Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie kończę Watch_dogs 2. Przed 'psami' przeszedłem DE:MD i Uncharted 4, czyli gry przynajmniej na 20h. Mam teraz ochotę na coś niedużego, liniowego i krótkiego, a zarazem dość przyjemnego. Żeby było ciekawiej, to znalazłem w wypranych spodniach 50zł i przed oczami stanęły mi dwie gry, których jeszcze nie ograłem(obie są za grosze). Killzone czy The Order? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi tylko o singiel to ja bym brał the order 1886 😊👍

 

HTC 10

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pablo1503 napisał:

Właśnie kończę Watch_dogs 2. Przed 'psami' przeszedłem DE:MD i Uncharted 4, czyli gry przynajmniej na 20h. Mam teraz ochotę na coś niedużego, liniowego i krótkiego, a zarazem dość przyjemnego. Żeby było ciekawiej, to znalazłem w wypranych spodniach 50zł i przed oczami stanęły mi dwie gry, których jeszcze nie ograłem(obie są za grosze). Killzone czy The Order? 

 

Jak dobrze rozplanujesz to moze uda sie kupic jedna ograc pogonic i dolozyc pare PLN i kupic druga. 

Z tych dwoch ogralem The Order 1886 - to gra na weekend, mimo iz braklo mi chyba 2 trofikow nie chcialo mi sie jej przechodzic drugi raz do platyny. Owszem ma swoje momenty, ale ogolnie mnie prywatnie niczym nie porwala. Nie zaluje ze sprobowalem (tymbardziej ze szybko pogonilem plytke).

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, pablo1503 napisał:

Właśnie kończę Watch_dogs 2. Przed 'psami' przeszedłem DE:MD i Uncharted 4, czyli gry przynajmniej na 20h. Mam teraz ochotę na coś niedużego, liniowego i krótkiego, a zarazem dość przyjemnego. Żeby było ciekawiej, to znalazłem w wypranych spodniach 50zł i przed oczami stanęły mi dwie gry, których jeszcze nie ograłem(obie są za grosze). Killzone czy The Order? 

 

The Order idealny tytuł na Twoje potrzeby. Tani i do przejścia w kilka godzin. Gra ma swoje mankamenty o których już napisano wszystko co można, ale ma też kilka plusów, m.in. grafikę, która dalej prezentuje się fenomenalnie.  KZ to już trochę dłuższa pozycja i taka powiedziałbym mocno średnia, ja nie dałem rady. Grałem, grałem i w końcu znudziła mnie tak, że przestałem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem dokładnie jak sLk napisał wyżej. Killzona nie zdołałem przejść. Wynudził mnie niemiłosiernie. A Order na dwa posiedzenia i nawet platyna wpadła sama bez zaglądania do poradników. Wspomnienia dobre aczkolwiek gra rzeczywiście jest strasznie krótka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone SF przeszedłem całe tylko dlatego, żeby żona twierdziła, że prezent mi się bardzo podoba

Po Killzone 2 seria się stoczyła, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, adick007 napisał:

Killzone SF przeszedłem całe tylko dlatego, żeby żona twierdziła, że prezent mi się bardzo podoba emoji14.png

Po Killzone 2 seria się stoczyła, niestety.

Bez przesady. Nie było tak źle...poza tym multi w tych grach jest dużo lepsze od tego badziewia wałkowanego co roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady. Nie było tak źle...poza tym multi w tych grach jest dużo lepsze od tego badziewia wałkowanego co roku.

Nie gram praktycznie w nic multi z powodu braku czasu.

Absorbująca praca, dzieci, dom etc...

Z perspektywy singla jak dla mnie po K2 nie było w serii już nic lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma tam inne zdanie i to jest spoko. Dobre broni się samo, a w każdej części Killzone'a jest baza ludzi, która zawsze gra. Stawiam flaszkę, że teraz jakiś klan sieka w Killzone 2, a gra ma 8 lat. W Shadow Fall też jest spora baza graczy i znalezienie meczu nie jest trudne, a gra jak na te czasy jest teraz dość stara. Prawie 4 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, ckast napisał:

Ktoś gra w Neverwinter z free to play ? warto wgl zaczynać ?

pograłem chwilkę ale niestety w mieście gra działała tragicznie, spadki były dość spore, może to już poprawili bo dawno już nie grałem, gra jest ogromna i jak to w przypadku MMO będziesz miał długie godziny gry, możesz sam sprawdzić trudno powiedzieć czy będzie Ci pasować, zacząć możesz zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lubisz klasyczne MMORPG z przestarzałą grafiką to może Ci się spodobać, bo poza tym jest to dobry tytuł. Ja niestety po graniu w Guild Wars 2, Blade and Soul, Skyforge, FF XIV a szczególnie po Black Desert, po prostu nie potrafiłem już patrzeć na grafikę w tej grze oraz pasywny rodzaj walki Tab-target, więc dosyć szybko usunąłem grę z dysku. Przyznaje, że od MMORPG oczekuję dzisiaj akurat dobrej grafiki i walki "action combat" gdzie liczy się też twój skill, a walka nie jest monotonna.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za cyfrą nie przepadam, ale wisi ciągle na psn około czterech dyszek, i się zastanawiam nad Watch dogs lub sleeping dogs. Zastanawiam się czy Watch mnie nie wynudzi, a sleeping dogs, podobno dobra jazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, czeskimaster napisał:

Za cyfrą nie przepadam, ale wisi ciągle na psn około czterech dyszek, i się zastanawiam nad Watch dogs lub sleeping dogs. Zastanawiam się czy Watch mnie nie wynudzi, a sleeping dogs, podobno dobra jazda.

 

ciezki wybor ciezka rada - obie gry jak dla mnie na raz.

 

WD1 ogralem i tak ta gra ma typowe przypadlosci gier (nie tylko od UBI) ogolnie fuck logic a takze physics.

Niemniej jesli olac historie ktora jest przecietna i szczerze wiekszosc o nia nie dba, jesli olac problemy z fizyka (ktore wbrew pozorom nie sa tak powszechne jak  na kompilacjach glitchy - ja grajac mialem moze ze 3 na 40h) i skupic sie na samej grze to jest ona OK. Ale nic ponadto.

 

Sleeping Dogs - ogralem na PS3 i to jedna z tych gier od krotych odbilem sie 3 razy zanim nie zaskoczylem, jak juz zaskoczylem to bylo ok. W porownaniu do WD ciekawsza fabula (na poziomie filmu sensacyjnego dla mas ale jednak potrafi zainteresowac)  calosc ogrywa sie przyjemnie, kreacja swiata tez calkiem fajna. Z opinii i recenzji wynikalo ze port jednakowoz jest dosc leniwy, ot pobijemy ciutek grafe i niech maja.

 

Przyznam ze jak juz wbilem w klimat to sleeping dogs oceniam wyzej od WD.

Przy cenie SD dla plusowiczow 23pln to kupisz a za reszte jakiegos inydyka czy symulator kromki  chleba :1_grinning:

 

Jak Ciebie najdzie na WD to uzywka na plycie ograc i pogonic.

 

mam nadzieje ze pomoglem

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sleeping Dogs bardzo fajny szpil. WD nawet nie skończyłem, nie podszedł mi ani trochę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie lubię demonów itp. więc zawsze omijam gry gdzie coś podobnego występuje. Jedyny wyjątek to Nioh.

 

Teraz kusi DOOM bo wygląda na soczysty gameplay no ale kampania jest na jakieś 9h i potem koniec. Słyszałem same źle opinie o trybie multiplayer. Obecnie jest promocja na The Division do którego posiadam SP i myślę czy by nie pograć od nowa sobie w ten tytuł.

 

Co byście polecili w tej sytuacji?

 

 

HTC 10

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A multi w DOOM tętni jeszcze życiem?

Kurcze pomimo, że mam Ghost Recon Wildlans to wezmę chyba TD. Problem w tym, że w TD grałem już a w DOOM NIET 😀

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, powinna być wersja demonstracja dooma.



Zresztą, widzę że często, gęsto w zakładce wersje demonstracjne, nie ma wszystkich pozycji.. Np Watch dogs 2, nie występuje, a po wyszukiwaniu gry np według alfabetu, występuje w opcji demo.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam, powinna być wersja demonstracja dooma.

 

 

Zresztą, widzę że często, gęsto w zakładce wersje demonstracjne, nie ma wszystkich pozycji.. Np Watch dogs 2, nie występuje, a po wyszukiwaniu gry np według alfabetu, występuje w opcji demo.

 

Doom demo było cos takiego ale krótkie bardzo.

 

Co innych wersji triale nie trafiają do zakładki demo tylko trzeba z poziomu gry wybrać wersje tak jest z watch dogs 2 i division.

Miał byc tez trial do homefront ale ja go za Chiny ludowe znaleźć nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziaki, wracam do Sony po ponad 1,5 roku przerwy. Swoją przygodę skończyłem jak na topie było Bloodborne, FarCry itd.

Prawdopodobnie wyszły fajne gry które pasowałoby nadrobić, pomóżcie z tytułami które są warte ogrania, duże produkcję, a także takie typu np.Firewatch, Soma, Ethan, albo jakieś mocne indyki lub gierki oryginalne czytaj "dziwne"

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludziaki, wracam do Sony po ponad 1,5 roku przerwy. Swoją przygodę skończyłem jak na topie było Bloodborne, FarCry itd.

Prawdopodobnie wyszły fajne gry które pasowałoby nadrobić, pomóżcie z tytułami które są warte ogrania, duże produkcję, a także takie typu np.Firewatch, Soma, Ethan, albo jakieś mocne indyki lub gierki oryginalne czytaj "dziwne"

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

 

 

Salt and Sanctuary

Inside

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×