Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Warto brać Crysis 3 w tej dobrej promocji? Dla porównania 2 część mi za bardzo nie podeszła.

Kurde...sorry. Proszę przenieść ten post do jego odpowiednika w PS3.

Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jaką grę wybrać?"-dobre pytanie.

A jakie wogóle są? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jaką grę wybrać?"-dobre pytanie.

A jakie wogóle są? :biggrin:

 

Z wypowiedzi "RESZTY" można wnioskować, że gier jest w ch... ;) Ale dlaczego ta "reszta" w dziale PS4 dyskutuje o grach i wyprzedażach dotyczących PS3??

 

Przez to robi się burdel i mętlik czyż nie ?? :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę polecić kilka gier.

 

 

FIFA jest najlepsza odsłoną w historii według mnie a gram w Fifę od 2002 roku. 

BF 4 też jest mega, wiekszosc bledow naprawili juz i nie wywala tak czesto, multi jest swietne, kampania nie jest wazne ale szczerze mowiac jest slaba.

AC Black Flag jest swietny, otwarty swiat, duzo misji, bitwy morskie :)

 

Na minus Killzone, jedynie grafika dobra ale gra sie strasznie ociężale, dubbing mnie tez irytował.  Sprzedałem ją tydzien temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam Killzone do multi, gra do wyrwania za grosze :) a jak ktoś lubił kz3 to na sf się nie zawiedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja BARDZO polecam NFS: Rivals, pierwszy raz od lat siedzę przy konsoli do 4tej nad ranem..;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie NFS można brać w ciemno. Najlepsza odłona od 2005 roku. Początek troche nudny ale jak odblokujemy lepsze auta to robią wrażenie. Bardzo przypadła mi do gutu możliwość pościgu ze znajomym za innymi. Przyjemna platyna.

Fifa 14 bardzo dobra aczkolwiek nie idalna. Denerwujące są przerzuty na obrońcami bo nawet jak grasz najlepszą drużyną to obrońcy stoją i się gapią jak mija ich napastnik. Online są gracze którzy innego sposobu nie umieją i drażnąca jest taka gra.

Teraz zabieram się za BF i ciekawy jestem jakie będą wrażenia bowiem nie miałem wczesniej styczności z tym tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch gier, mniejszym złem jest KZ:S...ale nie licz na dużo...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One co do KZ SF to Single to dno totalne dla mnie :P W multi gra rozwija skrzydła ;) Ale i tak nie jest killerem...

 

Ja bym wolał BF4 :P (ale to dlatego że grałem w BF BC2, BF3 i BF4 na PC) ;)

 

Ale sam mam oczywiście Killzone bo był w zestawie :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa faktycznie Killzone ma dupny singiel,zawsze marzyłem aby gry miały dubbing PL ale ten jest okropny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje szybkaa pomoc! Jutro planuje wymienic.gta 4 na jakies wyscigi. Co proponujecie na 2 graczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No...w sumie NFS: Rivals jest ;) Nie jest to gra dla każdego, ale dla niezobowiązującego się rozbijania po mapie jest OK :)

 

A co do BF4 vs KZ: SF - ja zdecydowanie poleciłbym Battlefielda. Killzone ma świetną, zachwycającą grafikę w singlu, który sam w sobie nie jest powalający. Multi też mnie nie zachwyciło. Battlefield 4 ma też średniego singla, może nie tak dopracowaną grafikę, ale zdecydowanie przyjemniejszy multiplayer :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No...w sumie NFS: Rivals jest ;) Nie jest to gra dla każdego, ale dla niezobowiązującego się rozbijania po mapie jest OK :)

Sorry, rzeczywiście mój błąd zupełnie zapomniałem o tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupie na allegro uzywane BF4 ps3 + kod na PS4 to gra normalnie bedzie dzialac multiplayer? czy musze jeszcze jakis kod kupic w PSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC Black Flag czy Tomb Raider: Definitive Edition ?

Po pierwsze TR chyba jeszcze nie wyszedł?

Więc jak chcesz od razu w coś grać, to wybór jest oczywisty.

 

W TR grałem na ps3 i bawiłem się świetnie. Natomiast z AC4 właśnie zaczynam swoją przygodę i wciągnąłem się równie mocno od samego początku grania. Dodam jeszcze, że nigdy jakoś nie przepadałem za serią AC, w trójkę grałem może 10 minut i odłożyłem od razu, natomiast 4-ta część jak już wspomniałem wciąga i gra się przyjemnie.

 

Gry różnią się od siebie i wszystko zależy od tego czego oczekujesz.

TR to akcja "po sznurku", ale podana iście filmowo i dająca mnóstwo radochy. Natomiast AC to ogromny świat dający masę swobody (przynajmniej tak się zapowiada, bo dopiero zaczynam w to grać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 mam od tygodnia, mam też 3 gry- BF4, KZ i Fifkę. Powiem tak, każda z tych gier jest na maxa wciągająca i kiedy tylko znajduję czas na granie to zastanawiam się jaką płytkę odpalić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×