Skocz do zawartości
PlastikowySmalec

Co was denerwuje, czego wam brakuje w PS4 ?

Rekomendowane odpowiedzi

szczerze to wątpię czy dodadzą Flash-a. To umierająca technologia i wielkie koncerny po kolei wycofują się z jej wspierania. Najpierw apple, teraz google. Imho stronki które cały czas są we flashu powinni już dawno zostać przepisane pod HTML5.

Wszyscy dobrze wiemy że większości z obsługą flasha chodzi głównie o gierki na facebooku (strata kasy dla Sony), youtube które pewnie będzie miało dedykowaną appkę lub SOny podpisało umowy z innymi serwisami, jakieś streamingi i inne rzeczy rzeczy które Sony chce żebyśmy od nich kupowali no i o stronki xxx ;)

Ja bym na flasha nie liczył bo jest nie poprawny politycznie dla Sony. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flash bardziej zmuliłby PS4 aniżeli sam Killzone Shadow Fall.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

youtube już od dawna nie wymaga flasha - no przynajmniej bez problemu działa na ipadzie/iphonie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie denerwuje kiedy konsola sprawdza gry. Wczoraj miałem problem z zalogowaniem się do psn i nie mogłem właczyc AC4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie denerwuje kiedy konsola sprawdza gry. Wczoraj miałem problem z zalogowaniem się do psn i nie mogłem właczyc AC4.

 

Ustaw konto jako podstawowe - nie będzie sprawdzało.

...chyba że dzielicie z kimś konta to musicie się do tego przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest moje podstawowe konto i z nikim go nie dzielę.Mam jeszcze Ps3 ale to chyba nie powinno miec wpływu.

Edytowane przez maro1973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dzwoń na wsparcie techniczne i niech ci powiedzą co jest nie tak.

Ja tak mam bo dzielę konto na dwie konsole i jest jako konto nie podstawowe.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno. O tym właśnie pisałem wcześniej. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 5 lat miałem Xbox 360 i na początku grudnia przesiadłem się na PS4, czego mi brakuje a co mnie denerwuje:

 

- w padzie brak możliwości zamontowania akumulatora o większej pojemności, szkoda że tego światła z tyłu nie da się wyłączyć, krótki kabel do ładowania (do kanapy mam dwa metry)

- konsola mogłaby mieć zewnętrzny zasilacz, mniej by się grzała

- pobieranie do konsoli z PS Store :  jeżeli pobiera się kilka plików to nie da się zrobić pauzy pobierania, a jeżeli usunię się się plik to przy ponownym pobraniu znowu zaczyna pobierać od początku

- żeby zobaczyć za co wpadła trofka, trzeba wyjść do menu, wejść w ustawienia, potem synchronizacja itp. Fajnie jakby po naciśnięciu dłuższym przycisku PS były " Trofea "

Edytowane przez Fiaam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem PS3 od roku w którym była premiera. PS4 mam od końca grudnia i dzisiaj podjąłem decyzje o sprzedaży tego pudła. Nie pasuje mi tu nic. Wymiana PS3 na PS4 to największy błąd, bo to wymiana w miarę porządnego sprzętu na bezużyteczne pudło.

 

Konsolę PS3 używałem głównie jako urządzenie do słuchania muzyki i oglądania filmów... oczywiście masakra z MKV, ale jakoś tą wtopę szło przełknąć. Oczywiście lata temu padło na PS3 bo chciałem móc sobie też czasem pograć. I faktycznie niezbyt często ale pogrywałem w Fife i Killzone'a. Już w dniu zakupu okazało się, że z muzyki i filmów nic nie zostało. Ale wczoraj okazało się, że to coś nie nadaje się również do gier. Chciałem zobaczyć jak wygląda Killzone online i niestety bez PlayStation Plus nic z tego. Z fifą jest to samo. Więc dla mnie SONY to banda z która czas się pożegnać na zawsze. Nie dosyć, że 2300 dałem za konsolę, 280 za grę to jeszcze mam płacić roczny abonament w wysokości 195 PLN za możliwość pogrania w tą jedną jedyną grę??!! Przecież to się w głowie nie mieści. I niech mi te pe -le z SONY oczu nie mydlą tym, że w płacąc ten abonament będę miał dostęp do wielu darmowych gier. Niech oni sobie te wszystkie ch -we darmowe gry wsadzą wiadomo gdzie. To są gry których nikt by nie pobrał nawet jakby były normalnie za darmo. To znany chwyt... w sklepach czasem dopisuje sie wyższą cenę i ją przekreśla bo jest niby promocja. Tu do normalnej ceny, czyli BEZPŁATNIE dopisuję się 150 PLN i też wygląda dobrze. Poza tym niech mi oni nie wybierają gier w które mam grać. Chciałem grać w dwie i te dwie sobie kupiłem. Jak będę chciał pograć w trzecią to też sobie pójdę do sklepu i ją kupię i nie potrzebuje do tego żadnych abonamentów. Tyle że tą trzecią grę to już zakupię na PC.

 

I to są właśnie rzeczy, które SONY oferuje w nowej konsoli. MEGA DOWNGRADE!!! Myślałem, że kupię nowy, wypasiony, pozbawiony wad sprzęt, a kupiłem sprzęt pozbawiony sedna. Kilku użytkownikom PS3 jak o tym opowiedziałem to powiedzieli, że odkładają decyzję o zakupie PS4 na później. Innym radzę to samo, bo będzie wielkie rozczarowanie. Sama jakość wykonania i wygląd też pozostawiają wiele do życzenia. To jest zwykłe plastikowe pudło, PS3 było dużo solidniej wykonane.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat. Kup sobie konsole do tv, czyli XO, a PS4 zostaw tym którzy chcą przede wszystkim grać. Bez urazy.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile zaplaciles za konsole? 2300 ? Gra za 280 zl...

Ktos tu ladnie na tobie zarobił

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega furiat chyba pomylił PS3/4 z jakimkolwiek niewielkim komputerkiem z pasywną grafiką, bez udziwnień z budą itp. Zapłaciłby mniej (nawet przy cenie czwórki nie robiącej z niego kompletnego idioty - no chyba że 'do FIFY' wział też PS Camera bo nie mam pojęcia skąd ta cena 2300), nie marudziłby na brak .mkv a zatem możności piracenia czego popadnie czy 'plastikowości'.

Słowem, ogarnij się, przeczytaj jeszcze raz ten żal i smutek co go stworzyłeś chyba w jakimś amoku dziwnym, sprzedaj PS4 komuś kto wie do czego służy KONSOLA DO GRANIA i racz nie wracać do takich tematów na takich forach, bo tylko śmiech i pożałowanie wywołujesz.

 

Powinien powstać podobny temat do tego: 'Czego brakuje użytkownikom kupującym sprzęt nie mając o nim bladego pojęcia' - bo ta premiera czwórki to jakiś wabik na takich agentów.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem PS3 od roku w którym była premiera. PS4 mam od końca grudnia i dzisiaj podjąłem decyzje o sprzedaży tego pudła. Nie pasuje mi tu nic. Wymiana PS3 na PS4 to największy błąd, bo to wymiana w miarę porządnego sprzętu na bezużyteczne pudło.

 

Konsolę PS3 używałem głównie jako urządzenie do słuchania muzyki i oglądania filmów... oczywiście masakra z MKV, ale jakoś tą wtopę szło przełknąć. Oczywiście lata temu padło na PS3 bo chciałem móc sobie też czasem pograć. I faktycznie niezbyt często ale pogrywałem w Fife i Killzone'a. Już w dniu zakupu okazało się, że z muzyki i filmów nic nie zostało. Ale wczoraj okazało się, że to coś nie nadaje się również do gier. Chciałem zobaczyć jak wygląda Killzone online i niestety bez PlayStation Plus nic z tego. Z fifą jest to samo. Więc dla mnie SONY to banda z która czas się pożegnać na zawsze. Nie dosyć, że 2300 dałem za konsolę, 280 za grę to jeszcze mam płacić roczny abonament w wysokości 195 PLN za możliwość pogrania w tą jedną jedyną grę??!! Przecież to się w głowie nie mieści. I niech mi te pe -le z SONY oczu nie mydlą tym, że w płacąc ten abonament będę miał dostęp do wielu darmowych gier. Niech oni sobie te wszystkie ch -we darmowe gry wsadzą wiadomo gdzie. To są gry których nikt by nie pobrał nawet jakby były normalnie za darmo. To znany chwyt... w sklepach czasem dopisuje sie wyższą cenę i ją przekreśla bo jest niby promocja. Tu do normalnej ceny, czyli BEZPŁATNIE dopisuję się 150 PLN i też wygląda dobrze. Poza tym niech mi oni nie wybierają gier w które mam grać. Chciałem grać w dwie i te dwie sobie kupiłem. Jak będę chciał pograć w trzecią to też sobie pójdę do sklepu i ją kupię i nie potrzebuje do tego żadnych abonamentów. Tyle że tą trzecią grę to już zakupię na PC.

 

I to są właśnie rzeczy, które SONY oferuje w nowej konsoli. MEGA DOWNGRADE!!! Myślałem, że kupię nowy, wypasiony, pozbawiony wad sprzęt, a kupiłem sprzęt pozbawiony sedna. Kilku użytkownikom PS3 jak o tym opowiedziałem to powiedzieli, że odkładają decyzję o zakupie PS4 na później. Innym radzę to samo, bo będzie wielkie rozczarowanie. Sama jakość wykonania i wygląd też pozostawiają wiele do życzenia. To jest zwykłe plastikowe pudło, PS3 było dużo solidniej wykonane.

 

 

Ile zaplaciles za konsole? 2300 ? Gra za 280 zl...

Ktos tu ladnie na tobie zarobił

 

 

...bez urazy wojtassmr, ale chyba dopiero decyzja o sprzedaży PS4 była tak na prawdę na chłodno przemyślana. Nie dość że kupiłeś coś co wiadomo było od dawna jaki będzie miało kształt i formę "na pierwszy ogień", to jeszcze dałeś z siebie zerżnąć jak za woły. O Plusie już nie wspomnę.

Ja kolegom którzy czekają na gotowe i dopracowane PS4 cały czas mówię żeby poczekali przedstawiając to co jest, to co będzie i to czego na pewno nie będzie.

Powodzenia, może to cię czegoś nauczy i proponuję przed zakupem każdego sprzętu domowego szybkie rozeznanie o możliwościach jakie sprzęt oferuje lub będzie oferował oraz zerknięcie na rozbierzcie cenową zamiast "ja chcę = kup teraz".

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym zaplacil 2300 za konsole tez bym chodzil wqrw... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym zaplacil 2300 za konsole tez bym chodzil wqrw... :/

 

wqrw to chodze przez to ze to sie okazalo tym o czym pisalem. A cena wynika z 5-cio letniej gwarancji.... zreszta tez bez sensu bylo to brac bo przeciez szprzet nieuzywany sie nie zepsuje:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się NIE okazało, bo o limitacjach i funkcjonalności konsoli było wiadomo od początku listopada. Po drugie, USA miało dwa tygodnie przed nami i wystarczyło DOWOLNE forum odwiedzić o tej tematyce by zasięgnąć języka a nie kupić a potem mieć pretensje do całego świata, że jest jak jest.

 

Szukając sprzętu do filmów i mp3 trzeba było porządny czytnik blu kupić a nie konsolę. To w toku rozumowania jest problem a nie w sprzęcie.

 

A za gwarę i tak przepłaciłeś, mi do łysola za 1699 w premierę proponowano w MM gwarę za 249, więc gdzie tu 2300.

Edytowane przez Qrdel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wqrw to chodze przez to ze to sie okazalo tym o czym pisalem. A cena wynika z 5-cio letniej gwarancji.... zreszta tez bez sensu bylo to brac bo przeciez szprzet nieuzywany sie nie zepsuje:)

ze filmy i mp3 nie dzialaja bylo wiadomo przed premiera, podobnie jak o platnym multi.. nastepnym razem przed kupnem czegokolwiek radze sie zorientowac co i jak, zaoszczedzisz troche kasy i nerwow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem PS3 od roku w którym była premiera. PS4 mam od końca grudnia i dzisiaj podjąłem decyzje o sprzedaży tego pudła. Nie pasuje mi tu nic. Wymiana PS3 na PS4 to największy błąd, bo to wymiana w miarę porządnego sprzętu na bezużyteczne pudło.

 

Konsolę PS3 używałem głównie jako urządzenie do słuchania muzyki i oglądania filmów... oczywiście masakra z MKV, ale jakoś tą wtopę szło przełknąć. Oczywiście lata temu padło na PS3 bo chciałem móc sobie też czasem pograć. I faktycznie niezbyt często ale pogrywałem w Fife i Killzone'a. Już w dniu zakupu okazało się, że z muzyki i filmów nic nie zostało. Ale wczoraj okazało się, że to coś nie nadaje się również do gier. Chciałem zobaczyć jak wygląda Killzone online i niestety bez PlayStation Plus nic z tego. Z fifą jest to samo. Więc dla mnie SONY to banda z która czas się pożegnać na zawsze. Nie dosyć, że 2300 dałem za konsolę, 280 za grę to jeszcze mam płacić roczny abonament w wysokości 195 PLN za możliwość pogrania w tą jedną jedyną grę??!! Przecież to się w głowie nie mieści. I niech mi te pe -le z SONY oczu nie mydlą tym, że w płacąc ten abonament będę miał dostęp do wielu darmowych gier. Niech oni sobie te wszystkie ch -we darmowe gry wsadzą wiadomo gdzie. To są gry których nikt by nie pobrał nawet jakby były normalnie za darmo. To znany chwyt... w sklepach czasem dopisuje sie wyższą cenę i ją przekreśla bo jest niby promocja. Tu do normalnej ceny, czyli BEZPŁATNIE dopisuję się 150 PLN i też wygląda dobrze. Poza tym niech mi oni nie wybierają gier w które mam grać. Chciałem grać w dwie i te dwie sobie kupiłem. Jak będę chciał pograć w trzecią to też sobie pójdę do sklepu i ją kupię i nie potrzebuje do tego żadnych abonamentów. Tyle że tą trzecią grę to już zakupię na PC.

 

I to są właśnie rzeczy, które SONY oferuje w nowej konsoli. MEGA DOWNGRADE!!! Myślałem, że kupię nowy, wypasiony, pozbawiony wad sprzęt, a kupiłem sprzęt pozbawiony sedna. Kilku użytkownikom PS3 jak o tym opowiedziałem to powiedzieli, że odkładają decyzję o zakupie PS4 na później. Innym radzę to samo, bo będzie wielkie rozczarowanie. Sama jakość wykonania i wygląd też pozostawiają wiele do życzenia. To jest zwykłe plastikowe pudło, PS3 było dużo solidniej wykonane.

 

Widzisz, jakbyś napisał tego posta na forum dla rolników albo pań domu to pewnie by Cie rozumieli i współczuli. Byli by tak samo zaskoczeni tym co się okazało jak i Ty i razem z tobą psioczyli by na tą firmę z którą należy się pożegnać.

 

Tutaj na forum wszystkie te straszne rzeczy nie okazały się w dniu zakupu, wiedzieliśmy i dyskutowaliśmy o nich miesiące przed premierą. Oburzenie abonamentem które też się pojawiło (w dniu w którym Sony je ogłosiło niemal niezauważenie na konferencji wiele wiele miesięcy temu) po paru tygodniach, a nawet miesiącach, przeszło nam lub przywykliśmy do niego. I te wszystkie inne rzeczy o których piszesz. Wiedzieliśmy i pisaliśmy o nich na długo przed premierą. Więc jak staliśmy w kolejce w dniu premiery albo przy drzwiach czekając na kuriera, nie myśleliśmy "ciekawe co będzie w środku" :). Wiedzieliśmy :). 

 

Tak że sorry ale twój post trochę nie robi na nikim tutaj wrażenia. Powymieniałeś to co wiadomo od dawna, popsioczyłeś. I jedyną stroną która tutaj źle wygląda jesteś Ty :)

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Widzisz cwir, gdybym konsoli potrzebowal do zycia tak jak ty to pewnie wzialbym dzien urlopu i warowal pod sklepem za ta konsola jak w PRL-u za cukrem. Ale jako, że mam nieco inne priorytety to kupiłem ją przypadkiem. Bedac w MediaExpert zapytalem kiedy beda mieli te konsole i uslyszalem, ze jedna maja bo nikt w tej cenie jej nie chce:) Ja ta cene mialem gdzies wiec kupilem. I zeby nie bylo, ze kupilem to calkowice w ciemno. Nie... tak nie bylo.... wczesniej rozmawialem w tym samym  sklepie z gosciem z ramienia SONY. O rzeczach o ktorych pisalem nic nie wspomnial. Wrecz sie podniecal tym, ze sam kupil i to byly najlepiej wydane w 2013 roku 2000 PLN. Co za debil:)

Edytowane przez wojtassmr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Widzisz Playa, gdybym konsoli potrzebowal do zycia tak jak ty to pewnie wzialbym dzien urlopu i warowal pod sklepem za ta konsola jak w PRL-u za cukrem. Ale jako, że mam nieco inne priorytety to kupiłem ją przypadkiem. Bedac w MediaExpert zapytalem kiedy beda mieli te konsole i uslyszalem, ze jedna maja bo nikt w tej cenie jej nie chce:) Ja ta cene mialem gdzies wiec kupilem. I zeby nie bylo, ze kupilem to calkowice w ciemno. Nie... tak nie bylo.... wczesniej rozmawialem w tym samym  sklepie z gosciem z ramienia SONY. O rzeczach o ktorych pisalem nic nie wspomnial. Wrecz sie podniecal tym, ze sam kupil i to byly najlepiej wydane w 2013 roku 2000 PLN. Co za debil:)

 

...a co innego ci powie gość z Sony? Oczywiście że będzie robił wszystko żebyś kupił ich produkt. Nie powie "Wypuściliśmy niedoróbkę bo nas terminy goniły, weź pan lepiej poczekaj  z rok aż wszystko będzie działać jak planowano". 

Puknij się w czoło albo dorośnij.

Lekką ręka kupiłeś konsolę za która nie dość że przepłaciłeś to bez wcześniejszego rozeznania nie wiedząc co na "dzień dobry" może a czego nie może. Poza tym nie zdziwiło cie że za tą cenę nikt jej nie chce? ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto kupuje sprzęt za 2 tys wcześniej nie zapoznawszy się z jego specyfikacją? Panie tą frustracje sam żeś u siebie wywołał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Widzisz Playa, gdybym konsoli potrzebowal do zycia tak jak ty to pewnie wzialbym dzien urlopu i warowal pod sklepem za ta konsola jak w PRL-u za cukrem. Ale jako, że mam nieco inne priorytety to kupiłem ją przypadkiem. Bedac w MediaExpert zapytalem kiedy beda mieli te konsole i uslyszalem, ze jedna maja bo nikt w tej cenie jej nie chce:) Ja ta cene mialem gdzies wiec kupilem. I zeby nie bylo, ze kupilem to calkowice w ciemno. Nie... tak nie bylo.... wczesniej rozmawialem w tym samym  sklepie z gosciem z ramienia SONY. O rzeczach o ktorych pisalem nic nie wspomnial. Wrecz sie podniecal tym, ze sam kupil i to byly najlepiej wydane w 2013 roku 2000 PLN. Co za debil:)

 

Uff puff, nieźle mnie pojechałeś... To niezły kozak jesteś że nikt nie chciał za tyle a dla Ciebie to pikuś. Zazdroszczę Ci też priorytetów, jakiekolwiek są, w ciemno. Na pewno lepsze niż moje. 

Na szczęście rozjaśniłeś nam sprawę, namówił Cię gość z ramienia Sony (wow). Nic nie powiedział o wadach, za to jarał się że sam kupił!! No przecież. Teraz Cię rozumiem. Faktycznie nic złego nie zrobiłeś i nie twoja wina. Gość z ramienia Sony Cię namówił... :)

 

A długo namawiał? :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×