Skocz do zawartości
DaraS

Tomb Raider Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo chętnie bym przeszedł ulepszoną wersję tomb raidera, jednak miałem okazję zagrać w całość na mocarnym PC zanim się go pozbyłem więc poczekam na porównanie tej wersji do wersji wymaksowanej z kompa, jeżeli będzie lepiej to się pewnie skuszę ale raczej nie na premierę za pełną cenę. Czy ktoś się orientuje czy był do podstwaki jakiś dodatek fabularny czy tylko pierdoły do multiplayera ??, bo ma niby zawierać wszystko co do tej pory wyszło do tomba, jeżeli jest w tym jakieś rozszerzenie Single playerowe to był by to dodatkowy argument do zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do singla dochodzi opcjonalny grobowiec z preordera i wydane później skórki dla Lary (sześć).  Samo wydanie będzie zawierać jeszcze making of, cyfrową wersję komiksu i artbooka, a książkowa wersja będzie dorzucana do preorderów:

 

610.jpg

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy pierwszy odgrzewany kotlet na newgenach.

Graficznie pewnie będzie to co mamy na mocnym PC

Dodatków fabularnych nie było więc będą same mapki do słabego multi i popierdółki

 

Jak ktoś nie grał może i ciekawa opcja na nadrobienie zaległości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro do singla w zasadzie nic interesującego nie ma to odpuszczę, sama gra rewelacyjna ale grałem zarówno na pc i na xboxie więc nie ma sensu znowu wydawać 200zł. Jeżeli ktoś jeszcze nie miał okazji zagrać to naprawdę warto, ale jakiś mały grobowiec + skórki które "nikogo" to trochę mało jeżeli ktoś już miał przyjemność ukończyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówili coś o tressFX ale nie skumałem czy będzie zaimplementowany na konsolach czy tylko szydzili, bo pamętam że efekt ubijał nie jedną karte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać w trailerze, to włosy przypominają te z efektem TressFX. Do tego dochodzi zmieniony model Lary (wyraźnie inna twarz) i wspomniana już fizyka obiektów, takich jak wisiorek, czy roślinność. Czyli generalnie poziom PC + pewne usprawnienia.

 

Już pisałem na PPE, ale powtórzę - fajna sprawa dla kogoś, kto nie grał, ale mogłoby być zdecydowanie tańsze.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem na mocnym pc grafika robi wrażenie, sam gameplay też jest okej... najlepszy tomb raider z ostatnich 4 edycji ;]

na ps3 również przeszedłem na 100% ale edycje kotleta na ps4 odpuszczam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho to teraz się zacznie wypuszczanie starych hitów w "nowych wersjach".....

 

Ja tam nie mam nic przeciwko, niech tylko zmiany będą bardziej widoczne niż to co było do tej pory.

 

//Szkoda, że grę przeszedłem i mam na PS3, bo bym łyknął od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho to teraz się zacznie wypuszczanie starych hitów w "nowych wersjach".....

Wiadomo, że po nowej generacji każdy oczekuje tylko nowych, świeżych i porządnie zrobionych gier, ale takiego chociażby Deus Ex'a w odświeżonej wersji (rozdzielczość, tekstury i inne graficzne ficzery), chętnie bym przygarnął - niby ma być Gaikai, ale w Trzecim Świecie to raczej bardzo odległa przyszłość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem czy mam ten zabieg potraktowac jako wczesny kwietniowy żarcik czy co o niej mysleć... Ps3 było często nazwyaną generacją kolekcji hd (co mi nie przeszkadzało gdyz dobre w moich oczach bywały dobory takowych tytułów) ale robić lekko uładnioną wersję gry sprzed niecałego roku  :ohmy: . Jawne dymanie przez kwadratowych klienta... Najgorsze że jest że cała masa ludzi kupi bo nie ma nic innego ;)

 

Co innego wydac hd kolekcje gier sprzed 6-10 lat a co innego lekko poprawić tytuł z przed roku... Jeżeli dadzą w cenie +/- 100zł pewnie że można kupić (wierzy ktokolwiek w takową?? ;) ) ale za pełną cenę jest to jawne wyłudzenie  ;)

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glosuj portfelem,.. Nie kupi tego cala masa, ci co ograli na ps3, pc, x360 odpuszcza sobie ten tytuł. Kupią go ci którzy nie grali lub nie maja możliwości a chcą byc na bierząco z opowieścią przed tr2. Squer enix podreperuje sobie sprzedaz tańszym kosztem, jeżeli to ma im pomoc utrzymac sie na rynku, to nie widzę nic w tym zlego, wole to niż bycie skazanym na niedorobione gry tylko od ea lub acti :). Cenę jaka wystawia ich sprawa, ja znam cenę za jaka sięgnę po ten tytul i nic tego nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie miałem okazji ograć wersji pierwotnej więc jeśli będzie za jakąś rozsądną cenę to się może skuszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie zagram jeszcze raz Graficznie już na ps3 było super

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie grałem ani na PS3, ani na PC, więc z chęcią łyknę na PS4. Wszystko zależy od ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa Lara na pewno jest inna z twarzy ale czy dużo lepsza to już sprawa dyskusyjna

 

YMZYNiw.png

 

Trochę jak w reklamie proszku do prania jak nie widać różnicy po co przepłacać.

Włosy nadal PS3 z małym plusikiem. Ja newgena nie widzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem na ps3 i gra jest naprawdę świetna, ale kupować nie mam zamiaru. Sądzę, że za pół roku/rok będzie w plusie, więc wtedy skorzystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawnie tego za 60$ to jakieś nieporozumienie, chętnie bym kupił mimo że już skończyłem zarówno na pc jak i ps3 ale powinno być maks po 120 pln, tłumaczenie ceny mnogością usprawnień nie załatwia sprawy bo nie ma tam żadnego dodatkowego scenariusza single playet więc nie ma dodatkowego atutu do ponownego zakupu. Czekam aż zjadą z ceny bo sama gra jest bardzo dobra i warta zagrania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×