Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Assassin's Creeda IV: Black Flag czy Battlefield 4? :biggrin: Multi mnie nie interesuje za bardzo ;) 

Edytowane przez pattro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ile starczy singiel BF4? I jak jest z tym AC4 i z tym otwartym światem coś ala GTA i Far Cry 3? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...BF4

jestes pierwsza osoba co chwali singla w bf4. Co on w sobie ma oprócz usuwajacych sie save"ow?

Na ile starczy singiel BF4? I jak jest z tym AC4 i z tym otwartym światem coś ala GTA i Far Cry 3? ;)

cos w tym stylu

Singiel bf na max 10 godzin starczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC IV o wiele lepszy singiel od BF'a na 1000%.. I do tego bardzo, ale to bardzo wciąga :) Ja do tej pory pogrywam sobie choćby po to by zapolować na jakieś liniowce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes pierwsza osoba co chwali singla w bf4. Co on w sobie ma oprócz usuwajacych sie save"ow?

cos w tym stylu

Singiel bf na max 10 godzin starczy

Czyli dalej jest tak źle jak było w przypadku BF3? Którego przeszedłem bardzo szybko i nie było co robić już w Singlu...

 

AC IV o wiele lepszy singiel od BF'a na 1000%.. I do tego bardzo, ale to bardzo wciąga :) Ja do tej pory pogrywam sobie choćby po to by zapolować na jakieś liniowce :P

To czyli nie ma schematyczności tylko robisz co chcesz albo misje albo się obijasz w terenie? ;)

Edytowane przez pattro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes pierwsza osoba co chwali singla w bf4. Co on w sobie ma oprócz usuwajacych sie save"ow?

cos w tym stylu

Singiel bf na max 10 godzin starczy

Myślę, że to była ironia ze strony redo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie była ironia. Nie rozumiem tych zachwytów nad Black Flag - dla mnie to zdecydowanie najgorsza część serii ale rozumiem, że innym może się podobać, kwestia gustu. A co do gier to trochę źle zestawione bo AC kupuje się do singla a Battlefielda do multi ale i tak bym wybrał BF4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dalej jest tak źle jak było w przypadku BF3? Którego przeszedłem bardzo szybko i nie było co robić już w Singlu...

 

To czyli nie ma schematyczności tylko robisz co chcesz albo misje albo się obijasz w terenie? ;)

 

BF3 moim zdaniem był zdecydowanie lepszy - w BF4 nic nie jest lepsze - szczególnie na minus fabuła oraz gorszy dubbing, jeżeli grałeś BF3 na PS3 to graficznie na PS4 będzie ci się podobać ale jeżeli grałeś na PC to zupełnie nie ma różnicy pomiędzy BF3 a BF4. Multi za to jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na temat NBA Live 14 oraz NFS? ;) Mam NBA 2k14 ale jako fan koszykówki zastanawiam się nad NBA Live 14 ;) Warto? 
A co do NFS to jaki jest klimat? Schematyczność czy stare dobre NFS? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stare dobre NFS? :biggrin:

 

Stare dobre NFS się skończyło na części Road Challenge, potem to już były jakieś dziwne twory, mniej lub bardziej udane ;)

A w skrócie...nie, nie warto za 200zł czy tam 190zł. Jak zejdzie do 80zł to się zastanowię.

 

NBA podobno jest zrobione bardzo dobrze, jak zawsze od 2K. To nie EA, że kładzie lachę na klienta i wydaje gówno.

2K podobno stara się nad tymi grami i mają tyle zawartości ile gry od EA nigdy nie będą miały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare dobre NFS się skończyło na części Road Challenge, potem to już były jakieś dziwne twory, mniej lub bardziej udane ;)

A w skrócie...nie, nie warto za 200zł czy tam 190zł. Jak zejdzie do 80zł to się zastanowię.

 

NBA podobno jest zrobione bardzo dobrze, jak zawsze od 2K. To nie EA, że kładzie lachę na klienta i wydaje gówno.

2K podobno stara się nad tymi grami i mają tyle zawartości ile gry od EA nigdy nie będą miały.

Akurat NBA 2k14 mam i powiem jedno MIAZGA! Tu już nie chodzi o grafikę, animacje ale o te cholerne emocje podczas gry! :) Ale właśnie pytam się czy warto NBA Live 14 kupić bo bardzo mnie to kusi ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ale z tego co czytałem i widziałem na yt to nie warto ;) Wyglada jak lekko podrasowane Nba Live 2009 :p Panowie z EA widocznie zapomnieli po dlugiej przerwie jak zrobic porzadna koszykowke ;)

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym polecal AC 4. mam BFa ale jak inni mowia max 10h na kampanie.jest malo misji ale dlugie.kampania bedzie na 15h jak ci sie zjebie save w ostatniej misji jak mi :) masa bledow w kampani i niedorobki.multi jest spoko, ale ja wole singla.nielubie byc zalezny od kogos aby pograc. Aktualnie szukam srodkow na AC4 tymbardziej ze ma cos tam z ekonmia a ja lubie takie cuda:)

 

BTW do BFa niepotrzeba online pass, a jak jest z AC4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktory FPS bedzie najlepszym wyborem dla samotnego gracza w Multi? Gram czasem wieczorami, nie mam zbyt wielu kumpli na PS4 stad nie chce gry gdzie priorytetem jest scisla wspolpraca. CoD BF4 Czy KZ? Ktora gra nie sprawi, ze po godzinie bede sfrustrowany? Oczekuje masy strzelania i brak kamperiady :D

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem jak jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Battlefield jest chyba najbardziej drużynową grą, np. bez ogarniętego spawacza nie polatasz sobie "małym ptaszkiem" w dodatku na chwilę obecną niedopracowana, są i mapy jak Flood Zone gdzie kamperów z reguły jest bez liku. W trybie dominacji gra się fajnie w pojedynkę i mam wrażenie że nie widać tak tych bugów z netcode czy stabilnością gry. Co do CoDa to nigdy nie byłem fanem serii, za każdym razem, na każdej mapie kamper na kamperze ale to jest moje prywatne zdanie i nie chcę drażnić CoDboyów. Killzone w tej chwili jest bardzo tani, za tą cenę zapewni na pewno masę zabawy, są tryby mniej lub bardziej drużynowe. Na Twoim miejscu brał bym Killzona właśnie ze względu na cenę, jak ograsz to może naprawią B4 i do tej pory stanieje, będziesz miał dwie gry w cenie np CoDa. :)

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pytanko odnośnie gier kupowanych w innych krajach europejskich (pudełka i cyfrowe edycje).

Jak wygląda sprawa z wyborem języka?Czy wszystkie gry mają jako dodatkową opcje chociażby wyboru języka Angielskiego?

Czy może w UE jak wydawana jest gra to wszyscy dostają taką samą edycje tylko z dużą ilością wyboru języka dialogu bądz napisów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Knacka nie grałem w ale Killzone to slabizna zwinieta w ładny papierek i nic więcej. Jak chcesz popatrzeć na fajne tekstury to spoko, ale jak szukasz grywalnej gry to nie ta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, ukończyłem obydwa tytuły i Knack lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem singla Killzone SF i zgadzam się, że poza świetną oprawą graficzną gra jest słabiutka i strasznie nudna. Dużo więcej frajdy sprawiło mi Lego Marvel. Ale jeżeli ktoś lubi klimat horroru to Outlast koniecznie - wczoraj odpaliłem i jestem pod dużym wrażeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem Killzone trochę się broni niezłym mutiplayerem. Single faktycznie, dupy nie urywa...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×