Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem w Far Cry 4, Watch_Dogs, Watch_Dogs 2, Assassin's Creed, Assassin's Creed II, Assassin's Creed Brotherhood, Assassin's Creed Revelations, Assassin's Creed III, Assassin's Creed IV, Assassin's Creed Rogue, Assassin's Creed Unity, Assassin's Creed Syndicate, ale generalnie nie polecam. Zacznijmy głosować portfelem! 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grałem w Far Cry 4, Watch_Dogs, Watch_Dogs 2, Assassin's Creed, Assassin's Creed II, Assassin's Creed Brotherhood, Assassin's Creed Revelations, Assassin's Creed III, Assassin's Creed IV, Assassin's Creed Rogue, Assassin's Creed Unity, Assassin's Creed Syndicate, ale generalnie nie polecam. Zacznijmy głosować portfelem! 

Zrób sobie przerwę bo szydera cos tobie słabo wychodzi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grałem w Far Cry 4, Watch_Dogs, Watch_Dogs 2, Assassin's Creed, Assassin's Creed II, Assassin's Creed Brotherhood, Assassin's Creed Revelations, Assassin's Creed III, Assassin's Creed IV, Assassin's Creed Rogue, Assassin's Creed Unity, Assassin's Creed Syndicate, ale generalnie nie polecam. Zacznijmy głosować portfelem! 

Fanatyk gier Ubisoftu odradza gry Ubisoftu...

Zaprawdę ciekawe.

No chyba, że nie fanatyk a masohista?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat. Wiedźmin GOTY czy Skyrim? W podstawkę Wieśka grałem w okolicach premiery jednak podobno dodatki dają radę. W Skyrim grałem już na 360-tce jednak cały czas dobrze go wspominam. A może inny rpg na długie godziny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Ciężki wybór 😀

Ograłeś już podstawkę całą wiedźmina?

Kurcze sam mam W3 do ogarnia ale również coś mnie ciągnie w stronę Skyrim.

Jeśli grałeś w Skyrim na 360 i go ukończyłeś to brałbym chyba W3 Goty 👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam dylemat. Wiedźmin GOTY czy Skyrim? W podstawkę Wieśka grałem w okolicach premiery jednak podobno dodatki dają radę. W Skyrim grałem już na 360-tce jednak cały czas dobrze go wspominam. A może inny rpg na długie godziny?

Ja też bardzo dobrze wspominam Skyrim, ale wybrałabym Wiedźmina. Jeśli ograłeś całe Skyrim to się nawet nie zastanawiaj, bo dodatki w Wiedźminie to pierwsza klasa. Będziesz miał gry na kilkadziesiąt godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, xtomashx napisał:

Mam dylemat. Wiedźmin GOTY czy Skyrim? W podstawkę Wieśka grałem w okolicach premiery jednak podobno dodatki dają radę. W Skyrim grałem już na 360-tce jednak cały czas dobrze go wspominam. A może inny rpg na długie godziny?

Jeśli lubisz dobrą fabułę, to nawet się nie zastanawiaj tylko bierz oba dlc do Wieśka. Miażdżą jaja ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam mały problem.. Otóż, mój znajomy poprosił mnie abym pomógł mu wybrać odpowiednią grę rajdową, w którą będzie grał na padzie.

Zależy mu jak na najlepszej oprawie audio-wizualnej. Jak najlepszym prowadzeniu auta. Twierdzi, że tryb kariery czy zawodów strasznie go interesuję oraz dobrym online.

Ja posiadam DIRT Rally i wolę grać na padzie pomimo, ze posiadam kierownicę. Moje zdanie już poznał czyli DIRT ale on waha się pomiędzy najnowszym WRC...

Teraz pytanie do Was, czy najnowszy WRC może w czymś konkurować z DIRT Rally?

Pozdrawiam

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kolos28 napisał:

 

Panowie, mam mały problem.. Otóż, mój znajomy poprosił mnie abym pomógł mu wybrać odpowiednią grę rajdową, w którą będzie grał na padzie.

 

Zależy mu jak na najlepszej oprawie audio-wizualnej. Jak najlepszym prowadzeniu auta. Twierdzi, że tryb kariery czy zawodów strasznie go interesuję oraz dobrym online.

 

Ja posiadam DIRT Rally i wolę grać na padzie pomimo, ze posiadam kierownicę. Moje zdanie już poznał czyli DIRT ale on waha się pomiędzy najnowszym WRC...

 

Teraz pytanie do Was, czy najnowszy WRC może w czymś konkurować z DIRT Rally?

 

Pozdrawiam

 

HTC 10

Na pewno jeśli chodzi o oprawę wizualną to Driveclub. Online również jest spoko. Natomiast jeśli chodzi o tryb kariery, to jest tutaj dość ubogo w stosunku do innych gier rajdowych. Niech się wypowie ktoś kto ograł m.in. WRC

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Driveclub posiada, teraz chciałby zakupić, że tak to ujmę "najlepszą rajdówkę" którą będzie ogrywał na padzie 😊

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mu to mówię choć zdaje sobie sprawę, że DIRT nie jest rozwijany... Znajomemu zależy na jak najladnieszej grafice i choć innych gier rajdowych nie widziałem to boję się, że DIRT może mu się nie spodobać, pomimo tego, że wygląda na prawdę fajnie 👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też mu to mówię choć zdaje sobie sprawę, że DIRT nie jest rozwijany... Znajomemu zależy na jak najladnieszej grafice i choć innych gier rajdowych nie widziałem to boję się, że DIRT może mu się nie spodobać, pomimo tego, że wygląda na prawdę fajnie 👍

HTC 10

Powiedz mu, żeby nie marudził jak stara baba tylko niech gra, bo gra zajebista.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, xtomashx napisał:

Mam dylemat. Wiedźmin GOTY czy Skyrim? W podstawkę Wieśka grałem w okolicach premiery jednak podobno dodatki dają radę. W Skyrim grałem już na 360-tce jednak cały czas dobrze go wspominam. A może inny rpg na długie godziny?

 

Polecam od siebie coś innego

 

Divinity: original sin - rpg w oldschoolowym dobrym klimacie

Dragon Age inkwizycja - za grosze dobry rpg

Wasteland - za grosze zajebisty rpg postapo ala stare fallouty; nie mieszać z tym nowym gownem 3d

 

A jeśli tylko te 2 to:

 

Wiedźmin >>>>>>>>> skyrim I tyle w temacie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co brać na premierę a co kupić potem używanego ?

Resident Evil VII: Biohazar

czy:::

Hitman kompletny pierwszy sezon 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitman zawiera o wiele więcej contentu i z pewnością starczy na dłużej. Grałem dobre 1,5 miesiąca, a powtarzanie poziomów nie nudziło ani trochę. Nowe sposoby zabójstw odkrywane samodzielnie dają ogromną satysfakcję. Lepiej więc wziąć Residenta, ograć, wymienić na Hitmana i bawić się łysolcem, zwłaszcza, że wg zapowiedzi, Resident to gra na 10h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie warto kupic  Worms  WMD aby pograc ze znajomymi w 4 osoby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bier Biohazar. Brzmi jak jakiś piłkarz, więc gra nie może być zła.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, starvin napisał:

Panowie warto kupic  Worms  WMD aby pograc ze znajomymi w 4 osoby?

Warto. Gram z dziewczyną i jest to jedna z najlepszych gier dla dwóch czy więcej osób, nawet pad wystarczy jeden ;) Sama gra jest na wysokim poziomie, blisko jej do kultowego Armageddona i World Party.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Bartek_Red napisał:

Warto. Gram z dziewczyną i jest to jedna z najlepszych gier dla dwóch czy więcej osób, nawet pad wystarczy jeden ;) Sama gra jest na wysokim poziomie, blisko jej do kultowego Armageddona i World Party.

Dzieki za rade na taka odp czekalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka. Kojarzycie Spartan Total Warrior z PS2?:24_stuck_out_tongue: znajdzie sie cos podobnego na czworke? Chodzi o te wielkie tlumy do wycinki :)

I chcialbym pograc w jakas bijatyke.. Tyle, ze chcialbym taka ktora szybciej mozna bedzie ogarnac, taka niedzielna, bo w bijatyki wielce nigdy sie nie zagrywalem. SF v? Mortal? King of the fighters? Czy jeszcze cos innego?

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam zarówno MKXL jak i SFV. Ja wolę MKXL, zresztą SFV ma skopany kod online i dość długo wyszukuje przeciwników.

Bierz tą gierkę do którego uniwersum Tobie bliżej 👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam MK, bardzo przystępna, w sam raz aby usiąść przy weekendzie. Z całej gamy dostępnych bijatyk, ta ma najniższy próg wejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×