Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie myślałem o Raymanie. Kiedyś przeszedłem Origins na PS Vicie i nawet platynkę wbiłem. Trine nigdy nie widziałem nawet, więc musiałbym się przyjrzeć jak ten tytuł wygląda. Dziękuje za propozycję - na pewno coś wybiorę :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał/gra ktoś w ARK Survival evolved? Szukam gierki podobnej do Dayz, H1Z1 czy Miscreated, ale z tego co wiem na ps4 chyba nic takiego nie istnieje właśnie poza ARK, a tej grze chyba też trochę daleko do wyżej wymienionych. No chyba, że są jakieś serwery czysto pvp? Chodzi mi głównie o ten dreszczyk emocji gdy spotykamy innego gracza i możemy w kilka chwil stracić/zyskać cały ekwipunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze na ps store promocja na Dragon Age Inkwizycja. Będzie jakiś problem z zrozumienem fabuły jak liznłeo się jedynkę a dwójka nie ruszona??

Gra warta tych 40 zł?? Jedynka z tego co pamiętam podobała mi się na PC tylko interfejs jakoś odrzucał.

Dobrze chodzi na ps4 i czy sterowanie jest znośne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widze na ps store promocja na Dragon Age Inkwizycja. Będzie jakiś problem z zrozumienem fabuły jak liznłeo się jedynkę a dwójka nie ruszona??

Gra warta tych 40 zł?? Jedynka z tego co pamiętam podobała mi się na PC tylko interfejs jakoś odrzucał.

Dobrze chodzi na ps4 i czy sterowanie jest znośne??

Moje zdanie na temat DA:I ma dwa oblicza.

To przed Wiedźminem 3 i po nim.

Grałem na premierę i bawiłem się dobrze.

Ale po ograniu Wieśka... no wiesz ;-)

 

Czy warta 4 dyszek?

Zawsze mnie śmieszy takie pytanie.

Według mnie każda gra jest warta takiej kwoty.

Kup i sprawdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, adick007 napisał:

Czy warta 4 dyszek?

Zawsze mnie śmieszy takie pytanie.

Według mnie każda gra jest warta takiej kwoty.

Kup i sprawdź.

 

Mala dygresja - z tym kazda to moim zdaniem troche na wyrost sa gry ktore mimo iz nie sa ostanimi crapiszczami moim zdaniem sie sa warte 40pln i cieszylem sie ze takowe ogralem za pare zlotych (goniac pozniej pudelko, lub kupilem za okolo 20 jako cyfraka/czy w pudle)

 

Ale co gracz to opinia.

 

O sami DA:I sie nie wypowiadam bo nie gralem.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli nie kupowanie w ciemno wszystkiego.

Jeśli kolega powyżej jest zainteresowany DA, to zapewne poczytał jakieś recenzje, pooglądał gameplaye.

W takim wypadku dziwi mnie to, że jeszcze się zastanawia.

Gdyby była promocja na 19zł to też ludzie by to kalkulowali?

Nie wiem...

Zamiast wyskoczyć do knajpki na piwo kupuję grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, JankoPL napisał:

Widze na ps store promocja na Dragon Age Inkwizycja. Będzie jakiś problem z zrozumienem fabuły jak liznłeo się jedynkę a dwójka nie ruszona??

Gra warta tych 40 zł?? Jedynka z tego co pamiętam podobała mi się na PC tylko interfejs jakoś odrzucał.

Dobrze chodzi na ps4 i czy sterowanie jest znośne??

Według mnie naprawdę warto, bawiłem się przy niej świetnie. Zaznaczam że Wiesiek mi nie podszedł a ta gra bardzo. Generalnie gusta są różne ale myślę że będziesz z DA zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Mam pytanie dotyczące używanych gier i nie chcę spamować osobnym tematem:

 

Jak to jest z używanymi edycjami GOTY? Np: Wiedźminem 3, Bloodbornem czy dowolną inną grą, która ma na płycie kompletne wydanie? Czy po kupnie używki będę miał dostęp do wszystkich dlc? Czy te dlc są np: w formie kodu przypisane do konta?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bloodborne wszystko jest na płycie. W Wiedźminie 3 też powinno tak być. Zapewne są jakieś wyjątki od tego.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie - In Justice 2 czy poczekać na Tekkena?

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 25.05.2017 o 17:19, Pitej napisał:

Witajcie,

Mam pytanie dotyczące używanych gier i nie chcę spamować osobnym tematem:

 

Jak to jest z używanymi edycjami GOTY? Np: Wiedźminem 3, Bloodbornem czy dowolną inną grą, która ma na płycie kompletne wydanie? Czy po kupnie używki będę miał dostęp do wszystkich dlc? Czy te dlc są np: w formie kodu przypisane do konta?

 

W przypadku Wiedźmina 3 masz dostęp do DLC, ale ... musisz najpierw przejść podstawkę a dopiero później aktywują ci się DLC.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka gierka do kooperacji z Kobitą, która w sumie nie ogarnia jeszcze pada xD

 

Lbp posiadam ale irytujące są te długie loadingi :24_stuck_out_tongue:

 

Może któreś LEGO ale które byłoby najlepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Worms WMD idealnie nadaje się dla dwóch osób i do nauki obsługi pada, zwłaszcza, że gra jest w ślicznej oprawie 2d, także dla całkowitego nowicjusza będzie jak znalazł, bo odpada problem z opanowaniem kamery :)

 

Sama gra jest z kolei wyśmienita, polecam zdecydowanie. Dziewczyna sama często mówi, żebym włączył konsolę, bo chce powalczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że typowa rywalizacja byłaby złym pomysłem :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, olo napisał:

Panowie jaka gierka do kooperacji z Kobitą, która w sumie nie ogarnia jeszcze pada xD

 

Lbp posiadam ale irytujące są te długie loadingi :24_stuck_out_tongue:

 

Może któreś LEGO ale które byłoby najlepsze?

 

Alienation, Dead Nation, Diablo 3, How To Survive (1 i 2), Beyond Two Souls, Helldivers, Gauntlet, Magicka, Sacred 3, Never Alone.

Ewentualnie jakieś mordobicie.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 28.05.2017 o 06:12, Fredi_Bobik napisał:

Co myślicie - In Justice 2 czy poczekać na Tekkena?

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

 

 

no wlasnie co wybrać? w injustice nie gralem, w tekkena ostatnio na ps1... ktora z bijatyk waszym zdaniem ma wiecej kontentu badz jest bardziej miodna i co za tym idzie przyciagnie mnie na dluzej? Gdzie jest lepszy kod sieciowy, mniej lagow?

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Injustice 2 wrzucili paczki i ogólnie zbieranie sprzętu dla naszych bohaterów. Jeśli Tekken to będzie czysta walka, to jednak Injustice jest lepszym tytułem jeśli ktoś lubi takie zbieractwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Patricko napisał:

W Injustice 2 wrzucili paczki i ogólnie zbieranie sprzętu dla naszych bohaterów. Jeśli Tekken to będzie czysta walka, to jednak Injustice jest lepszym tytułem jeśli ktoś lubi takie zbieractwo.

Dodam też, że paczki wcale nie oznaczają "pay 2 win" jak w wielu innych grach. Injustice 2 posiada przeogromną ilość contentu, który ma być stale zwiększany. Dodatkowo codziennie są eventy single player, które nie pozwalają się nudzić :) Na multi można grać w trybach z całym tym gearem, ale są też mecze klasyczne dla ludzi którym to może nie pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 28.05.2017 o 12:08, olo napisał:

Panowie jaka gierka do kooperacji z Kobitą, która w sumie nie ogarnia jeszcze pada xD

 

Lbp posiadam ale irytujące są te długie loadingi :24_stuck_out_tongue:

 

Może któreś LEGO ale które byłoby najlepsze?

Stronę szybciej ktoś polecił Mi Rayman'a Legends. Akurat wpadła promocja w PS Store i kupiłem. Powiem jedno - nie wiedziałem, że można mieć aż taki fun z tej gry mimo tego, że wpadła platynka w poprzedniej części - Origins. Do co-op'a idealna: przystępna, cudownie wyglądająca, zabawna i do tego aktualnie w miarę tania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, uwielbiam zarówno bijatyki jak i wyścigi.

Z bijatyk posiadam SF V i MKXL, natomiast z wyścigów posiadam AC, Dirt Rally oraz DC.

Teraz pytanie co wziąć Tekken 7 czy Dirt 4? A może Injustice 2? 😊

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banana, Ty to umiesz mnie rozbawić 😂

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca sie brać ta kolekcję assasina za 79 zł w okazji tygodnia ? Dodam że w żadną z tych części nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×