Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, adick007 napisał:

Salt and Sanctuary

Inside

Tylko Salt and Sanctuary!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A multi w DOOM tętni jeszcze życiem?

Kurcze pomimo, że mam Ghost Recon Wildlans to wezmę chyba TD. Problem w tym, że w TD grałem już a w DOOM NIET 😀

 

HTC 10

 

 

Grałem jakiś miesiąc temu i nie było problemu ze znalezieniem gry. Tyle, że to było jak był na promocji, było dużo świeżaków. Ale multik jest słaby, nie napalaj się, koło Unreala czy Quake to nawet nie leżało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje jakiegoś fajnego singla - głównie zależy mi na ciekawej, wciągającej historii i tu pytanie mass effect andromeda czy Horizon a może last guardian? Każda z innej parafii ale nie potrafię podjąć decyzji.

Dzięki

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda z tych gier jest super!

Ja mam wszystkie i wszystkie mi się bardzo podobają...

Ciężki wybór Ciebie czeka ale chyba najbezpieczniej wybrać HZD. Kurcze nie wiem co doradzić tak naprawdę bo dziś zacząłem grać w Andromeda i gra strasznie mi się podoba...

Wybierz tą która chciałbyś ograć w pierwszej kolejności 😋

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz muszę wybrać chyba najgorsza z tych aby potem było tylko lepiej :).

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

hahahaha, a więc powiem tak, początek ME:A sprawił na mnie ogromne wrażenie. HZD jeszcze nie ograłem całego ale mam go dłużej niż ME a więc moja opinia może być dlatego zawyżona względem Andromedy...

 

The Last Guardian to gra zupełnie inna, świetna, wciągająca i magiczna i jest chyba obecnie w promocji w Ps Store, może od tego tytułu zacznij 😋

 

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba rzeczywiście zacznę od guardiana, czekając na patche. :). Dzięki

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 3/26/2017 o 21:21, dragen napisał:

Ludziaki, wracam do Sony po ponad 1,5 roku przerwy. Swoją przygodę skończyłem jak na topie było Bloodborne, FarCry itd.

Prawdopodobnie wyszły fajne gry które pasowałoby nadrobić, pomóżcie z tytułami które są warte ogrania, duże produkcję, a także takie typu np.Firewatch, Soma, Ethan, albo jakieś mocne indyki lub gierki oryginalne czytaj "dziwne"

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

 

 

 

No ale panie, tutaj pytanie mialem 1,5roczna przerwe od grania czy ogrywales gdzies multiplaformy?

 

- Uncharted 4 - jesli lubisz ta serie to dobra gra, warta ogrania.

- Life is strange - bardzo fajna oryginalna - spojrz ile osob ja wysoko ocenilo w watku. Niby ciut malo gry w grze ale swietny pomysl, dobra realizacja, gra prowokuje pare rozkmin. (jesli nie jestes pewny klimatu EP1 jest za free)

- Firewatch -  z trojcy indykow ktore wymieniles moim zdaniem najwyzej stoi Firewatch i ta gre polecam - szczegolnie w jakiejs promocyjnej cenie bo to doswiadczenie na pare godzin zabawy - niemniej dla mnie bylo tak interesujace ze ogralem 2 razy pod rzad dzien po dniu.

- Unravel - przepiekna grafika, dobrze pomyslane zagadki, ciekawy pomysl - realizacja jesli chodzi o mechanike  ma male minusy ale dalej to dobra i warta ogrania gra

- Until Dawn - niby teen horror i fest QTE ale klimacik ma dobry, historie ma OK, dobrze wykonana iluzja wyborow

- Ratchet & Clank (2016) - naprawde dobry platformo shooterek, akcja, chaos, humor, zabawa - to 4 epitety opisujace ta gre - dodaj do tego pieknie wykonana  grafike ktora nie odbiega jakoscia od filmow animowanych i zelazne 30fps - i masz obraz calosci

 

Panie drogi toz mona by wymieniac i wymieniac.... polecam moze zapoznac sie z lista tytulow ktore wyszly i Ciebie ominely (wipedia, metacritic), wybranie tych ktorymi mozesz byc zainteresowany a potem pytac ktora gre wybrac najpierw :1_grinning:

 

pozdrowienia

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio bierze mnie na dystrybucję cyfrową i się zastanawiam nad szczuro - psem the last guardian. Czytałem dużo pozytywnych komentarzy na temat tej produkcji. W sumie wychodzi mi albo Guardian plus jakiś indyk lub until plus Ratchet.

 

Mag, grałeś w last Guardian?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, czeskimaster napisał:

Coś ostatnio bierze mnie na dystrybucję cyfrową i się zastanawiam nad szczuro - psem the last guardian. Czytałem dużo pozytywnych komentarzy na temat tej produkcji. W sumie wychodzi mi albo Guardian plus jakiś indyk lub until plus Ratchet.

 

Mag, grałeś w last Guardian?

 

 

Może ja nie mag ale dla mnie the last guardian to najlepsza gra na ps4. Tyle.. jeśli nie grałeś a lubisz gry logiczne to bierz I się nie zastanawiaj!  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Uncharted 4 i... jeśli lubicie tę grę to zapewne domyślacie się, że łatwo jest się w to wkręcić i zastanawia mnie czy znajdę coś podobnego do owego tytułu? Chodzi mi o fabułę i akcję przede wszystkim, bo U4 mnie zachwycił. Horizona posiadam, ale mam dosyć dziwne uczucie po ograniu kilku misji w tę grę, nieszczególnie przepadam za bezsensownym zbieractwem, a z początku gameplay mnie zachwycił. Obecnie pobiera się też remaster The last of us i zastanawia mnie czy coś jeszcze z obecnej promocji jest warte ogrania? Głównie zależy mi na ogarniętej fabule i jakiejś akcji, a gry typu god of war czy bloodborne raczej odpadają, bo to nie mój klimat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Adiqs napisał:

Właśnie skończyłem Uncharted 4 i... jeśli lubicie tę grę to zapewne domyślacie się, że łatwo jest się w to wkręcić i zastanawia mnie czy znajdę coś podobnego do owego tytułu? Chodzi mi o fabułę i akcję przede wszystkim, bo U4 mnie zachwycił. Horizona posiadam, ale mam dosyć dziwne uczucie po ograniu kilku misji w tę grę, nieszczególnie przepadam za bezsensownym zbieractwem, a z początku gameplay mnie zachwycił. Obecnie pobiera się też remaster The last of us i zastanawia mnie czy coś jeszcze z obecnej promocji jest warte ogrania? Głównie zależy mi na ogarniętej fabule i jakiejś akcji, a gry typu god of war czy bloodborne raczej odpadają, bo to nie mój klimat

 

The Last of US i nic więcej... Zatop się w tą grę, w historię, olej inne gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już się właśnie pobiera, ale jestem obecnie w DE i mam tu tragiczny internet, a w sumie pełna wersja gry to chyba ponad 40gb, z czego po 10 mogę już niby grać. I tu mam w sumie pytanie, po tych 10gb grę będę miał tylko do jakiegoś momentu, czy to tylko demo czy jak? I mniej więcej na ile godzin jest ta gra w sensie fabuły oczywiście nie pomijając żadnych cutscenek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Wroblos napisał:

Jakie gry polecacie z obecnych promocji ?

 

 

Nie do końca wiem co tak w tej promo naprawdę jest ale jak się nie mylę to promo exow na ps4...

 

Infamous x2 - ja bawiłem się świetnie w tym grunge'owym uniwersum I chociaż mam od premiery myślę że to nadal bardzo ciekawy tytuł :)  

 

Order - fajne to bardzo na raz, pomimo ogólnego hejtu mi ten 8godzinny jednostrzalowiec wszedł na tyle że na półce został ;) dobry korytarzowy qte/shooter I fajny klimacik.

 

Ratchet: ja się zawiodłem gdyż jestem fanem skakania nie strzelania I mało w tym platformerze skoków a za dużo naqurwiania z gnatow, ale to tylko moje zdanie gdyż tak czy siak to wietna gra

 

Unchartedy - wiadomo....

 

Bloodborne - bierz bo warto każda kwotę wydać 

 

Until dawn - ludzie narzekają ale ja jako fan horrorów jak również twórczości qd (fahren, heavy rain, b2s) byłem zachwycony ta przygoda. 

 

 

Co tam masz jeszcze do wyboru?? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie gry z obecnego promo tylko właśnie nie mogę się zdecydować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zdun napisał:

 

 

Nie do końca wiem co tak w tej promo naprawdę jest ale jak się nie mylę to promo exow na ps4...

 

Infamous x2 - ja bawiłem się świetnie w tym grunge'owym uniwersum I chociaż mam od premiery myślę że to nadal bardzo ciekawy tytuł :)  

 

Order - fajne to bardzo na raz, pomimo ogólnego hejtu mi ten 8godzinny jednostrzalowiec wszedł na tyle że na półce został ;) dobry korytarzowy qte/shooter I fajny klimacik.

 

Ratchet: ja się zawiodłem gdyż jestem fanem skakania nie strzelania I mało w tym platformerze skoków a za dużo naqurwiania z gnatow, ale to tylko moje zdanie gdyż tak czy siak to wietna gra

 

Unchartedy - wiadomo....

 

Bloodborne - bierz bo warto każda kwotę wydać 

 

Until dawn - ludzie narzekają ale ja jako fan horrorów jak również twórczości qd (fahren, heavy rain, b2s) byłem zachwycony ta przygoda. 

 

 

Co tam masz jeszcze do wyboru?? ;) 

 

Jest jeszcze bundle Heavy Rain + Beyond Two Souls za 52 zł (nie ma promki z plusa), ale cena ta jest niższa niż była jakieś 2 miesiące temu już po zniżce z PS+.

 

Wszyscy tak wychwalali Ratcheta że nie wytrzymałem i kupiłem a ty mi teraz takie rzeczy piszesz. :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nóżka napisał:

 

Jest jeszcze bundle Heavy Rain + Beyond Two Souls za 52 zł (nie ma promki z plusa), ale cena ta jest niższa niż była jakieś 2 miesiące temu już po zniżce z PS+.

 

Wszyscy tak wychwalali Ratcheta że nie wytrzymałem i kupiłem a ty mi teraz takie rzeczy piszesz. :24_stuck_out_tongue:

 

 

Ale to jest świetna gra tyle że nie platformer a shooter. A jak już są elementy platformowe to drewno jak UJ ;) 

Edytowane przez zdun
zapomniana mysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co podaliście gry które odpadają bo je mam:

 

Heavy Rain

Beyond Two Souls

Uncharted remastery i czwórka

Order kompletnie mi się nie podobał.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Wroblos napisał:

Z tego co podaliście gry które odpadają bo je mam:

 

Heavy Rain

Beyond Two Souls

Uncharted remastery i czwórka

Order kompletnie mi się nie podobał.

 

 

Nie myśl więcej I przyceluj w bloodborne... gra na wiele godzin, mega satysfakcjonujaca I po prostu zajebista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tak zrobię. Z tym nie myśleniem jest ciężko bo ja jestem typem takiego konsumenta, który mimo mając pieniądze i tak się zastanawia :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam taki sam problem z Ratchetem. Piękna grafika, genialny humor (Pan Zurkon niszczy wszystko :) ) i przyjemny gameplay, ale jednak to bardziej strzelanina niż platformówka i dlatego też mogę uznać, że jednak trochę się rozczarowałem ( bo oczekiwałem więcej platformera).

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz the last guardian, wystarczylo 20 min gry i już uważam że będzie zajebista przygoda. Muzyka, grafika i sam Sczuro Pies wszystko in plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, czeskimaster napisał:

Bierz the last guardian, wystarczylo 20 min gry i już uważam że będzie zajebista przygoda. Muzyka, grafika i sam Sczuro Pies wszystko in plus.

Starczy i na bloodborna i na last guardian, w sumie szczuro psy ubóstwiam :) Generalnie słyszałem sporo dobrego o Last Guardian.

Edytowane przez Wroblos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×