Skocz do zawartości
zyla1231

Nagrywanie z PS4

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, przy zapisanym na PS4 filmie nie słychać innych. Sony jak już da jakąś usługę to zawsze z jakimś ograniczeniem... to samo ze społecznościami. Wszystko fajnie ale brak możliwości wyszukiwania.

A co dziwne nie raczyli odpowiedzieć na zadanie pytanie właśnie odnośnie tego problemu.

Edit:

I udało się, niestety nie jest to zbyt intuicyjne. By nagranie zapisane na Ps4 posiadało głos innych uczestników imprezy trzeba włączyć transmitowanie (YT, Twich, St...). Przy ustawieniach jakości obrazu oraz nazwie transmitowanego materiału mamy też opcję dodaj użytkowników. Wybieramy z listy znajomych którzy są z nami w imprezie i rozpoczynamy transmisję. I od tego momentu gdy wystartujemy z materiałem w eter możemy użyć przycisku SHARE i każdy przechwycony filmik będzie posiadać zarejestrowany głos i nasz i znajomych z imprezy których uprzednio wybraliśmy z listy. Innej opcji nie ma.

A ciekawostka: Jak wiecie pisząc na tablicy Sony Playstation (FB) czyli by wszyscy odwiedzający profil widzieli zapytanie, Sony musi odpisać. Taka polityka. Gdy wyślecie prywatną wiadomość to możecie się nie doczekać odzewu. Tak więc wczoraj Sony poległo i nie było w stanie pomóc, odesłało do biura obsługi klienta. Pff... Wsparcie przyszło od przypadkowego gościa widzącego zapytanie, który polecił powyższy sposób.

Edytowane przez Mareeku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krew mnie już zalewa , w jaki sposób zrobić filmik z ostatnich 15 minut gry? kiedys było że raz wciskam share później że 2 razy i teraz to wogóle nic mi sie chce nagrać... pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciskasz Share i potem kwadrat aby zapisać film. Jak nie działa to coś masz namieszane w opcjach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×