Skocz do zawartości
Obtained

Gran Turismo 6 Liga wyścigowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie wszystkich użytkowników z ps3site .

 

Chciałbym przedstawić wam ligę do nadchodzącej "wielkim hukiem" gry Gran Turismo 6 . (Premiera 06.12.13r)

Ta liga jest wielkim projektem na przyszłość , który ma zapewnić naszym kierowcom adrenalinę , ostrą a zarazem czystą walkę , emocje do samego końca oraz profesjonalizm . W naszej lidze nie tylko chodzi o konkurowanie ze sobą , ale również w pomaganiu sobie nawzajem tworzeniu przyjaznej atmosfery która ma być dobrymi wspomnieniami w grze Gran Turismo 6 . Na naszym forum będziemy przeprowadzać wywiady po każdej rundzie ligowej oraz treningowej ze zwycięzcami oraz z pechowcami którym nie udało się z różnych okoliczności ukończyć wyścigu na dobrej pozycji .W niedalekiej przyszłości planujemy stworzyć naszą własną telewizję która będzie pokazywać najlepsze oraz decydujące momenty w rundach ligowych/treningowych . To wszystko jednak będzie zależało do waszej motywacji do jazdy w pewnej i przede wszystkim zwartej grupie spędzającej wspólnie chwile w Gran Turismo 6 .

 

Po zebraniu 14-tu "PEWNYCH" osób rozpoczniemy sezon.

Gdy już będziemy mieć pewną elitę sezon rozpoczniemy od ankiet które wyłonią jakimi klasami aut będziemy jeździć i po jakich torach , aby wszyscy nasi kierowcy mieli możliwość decydowania o właśnie tak istotnych rzeczach . Po zakończonym sezonie przystąpimy do tej procedury od nowa .

 

Jeżeli jesteś zainteresowaniem lub chcesz więcej informacji związanymi ze startami w lidze pisz do mnie prywatną wiadomość lub napisz komentarz pod tym tematem . Na pewno odpisze :)

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na torze ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Wcinam sie tu liczac ze ludzie widzac mniw piszacego w tym temacie clickna i przeczytaja. Pomyslalem nad nowyn startem niedzielnego scigania o 21.00... Jak za dawnych czasow. Wiecie to co bylo gdy LTE dzialalo... Czy chcecie i czy sa chetni aby sie poscigac jak kiedys (ewentualnie jak nigdy wczesniej) ?? Bez syfu bez lipy... Bez opier... :) Zasady beda jak zwykle... Zero tuningu asysty off oprocz skrzyni i abs1 ... Hs wlaczone i jeden wielki banan na gebie. 10min kwali 50-60min wyscigu. Zaczniemy z poczatkiem roku szkolnego. Tak zawsze sie zaczynalo. Zatem krotka pilka jak chcesz abysmy znowu jezdzili w niedziele o 21.00 to tylko i wylacznie polub ten post. Wszelkie pytania do mnie na pw. Zapraszam i apeluje o nie pisanie tutaj bo to nie moj temat.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error, mam nadzieję, że te nowe F1 będzie na tyle fajne, że powstanie liga ;) Ostatnio widziałem jakiś zwiastun - zapowiada się nienajgorzej. Chętnie bym polatał maclarenem w konkretnej ekipie, bo dla singla to szkoda gry kupować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna nawet nie biore pod uwage zakupu f1. Wiem ze w dziale f1 chlopaki powinni cos zrobic.. aczkolwiek nie bedzie to pod egida LTE,  Natomiast na ta chwile. Mam 6 osob chetnych na sciganie...

Tak jak Rholek sie pytal.. opcja jest aby bylo jak zwykle jedno auto na kilke torow i tabelka. Choc mnie chodzi po glowie jako pierwszy event Lambo vs Ferrari.... Jednak jak mowie 6-7 osob to troche malo na ta chwile... chce 12 osob aby moc wogole zakladac temat. Bowiem ja i tak bede sobie jezdzil w weekend bo to taka tradycja mala juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Lambo vs. Ferrari, wiesz czym przyciągnąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jak tylko bede mial czas to mozemy scigac sie nawet garbusami po lotnisku :P A dopoki nie powstanie nic w niedzielny wieczor wbijajcie do GTbN i na Endurance. HS-a w wyscigu nie ma, ale tez jest zajebiscie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i czas podsumowac...osob nie zglosilo sie za wiele. Ja tez przeprowadzilem sprawdzanie planow w kalendarzu i wynika z tego ze na organizowanie zabawy czasu miec nie bede. Jedyne co moge zaproponowac to to ze tak dla relaxu bede smigal sobie w weekendy zatem jesli sie spotkamy to mozna cos pojezdzic ale nic nie zorganizowanego. Za duzo spraw na glowie obecnie. sorry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że jakichś PW nie powysyłałeś ludziom, bo nawet nie zauważyłem dyskusji... Myślę, że z organizacją za dużo nie trzeba by działać, wystarczy określenie samochodów, wybór 5ciu torów i można jeździć. Regulamin już dawno został napisany, tabelkami pewnie mógłby ktoś inny się zająć jak zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co z liga? Może jak wystartujemy w te 7-8 osób to kolejni się znajdą? Zresztą z wami mógłbym jeździć nawet w piątkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za wystartowaniem już w tą niedziele :biggrin: Szczerze powiedziawszy to się zastanawiam nad sprzedażą PS3, ale jak liga powróci to może zmienię zdanie.. ;)

Edytowane przez MrKubool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesio opisz tu co ta dzialacie... Ogolnie ja z mojej strony polecam chlopakow bo fajnie smigaja i fair.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×