Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc brakowalo mi caly czas tutaj tematu jaka gre wybrac. Rozumiem kazdy lubi inne gry inne klimaty ale sadze ze jezeli osoba szukajaca gry dla siebie dobrze opisze czego oszukuje jakie gry mu sie podobaly jakie nie moze to dosyc dobrze zaczac funkcjonowac. Dobrze by bylo zeby unikac zwyklych postow typu "NBA 2k14 czy NFS Rivals" poniewaz to sa 2 rozne gry wiec piszac post chcialbym zeby kazdy opisywal czego wymaga na czym mu zalezy jakie gry mu wczesniej przypadly do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF4 glownie ze wzgledu na multi ktore zapewni mi kilka miesiecy interaktywnej rozrywki ze znajomymi.

Fajnie gdyby na forum powstala jakas sonda kto w co gra albo co kupuje zeby miec ogolny przeglad jakie jest zainteresowanie danym tytulem. Zaowocowaloby to czestszymi spotkaniami na serwerach

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwile posiadam na PS4  trzy tytuły.

 

Fifa 14 - jakiś skok jest w porównaniu do aktualnej generacji.Lepsze ruchy,ładniejsza otoczka spotkania.Jeśli ktoś lubi piłkę pozycja obowiązkowa.

 

Battelfield 4 Grafika miejscami bardzo fajna :) Przeszedłem całego singla i cała kampania z momentami lepszymi i gorszymi.Najlepsze ze czym bliżej końca tym lepiej.Po przejściu kampanii zagrałem kilka godzin w multi i tu widać coś co może sie nie nudzić a jesli twórcy zapowiedzieli ze nowy BF wyjdzie za 2 lata... hm wiec  mysle ze warto trochę grania cie czeka :)

Co do BF4 kampania krótka dobrze ze dałem wyższy poziom bo przypuszczam na łatwym gra była by rozbrojona w chwile moment 

Killzone Shadow Fall (przybyła do mnie dzisiaj) jak narazie zagrałem ponad pół godziny w singla grafika jak narazie w innych grach moze sie schować jak film !! Powala.

Trybu multi powąchałem 10 minut (tak aby sprawdzić co i jak bo nigdy nie grałem w online w Killzona) i powiem ci ze tutaj tez chyba zagoszczę na długi czas.

Do świat chce jeszcze zakupić NBA 2k14 bo moich 2 znajomych ma tą gre i bardzo zachwalają jako typowy next genowy produkt ale to nie oceniam bo nie mam.No chyba ze ich odwiedzę do czasu zakupu to ocenie :)

Edytowane przez Dempsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że czytanie ze zrozumieniem kuleje u niektórych. Temat nie służy do opisu gry tylko do doradzenia komuś jaką grę wybrać. Jak będę chciał poczytać o fifie czy innej grze to znajdę sobie odpowiedni temta, a Drozda zaproponował założenie tematu a raczej nie szukał porady.

Edytowane przez yogurt2006
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany zakupem gry wyścigowej - jaka grę możecie mi polecic?

A w przypadku pilki kopanej warto kupić Fife 14 czy moze lepiej wybrać Fife 14?

Jaki jest sens tego tematu na tym etapie?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany zakupem gry wyścigowej - jaka grę możecie mi polecic?

A w przypadku pilki kopanej warto kupić Fife 14 czy moze lepiej wybrać Fife 14?

Jaki jest sens tego tematu na tym etapie?

brał bym fife 14 :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z tobą bo jak wiadomo fifa 14 jest lepsza....

 

Od siebie i na temat - warto brać trine 2 complete jak się ograło podstawke na ps3?? Poprawili grafikę?? Są jakieś zmiany w gameplayu??

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany zakupem gry wyścigowej - jaka grę możecie mi polecic?

A w przypadku pilki kopanej warto kupić Fife 14 czy moze lepiej wybrać Fife 14?

Jaki jest sens tego tematu na tym etapie?

narazie moze nie wielki ale czy temat nie moze byc zrobiony? ja naprzyklad mam problem z wyboru gry juz na tym poziomie wiec tak:

Jaka gra wg was oferuje ciekawy multi glownie to mnie interesuje bo chcialbym zeby gra zawitala u mnie na dluzej niz pare dni grania kampani i koniec bo multi jest slabe

myslalem na Codem, Nba ( tutaj sie zastanawiam czy to jest gra w ktora pogra sie pare h z komputerem i juz koniec)

assasina przeszedlem i fife oczywiscie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie temat dobry bo właśnie na święta zastanawiam się na 4 grami i nie wiem co wybrać do wyboru jedna bo jak kupie wszystkie naraz to w żadną nie pogram :).

Tytuły, CoD Ghost, Battlefield 4, Injustice a może lego marvel super heroes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up odradzam od siebie stanowczo injustice... Grałem na ps3 na tyle długo że jako fan bijatyk moge napisać o niej 2 słowa "średni crap"... Daruj sobie jego zakup - postacie mdłe, wszystko jest słabą kopią mortala (tyle że wykastrowanego z klimatu), story padaka, lista ciosów żenujaco mała. Jedyne co działa poprawnie to multi ale i tak nikt w nie nie gra   ;)

 

na plus postać Lobo....

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też myślałem że injustice sobie daruje bo nie przepadam bardzo za bijatykami, chociaż mortal kombat ostatni był konkretny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej...

 

Na dniach zakupię PS4 więc mam pytanko ;)

 

W zestawie będzie Killzone SF (świetnie, bo będzie w co grać w multi a podobno ten tryb wypadł całkiem nieźle)...

 

Ale do tego zastanawiam się nad: BF4 lub AC IV co polecacie??

 

Co do BF to grałem w BC2, BF3 na PC i BF3 na PS3 (ale ta wersja to żenada, słaba grafa, małe mapy) dlatego myślę nad wersją PS4 bo tam owa gra rozwinie skrzydła :)

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do AC IV powiem krotko i zwiezle wszystko elegancko fajna grafika fajnie gra zrobiona jest przed czym usiasc ale tak naprawde troche zawiodlem sie na dlugosci przejscie gry zajelo mi 2 dni a 4 dni z wszystkimi pobocznymi i zbieraniem wszystkiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL - nie słuchaj Drozdy, bo pisze bzdury albo gra dzień i noc. AC IV Black Flag jest bardzo rozbudowaną i bardzo długą grą. Same 12-13 sekwencji trybu opowieści zajmie Ci grubo ponad 20 h. Drugie tyle na resztę (poboczne i zbieractwo).

 

Zestaw KZ+AC wygląda sympatycznie, bo dostajesz dwie różne gry. Gdy już ograsz KZ i trochę Ci się znudzi, wtedy kup BF4, który służył Ci będzie na dłużej.

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z tobą bo jak wiadomo fifa 14 jest lepsza....

 

Od siebie i na temat - warto brać trine 2 complete jak się ograło podstawke na ps3?? Poprawili grafikę?? Są jakieś zmiany w gameplayu??

Demo jest na us store, ale można grać tylko na koncie, na którym pobrano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo jest na us store, ale można grać tylko na koncie, na którym pobrano.

Bzdura ;) Mozna pobierac na koncie US gry i normalnie na swoim smigac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura ;) Mozna pobierac na koncie US gry i normalnie na swoim smigac :)

Na PS3 owszem, ale na PS4 jak byk miałem kłódkę na innym koncie. Po próbie odpalenia wyświetliło komunikat, którego dokładnie nie pamiętam, ale chodziło mniej więcej o to, że nie ma uprawnień do uruchomienia, a odpalić można tylko na koncie, na którym ściągnięto.

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL - nie słuchaj Drozdy, bo pisze bzdury albo gra dzień i noc. AC IV Black Flag jest bardzo rozbudowaną i bardzo długą grą. Same 12-13 sekwencji trybu opowieści zajmie Ci grubo ponad 20 h. Drugie tyle na resztę (poboczne i zbieractwo).

 

Zestaw KZ+AC wygląda sympatycznie, bo dostajesz dwie różne gry. Gdy już ograsz KZ i trochę Ci się znudzi, wtedy kup BF4, który służył Ci będzie na dłużej.

 

Hmmm w sumie masz rację na początek multi to Killzone starczy chyba ;) a do tego AC IV :) A jak już Killoozne mi zbrzydnie to wtesdy BF4 się kupi i tu MULTI na długie godziny :)

 

A dzięki temu mam na starcie różnorodność :) A nie strzelanke ze słabym single i dobrym multi (Killzone) + strzelanke z świetnym Multi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie jaralem na Destiny, mial byc 1 kwartal 2014 ale dzis oglosili ze to bedzie 9.9.2014 ale obsuwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że obie ponoć nie są najlepsze w swojej klasie ale co wybralibyście z duetu Cod:Ghost i Battlefield 4 ? Kampania też ma znaczenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że obie ponoć nie są najlepsze w swojej klasie ale co wybralibyście z duetu Cod:Ghost i Battlefield 4 ? Kampania też ma znaczenie :)

 

Grałem we wszystkie cody prócz trójki, i ghosts to najgorsza część serii, NIE polecam, za to BF jest bardzo dobry w multi, tylko z kolei zdarzają się bugi, gra potrzebuje patcha. A jak chcesz dobrą kampanię w fps to nie szukaj jej w codach/bf-ach tylko sobie zakup bioshocka lub metro ;)

 

Ja mam z kolei takie pytanie, czy warto zaopatrzyć się w nowego Killzone'a dla multi, jeśli już ma się bf4? Killzone byłby dobrym uzupełnieniem, czy raczej po tygodniu będzie zbierać kurz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×