Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajna odskocznia od dzisiejszych produkcji, mimo że krótko grałem, zapowiada się mega przygoda i jestem pod wrażeniem zachowania naszego kompana i że gra nie prowadzi za rączkę.



Trochę kamera czasami kuleje, ale patrząc na całokształt, kompletnie o tym zapomninamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja dość nietypowo:

 

Coś do coopa, na kanapie, bardzo prostego I nie irytujacego : tak tak, legendarna próba grania w coś z kobietą.... jakieś pomysły?  Mowa o ps4, na nintendo swoje już razem ogralismy :)  

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, zdun napisał:

Teraz ja dość nietypowo:

 

Coś do coopa, na kanapie, bardzo prostego I nie irytujacego : tak tak, legendarna próba grania w coś z kobietą.... jakieś pomysły?  Mowa o ps4, na nintendo swoje już razem ogralismy :)  

 

 

 

Moja żona, bardzo lubi Diablo3, Dead Nation, How To Survive 1 i 2. Oraz jeszcze kilka podobnych. Także polecam coś przetestować.

Dodatkowo, są to ogólnie przyjemne gry, do wspólnej zabawy na kanapie.

 

Pozdrawiam :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, xenomorph napisał:

 

Moja żona, bardzo lubi Diablo3, Dead Nation, How To Survive 1 i 2. Oraz jeszcze kilka podobnych. Także polecam coś przetestować.

Dodatkowo, są to ogólnie przyjemne gry, do wspólnej zabawy na kanapie.

 

Pozdrawiam :)

Diablo nie weszło wiec pewnie i alien nie wejdzie . Póki co ograliśmy mariany na wiiu, yoshiego, kirbiego, tenisa Mario , ona sama luigi mansion 2 . Ale szukam czegoś na ps4 . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LittleBigPlanet3?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, redo napisał:

LittleBigPlanet3?

Tego guano ścierwa którego nienawidzę z całej duszy :) to gowno udające platformera. To to to.... nie. :siara: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Worms WMD, idealnie do grania wspólnie z kobietą. Coopa oczywiście nie ma, ale kanapowe mecze 1 vs 1 rozgrywa się wyśmienicie. I jest to jedna z najlepszych części tej gry, stawiam ją obok World Party i Armageddona. Moja to już tak wymasterowała, że częściej to ja przegrywam ;)

Edytowane przez Bartek_Red
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było niedawno w Plusie więc można od biedy ograć. Z platformówek masz jeszcze Rayman Legends.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, xenomorph napisał:

 

Moja żona, bardzo lubi Diablo3, Dead Nation, How To Survive 1 i 2. Oraz jeszcze kilka podobnych. Także polecam coś przetestować.

Dodatkowo, są to ogólnie przyjemne gry, do wspólnej zabawy na kanapie.

 

Pozdrawiam :)

Są lepsze sposoby spędzania czasu ze swoją drugą połówką niż granie :14bqqmb::miner:

 

Hm, ale z doświadczenia kobietom podobają się gry z Serii Tomb Raider lub jakieś platformówki. Także wybór masz duży.

Edytowane przez Wroblos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zdun napisał:

Teraz ja dość nietypowo:

 

Coś do coopa, na kanapie, bardzo prostego I nie irytujacego : tak tak, legendarna próba grania w coś z kobietą.... jakieś pomysły?  Mowa o ps4, na nintendo swoje już razem ogralismy :)  

 

 

Jak jest więcej koleżanek to polecam zagrać w "słoneczko” , z tym że na kanapie może być ciężko :xboss:

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, bany4KHDR napisał:

Jak jest więcej koleżanek to polecam zagrać w "słoneczko” , z tym że na kanapie może być ciężko :xboss:

 

Nie wnikamy grubciu w co ty się tam bawisz z koleżankami /kolegami z klasy :ExHPnhn:

Edytowane przez zdun
zapomniana mysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zdun zaopatrz się w czerwcu w odświeżonego Wipeouta.

Jedyna gra, w którą żona się wkręciła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minut temu, zdun napisał:

 

Nie wnikamy grubciu w co ty się tam bawisz z koleżankami /kolegami z klasy :ExHPnhn:

:jaro:

 

 

To nie reguła ale kobietom podobają się często gry w których bohaterka sama jest kobietą, ale konkretny tytuł i to z co-op nie przychodzi mi do głowy, bo szczerze ostatnio dużo mniej gram i pamięć nie ta :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, zdun napisał:

Rayman ograny :) za wormsy dzięki , jutro biere bo to dobry pomysł !

 

a spin off Lara Croft i temple of Osiris? 

ja ogralem to singlowo, ale gra jest zaprojektowana dosc dobrze i ogladajac na YT coop gameplay widzialem ze niektore zagadki prezentuja sie inaczej nizli w trybie single i wymagaja wspolpracy. 

 

Niestety PS4 mam wrazenie ze ma mniej kanapowego coopa nizli poprzednia generacja. Jesli chcialbys odkurzyc PS3 (bo nie watpie ze posiadasz) to w plusie bylo Chariot, calkiem przyjemna produkcja, z poczatku niespecjalnie wymagajaca. 

A czekaj Chariot jest tez na PS4 - z tym ze nie zaplacilbym za to 14eur ktore sobie za gre wolaja...

Niemiej jesli masz ta gre z plusa na PS3 to sprawdz czy podejdzie i wtedy mozesz ew podjac decyzje o zakupie na PS4. 

 

milego dnia

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wipeout to dobra myśl jak wyjdzie gdyż w fast rmx na switchu pogina aż miło. Jak diablo nie weszło myślę że tomb "toz" też nie wejdzie... 

 

A było jakieś gowno w plusie na ps4 do coopa: wśród tych indykow z dupy co od lat sony daje? :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, zdun napisał:

Wipeout to dobra myśl jak wyjdzie gdyż w fast rmx na switchu pogina aż miło. Jak diablo nie weszło myślę że tomb "toz" też nie wejdzie... 

 

A było jakieś gowno w plusie na ps4 do coopa: wśród tych indykow z dupy co od lat sony daje? :24_stuck_out_tongue: 

 

jak masz czas to wbijasz tutaj: http://www.co-optimus.com/system/22/playstation-4.html i filtrujesz po couch coop. 

 

Z coopow to magica 2 ale to koszmarny chaos jak dla mnie zarowno w pojedynke jak i w wiecej osob. Never Alone ale tutaj to tak ograniczony ten coop ze chyba nawet bym tego coopem specjalnie nie nazwal. 

 

Mozesz sprawdzic - Shiftlings ewentualnie... ja gralem sam i to krotko... wiec ciezko mi powiedziec cos wiecej o coopie poza tym ze jest. 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja dość nietypowo:

 

Coś do coopa, na kanapie, bardzo prostego I nie irytujacego : tak tak, legendarna próba grania w coś z kobietą.... jakieś pomysły?  Mowa o ps4, na nintendo swoje już razem ogralismy   

 

 

A trine próbowaliście? Dwójka kiedyś była w plusie. Jedynka też jest fajna i często jest w jakiś promo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegladam sobie te gry w promo i widze Mantis Burn Racing. Warto za te 26 zl? wyglada jak motorstorm RC a pamietam ze baaardzo przyjemnie sie w to gralo i platynowalo.

Sebastien Loeb Rally EVO nadaje sie na g29? wiadomo ze obok dirta rally to pewnie nie stalo ale dobrze, ze sa jakies gry na kiere bo akurat planuje zrobic niedlugo swoj kacik wyscigowy z prawdziwego zdarzenia.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu krąże po internecie bo chcę zakupić nowego Hitmana. I są dwie wersje - jedna w steelbooku (tańsza) i w zwykłym pudełku (droższa). Np jak tu:

http://allegro.pl/hitman-the-complete-first-season-juz-mamy-ps4-lodz-i6717980633.html (zwykłe)

http://allegro.pl/hitman-kompletny-pierwszy-sezon-ps4-steelbook-pl-i6766013562.html (steelbook)

 

Czy one się czymś różnią (poza pudełkiem)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Persona 5 czy Yakuza 0?

Kiedyś grało się w Shenmue a Sega Dreamcast to była moja najlepsza konsola.

W Persona nigdy nie grałem ale chodzi mi po głowie.

Ogólnie bardziej skłaniam się ku Yakuza 0 ale z chęcią wysłucham waszych opinii...

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz Yakuzy 0, zdecydowanie polecam, 10/10. Nie będę się produkował dlaczego, gra obroni się sama, w dodatku można ją wyrwać na promocji. Stosowny temat na forum na pewno już odwiedziłeś ;)

 

O Personie się nie wypowiem, nie graju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytałem wątek z Yakuza ale chciałbym poczytać opinie ludzi, którzy grali w oba tytuły bo obie pozycje są cudowne...

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×