Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Warto na dzień dzisiejszy kupować Plants vz Zombies 2? W przecenie wersja deluxe za niecałe 50zł więc kusi, a dobrze mi się grało w pierwszą część. Gra ktoś z was może, bo nie mogę na forum znaleźć tematu gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ofertę wymiany mojego Deus Ex Mankind Divided Day One Edition za: Star Wars: Battlefront - Ultimate Edition lub Assassin’s Creed: Unity

Co polecacie? Gra ktoś jeszcze w battlefronta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak żyć co wybrać?  

 

Skyrim, doom czy la noire. Pierwsze 2 ograne na ps3/ps4, la jakoś mnie ominelo a chce kupić któryś z tych tytułów na switcha... jak myślicie który z nich byłby najlepszym wyborem na handeldowe granie? 

 

Ktoś coś więcej o la noire gdyż to jedyny z tytułów w który nie grałem : warte to? 

 

No i nie patrzcie na tytuł jako na ogrywanie na tv gdyż będę w któryś z nich naparzal na nintendo switch przed snem. Który się najlepiej nada? 

 

A jeszcze cena: 

 

Doom: 199zl

La noire: 149zl

Skyrim : 229zl 

Edytowane przez zdun
zapomniana mysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowo "naparzać" pasuje tylko i wyłącznie do Doom'a :1_grinning:

A tak na serio, to jeśli masz zamiar grać głównie przed snem, to też polecałbym właśnie Doom'a. W sam raz na niezobowiązujące sesje przed uderzeniem w kimono ;) Przy Skirym'ie zaśniesz od razu, a przy LA Noire trzeba się fest skupić. Ten ostatni tytuł też polecam, ale nie do poduszki. Gra ma swoje bolączki (niepotrzebnie wrzucili otwartą mapę, bo nie ma co na niej robić, poza jazdą z punktu A do punktu B), ale już główne danie, czyli rozwiązywanie zagadek kryminalnych, sprawia mnóstwo frajdy.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, zdun napisał:

Jak żyć co wybrać? 

 

Odpowiedzialbym ze odpowiedz wydaje sie byc oczywista oczywistoscia - bierz cos w co nie grales.

Swoja droga jak ty LA Noire pominales?

 

Co do samego LA Noire - nie mam bladego pojecia jak to bedzie sprawdzac sie na switchu - wiem ze w trybie przenosnym ma 720p czyli pewnie graficznie nie bedzie odbiegac od oryginalu. Recke ktora widzialem nie wspominala nic o plynnosci bo skupiala sie na wersji (XOX/PS4Pro) i jedynie wspomniala ze jest to wersja na switcha i o rozdzialkach, oraz o tym ze wspiera dotykowe sterowanie (ale juz nic o samej implementacji tegoz).

 

Grales w ktoregos z Sherlockow Holmsow? Jesli tak i jesli ciebie nie odrzucily to juz dobry poczatek.

Lubisz choc troche klimat Noire? lata '40? masz ochote odrobine sie pobujac w miescie aniolow? Chcesz poprowadzic iles tam sledztw z dobrym voice actingiem, od czasu do czasu strzelajac. Mechanika zjadz poszlaki, a potem porozmawiaj tak z podejrzamym zeby wykryc kiedy klamie, kiedy mowi prawde na bazie jego zachowania wydaje sie tobie czyms interesujacym? Nie przeszkadza tobie podejscie ze gra skupia sie na historii bohatera a miasto (otwarte) jest tylko tlem masz troche znajdziek ale nie masz za wiele misji pobocznych.

Chcesz po raz pierwszy wsiaknac w klimat?

To gra dla ciebie.

 

Nie jestem obiektywny, w czasach swietnosci ukonczylem LA Noire na kijowym PC w jakosci zenujacej, w plynnosci ktora nawet nie dobijala do filmowych 25fps. I bawilem sie przednio. Pozniej ukonczylem kompletna edycje na PS3 i bawilem sie dobrze.

I na tym zakonczylem przygode z tym tytulem, wole go pamietac tak jak go zapamietalem. Jak pojawilo sie info o odwiezonej wersji na fali hurra optymizmu pobralem gre, odpalilem na max detalach w pelni plynnie - no i kacze pioro koszmarnie nie pyklo.

 

tyle ode mnie.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam duży dylemat :/

Wiedźmin 3 czy Assassin's Creed Origins? 

Pozdrawiam

Edytowane przez FanWyscigow46

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagraj najpierw w Origins bo po Wiedźmin 3 zawsze będziesz patrzał krytycznie na inne gry tego typu

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, FanWyscigow46 napisał:

Mam duży dylemat :/

Wiedźmin 3 czy Assassin's Creed Origins? 

Pozdrawiam

Asasyn ciągle stoi na półce i czeka na swoją kolej (czyli aż żona skończy ;p), ale bez wahania polecam wiedźmina.

Gameplayowo tobw sumie co kto lubi, nie każdemu RPG podejdzie, ale fabularnie, z w miarę współczesnych gier wiedźmin jest nie do pobicia.

Myślę że Wieśka nie będziesz zalowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, FanWyscigow46 napisał:

Mam duży dylemat :/

Wiedźmin 3 czy Assassin's Creed Origins? 

Pozdrawiam

 

Wiedźmin 3 : bo cena ;) ja po jej ukończeniu Mesjasza nie dostrzegam ale naprawdę kawał spoko gry.

 

Assisny tanieją jak dzikie, zanim ograsz wiedzimina dostaniesz ac za max 129 zł :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w środę zawita u mnie PS4 PRO + OLED 65B7V, jaką grę wybrać żeby mieć efekt WOW?:1_grinning:

Edytowane przez Verbatimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horizon Zero Dawn
Assassin's Creed Origins


Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy waszym zdaniem warto kupić Street Fighter V? Pograłem chwilę w demo w Tesco i przyznać muszę, że gameplay jest bardzo dobry. Jak z zawartością? Czy lepiej poczekać aż wypuszczą tą dopasioną edycję w grudniu czy kiedy to tam będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zobaczeniu The Orville, mam ochotę na kosmiczną przygodę. :1_grinning: Mass Effect czy Elite Dangerous? wiem, że to dwie inne gry, a może znacie coś innego. Andromeda ma dużo hejtu w internecie, a Elite boje się, że znudzi mi się takie 'latanie' 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz promo w sklepach typu Euro czy MM na Mass Effecta, 79 zł. Wg mnie dobry deal. Elite wymaga ogromnej ilości czasu, żeby ogarnąć mechaniki i wszelkie zależności panujące w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę byście wybrali.

FF XV Premium, Tales of Berseria czy Persona 5?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Kolos28 napisał:

FF XV Premium, Tales of Berseria czy Persona 5?

 

Od siebie - FF XV. Chociaż znajdą się i sympatycy P5 którzy będę polecać tą produkcje. Z resztą sam się do niej przymierzam. Ale FF XV bardzo mi się podobał i spędziłem z tą grą całe wakacje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem już jedno podejście do podstawki FFXV ale wtedy gra niebyła połatana i odstawiłem ją.
Chyba jednak warto wrócić do tego tytułu tym bardziej , że wersja premium daje możliwość zagrania w dodatki w tym multiplayer

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kolos28 napisał:

Miałem już jedno podejście do podstawki FFXV ale wtedy gra niebyła połatana i odstawiłem ją.

 

Według mnie gra ma jeden z najlepszych otwartych światów jakie grałem. Bardzo lubiłem eksplorować ten świat, choć sam tytuł posiada parę dziwacznych rozwiązań w mechanice (fast travel). Ta gra to takie growe "kino drogi", gdzie mamy czwórkę różnych bohaterów, którzy odbywają jakąś tam podróż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, mam ochotę na jrpg i chyba padnie na FFXV choć Persona 5 również kusi

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to polecam Persone 5. Bawilem sie swietnie przez 130h tyle zajelo mi przejscie tej gry, a wiem ze napewno do niej wroce, za to FF XV usunalem z dysku gdzies w polowie gry, moze kiedys jeszcze wroce xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, wziąłem FF XV
Dzięki za zainteresowanie

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu będzie rybki łowił :1_grinning:
Tak jest

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×