Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Awesomenauts jest to gra online typu MOBA. Grasz z ludźmi Po sieci lub z botami. We flower i flow grasz sam i się relaksujesz. Myślę że to są obowiązkowe pozycje.

W Awesomemautd wbiłem platynę na PS3, ale jeżeli nie lubisz gier typu DoTA czy LOL to sobie odpuść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem Awesomenauts bo ostatnio nie bardzo w co mam grac na multi :) Co do flower i flow na pewno  z czasem kupie również :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić Premium do B4 czy Infamous? Póki co mam dwie gry: B4 i Killzone plus to co w plusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inFamous

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić Premium do B4 czy Infamous? Póki co mam dwie gry: B4 i Killzone plus to co w plusie.

Premium to nowe mapy do gry, którą już posiadasz a infamous to nowa pozycja, ale tylko singleplayer, kwestia co preferujesz. Osobiście również proponuję infamousa, tym bardziej że gry jakie posiadasz to same fpsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić Premium do B4 czy Infamous? Póki co mam dwie gry: B4 i Killzone plus to co w plusie.

infamous to ex bardzo wyczekiwana gra dobrze zrobiona chwalona jezeli podoba Ci sie taki klimat bez zastanowienia second son byl by moim wyborem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone, BF4, COD czy Thief? Co polecacie na zabicie czasu do premiery Watch Dogs? Widziałem, że po drodzę wychodzi Bound by Flame czy coś takiego, ale trochę kiczowato wygląda ^^'
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale czego oczekujesz? Singla? Multi? 

Jak singla to Thief będzie najlepszą opcją, jak multi to BF/COD, zależy który typ rozgrywki bardziej lubisz.

Killzone i singla i multi ma średnie, a nawet słabe, ale za to jest zdecydowanie najtańszy z tych wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale czego oczekujesz? Singla? Multi? 

Jak singla to Thief będzie najlepszą opcją, jak multi to BF/COD, zależy który typ rozgrywki bardziej lubisz.

Killzone i singla i multi ma średnie, a nawet słabe, ale za to jest zdecydowanie najtańszy z tych wszystkich.

 

Wszystko jedno. Ma mi po prostu zapewnić wystarczającą ilość rozgrywki do premiery WD. :P

Edytowane przez fryderyk123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To każda z w/w gier Ci ją zapewni, a czy Ci podejdzie to już Twoja sprawa jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej napisał. Generalnie każda z nich, tylko nie wiadomo co Tobie podejdzie. Każdy lubi co innego. Ja np. gdyby miała taki dylemat to z ciekawości ograłabym Thief'a (co aktualnie robię i nie bardzo mi podchodzi, lepiej czas leci z AC IV BF lub TR)  , a w między czasie multi CoD'a . Jako, że gram multi z mężem to mam dodatkową zabawe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do multi to zależy, bo jak masz kolegów do grania to lepiej BFa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF4 czy CoD:Ghost??? Miałem BF4 na Ps3 i sprzedałem ze względu na "cyrki" w multii. Jak wygląda sprawa na PS4? Lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF4 czy CoD:Ghost??? Miałem BF4 na Ps3 i sprzedałem ze względu na "cyrki" w multii. Jak wygląda sprawa na PS4? Lepiej?

mnostwo bugow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest gdzies mozliwosc zakupienia zestawu cod ghost z wszystkimi dodatkami ( jakis season pass lub cos) ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ooo popatrz. Najpierw chcialem odpisac ze wole pudelko ale przeciez to i tak zapewne sa kody do wykorzystania. Czlowiek jednak nie mysli. Bardzo Tobie dziekuje.

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Amazing Spider-Man 2 czy Bound by Flame?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bound by Flame, jakoś nie lubie tych nowych Spidermanów, wole starsze części z PSX...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

The Amazing Spider-Man 2 czy Bound by Flame?

 

 

Odradzałbym kupno którejkolwiek z nich ;)

Edytowane przez Turin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bound by Flame też odradzam, oglądałem kilka streamów i gra wydaję się być beznadziejnie nudna.

Niby już nowa generacja, a rozwiązania jak w grach RPG z przed dekady.

Dodatkowo niesamowicie wyśrubowany poziom trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie - zastanawiam się nad BF'em 4. Jestem świadom bugów i ogólnego niedopracowania gry lecz mimo tego chętnie ograłbym tytuł - zwłaszcza ze uwielbiałem BFBC2. Aktualnie uzywke BF4 na ps4 można już za 80 zł wyrwać (nie ma żadnego Online Pass, mam rację?) jednak jest rzecz która mnie potwornie odstrasza - mowa o DLC. Wiem, że za jakiś czas wyjdzie wersja GOLD/GOTE lub jeszcza jakas inna cudaczna nazwa i wolałbym się zaopatrzyć w taką wersję jednak nie mam pojęcia ile czasu może jeszcze minąć do jej premiery. I tu moje pytanie - opłaca mi się teraz kupić BF4 czy czekać na edycje kompletną, a teraz ograc inny tytuł? I ewentualnie ktoś wie ile mniej wiecej czasu mija miedzy wydaniem normalnym, a z kompletem z DLC w przypadku gier EA/Dice?

I jeśli wolałbym poczekać z BF'em to co w zamian byście polecili? Infamous SS ograłem, razem z konsolką dostałem i teraz chciałbym kupić sobie jakąś grę, która zatrzymałaby mnie na dłużej. Najchętniej kupiłbym MGS GZ ale poczekam, aż cena zejdzie do 30-40zł za używkę bo wiem ze gra jest diablo-krótka. I zastanawiam się nad tym bfem jednak nie czuje sie dobrze dając ludziom z DICE/EA zarobić na grze, która była super-bublem na premiere i zamiast ją łatać wydają tuziny DLC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 Premium Edition pojawiło się  we wrześniu prawie rok po premierze.

Wydaje mi się, że z BF4 historia będzie podobna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka wersja językowa jest nowego wolfeta? Nie ma nic w opisie w ps store , ktos moze pobierał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×