Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoze ktos czy sie zdecydowac na tego bundla InFamousa? Jest w smiesznej cenie ale mam w co grac aktualnie. Kusi mnie bo jednak pierwszy InFamous to gra za ktora tesknie jak cholera i mi podpasowala klimatem i gameplayem tak, ze uwazam ja za chyba top3 moich gier na ps3.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście InFamousa na ps4 wspominam bardzo dobrze. Za cenę 50zl nawet bym się nie zastanawiał. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Davey napisał:

Pomoze ktos czy sie zdecydowac na tego bundla InFamousa? Jest w smiesznej cenie ale mam w co grac aktualnie. Kusi mnie bo jednak pierwszy InFamous to gra za ktora tesknie jak cholera i mi podpasowala klimatem i gameplayem tak, ze uwazam ja za chyba top3 moich gier na ps3.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

 

Jesli cene uwazasz za ok, to moim zdaniem moze byc. Second Son mnie nie porwal, w jedynke nie gralem, dwojka bardzo mi sie podobala. 

Jesli masz w co grac to sprawdz ceny uzywannej podstawki, mozesz kupic ograc i pogonic i dokupic do tego dodatek ktory teraz tez kosztuje grosze. 

co pozwoli tobie jeszcze przyciac koszty. 

 

Second Son - ogralem 2 razy jako dobry i zly i pogonilem bez zalu jest to ot dobra gra ale jak pisalem nie porwala, pozniej ogralem dodatek First Light ktory jest nieco inna historia, to samo przyzwoite ale mnie nie porwalo. 

 

Cole moim zdaniem byl bardziej charakternym bohaterem, Delfin a nie Deslin jakis taki bezplciowy mi sie wydawal. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Infamousa, świetny tytuł na odstresowanko i praktycznie się nie zestarzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się SS podobał.... :)  za to FL oceniam jako średniaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doobra kupił żem. Po ogladaniu gameplayow obawiam sie najmocniej ze sie porzygam od wysokiego stezenia ziomalskosci i infantylnosci glownego bohatera, jest to chyba glowny powod dla ktorego nie tknalem WD2. Za to po ogladaniu First Light sie troche napalilem,klimat bardzo podobny do inFamousa 1 :1_grinning:

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Edit po przegraniu nastu godzin, jakby ktos sie zastanawial nad Second Son a podobal sie inFamous na ps3 to brac w ciemno :O

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad grami z tej oferty gry do 85 zł. Ciekawią mnie Digimon, Tales of oraz Dragon Quest Heroes. Która gra lepsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tales of polecam z tych trzech co wymieniłeś, obecnie ogrywam najnowszą Berserię i jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tales Of późnie Digimon a na koniec Dragon Quest. A tak to, te gry prezentują inne podejście do elektronicznej rozgrywki. Jedno te jrpg z dynamiczną walką itp itd, drugie bardziej klasyczne a trzecie to musou.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 31 stycznia 2017 o 13:19, xtomashx napisał:

Zastanawiam się nad grami z tej oferty gry do 85 zł. Ciekawią mnie Digimon, Tales of oraz Dragon Quest Heroes. Która gra lepsza?

 

Ja bralbym dq (dla mnie mega!), zestria spoko ale średni Tales natomiast o digimonach się nie wypowie gdyż mam je w anusie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to dwie różne gry ale zaryzykuję z pytaniem 👍

Resident Evil 7 Biohazard czy Dishonored 2?

Opłaca się kupować te gry w cyfrowkach? Coraz bardziej odchodzę od gier w pudłach ale wiem, że dishonored 2 można dość tanio wyrwać jeśli chodzi o używkę..

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnej z tych gier osobiście nie brałbym w cyfrze no chyba, że byłbym jakimś mega fanem danej marki. Ja np cyfrowo kupuje Soulsy na premierę i pewnie teraz zrobię to z Horizon Zero Down. Resident jest świeży i do tego wielu twierdzi (ja jeszcze nie grałem) że to tytuł na raz lub ewentualnie na 2 strzały by zdobyć tam jakiś trofik za speedruna. Dishonored to też dłuższy tytuł, ale po jakimś czasie męczy, a nie wiem czy po jednym maratonie chciałoby Ci się grać drugi raz inną postacią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kolos28 zgadzam sie w dużej mierze z przedmówca. Ale u mnie to wynika z faktu ze po prostu ja preferuje pudełka. Niestety podobnie jak@Frost Prime nie grałem jeszcze w re7 w Dishonored grałem tylko w jedynkę i powiem tak u mnie gra została na półce w nadzieji ze zrobię inny playstyle. Wiec jesli lubisz skradanki fpp ktore możesz przejśc raz pierwszy w stylu dowolnym (troche stradania troche walki), drugi raz kompletnie po cichu i no kill oraz 3ci idąc na hurra i walcząc i wracasz do gier do Dishonored wydaje sie mieć większe replayability.

Niestety po ograniu jedynki miałem do niej wrócić i póki co sie nie udało, podobnie jak ograć dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wychodzi w tym roku jakaś ciekawie zapowiadająca się gra multiplayer? Ewidentnie brakuje mi tytułu przy którym bym trochę ponołlajfił albo chociaż pogral dłużej niż miesiąc... Ps. gry sportowe i wyścigowe mnie nie kręcą

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, bany4KHDR napisał:

Wychodzi w tym roku jakaś ciekawie zapowiadająca się gra multiplayer? Ewidentnie brakuje mi tytułu przy którym bym trochę ponołlajfił albo chociaż pogral dłużej niż miesiąc... Ps. gry sportowe i wyścigowe mnie nie kręcą

Bida z nędzą panie. Jak byś chciał ponołlajfić i masz w portfelu trochę więcej kasy niż mama dała Ci przed pójściem do szkoły to obadaj mmo - Final Fantasy 14. W tym roku...nie wiem (kwiecień-czerwiec) wychodzi kolejny olbrzymi patch, a do tego czasu powinieneś ograć to co teraz jest. Jak znajdziesz ekipę to na bank. Gra jest mega, a jej minus według wielu jest taki, że ma abonament miesięczny. Coś około 50zł (ps+ nie wymagany).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bany4KHDR ten rok zapowiada się bardzo słabo pod tym względem, więc lepiej inwestować w gry z poprzedniego roku. Na tą chwilę uważam, że jeżeli ktoś chce zainwestować w grę pod multi, to albo Overwatch, albo Rainbow Six. W OV nie ma żadnych DLC, gra jest piekielnie grywalna, ja od premiery mam już 200h nabite, a bardzo rzadko wyciskam takie wyniki, szczególnie, że gram sam. Rainbow to wiadomo -> bardziej poważne podejście do tematu FPSów. Natomiast i jeden i druga gra w mojej opinii jest lepsza niż BF1/TF2. W tym pierwszym przypadku po odblokowaniu wszystkiego jest mała motywacja do grania, a z kolei jeżeli chodzi o TF2 to mimo udanej gry, to sprzedała się bardzo słabo = mało graczy na serwerach. Także ja z całego serca polecam Overwatcha, tryb rankingowy daje duże emocję i mimo tego, że tutaj się nic nie odblokowuje to gra się w ogóle nie nudzi.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bany4KHDR miałem podobny dylemat i ostatecznie mam identyczne zdanie jak Darion93. Na razie zacząłem cisnąć Overwatcha bo Bf1 zaczął nudzić trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, zaczalem rozgladac sie Overwatchem ale trzyma cene jak na prawie roczną gre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo za jakość się płaci :) Ja mam przewalone na tym jakieś 300 godzin i nie żałuje ani złotówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@bany4KHDR

już w innym temacie pisałem to chyba. Gra od kilku miesięcy stoi za około 150 zł. Można czasami znaleźć za 140 i raczej cena nie będzie spadać.

 

@xavris

mały offtop ale graty za platynę w Overwatchu. Trochę masakra jak patrze na niektóre trofea.

Edytowane przez Qba6113
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Qba6113 napisał:

@bany4KHDR

już w innym temacie pisałem to chyba. Gra od kilku miesięcy stoi za około 150 zł. Można czasami znaleźć za 140 i raczej cena nie będzie spadać.

 

uzywke moze dorwiesz za 150 ale folii ponizej 200 nie widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jako rasowy cebulak myślę o używanej bo raczej tylko takie kupuje :siara:.  Nowej taniej nie ma szans wyrwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dylemacik co wybrać... narazie cisnę stare soulsy dwójeczkę ale do tego trzeba coś dokupić, i tak mam promocyjnie anczarted 4 za 99 w psstore, ale teraz wyszedł nioh i też świetne, nie wiem co wybrać :/ Mogę też kupić Bloodborne z dodatkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×