Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Zombiu tylko na wiiu gdyż na ps4 to tylko marny port

 

Dead Rising 3 to najlepsza gra o zombie tej generacji ale tylko na xone/pc 

 

Dying lights dla mnie przereklamowane ale nie jest źle 

 

Zombie army trylogy, pozytywne zaskoczenie I bardzo dobre tytuły za grosze. 

 

Resident evil 4/5/6 zależy od gustu, lubię 4 I 5 ale jakoś tak wiocha grać w to na current genach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Planuję kupić sobie w tym miesiącu jedną grę fps do gry po sieci na PS4:

 

1. Titanfall 2 - skłaniam się ku niej po przeczytaniu recenzji. Jednak jest w necie sporo opinii, że gra w nią bardzo mało osób (licznik ponoć pokazuje nawet 300 osób niekiedy). 

2. Battlefield 1 - super, fajnie, ale ogrywałem na PC. Jednak jak jest lepszy od Tytana to czemu nie?

 

Czy kupując Titanfall 2 nie będe czekał po kilka minut na znalezienie meczu? Jak z ilością osób online?

Edytowane przez Creati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telltale The Walking Dead i Resident Evil HD - co tam daleko szukać. Przy innych dead islandach i dyingh lightach będziesz chłopie zasypiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Biernacik94 napisał:

Battlefield Hardline czy Dragon Age Inkwizycja? Chodzi tylko o singla :)

To sa dwie calkiem inne gry,ja bym brał Dragon Age.Hardline i single?:14bqqmb:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Biernacik94 napisał:

Battlefield Hardline czy Dragon Age Inkwizycja? Chodzi tylko o singla :)

Trzeba była brać Xboxa to w ramach EA Acces miałbyś obie te gry za free.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dirty Rally vs F1 2016 

Niestety do grudnia mogę sobie pozwolić na jedną z tych gier. Obie serie lubię, nawet bardzo. W Formule grałem ostatni raz na PS3 (dłużej na PS2), Dirt natomiast - wiadomo Dirt 3 i PS3. Obie pozycje, patrząc na recenzje są obowiązkowe, ale tak jak mówiłem, póki co tylko jedna. Przede wszystkim zależy mi na singlu, tryb kariery, etc. Gdzie się pobawię dłużej, itd. Domyślam się, że Formuła, bo wyścigi na rzeczywistą liczbę okrążeń, treningi, itd. Ale Dirt przypadkiem nie ma takich trybów jak Rallycross? 

 

Na ile wystarcza tryb kariery w Dircie? Bo jeżeli mogę to zrobić w jeden dzień to chyba wybiorę F1, a na Dirta poczekam, aż stanieje.

 

Co nie gra roli? Grafika, bo w obu grach jest pewnie dobra, najważniejszy jest dla mnie tryb kariery. 

 

Liczę na pomoc, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie z serii LEGO albo Plants vs Zombies: Garden Warfare 2. Znajomy ma córę w wieku 9 lat i nie może jej od TV odciągnąć od tego tytułu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z moją właśnie skończyłem Castle Crashers.

Battle Crashers teraz wyszło.

Minecraft.

Lego jak najbardziej.

Legend of Korra. Zwłaszcza jeżeli anime wcześniej zapodasz.

The last last Tinker

Ratchett & Clank.

Moja mnie jeszcze młuci w Naruto.

Fifa też jest spoko.

Plantsy tak jak już chłopaki pisały to taki BattleField na wesoło. Może podejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy może ktoś mi polecić fajną gierkę ale dla dzieciaków 7-10 lat ?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Moi zakochali się w Dark Souls 2 ;-)

Przez godzinę nauczyli się pokory w grach

Ale to raczej target dla starszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie jest pytanie z kategorii A czy B - czy ktoś może coś napisać o tej Ezio Kolekcji Assasynów?
Czy warto, czy jest jakaś konkretna poprawa (z YT to tak średnio wygląda)?

ACII 3 razy przechodziłem na full a poza tym to łatwa platyna (a nawet 3 łatwe) i trochę w jakiegoś AC by się pograło.
Na ten nowe wypusty szkoda kasy i czasu (wszystkie AC mam wymaksowane a nawet nie spojrzałem na Syndicate).

Z jednej strony trochę nostalgię czuję, ale wiadomo jak to jest - czasami lepiej gry nie odpalać, żeby tego nie popsuć. Poza tym delikatny ucisk w tyłku pewnie poczuję, że po raz kolejny za to samo, odgrzane danie miałbym płacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 15.11.2016 o 08:20, The_Siemek napisał:

W sumie to nie jest pytanie z kategorii A czy B - czy ktoś może coś napisać o tej Ezio Kolekcji Assasynów?
Czy warto, czy jest jakaś konkretna poprawa (z YT to tak średnio wygląda)?

ACII 3 razy przechodziłem na full a poza tym to łatwa platyna (a nawet 3 łatwe) i trochę w jakiegoś AC by się pograło.
Na ten nowe wypusty szkoda kasy i czasu (wszystkie AC mam wymaksowane a nawet nie spojrzałem na Syndicate).

Z jednej strony trochę nostalgię czuję, ale wiadomo jak to jest - czasami lepiej gry nie odpalać, żeby tego nie popsuć. Poza tym delikatny ucisk w tyłku pewnie poczuję, że po raz kolejny za to samo, odgrzane danie miałbym płacić.

 

Nie miałem przyjemności grać w remastera, więc nie będę w stanie odpowiedzieć bezpośrednio na Twoje pytanie. Z mojej perspektywy (jako wielkiego fana Ezio), mogę jedynie napisać, że miałem podobny dylemat do Twojego jakiś czas temu, jednakże rozum podpowiadał, aby na razie wstrzymać się z zakupem. Po pierwsze dlatego, że cena mocno odstrasza, tak jak napisałeś "odgrzane danie", po drugie Ubisoft nic nie grzebał w mechanice gry i mimo wszystko w 2016 poruszanie się Ezio może być nieco archaiczne w porównaniu z tym, co dostaliśmy w poprzednich częściach - można się spierać, co do następców Ezio, przedstawianej historii, lokacji, błędach itp. itd. jednakże każda następna część, była jakąś małą ewolucją na plus w kwestii poruszania się głównego bohatera. Z drugiej strony, tytuł ma chodzić w 60 klatkach, co mnie bardzo cieszy, ponieważ w poprzednich częściach były spore "dropy".

 

Myślę, że każdy fan powinien skusić się na odświeżoną wersję i spokojnie cena powinna spaść w przeciągu kilku najbliższych miesięcy. Cena w granicach 80 - 100 PLN będzie dla mnie do zaakceptowania i wtedy z pewnością powrócę znowu do słonecznej Italii :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie coś podobnego do Rayman Legends, Guacamelee i LBP3? Chodzi o Coopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Frost Prime napisał:

Alienation - mistrzostwo.

Grałem, potwierdzam. Dead Nation wliczyłbym, Diablo. Szukam jeszcze czegoś, musi się coś znaleźć. W końcu 4theplayers. :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - mam dwie gry na półce i nie wiem, którą zacząć najpierw - Dying Light z dodatkiem oraz Far Cry Primal - przy której produkcji będę się hmmm lepiej bawił waszym zdaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Frost Prime napisał:

Pytanie - mam dwie gry na półce i nie wiem, którą zacząć najpierw - Dying Light z dodatkiem oraz Far Cry Primal - przy której produkcji będę się hmmm lepiej bawił waszym zdaniem?

 

Kurde chlopie takie pytanie to zadaj znajomemu ktory dobrze zna Twoj gust growy. Owszem mozna co nieco przez pryzmat twoich postow wynioskowac, ale dalekie jest to od wiedzy wystarczajacej do czegos wiecej niz zgadywania. 

 

masz obie - to moja rada (tak wiem zupelnie nie pomocna :P) rzuc moneta, odpal gre i sprawdz jak wejdzie.

Jak nie wejdzie to sprawdz te druga. 

 

Podpisano

Majster rozgrzebywania gier 

;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×