Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, fryderyk123 napisał:

Co się opłaca kupić z aktualnej promocji?

Farming Simulator 2015 warto do pogrania w sieci ze znajomym?

Obcy Izolacja za niecałe 40zł to dobra cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś? coś? gdzieś? 

 

Powiecie mi coś o ARK: Survival Evolved? 

 

Jakieś opinie ludzi którzy grają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

Powiecie mi coś o ARK: Survival Evolved? 

 

Przecież ta gra nie opuściła jeszcze Early Access :) Nie wiem jakim cudem udało im się to przepchnąć na PS4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Bartek_Red napisał:

 

Przecież ta gra nie opuściła jeszcze Early Access :) Nie wiem jakim cudem udało im się to przepchnąć na PS4...

W którymś rankingu była jedną z lepiej sprzedających się gier w PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Frost Prime napisał:

W którymś rankingu była jedną z lepiej sprzedających się gier w PSS.

 

Call of Druty też się dobrze sprzedaje :24_stuck_out_tongue: a aż mnie wygina na samą myśl :24_stuck_out_tongue:

 

To co ktoś ma jakieś doświadczenia z ARK??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Call of Druty też się dobrze sprzedaje :24_stuck_out_tongue: a aż mnie wygina na samą myśl :24_stuck_out_tongue:

 

To co ktoś ma jakieś doświadczenia z ARK??

Nie dla psa kiełbasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po skończeniu dying light zamierzam kupić następnego fps'a... Moje pytanie FC primal czy Doom?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Ronnie80 napisał:

Po skończeniu dying light zamierzam kupić następnego fps'a... Moje pytanie FC primal czy Doom?  

Zupełnie różne tytuły, łączy je tylko perspektywa i fakt zabijania.

FC to ubi sandbox. Gram obecnie i jestem zachwycony. Polujesz, skórujesz, zbierasz patyki, rozwijasz osade, ulepszasz bronie, masz jakieś różne zadania.

Doom to oldschoolowy shooter w nowoczesnej oprawie. Idziesz z punktu A do punktu B, zabijając wszystko po drodze i zostawiając za sobą upieprzone krwią i flakami ściany i podłogi :)

Dying Light jest mimo wszystko podobne bardziej do far cry, więc może dla odmiany weź Dooma :) W każdym razie obie gry są świetne i na pewno na żadnej się nie przejedziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po skończeniu dying light zamierzam kupić następnego fps'a... Moje pytanie FC primal czy Doom?  

Co to za pytanie...

Oczywiście, że Doom. Zjada wszystkie inne fpsy na śniadanie. Far Cry to kolejna kupa od Ubi, grać tylko jak za darmo dadzą. Durny sandbox bez polotu...

Doom to godziny gęstej i zajebistej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

For Honor / Horizon: 0 Dałn / czekanie na NieR?
Najgorzej, że: lubię sandoboxy, ale też soulsowe klimaty (BB i Nioh 11/10); postapo zawsze w cenie, ale kto nie chciałby się napierdzielać kataną z wikingiem... A PS2 kupiłem pod Diaboł Może Płakać.

PS. Tym razem tylko jedno mogę kupić, bo żona zabije a w marcu zbliża się OC :siara:

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Ronnie80 napisał:

Po skończeniu dying light zamierzam kupić następnego fps'a... Moje pytanie FC primal czy Doom?  

Bierz Dooma. Świetnie się przy nim bawiłem. Grałem na hardzie i skończyłem grę w około 11h. Multi nie tykałem, ale singiel...pyszny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też polecam Dooma, jedna z lepszych gier FPS w jakie grałem.

Zabawa na 15-20h (w multi pewnie nie spędziesz za dużo czasu), ale i tak warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się zapatrujecie na kupno FIFY 17 o tej porze roku? Opłaca się jeszcze w ogóle? A jeśli tak, to łykać aktualną cyfrową promocję (97zł), czy raczej pudełko (169)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamierzasz grać online, to nie popełnij błędu i nie kupuj tego raka ;) Do grania solo, bądź z kumplami/rodziną, to jeszcze ujdzie. I pudełko mimo wszystko lepiej, zawsze można je pogonić. A za rok o tej porze na pewno już nie będziesz w to grał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
O 22 lutego 2017 o 13:39, The_Siemek napisał:

For Honor / Horizon: 0 Dałn / czekanie na NieR?
Najgorzej, że: lubię sandoboxy, ale też soulsowe klimaty (BB i Nioh 11/10); postapo zawsze w cenie, ale kto nie chciałby się napierdzielać kataną z wikingiem... A PS2 kupiłem pod Diaboł Może Płakać.
 


PS. Tym razem tylko jedno mogę kupić, bo żona zabije a w marcu zbliża się OC :siara:

 

For honor bym odpuścił, pewnie horizon za miesiąc jak się sepy rzuca będzie za 100 zł.. nier to je to!!! Jestem wielkim fanem poprzednika który był action rpg, jestem sporym fanem platynowych jak zabiorą się za slashera (bayonetta 2 dni gra która w gatunku wyznacza standardy), bralbym nier. 

 

http://m.ppe.pl/news/49595/nier-automata-kandydatem-na-gre-roku-dlugosc-zabawy-i-pierwsze-oceny.html

 

Osobiście for honor zlewam, horizona I Niera biorę na premierę :)  

Edytowane przez zdun
zapomniana mysl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horizon ostatecznie wygrał i czekam na odpalenie :)

Dzięki Zdun! Nier po Niohu odpuściłem - za dużo japońskich klimatów na raz ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Horizon ostatecznie wygrał i czekam na odpalenie

Dzięki Zdun! Nier po Niohu odpuściłem - za dużo japońskich klimatów na raz

Pomysl jeszcze o FH no to kawał dobrego kodu!

 

HTC 10

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Kolos28 napisał:

Pomysl jeszcze o FH no to kawał dobrego kodu!

 

HTC 10

 

 

System walki mi się podoba i z tego co oglądałem to pozostaje w klimacie pasków ze staminą i dobrego timingu :).
Jak stanieje to może kiedyś łyknę - jak kupuję więcej niż jedną grę na raz to źle się kończy przechodzenie...

@Kolos28 niestety mam tak, że wolę dokończyć jedną grę, bo jak zaczynam grać w 2-3 na raz to żadnej potem nie kończę. Nie czuję już immersji i jakoś chęci maleją.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w FH możesz zostawić kampanię na później (choć mnie się podoba) a zająć się graniem po sieci. Myślę, że FH nie stanął by Tobie na przeszkodzie aby czerpać przyjemność z HZD 😀👍👍

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde....

NIOH

albo

HORIZON.

 

Chociaż zacząłem dopiero Skyrim i obiecałem sobie, że dopóki nie skończę to nic nowego nie kupię, ale chyba się złamię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To dałeś teraz misję...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najlepiej obie bo to genialne gry.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nioha właśnie kończę a HZD dopiero gram od 3 dni i nie gnam do przodu z samą fabułą ale jedno wiem na pewno. Choć wydawało mi się, że Nioh w tym roku będzie nr.1 to jednak przyjemniej mi się gra w Horizon Zero Dawn - wszystko tam jest genialne. Świat wciąga strasznie. Klimat, historia, gameplay, grafiką to coś świetnego a więc jeśli miałbym coś doradzić to mimo świetnego Nioh, bierz HZD 👍👍

 

 

 

 

 

 

>

HTC 10

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć skończyłem bloodborna została mi tylko zawartość dodatkowa z goty, ale już rozglądam się za kolejną gierką na wieczory. Myślałem nad hzd, ale sprawdzając na howlongtobeat zmartwiłem się, że główna fabuła miała by zajmować tylko 20 godzin, przywiązuje się do gier i lubię przy każdej spędzić troche więcej czasu, więc zacząłem myśleć nad final fantasy xv, ale sam nie wiem moglibyście coś doradzić? jestem otwarty na różne gatunki jestem nowym konsolowcem i jak narazie ograłem tylko mafie 3, uncharted, bloodborne i infamous ss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak trochę więcej czasu, to może Metal Gear Solid 5, Dark Souls 3, Nioh lub Yakuza 0. Każda z tych gier zabierze Ci dużo czasu, nim ją wymaksujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, hisux napisał:

cześć skończyłem bloodborna została mi tylko zawartość dodatkowa z goty, ale już rozglądam się za kolejną gierką na wieczory. Myślałem nad hzd, ale sprawdzając na howlongtobeat zmartwiłem się, że główna fabuła miała by zajmować tylko 20 godzin, przywiązuje się do gier i lubię przy każdej spędzić troche więcej czasu, więc zacząłem myśleć nad final fantasy xv, ale sam nie wiem moglibyście coś doradzić? jestem otwarty na różne gatunki jestem nowym konsolowcem i jak narazie ograłem tylko mafie 3, uncharted, bloodborne i infamous ss

Jeśli miałbym wybierać między finalem a horizonem, brałbym horizona (mimo, że final mi się podobał). Główny wątek głównym wątkiem, ale jest sporo innych rzeczy do roboty. Warto zdecydowanie, bo historia i jej otoczka w postaci masy dzienników to jest mistrzostwo świata :)

Myślałeś nad wiedźminem? Mi podstawka z dodatkami zajęła o ile pamiętam 170h, a można teraz dorwać za stosunkowo niewielkie pieniądze wieśka goty. Oprócz tego co... może the last of us?

19 godzin temu, adick007 napisał:

Kurde....

NIOH

albo

HORIZON.

 

Chociaż zacząłem dopiero Skyrim i obiecałem sobie, że dopóki nie skończę to nic nowego nie kupię, ale chyba się złamię.

Nie grałem w nioha, ale bierz horizon :) Historia tam (mimo, ze jeszcze chyba 2 zadania mi zostały do końca) to jest mistrzostwo :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to będzie śmieszne porównanie, ale czy Horizon w eksploracji, ulepszeniach etc. nie jest przypadkiem bardzo zbliżony do FC Primal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×