Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli lubisz soulsy to kup albo BB albo Nioh.

Nioh jak dla mnie lepszy od DS3 i depcze po piętach BB.

Ciężko mi coś doradzić bo DS3 mam ograne, w BB mam platynę...

Powiem tak Nioh to powiew świeżości i jest genialny!

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji standardowej z ps store, w niohu oprocz gry jest jakis motyw dynamiczny? jakies dodatki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były w przedsprzedaży teraz chyba tylko w wersji Deluxe.

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloodborne GOTY vs God of war III + Dragon Age inkwizycja czy może samo call of duty infinity warfare?

 

głównie chodzi mi o długość gry, ale żeby nie było to monotonne granie, tylko rzeczywiście wypełnione rozrywką długie godziny

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Bloodborne.

Świetna gra, co-op. Po przejściu gry i dodatku nadal można bawić się świetnie 👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Warto brać tego nowego PES? W sumie jest promocja i musiałbym dorzucić tylko 5 dyszek do portfela, ale sam nie wiem. Granie tylko kanapowe z kuzynem. Rzygamy już tą nową fifą. Dużo się różni 2017 od wersji 2016? Wiem też, że jest jakieś demo, ale zwykle się różniło od finalnej wersji i to mnie najbardziej wkurzało.

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panie i Panowie szukam ciekawych gier zarówno tych dużych i małych aby móc grać z kumplem.

 

Na czym mi zależy - aby móc CAŁĄ grę przechodzić z kumplem online. Ostatnio grane to The Division, Alienation, Dead Nation...

 

Co polecicie aby zrobić "rozróbę" w 2 online? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godzin temu, Mazzior napisał:

Witam,

 

Panie i Panowie szukam ciekawych gier zarówno tych dużych i małych aby móc grać z kumplem.

 

Na czym mi zależy - aby móc CAŁĄ grę przechodzić z kumplem online. Ostatnio grane to The Division, Alienation, Dead Nation...

 

Co polecicie aby zrobić "rozróbę" w 2 online? :)

 

Lara Croft and temple of Osiris - jesli lubisz tego typu gry. Z tego co widze gra ma 2-4 coop zarowno kanapowy jak i online. 

Ja ogralem gre w pojedynke i powiem jest ok, gralo mi sie dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lara spoko, ale mega krótka. 2 wieczory i cała zrobiona w 100 procentach.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jaką grę wybrać?

 

Odpowiedź: Taką w którą gra też Bany na swojej Pro / Turbo konsoli :24_stuck_out_tongue:

10 minut temu, Patricko napisał:

Lara spoko, ale mega krótka. 2 wieczory i cała zrobiona w 100 procentach.

 

Dokładnie! To taka popierdółka z PLUSA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie. Poszukuję jakiejś gry/gier pod multiplayer. Zastanawiam się nad jakimś FPS - Battlefront mnie nudzi, Battlefield 1 grałem na Xbox One i gra dla mnie też ssie. Polecicie coś? 

 

Zastanawiam się nad Destiny (na PSN jest w tej chwili w promocji) pytanie czy warto, czy są jeszcze gracze i czy The Collection to faktycznie pełna wersja z dodatkami wszystkimi?

 

Drugą sprawą jest to, że poszukuje jakiegoś MMO/MOBA zastanawiam się nad darmowym Smite i Neverwinter? Czy są jakieś lepsze gry (w tym płatne) w tej tematyce? Może ESO? 

I ostatnie w promocji jest też Attack On Titan Wings of Freedom, młodzieniaszkiem nie jestem ale manga i anime była świetna. Grał ktoś w grę i może polecić?

 

Dzięki z góry za wszelkie informacje ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Badziu90 napisał:

Witam.

 

Mam pytanie. Poszukuję jakiejś gry/gier pod multiplayer. Zastanawiam się nad jakimś FPS - Battlefront mnie nudzi, Battlefield 1 grałem na Xbox One i gra dla mnie też ssie. Polecicie coś? 

Zdecydowanie Overwatch. Nawet Bany się przekonał, a przynajmniej wczoraj grał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem świeżo upieczonym użytkownikiem PS4, chciałbym nadrobić te starsze obowiązkowe tytuły dla tej konsoli. 

 Co polecacie szczególnie? Odpadają u mnie wyścigi i platformówki, średnio mnie kręcą te gatunki. Zależy mi generalnie na dobrej akcji oraz żeby czerpać masę zabawy z danej gry. Jednego jestem pewien, że na pewno Uncharted 4, coś poza tym możecie polecić? Będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, senpai napisał:

Jako że jestem świeżo upieczonym użytkownikiem PS4, chciałbym nadrobić te starsze obowiązkowe tytuły dla tej konsoli. 

 Co polecacie szczególnie? Odpadają u mnie wyścigi i platformówki, średnio mnie kręcą te gatunki. Zależy mi generalnie na dobrej akcji oraz żeby czerpać masę zabawy z danej gry. Jednego jestem pewien, że na pewno Uncharted 4, coś poza tym możecie polecić? Będę wdzięczny.

Bloodborne. W zasadzie tyle :)

No i Last of Us.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, xavris napisał:

Zdecydowanie Overwatch. Nawet Bany się przekonał, a przynajmniej wczoraj grał :)

 

W Overwatch gram na PC, bardzo dobra gra to fakt. Ale mimo tego szukam czegoś innego na PS4 ^^

1 godzinę temu, senpai napisał:

Jako że jestem świeżo upieczonym użytkownikiem PS4, chciałbym nadrobić te starsze obowiązkowe tytuły dla tej konsoli. 

 Co polecacie szczególnie? Odpadają u mnie wyścigi i platformówki, średnio mnie kręcą te gatunki. Zależy mi generalnie na dobrej akcji oraz żeby czerpać masę zabawy z danej gry. Jednego jestem pewien, że na pewno Uncharted 4, coś poza tym możecie polecić? Będę wdzięczny.

 

Sam jakiś czas temu byłem w podobnej sytuacji co Ty. 

Jeśli nie grałeś na PS3 i słowo remaster nie śni Ci się po nocach to polecam: Beyond Two Souls i Heavy Rain.
Poza tym kolekcja Nathana Drake'a , Infamous, Gravity Rush i jak kolega wyżej pisał The Last Of US. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 12.02.2017 o 13:44, Mazzior napisał:

Witam,

 

Panie i Panowie szukam ciekawych gier zarówno tych dużych i małych aby móc grać z kumplem.

 

Na czym mi zależy - aby móc CAŁĄ grę przechodzić z kumplem online. Ostatnio grane to The Division, Alienation, Dead Nation...

 

:)

 

Od siebie mogę polecić Sniper Elite 3 oraz Zombie Army Trilogy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Panie i Panowie szukam ciekawych gier zarówno tych dużych i małych aby móc grać z kumplem.

 

Na czym mi zależy - aby móc CAŁĄ grę przechodzić z kumplem online. Ostatnio grane to The Division, Alienation, Dead Nation...

 

Co polecicie aby zrobić "rozróbę" w 2 online?

Jak lubicie grind to Diablo 3 i Destiny (chociaż, żeby tu wszystko ogarnąć to potrzeba jeszcze kilku znajomych).

Jak lubicie platformówki to Rayman Legends i Trine (1 i 2).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czaję się na Alien Isolation w lutowej promocji, podpowiedzcie mi, czy warto interesować się kolekcją z DLC? Są to jakieś porządne kampanie, czy raczej niegodne uwagi dodatki? Różnica w cenie to 11 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Neithan138 napisał:

Czaję się na Alien Isolation w lutowej promocji, podpowiedzcie mi, czy warto interesować się kolekcją z DLC? Są to jakieś porządne kampanie, czy raczej niegodne uwagi dodatki? Różnica w cenie to 11 zł.

 

sam szukalem informacji na ten temat mam aliena na PS3 z jednym dodatkiem. biorac pod uwage ze tylko 2 dodatki sa interesujace a reszta to jakies wyzwania, ktore niewiele dodaja.

 

crew expendable i lost survivors (kazdy z osobna po chyba 15pln) to fabularne dodatki przenoszace ciebie na nostromo jedyne 2  krotkie ktore dosc dobrze plyna na nostalgi do pierwszego aliena. 

Wiec mysle ze 11pln za te dodatki mozna odzalowac, a reszty nie tykac. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo, chyba skuszę się na kolekcję :)

 

Zadam jeszcze pytanie, które gryzie mnie od dawna... Jestem wielkim fanem pierwszej części Dark Souls, którą ogrywałem jeszcze na starym pececie, a teraz muszę zdecydować, którą grę kupić w pierwszej kolejności: Dark Souls 2, czy Bloodborne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Neithan138 napisał:

Dziękuję bardzo, chyba skuszę się na kolekcję :)

 

Czytalem recke tych misji niestety spoilery bo kurde prawie krok po kroku rozpisane co robimy, calosc ponoc 2-3h niemniej 11pln nie majatek.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Rainbow Six; siege i jakoś nie podeszło mi. 2 mecze online i kaszana z mojej strony. Jakieś multi jeszcze jest, żeby wrzucić płytkę i pograć bez spiny?
Ograne tytuły, to: Division, BF4, BF1, U4, COD Advanced Warfare, Destiny, Plants Vs Zombies, Overwatch. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Titanfall 2, Killzone SF😀👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD jest grą najbardziej solową jeśli chodzi o multi, BF w sumie też, ale rozwija skrzydła z ekipą. Cała reszta wymaga posiadania minimum 2 kolejnych osób, żeby granie miało sens. W Destiny jest sporo gry dla solowego gracza, nawet w pvp, jednak end game wymaga ekipy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się opłaca kupić z aktualnej promocji?

Farming Simulator 2015 warto do pogrania w sieci ze znajomym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×