Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam około 2 stówy do rozwalenia bez sensu (czyt.gry) stąd opcje :  tekken 7 vs persona 5 + last guardian vs horizon + last guardian .Który pakiet lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T7 i Persona wg mnie znacznie lepszy zestaw na znacznie więcej godzin. Horizon i Last Guardian zaraz będą za grosze chodzić w pudełku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XCOM 2 ma dużo zmian, ale jak w ogóle nie grałeś to Cię to nie interesuje. Gra sama w sobie to najlepsza gra turowa na rynku. Wciąga jak bagno, daje masę frajdy i można z nią spędzić masę godzin.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Frost Prime napisał:

Nigdy nie grałem w XCOMa mimo iż ten był w Plusie dawno temu...warto? Sporo ludzi zachwyca się tytułem, a do tego teraz deluxe za 80zł...kusi.

jak masz PC ktory to pociagnie to jest darmowy weekend na Steam z XCOM2 - try before buy.

oferta wazna do niedzieli do 21:00

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yakuza zero czy horizon? Grę kupuje zarówno dla fabuły jak i gameplaya.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna to fantastyczna fabuła, genialne postacie, świetny świat, długa i wciągająca rozgrywka z mnóstwem fajnych mini gier, a druga to Horizon, czyli średniak w sandboxie, gdzie ultra zaawansowane machiny rozwalasz kamieniami...

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Teynar napisał:

Yakuza zero czy horizon? Grę kupuje zarówno dla fabuły jak i gameplaya.

 

Y0 jeszcze nie grałem, wiadomo premiera za kilka dni. Horizon z kolei oferuje świetną grafikę i chyba nic poza tym bo jakoś nie chce mi się do niego wracać.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem H:ZD jest nie średniakiem ale bardzo dobra gra. Nic odkrywczego ale mechanika gameplayu bardzo fajna, grafika kozacka, fabuła przyzwoita, niektóre aktywności poboczne wciągające (vantage points). Ja się bawiłem bardzo dobrze. Yakuze mam na tapecie ale na razie musi poczekać. Ja bym rzekł, wziąć obie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, malpka napisał:

 

Y0 jeszcze nie grałem, wiadomo premiera za kilka dni. Horizon z kolei oferuje świetną grafikę i chyba nic poza tym bo jakoś nie chce mi się do niego wracać.

Rozumiem ze chodzi ci o inna yakuze bo zero wyszła już jakiś czas temu. Dzięki za informacje na temat horizon. Po obejrzeniu gameplaya miałem takie same odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Teynar napisał:

Rozumiem ze chodzi ci o inna yakuze bo zero wyszła już jakiś czas temu. Dzięki za informacje na temat horizon. Po obejrzeniu gameplaya miałem takie same odczucia.

 

Pomyłka, w Y0 grałem raptem chwilę i jakoś nie mam czasu do niej wrócić. Mam zbyt wiele rozgrzebanych gier. Wrócę do niej gdy ogram Kiwami.

 

Edytowane przez malpka
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem Yakuzę Zero, obecnie kończę Horizona. Ciężko wybrać, co lepsze, obie mają mocne strony. Jeśli chodzi o fabułę i historię, to Yakuza wygrywa zdecydowanie. Grę ukończyłem kilka miesięcu temu, a wciąż mam w głowie większość imion i scen. Jeśli chodzi o oprawę to wiadomo, Horizon jest grą typowo next genową, w pełni pokazującą moc PS4. Świat wykreowany na potrzeby Zero Dawn jest przepiękny. Obie gry oferują mnóstwo dodatkowej zawartości, lepiej bawiłem się jednak w Yakuzie, która oferuje tego tyle i to w tak zróżnicowany sposób, że potrzeba ok 100-120h, aby wycisnąć z gry ostatnie soki. Jedyne co może odrzucić Cię od przygód Kiryu oraz Majimy, to leciwa oprawa graficzna i niektóre rozwiązania gameplay'owe (słynne save'y w budce telefonicznej). Jeśli przymknąć oko na te niedoróbki, to oceniam Yakuzę jako znakomitą grę, z przyjemnością zamówiłem kolejną część. Horizon jest udany, ale to nie jest jakaś przełomowa produkcja o której będzie się mówiło za kilka lat.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za posty. Najpierw ogram yakuze a później horizona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiejs gry na ps4 z duża dawka humoru na rozluźnienie najlepiej coś w stylu sunset overdrive u konkurencji. Ktos może coś takiego polecić na ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, BułkazSzynką napisał:

Poszukuję jakiejs gry na ps4 z duża dawka humoru na rozluźnienie najlepiej coś w stylu sunset overdrive u konkurencji. Ktos może coś takiego polecić na ps4?

Deadpool. Tam humor to jest kosmiczny. Mało się nie osrałem po pierwszym chapterze. Fakt grafika i płynność to syf, ale...humor nadrabia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BułkazSzynką napisał:

Poszukuję jakiejs gry na ps4 z duża dawka humoru na rozluźnienie najlepiej coś w stylu sunset overdrive u konkurencji. Ktos może coś takiego polecić na ps4?

 

Jesli humor lekko z pupy ciebie smieszy a nie odrzuca to deadpool jak sugerowal poprzednik. 

Gra pieknie burzy 4ta sciane, smieje sie z gier. 

Niestety z tego co wiem na PS4 jest to port po prostu zadna z bolaczek gry nie zostala poprawiona (wstyd), ogrywajac na PS3 chyba najgorzej wspominam prace kamery. 

Ale zabawe mialem przyzwoita. 

to gra gdzies miedzy moze byc (6) a prawie dobra (7-) w skali do 10 w moim prywatnym rankingu. 

Wiec radzilbym poszukac po taniosci. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Technicznie gra jest średnio słaba. Takie 5/10 czyli średniak, ale humor robi tu niesamowitą robotę. Właściwie każda kwestia jaką wypowiada główny bohater to majstersztyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, unikam tych gier od acti typu turtles, spiderman czy deadpool ale może się skuszę. Fajnie jeszcze jakby grywalność była na poziomie:) rachet & clank jak się sprawdza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BułkazSzynką napisał:

Kurczę, unikam tych gier od acti typu turtles, spiderman czy deadpool ale może się skuszę. Fajnie jeszcze jakby grywalność była na poziomie:) rachet & clank jak się sprawdza?

Ratchet & Clank to genialna przygodowa platformówka. Świetnie się przy niej bawiłem. Dubbing nie ssie, grafika wypala gały, bronie są fajne, fabuła daje radę, muzyka i dźwięki w porządku. Sterowanie bez zarzutu. Jakieś tam dodatkowe pierdoły do odblokowania...must have.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, BułkazSzynką napisał:

Kurczę, unikam tych gier od acti typu turtles, spiderman czy deadpool ale może się skuszę. Fajnie jeszcze jakby grywalność była na poziomie:) rachet & clank jak się sprawdza?

To miala byc druga moje propozycja, ale R&C ma nieco mniej humoru.

Natomiast cala reszta jak pisal poprzednik rewelacja. Grafika jakbys film animowany ogladal, nawet nie widac szczegolnej roznicy miedzy cut scenkami (wycietymi z filmu) a gra. Mechanika jak to w Ratchetach, bronie zabawne i fajnie sie uzywa, calosc lekka i przyjemna - ja nie moglem sie oderwac i szybko ukonczylem, nawet 2 razy pod rzad.

 

Technicznie - Ratchet i Clank to panie jest o kilimandzaro wyzej nizli Deadpool.

Wiec jesli lekko infantylny humor mozesz zaakceptowac, to zdecydowanie ja prywatnie stawiam Ratcheta wyzej od deadpoola, bo ten jak juz bylo mowione broni sie tylko humorem i burzeniem 4tej sciany.

 

 

Edytowane przez MagEllan
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,mam 25zł w portfelu  i zastanawiam się co wybrać w promocji na gry Ubi. Zombi,albo Assasins Creed Chronicles Russia.Co wybrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Toomek napisał:

Panowie,mam 25zł w portfelu  i zastanawiam się co wybrać w promocji na gry Ubi. Zombi,albo Assasins Creed Chronicles Russia.Co wybrać ?

Bastion jest za 16zł i podobna cena to SteamWordl Heist...ale to nie UBI niestety. Ten Assassin to mocno średni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy są jakieś gry typu Zumba Fitness czy Move Fitness pod Move na PS4 ?? Szukałem ale nic nie znalazłem a dużo tego typu gier było na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, rad840 napisał:

Orientuje się ktoś czy są jakieś gry typu Zumba Fitness czy Move Fitness pod Move na PS4 ?? Szukałem ale nic nie znalazłem a dużo tego typu gier było na PS3.

 

nie ma. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×