Skocz do zawartości
dext3rr

"Share" your stuff!

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby mi ktoś pomóc z tym nagrywaniem? Jakie kombinacje odpowiadają za co? Próbowałem różnych sposobów, ale nigdy tego nie kontroluje!!  :angry: Przy naciśnięciu 2x"share" pojawia mi się ikonka multimediów z czerwoną kropeczką, co to oznacza? Probowałem takiej kombinacji: naciskam share -> jeszcze raz, żeby okienko się zamknęło -> leci czas, który nagrywa -> następnie 2x "share". Wchodzę później w moje zrzuty, a tam pełno rzeczy o których nie mam pojęcia. Mógłby mi ktoś zrobić mini poradniczek? Najlepiej taki dla "cepa", żebym zrozumiał  :biggrin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś pomóc z tym nagrywaniem? Jakie kombinacje odpowiadają za co? Próbowałem różnych sposobów, ale nigdy tego nie kontroluje!!  :angry: Przy naciśnięciu 2x"share" pojawia mi się ikonka multimediów z czerwoną kropeczką, co to oznacza? Probowałem takiej kombinacji: naciskam share -> jeszcze raz, żeby okienko się zamknęło -> leci czas, który nagrywa -> następnie 2x "share". Wchodzę później w moje zrzuty, a tam pełno rzeczy o których nie mam pojęcia. Mógłby mi ktoś zrobić mini poradniczek? Najlepiej taki dla "cepa", żebym zrozumiał  :biggrin:.

 

Zapisywanie konkretnej sceny

Dwukrotnie naciśnij przycisk SHARE na początku sceny, która ma być zapisana, a następnie ponownie naciśnij przycisk SHARE na końcu danej sceny. Można zapisać klip wideo obejmujący maksymalnie 15 minut rozgrywki. Przedział 15 minut jest liczony wstecz od momentu, w którym przycisk SHARE został naciśnięty w celu wskazania końca sceny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mógłby mi ktoś pomóc z tym nagrywaniem? Jakie kombinacje odpowiadają za co? Próbowałem różnych sposobów, ale nigdy tego nie kontroluje!!  :angry: Przy naciśnięciu 2x"share" pojawia mi się ikonka multimediów z czerwoną kropeczką, co to oznacza? Probowałem takiej kombinacji: naciskam share -> jeszcze raz, żeby okienko się zamknęło -> leci czas, który nagrywa -> następnie 2x "share". Wchodzę później w moje zrzuty, a tam pełno rzeczy o których nie mam pojęcia. Mógłby mi ktoś zrobić mini poradniczek? Najlepiej taki dla "cepa", żebym zrozumiał  :biggrin:.

 

Zapisywanie konkretnej sceny

Dwukrotnie naciśnij przycisk SHARE na początku sceny, która ma być zapisana, a następnie ponownie naciśnij przycisk SHARE na końcu danej sceny. Można zapisać klip wideo obejmujący maksymalnie 15 minut rozgrywki. Przedział 15 minut jest liczony wstecz od momentu, w którym przycisk SHARE został naciśnięty w celu wskazania końca sceny.

 

Dziękóweczka za pomoc, dopiero później ogarnąłem, że tłumaczą to także w ustawieniach :biggrin:

 

E5kz913.jpg

 

Trzymajcie ode mnie! Mario :biggrin:

 

+ filmik z cieszynką

https://www.facebook.com/photo.php?v=1379105279008431

 

Nic wielkiego, takie na początek, o! :)

Edytowane przez budyniovsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzucilem film na YT

 

 

 

 jakosc filmow wrzucanych na facebooka jest duzo slabsza od tych nagranych przez ps4. Film mial 280mb jak go wrzucalem na fb, a jak pobierlem z fb to juz tylko 90mb. Jestem ciekaw czy przez twittera bedzie tak samo?

 

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie jakość kiepska, szkoda że nie dali opcji żeby można było wrzucić swoje filmy na dropboxa :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnijcie mi na jakiej zasadzie robi się filmiki i foty. Chodzi o to, że dość często puszczam Stream, a dziś zaglądam do mojej biblioteki, a tam mnóstwo screenshotów i filmików, które zajmują sporo miejsca, a wcale ich nie chciałem. Zaznaczam, że przycisk Share wciskam raz, wybieram transmituj i tyle.

 

// Swoją drogą wiecie coś może o interakcji w filmikach? Jak ją uruchomić itd.? Czy po prostu to jest jeszcze nieaktywne? Z tego co pamiętam, to Sony dość mocno promowało opcję, że możemy przekazać sterowanie dla osoby, która nas ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja próba z Share. Nie wiem dlaczego przekonwertowałem film na 2100kb/s, skoro filmy z share (a przynajmniej z Facebook'a) zapisywane są w 1500kb/s, ale co zrobić ;)

http://www.youtube.com/watch?v=N5x5P6HsJA0




A tak poza tym, War Thunder jest naprawdę przyjemny, polecam jako grę na odstresowanie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wrzucić filmik na Facebook'a lub Twitter'a, a następnie go ściągnąć (ja używam do tego plugina do firefox'a - DownloadHelper)na dysk i upload'ować na YouTube.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden widoczek z BF4.

2pplcnc.jpg

 

Przy tej kałuży stałem z 10 minut.

dyobrq.jpg

 

A ci nie szanowali plejstejszon.

2ezk8l0.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tej kałuży stałem z 10 minut.

dyobrq.jpg

Łacz dys:

 

N9kgcZH.jpg

Edytowane przez Tom21
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze kille zwiadowca w bf4

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




Przejażdżka w czołgu ze znajomym. Fabuła jak z hollywoodu, bracia walczący ramie w ramie, by następnie... ech szkoda gadać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu konsoli naciśnij share i tam masz filmy/zdjęcia itp,i jak wejdziesz w swój profil tam masz też gdzieś bibliotekę piszę z pamięci bo nie chce mi się odpalać konsoli.

Edytowane przez Siudak83
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem chce streamowac grę ale cały czas mam zero oglądających

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zapisywanie konkretnej sceny

Dwukrotnie naciśnij przycisk SHARE na początku sceny, która ma być zapisana, a następnie ponownie naciśnij przycisk SHARE na końcu danej sceny. Można zapisać klip wideo obejmujący maksymalnie 15 minut rozgrywki. Przedział 15 minut jest liczony wstecz od momentu, w którym przycisk SHARE został naciśnięty w celu wskazania końca sceny.

Dwukrotne naciśnięcie Share to nagrywanie filmy od tego momentu, jak naciśniemy raz, to robi nam screena i zapisuje filmik z ostatnich 15 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem chce streamowac grę ale cały czas mam zero oglądających

 

Hahaha no to jest poważny problem :P

 

A może NIKT po prostu nie chce twojego grania oglądać?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×