Skocz do zawartości
PlastikowySmalec

Co was denerwuje, czego wam brakuje w PS4 ?

Rekomendowane odpowiedzi

- jak wszystkie powyzej - brak pauzy przy pobieraniu plików

- krótki czas działania dualshock4 - troche irytuje, pytanie jak bedzie jak siądzie troche akumulator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Z ciekawości ile wyniosła dodatkowa gwarancja i w jakim sklepie?

z tego co ja widiziałem to w media expert za 3 lata full gwarancji, wymiana na nowa, samo zniszczenie, ogólnie że możesz czołgiem po Niej przejechać i dadzą Ci nową to 560 zł kosztowała.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce widziec te wszystkie kruczki w ubezpieczeniu :) Bo to nie jest gwarancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwują mnie gałki analogowe w DualShock 4. Grzybki są wklęsłe z wystającym obramowaniem, co przy dłuższym graniu męczy. Dla mnie powinny być bardziej wypukłe i jednolite.

Dodam jeszcze że kolor świecącej diody przy pracującej konsoli jest biały, czyli brzydki. Powinien być niebieski. Ale to już się chyba trochę czepiam ;).

Edytowane przez anarom1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie czepiasz.... masz racje... ogólnie to jest masa rzeczy która mnie irytuje... wszystko co pisane powyżej powinno zostać zrobione... od Głupiego koloru diody przez powiadomienie mnie że znajomy jest online czy sie wylogował po wstrzymywania pobierania aż do dodatkowych aplikacji jak Ipla czy Youtube, że już nie wspomnę o tym że nie można podłączyć serwera multimedialnego NAS tak jak mam to w ps3 (film ściągam na serwer NAS, siadam przy ps3 włączam i oglądam). A osobiście bardzo brakuje Mi że po wciśnięciu PS nie mogę chociażby nawet głupiego kontrolera wyłączyć. Powiem szczerze że gdybym wiedział że ta konsola będzie tak Uboga to nie wiem czy bym Ja kupił. Mam naprawdę ogromną nadzieję że w niedalekiej przyszłości będą aktualizację które to zmienią bo jak na razie to jest trochę lipa.

 pozdrawiam wszystkich.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Wiekszej ilosci tytulow na wylacznosc klasy AAA.

2. Obslugi YouTube - badzmy szczerzy, po cholere wrzucac filmiki na facebooka skoro YT pod tym wzgledem jest o wiele lepszy ?

3. Zmiany tapet i koloru motywu - koniecznie musza to zmienic z najnowsza aktualizacja softa.

4. Opcja wylaczenia tego swiatelka w padzie, niepotrzebnie zre baterie i oswietla mi noca pokoj.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem chwile FIFA 14 u kolegi wczoraj i mam wrazenie ze to jest podlaczony PC pod TV. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że będzie mozna kupic jak najszybciej jakies nakladki na te analogi, bo te standardowe sa tragiczne, małe, sliskie, nie mozna plynnie nimi sie poruszać, nawet nie ma porównania z tymi z xboxa360...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A osobiście bardzo brakuje Mi że po wciśnięciu PS nie mogę chociażby nawet głupiego kontrolera wyłączyć.

Pada da się wyłączyć, przyciskasz przycisk PS a potem bodaj "Adjust Device" i tam można wyłączyć pada. Chyba że chodzi Ci o to że po przyciśnięciu przycisku PS jeszcze trzeba gdzieś wchodzić żeby to znaleźć, a nie jest widoczne od razu.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do powyższego dodam jeszcze brak informacji, gdy gram, czy w menu, że mój znajomy się zalogował. Muszę wejść w przyjaciół i tam sprawdzić kto jest online.

 

dzięki bogu wyłączyli to gówno :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyną rzeczą, która mnie denerwuje to prędkość mojego łącza wykrywane przez PS4. Gdy wybieram w opcjach sieci test łącza otrzymuje rezultaty: DL: 16 mb i UP: 2 mb, podczasy gdy powinno być 35 i 3,7. Ktoś wie czym jest to spowodowane? Konsola połączona kablem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo jest z ps3. Ten typ tak ma i tyle. Pozatym ten wynik jest tylko orientacyjny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyną rzeczą, która mnie denerwuje to prędkość mojego łącza wykrywane przez PS4. Gdy wybieram w opcjach sieci test łącza otrzymuje rezultaty: DL: 16 mb i UP: 2 mb, podczasy gdy powinno być 35 i 3,7. Ktoś wie czym jest to spowodowane? Konsola połączona kablem.

Zmień sobie adresy serwerów DNS na coś pokroju OpenDNS, Google DNS i powinno się poprawić - ale wynik zależy głównie od obciążenia sieci i serwera który pośredniczy w tym teście... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje wyjście JACK w padzie DS4, nie wiem co oni wymyślili ale żaden kabel/przejściówka nie pasuje żeby to zgrać z mixampem. Chyba zamienili kolejność albo prawy/lewy kanał złączyli.

Dziś odbieram specjalne wtyczki i będę żonglował kablami.

Nie będę wspominał o oryginalnym headsecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Brak kolejnych np. 2 wtyczek USB z tyłu konsoli.

-Białe światło paska podczas grania (naprawdę nie mógł być to np. kolor niebieski?)

-Bateria DS4. 

-Brak kompatybilności z pilotem od PS3. 

-Brak możliwości zmiany motywów / większej personalizacji swojego profilu. 

 

BTW

 

I jeszcze jedna rzecz o której myślę, że powinna być:

Czy naprawdę trudno w tych czasach dać możliwość ludziom, którzy płacą za grę/film ściągnięcia np. napisów w danym języku? Szczególnie, że konsola nie jest ograniczona terytorialnie. 

Nie mam najmniejszych problemów z angielskim ale chciałbym móc ściągnąć sobie czasami polskie napisy... Są filmy / gry, gdzie wolałbym jednak zgłębiać wiedzę w ojczystym języku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-W nagrywanych filmach nie pokazuja się informację o zdobytych trofeach

-Brak informacji o znajomych którzy aktualnie się logują do psn

-mogło być więcej portów USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZy PS4 jest naprawde gorsze od PS3 pod względem interfejsu ? W PS3 mogłem oglądac filmy słuchac muzyki mp3 czy w PS4 Sony to usuneło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZy PS4 jest naprawde gorsze od PS3 pod względem interfejsu ? W PS3 mogłem oglądac filmy słuchac muzyki mp3 czy w PS4 Sony to usuneło ?

Na razie jest to nieco problematyczne ale ludzie, spokojnie ;) Na razie dali nam na szybko konsolę tylko do grania. Obstawiam że w przeciągu pół roku dostaniemy updaty z możliwością słuchania mp3 itp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest to nieco problematyczne ale ludzie, spokojnie ;) Na razie dali nam na szybko konsolę tylko do grania. Obstawiam że w przeciągu pół roku dostaniemy updaty z możliwością słuchania mp3 itp ;)

A czy komuś obiła się może o uszy informacja o obsłudze plików mkv ? Będzie wsparcie dla tych plików? Chociaż jeśli mówicie o problemie z mp3 ... to na pewno nie szybko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest ze nie mozna zobaczyc kto gra na ps3 a kto na ps4.

Na frofilu widać kto gra na PS3 a kto na PS4 ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×