Skocz do zawartości
dext3rr

"Share" your stuff!

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko, czyli trzeba najpierw screena udostępniać na fb potem zapisywać na dysku zdjęcie ? Bo inaczej niż fb i twe nie udostępnienie ??? Raz naciśnięcie Share to zdjęcie a dwa razy to nagrywa filmik???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! to i ja się pochwalę swoim shareowaniem, tyle że ja je opakowuję w blogu tekstem odpowiednim :)

Zapraszam do lektury i oglądania:

 

http://graniaczas.blogspot.com/

 

Piszę od 2009, mam od dziś..40tkę ;) i walczę o dostęp do konsoli z synem;)

 

pozdrawiam 

ezronymius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z screenami lub filmem? Naciskam raz Share no i wszystko robiło mi w formie filmu.. As chciałem tylko same zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmień w ustawieniach z share na łatwy share czy coś takiego, jest opisane że krótkie klik robi wtedy screen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, maly zlepek z FIFY, wiecie jak wysylac filmy zeby byly w hd na youtube?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, maly zlepek z FIFY, wiecie jak wysylac filmy zeby byly w hd na youtube

wyslac trzeba film w rozdzielczosci hd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaglądam ostatnio za często na forum, więc prawdę mówiąc nie wiem w którym teraz temacie zadać swoje pytanie. Wydaje mi się, że chyba tutaj tematycznie będzie najbardziej zbliżone.

 

Od jakiegoś czasu zauważyłem dziwny problem z opcją "share". Na początku wszystko chodziło mi bezproblemowo (przechwytywanie, edycja, upload itd.), jednak teraz po wciśnięciu przycisku "share" zapisuje mi się tak jakby losowe 10-15 min z ostatnich powiedzmy 20-25 min gry. W praktyce wygląda to tak: grając mecze w NBA 2k14 wciskam "share", żeby zuploadować sobie ostatnią akcję, jednak dostępny po przechwyceniu filmik kończy się zazwyczaj na parę minut przed faktycznym zagraniem, a nie równo w momencie wciśnięcia przeze mnie przycisku "share" - tak jak było to wcześniej. Jeśli po jakimś czasie ponownie wcisnę przycisk "share" to zapisany fragment rozpoczyna się dokładnie od momentu w którym pierwszy raz wciskałem "share" (wcześniej). Początkowo myślałem, że to ma jakiś związek z pojemnością na dysku, ale mam jeszcze dużo miejsca.

 

Ktoś ma jakiś pomysł co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest błąd na poprawę którego wszyscy czekają. Problem jest z buforem czy coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się robić screenshooty przy transmisji?

Da się. Trzeba przytrzymać przycisk Share.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się. Trzeba przytrzymać przycisk Share.

mi nie robi ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi nie robi ... :(

zobacz w opcjach udostępniania. Powinno być tak że jak przytrzymasz przycisk to w prawym górnym rogu ekranu wyskoczy taka ikonka aparatu. Zrób sobie test normalnie w menu konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta funkcja jeszcze jest mało funkcjonalna. Dziś chciałem udostępnić filmik o długości 9 minut. Niby przesłano (facebook), niby coś tam na tablicy (PS4) jest, ale.... Nic nie idzie odtworzyć. A na Facebooku się nie pojawił ^^'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Funkcjonalność chyba zależy od jednostki :) U mnie jeszcze nie wystąpił żaden problem z opcją share. Czy to przy sceen shotach czy przesyłaniu filmów. Jednak nie ma co ukrywać, powinni już dać opcję zgrywanie nagrań na pamięć przenośną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest, ludzie? Nikt się nie bawi z Share? :) Dawać, dawać :D

 

 

Krótka zabawa z Don't Starve.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest, ludzie? Nikt się nie bawi z Share? :) Dawać, dawać :biggrin:

 

 

Krótka zabawa z Don't Starve.

Chętnie bym coś wrzucił tylko że ta gó****na opcja nie działa jak należy i jeszcze mi sie nie udało nagrać tego co chciałem bo zawsze mam filmik sprzed kilku godzin albo nawet sprzed paru dni  :shok: Sony tak to reklamowało a ścierwo nawet nie działa jak powinno, wk*****ją mnie już te łajzy, wypuścili konsole a firmware leży i kwiczy, za brak tylu banalnych opcji powinni solidną kare zapłacić, w ogóle :shok:  że gry można odpalać, pazerne świnie, teraz chyba wszyscy wypuszczają niedorobione gry, konsole etc. K***A!!!!!! :verymad: Jakbym wiedział że tak będzie napewno nie kupiłbym PS4 od razu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym coś wrzucił tylko że ta gó****na opcja nie działa jak należy i jeszcze mi sie nie udało nagrać tego co chciałem bo zawsze mam filmik sprzed kilku godzin albo nawet sprzed paru dni  :shok: Sony tak to reklamowało a ścierwo nawet nie działa jak powinno, wk*****ją mnie już te łajzy, wypuścili konsole a firmware leży i kwiczy, za brak tylu banalnych opcji powinni solidną kare zapłacić, w ogóle :shok:  że gry można odpalać, pazerne świnie, teraz chyba wszyscy wypuszczają niedorobione gry, konsole etc. K***A!!!!!! :verymad: Jakbym wiedział że tak będzie napewno nie kupiłbym PS4 od razu

 

Na razie zalecam zaciśnięcie zębów i ręczne skasowanie przejętych plików z dysku konsoli i restart konsoli przed nagrywaniem (zupełne wyłączenie i włączenie). Mi pomaga :)

 

Już niedługo powinni to naprawić dojdzie masa opcji i nowy edytor nagranych materiałów dla osób bez mocniejszych PC.

Nad nowym edytorem pracowali goście od programu Sony Vegas.

 

Speaking of video editing, it’s some of the guys behind Vegas PRO who helped with latest update, I understand they have found some handy and good solutions.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam, aż będzie można wrzucać na pena albo na YT od razu. Bo wrzucać na FB a potem ściągać mi się nie chce ;D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko musiałem po prostu gdzieś wylać swoje żale :) jest jeszcze inna opcja po prostu co 15 min włączać nagrywanie i wtedy nic nie umknie, tylko trzeba o tym pamiętać. Ciekawe jednak jest to że u kumpla który głownie gra w War Thundera działa tak jak powinno, czyli po jednokrotnym naciśnięciu share ma ostatnie 15 z rozgrywki i screena

Edytowane przez Longer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko musiałem po prostu gdzieś wylać swoje żale :) jest jeszcze inna opcja po prostu co 15 min włączać nagrywanie i wtedy nic nie umknie, tylko trzeba o tym pamiętać. Ciekawe jednak jest to że u kumpla który głownie gra w War Thundera działa tak jak powinno, czyli po jednokrotnym naciśnięciu share ma ostatnie 15 z rozgrywki i screena

 

Bo to zależy wszystko od gry. Niektóre nie pozwalają na kręcenie cutscenek, inne uwalają trochę z nagrania. :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jakiś jest, ciekawee jak wyjdzie w praniu. Znów co będzie zbugowane a czego się nie da w ogóle zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę opisu dla osób ze słabszym anglikiem  :) są tacy?

 

 

- aplikacja będzie samodzielnym programem do pobrania z PS Store

- na 99% do tak zaawansowanej edycji trzeba będzie wyłączyć grę - obecny program do przycinania klipów tylko ją wstrzymuje.

- pozwoli na łączenie różnych materiałów nagranych w różnym czasie i z różnych gier opcja Add Clip
- oprócz standardowych przejść między klipami będą też przejścia tematyczne związane z grą [ nie każda gra będzie miała swoje przejścia - liczyłbym głównie na first party od SONY] opcja +Add Transition

- dostępne będą też efekty które będą wpływać na wygląd całego zaznaczonego klipu ( np na czarnobiały) +Add FX
- do klipów będzie można podłożyć swoją muzykę (przez import z USB w menu +Add Music)
- do klipów będzie tez można wykorzystać muzykę z samej gry [zakładam, że tą opcję zobaczymy tylko w niektórych tytułach - głównie first Party)
- będzie można dograć komentarz do już nagranego i zmontowanego klipu [do wyboru samo audio lub audio z obrazem z Kamerki] - nie wiadomo jak wstawiony będzie obraz z kamery (raczej nie tak jak w filmiku)

- na materiał będzie można nakładać TEKST i "Naklejnki" <- nie wiadomo czy chodzi o importowaną grafikę czy jakieś gotowce.

- po zmontowaniu można materiał wysłać na Facebook lub na zewnętrzny USB

 

​inne bajery związane z share które są już poza programem Factory.

 

- będzie można zmienić domyślny czas nagrywania z 15 minut na krótszy... nie wiadomo nić o zwiększeniu czasu ponad 15 minut.

- no i wreszcie będzie można wyłączyć HDCP i nagrywać gry bezpośrednio z HDMI 

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×