Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Zbliżam się do końca wiedźmina i nie wiem co dalej. Na pewno planuję ograć Horizona i AC Syndicate, ale teraz mam ochotę na coś innego - liniowość i fabuła jak np. w Uncharted 4. Co polecicie? 

Z Uncharted ograłem tylko 3 i 4, co powiecie na kolekcje? Trochę mnie od niej odpycha to, że 1 i 2 powstały już dawno temu i mogą mi się nie spodobać jeżeli chodzi o gameplay. Miałem tak w przypadku GOW 1 i 2 po ograniu 3. Może Rise of Tomb Raider? 

Liczę na ciekawe propozycje 

 

edit. Jakoś nie mogę się przekonać do FPSów na konsoli, więc je pomijam

 

Edytowane przez adinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka "wyścigówkę" polecacie?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupować MGS V: Definitive Edition, czy lepiej kupić samo MGS V: PP? Dodam, że nie grałem w MGS: GZ, ale nie wiem czy tak naprawdę warto się w to bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GZ obecnie jest głównie dla bonusów w pełnej wersji. Jak Cię nie kręci calakowanie gier to zdecydowanie nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze rozumiem: bonusy z GZ ułatwiają w jakiś sposób wbicie calaka w PP? Czy miałeś po prostu na myśli wbicie calaka w GZ żeby móc się nim pochwalić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś DBZ Xenoverse 1 z psstore? W opisie napisali, że audio jest po angielsku. Na pewno nie ma japońskich ?

Edytowane przez mcraczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że na PSN trwa promocja, wśród której upatrzyłem sobie parę gier, mam parę pytań.

Dark Souls 2 czy 3? (i jeśli 3 to podstawka czy z dodatkami?) Zaznaczę, że od 1 się mocno odbiłem parę lat temu, ale z kolei Bloodborne z wielką przyjemnością udało mi się ukończyć.

Final Fantasy XV opłaca się brać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, stolarz1916 napisał:

Jako, że na PSN trwa promocja, wśród której upatrzyłem sobie parę gier, mam parę pytań.

Dark Souls 2 czy 3? (i jeśli 3 to podstawka czy z dodatkami?) Zaznaczę, że od 1 się mocno odbiłem parę lat temu, ale z kolei Bloodborne z wielką przyjemnością udało mi się ukończyć.

Final Fantasy XV opłaca się brać? 

Jak bloodborne Ci podeszło to bierz DS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, stolarz1916 napisał:

Dark Souls 2 czy 3? (i jeśli 3 to podstawka czy z dodatkami?) Zaznaczę, że od 1 się mocno odbiłem parę lat temu, ale z kolei Bloodborne z wielką przyjemnością udało mi się ukończyć.

Final Fantasy XV opłaca się brać? 

DS3 ograłem bez dodatków, nie znając wcześniejszych części i bawiłem się dobrze. Mniej niż przy BB, ale nie czułem się zmuszany do gry :)

W kwestii finala to jest trudna sprawa. Ja oczekiwałem po grze więcej, ale finalnie (hue hue) bawiłem się również całkiem nieźle. Trochę tu mało historii (nie grałem po tych wszystkich patchach, które miały dodawać jakieś scenki, nie wiem co z nich wyszło), w sumie trochę tu mało też jrpga. Są lepsze gry, ale jeżeli coś Cię do finala ciągnie, to sprawdź, nie powinieneś się jakoś strasznie rozczarować.

Mając do wyboru ds i finala z bólem stwierdzam, że chyba jednak ds.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, xavris napisał:

DS3 ograłem bez dodatków, nie znając wcześniejszych części i bawiłem się dobrze. Mniej niż przy BB, ale nie czułem się zmuszany do gry :)

W kwestii finala to jest trudna sprawa. Ja oczekiwałem po grze więcej, ale finalnie (hue hue) bawiłem się również całkiem nieźle. Trochę tu mało historii (nie grałem po tych wszystkich patchach, które miały dodawać jakieś scenki, nie wiem co z nich wyszło), w sumie trochę tu mało też jrpga. Są lepsze gry, ale jeżeli coś Cię do finala ciągnie, to sprawdź, nie powinieneś się jakoś strasznie rozczarować.

Mając do wyboru ds i finala z bólem stwierdzam, że chyba jednak ds.

Co do tego Finala, to grałem w XVIII jeszcze na 360, ale nawet nie skończyłem, i na tym kończy się mój kontakt z tą serią. Jakoś nigdy mnie nie ciągnęło do FF i też średnio podchodzą mi jrpgi, ale do tej XV coś mnie ciągnie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj DS3 👍

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Bloodborne Ci się spodobało to nie ma innej opcji jak Dark Souls 3. Gra dużo szybsza od "dwójki". Nie tak szybka jak Bloodborne, ale jest podobnie. Przy dwójce też byś się dobrze bawił, ale musiałbyś się sporo namęczyć by przestawić się na ten powolny styl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, zamierzam kupić jakąś grę wyścigową, aby czasami zagrać z kumplami online. Główne wymaganie to gra 1 vs 1 poprzez sieć, a nie na jednej konsoli, ewentualnie możliwość zagrania we trzech. Która gra wyścigowa najlepiej spełni te wymagania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, pytanie do fanów mordobitek bo akurat jest promo na hińskie gierki

BlazBlue czy Guilty Gear?? Które bardziej nób friendly? Gdzie przyjemniejsza gra?? Która lepszy single?

Wiem, że obie od gry od Arc są i wiem o tym, że różnią się od siebie mechaniką tylko aktualnie moge sobie pozwolić na zakup jednej z tych dwóch

 

Edytowane przez JankoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dawno mnie tutaj nie było i również od dawna w nic nie grałem. Szukam czegoś do multi. Możecie coś ciekawego polecić ? Szukam czegoś w co ludzie raczej nie przestaną za 2 miesiące grać,głównie mam na myśli fpsy.

 

Pozdrawiam Kamil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, dawno mnie tutaj nie było i również od dawna w nic nie grałem. Szukam czegoś do multi. Możecie coś ciekawego polecić ? Szukam czegoś w co ludzie raczej nie przestaną za 2 miesiące grać,głównie mam na myśli fpsy.

 

Pozdrawiam Kamil.

 

Destiny jak najbardziej ale może Battlefield 1?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję COD MW Remastered chic Battlefield 1 też jest świetny!

 

Panowie, warto ograć The Evil Within? Obecnie jest w promocji.

Jeśli gra jest dobra to co sądzicie o dodatkach?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Get even to bardziej horror czy thriller? Można się wystraszyć ? Nie Libię horrorów i jump scenek dlatego pytam. Dzięki

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cebulki...pytanie do was - jako, że mamy teraz promocje na gry LEGO to chętnie zasięgnę waszej opinii - które z tych gier są waszym zdaniem najlepsze? Pograłbym w coś takiego by się trochę wyluzować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza moim zdaniem to: Lego Przebudzenie Mocy, Lego City i Lego Jurassic World. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×