głosnosc chodzenia" mysle, ze nie jest raczej dobra miara, bo co ucho to inaczej slyszy :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze ci co maja wadliwy sprzet sami sie nie przeczynili do wystepujacych problemow np. podlaczajac konsole zaraz po przywiezieniu jej ze sklepu w zimnym aucie lub jak ktos z buta szedl. Wtedy wilgotnosc w srodku ps4 tez zrobi swoje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy konsolka moja nie jest popsuta, oto moja historia :

Podlaczam konsole proboje kilkukrotnie zaaktualizowac system, bezskuteczjnie konsolka co chwile sie wylaczala,az wkoncu zaaktualizowalem system przez tryb awaryjny noi po tym wszystko niby ok pogralem se 3 godz w killzona i wylaczyla sie, narazie gram od tego momentu jakies 4 godzinki i sie nie wylacza, mimo to mnie nie pokoi,zglaszac to do Sony? Dodam jeszcze ze to nie kwestia ustawien;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy konsolka moja nie jest popsuta, oto moja historia :

Podlaczam konsole proboje kilkukrotnie zaaktualizowac system, bezskuteczjnie konsolka co chwile sie wylaczala,az wkoncu zaaktualizowalem system przez tryb awaryjny noi po tym wszystko niby ok pogralem se 3 godz w killzona i wylaczyla sie, narazie gram od tego momentu jakies 4 godzinki i sie nie wylacza, mimo to mnie nie pokoi,zglaszac to do Sony? Dodam jeszcze ze to nie kwestia ustawien;)

Mialem to samo, sciagnalem ze strony sony oprogramowanie ( pelne ok. 850 mb, a nie update 330mb ) wlaczylem tryb awaryjny i wzialem opcje nr 7, ta pelna inicjalizacje. Zniknelo wszystko z dysku, wgral sie calkowicie nowy soft, a nie update do lipnego 1.50 i jak narazie smiga bez problemu. Do momentu tego zabiegu zrestartowala mi sie od wczoraj 3 razy. Zabieg zrobiony dzis o 9 rano, do tej pory konsola dziala i nic sie zlego nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kukmuken: Może ktoś ją kopnął przy biegu po konsole w szale bojowym  :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj u kuzyna, który się sprzedał i kupił na premierę(pozdro;)). Gry to killzone, b4, resogun, konsola od wczoraj praktycznie non stop chodzi z przerwami na szluga, także nie ma łatwo Konsolę upchnął na półkę, jest luzu może po 20 cm w każda stronę, bo cytuję ,,jak się będzie miała popsuć to i tak się popsuje" i moim zdaniem konsola pracuje +/- jak mój obecny slim, także o szuszarce nie ma mowy. Taki jest urok kupowania takiego sprzętu na premierę: cicho czy już za głośno chodzi?Poziomo czy może w pionie?Padnie czy nie padnie?Jest dresczyk emocji :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo, sciagnalem ze strony sony oprogramowanie ( pelne ok. 850 mb, a nie update 330mb ) wlaczylem tryb awaryjny i wzialem opcje nr 7, ta pelna inicjalizacje. Zniknelo wszystko z dysku, wgral sie calkowicie nowy soft, a nie update do lipnego 1.50 i jak narazie smiga bez problemu. Do momentu tego zabiegu zrestartowala mi sie od wczoraj 3 razy. Zabieg zrobiony dzis o 9 rano, do tej pory konsola dziala i nic sie zlego nie dzieje.

no wiesz mi sie wylaczyla tylko raz narazie smiga, wiesz tylko jak to z nowym sprzetem czlowiek sie boi czy to nie jest jakas wada hardwaru;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vincent,

Sam jesteś żałosny.

Lepiej przeczytaj czemu tak się dzieje a konkretnie o składaniu konsol w firmie Foxconn. Później się zastanów co sam napisałeś.

Ja wiem co się dzieje w tej firmie. Tylko co mnie to wogule obchodzi. To ma działać bez zarzutu jeśli daje za to ciężko zarobione pieniądze i kropka. A to że tam wykorzystują ludzi w fabrykach to Sony niech się o to martwi i zrobi tak żeby ich nie wykorzystywali. Że pracownicy sie buntują na nieludzkie traktowanie i specjalnie źle składają PS4? to bardzo dobrze. Sony ma zadbać żeby się nie buntowali tylko z uśmiechem na ustach to składać i być traktowanym jak człowiek. Skoro się buntują to znaczy że są źle traktowani i się odwdzięczyli tylko że mnie to wogule nie obchodzi to jest brocha sony. Niech nie oszczędzają i nie wykorzystują ludzi do pracy ponad ich siły bo chyba o to wtedy chodziło w tej fabryce ale nie jestem pewny. Aha i już na koniec to żałosny jesteś ty powiem nawet więcej jesteś nic niewartym śmieciem. Nikogo tu personalnie nie obrażałem a ty wyskakujesz że jestem żałosny? Strasznie słaby i mały jesteś. Widzę że najlepiej byś tych biednych ludzi z tej fabryki obarczył tym że się zbuntowali. Życzę ci abyś ty tam trafił i zapierd...ponad siły i zamiast wody żebyś dostał zwykły mocz bo tylko na to zasługujesz. Nie odpisuj już nic bo nie mam zamiaru wymieniać opinii z kreaturą która pierwsza atakuje i wyzywa ludzi od żałosnych. I zastanów to ty się nad sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Facepalm do sarkazmu??? EPIC FAIL xD Jak komus chodzi glosno to pewnie dlatego jak ktos juz to napisal ze konsola dostala kopa podczas wyscigu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz mi sie wylaczyla tylko raz narazie smiga, wiesz tylko jak to z nowym sprzetem czlowiek sie boi czy to nie jest jakas wada hardwaru;>

hehe no Byku, ja tez nie wiem co to ale sie pocieszam, ze jak narazie wszystko jest ok ;) kazdy z nas jest zielony :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiem o co kaman ale moja konsola chodzi dzisiaj prawie cały dzień, teraz gram od dłuższego czasu w Asasyna i wydobywa się z niej jedynie lekki szum, w tle ściąga aktualnie trzy gry z PSN, postawiłem nawet po przeciwległej stronie telewizora mojego 10" netbooka i szumi on głośniej niż konsola, przynajmniej takie odniosłem wrażenie. Testów i opinii jakiegoś redaktora nie traktowałbym jako punkt odniesienia bo testował zapewne jeden egzemplarz i mógł też mieć głośniejszą sztukę. Albo macie cholernie wrażliwe uszy albo faktycznie niektóre z nich tak mają :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam brać na poprawkę, że do tej pory KZ cały czas po prostu wgrywał dane na dysk co sprawiało, że konsola musiała ciężej pracować i stąd mocniejszy szum.

 

Postawiona poziomo jest o połowę (dosłownie) cichsza, niewiele cieplejsza (bo dół oddaje w biurko a nie w powietrze) a działa dokładnie tak samo jak pionowo.

 

Poza tym, stukałem dzisiaj też trochę w Resogun i ACIV - w obu grach wentylek jest ledwo słyszalny, tylko ten Killzone mnie wczoraj tak wystraszył.

 

Zdecydowanie nie ma mowy już o takiej suszarce jak tam kilka kolegów z USA zamieściło.

 

No i mam bardzo dziwne wrażenie, że to jest kwestia softu w ogromnej mierze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiem o co kaman ale moja konsola chodzi dzisiaj prawie cały dzień, teraz gram od dłuższego czasu w Asasyna i wydobywa się z niej jedynie lekki szum, w tle ściąga aktualnie trzy gry z PSN, postawiłem nawet po przeciwległej stronie telewizora mojego 10" netbooka i szumi on głośniej niż konsola, przynajmniej takie odniosłem wrażenie. Testów i opinii jakiegoś redaktora nie traktowałbym jako punkt odniesienia bo testował zapewne jeden egzemplarz i mógł też mieć głośniejszą sztukę. Albo macie cholernie wrażliwe uszy albo faktycznie niektóre z nich tak mają :(

Dotychczas glosniejsza prace slyszalem jedynie przy nba. Przy ac, resogun itp jest dosyc cicho :) Wiadomo czlowiem po zakupie na premiere jest wyczulony dwa razy bardziej :) No i konsola powinna byc w poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli producent pozwala na położenie w pionie, to nie rozumiem dlaczego występują u większości problemy z konsolą. Powinni robić rok beta testów konsoli. Płacę 2000 tys za konsole i lepiej żeby leżała, a nie stała... Wtf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyłączyć zawieszoną konsolę? Przycisk power nie reaguje. Wyciągnąć na chama wtyczkę z gniazdka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyłączyć zawieszoną konsolę? Przycisk power nie reaguje. Wyciągnąć na chama wtyczkę z gniazdka?

 

Jesli trzymasz przycisk power przez ok. 10 sekund (nie krocej) i dalej nie reaguje to nie masz innego wyjscia chyba.

 

Brak mi w PS4 wlasnie tego wlacznika od zasilacza jaki jest w FAT PS3, pstryk i po problemie, nie trzeba na chama nic wyciagac ze wtyczki.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bansai,nie wpadłem na to, że trzeba tak długo naciskać. Pierwszy freez zaliczony. Oby ostatni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli producent pozwala na położenie w pionie, to nie rozumiem dlaczego występują u większości problemy z konsolą. Powinni robić rok beta testów konsoli. Płacę 2000 tys za konsole i lepiej żeby leżała, a nie stała... Wtf

Ale nie histeryzujmy i nie piszmy o większości. Moja stoi w pionie i nic się jej nie dzieje, zapewniam, że mnóstwo innych graczy ma podobnie. To, że w pewnym momencie zacznie pracować głośniej, tzn. że wykonuje jakąś pracę. Instaluje łatkę, instaluje grę, zrzuca na dysk konsoli dane z gry (miałem tak przy okazji pierwszego odpalenia NFSa). W Killzone i BF4 głośniej pracują wentylatory, bo wyświetlany obraz jest konkretniejszy.

 

@kevcio23 - nie gadaj bzdur tylko zobacz jak konsola stoi na pudełku, w którym ją do domu przyniosłeś. Ew. zajrzyj do instrukcji, gdzie wyraźnie pisze co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co się dzieje w tej firmie. Tylko co mnie to wogule obchodzi. To ma działać bez zarzutu jeśli daje za to ciężko zarobione pieniądze i kropka. A to że tam wykorzystują ludzi w fabrykach to Sony niech się o to martwi i zrobi tak żeby ich nie wykorzystywali. Że pracownicy sie buntują na nieludzkie traktowanie i specjalnie źle składają PS4? to bardzo dobrze. Sony ma zadbać żeby się nie buntowali tylko z uśmiechem na ustach to składać i być traktowanym jak człowiek. Skoro się buntują to znaczy że są źle traktowani i się odwdzięczyli tylko że mnie to wogule nie obchodzi to jest brocha sony. Niech nie oszczędzają i nie wykorzystują ludzi do pracy ponad ich siły bo chyba o to wtedy chodziło w tej fabryce ale nie jestem pewny. Aha i już na koniec to żałosny jesteś ty powiem nawet więcej jesteś nic niewartym śmieciem. Nikogo tu personalnie nie obrażałem a ty wyskakujesz że jestem żałosny? Strasznie słaby i mały jesteś. Widzę że najlepiej byś tych biednych ludzi z tej fabryki obarczył tym że się zbuntowali. Życzę ci abyś ty tam trafił i zapierd...ponad siły i zamiast wody żebyś dostał zwykły mocz bo tylko na to zasługujesz. Nie odpisuj już nic bo nie mam zamiaru wymieniać opinii z kreaturą która pierwsza atakuje i wyzywa ludzi od żałosnych. I zastanów to ty się nad sobą.

...a co Sony ma do tego co się dzieje wewnętrznie u podykonawcy?

Ważne że "normy sa spełniane" na audytach i na papierku się wszystko zgadza.

Jak jest dobrze umowa podpisana to jeszczedobrze na tym Sony zarobi bo podwykonawca nie wywiązuje się z umowy gdzie na pewno jest uwzględnion margines wadliwych produktów.

Dorośniesz, to może zrouzmiesz jak to wszystko działa.

Z jednym za to się z tobą zgodzę - to co się dzieje w Foxconn nas nie powinno interesować i powinniśmy otrzymać produkt dobrze wykonany. ...jednak świat działa "troszkę" inaczej ale to trzeba trochę dłużej na tym świecie pożyć i byc ogarniętym żeby to zrouzmieć.

Jeszcze raz namawiam cię do tego żebyś zastanowił sie 3 razy zanim coś napiszesz i wyślesz w świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli juz wiemy, ze BF4 i AC wyciagaja wiatraczki na wieksze obroty. Tak wiec jestem spokojny, soft musi byc nowy bo dla mnie brak mozliwosci pobierania to porazka z racji posiadania internetu 20gb z GSM.

Stad wiekszosc osob pisze o naszej fanaberii a mniejszosc wpisow to przytepiony sluch :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"... jestem rozczarowany że Sony wypuściło bubel ..."

 

Dżizas! Oni wypuścili na rynek w przeciągu 2 tygodni jakieś pierdyliard konsol i drugie tyle zaraz pójdzie nowym rzutem, odsetek uszkodzonych sprzętów jest przy tej ilości tak znikomy że świadczy to raczej o sumienności produkcji PS4 a nie o wypuszczaniu bubli. To z czego jedynie mógłby być rozczarowany to że trafiło właśnie na niego. Taki peszek, jedna z niewielu sytuacji życiowych gdzie nie opłaca się być wyjątkowym ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za goscie. Zamiast grac i cieszyc sie gra pisza o glosnosci konsoli jakby to bylo wazne...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winter,

Głośna praca konsoli może nic nie oznczać, a równie dobrze oznaczać może przegrzewanie się kosoli lub jej złe złożenie. Lepiej reagowac od razu niż pod koniec gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×