Skocz do zawartości
DaraS

Tomb Raider Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądziłem że zagram w coś lepszego od Uncharted,a jednak!Aż kusi zakup XO z nowym TR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tutaj wyjść na hejtera, ale Uncharted to bardzo średnia seria jeśli chodzi o sam gameplay, nic odkrywczego, powielanie schematów, itd. W Tombie przynajmniej się coś dzieje ciekawego. Nowy Tomb zmiata Uncharteda pod dywan :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy w tej grze jest sporo tego typu bugów? Kupiłem wczoraj wieczorem grę w ramach promocji obecnych za 44,10. Pograłem w nią dłuższy czas i utknąłem przez błędy. Jestem wkurzony że coś takiego mnie spotkało, gra posiada automatyczny zapis i brak jakiejkolwiek opcji rozpoczęcia gry od danego rozdziału. Patrząc na youtube wiem że w tym miejscu w którym jestem na początku filmu powinienem mieć już swój ekwipunek i pistolet od zabitego ruska, niestety jakimś cudem pominąłem te sekwencje i nic innego zrobić nie mogę. Niby 7% gry to niewiele ale jednak trochę godzin spędziłem w grze, tylko jak mam przez głupie błędy za każdym razem zaczynać od początku to szkoda słów. Na pucharkach mi nie zależy tak jak za czasów PS3, chciałem po prostu poznać i przejść fabułę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę sobie wybaczyć, że dopiero teraz zagrałem w Tomb Raidera. Gra jest niesamowita! Model Lary jest prześliczny, jakoś nigdy się nie jarałem animowanymi laskami, ale tutaj gratulacje dla twórców :> Żeby taką na żywo spotkać... :) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 gra posiada automatyczny zapis i brak jakiejkolwiek opcji rozpoczęcia gry od danego rozdziału.

Jest opcja zapisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad ranem ukończyłem ten tytuł, całkiem solidna gra. Bawiłem się tak samo dobrze jak przy trzech Unchartedach, parcia na kolejną część nie mam ale jak tylko czasowa wyłączność minie to pewnie kupię.

 

literat, opcji zapisu nie ma, jest tylko opcja zmiany miejsca do automatycznego zapisywania. Na szczęście żadnych innych błędów nie napotkałem przy przechodzeniu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pips "Jest zmien miejsce zapisu" i wybierasz slot i zapisuje to gdzie aktualnie jesteś. Masz do dyspozycji trzy miejsca. Z głównego menu kontynuuj i wybierasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jakaś farsa. Połasiłem się na obniżkę i kupiłem za 50 zł. Gra zcrashowała mi save i w ogóle przestała się włączać. Teraz dopiero przeczytałem,że dużo ludzi ma takie problemy i tu szok! To są wpisy sprzed prawie półtora roku i nikt z tym nic nie zrobił. Reinstaluję grę. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać można żądać od PSN zwrotu kasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóż miałem wczoraj problem z Tomb Raider Definitive Edition. Pojawił mi się błąd CE-34878-0, nie dało się wczytać gry bo od razy wywalało do głównego menu konsoli. Odinstalowałem, wgrałem ponownie i działa. Dzisiaj grałem i znowu pojawił się ten błąd, ale z tą różnicą że zapisana gra działała. Przy innych aplikacjach jest wszystko ok. Moje pytanie czy dzieje się coś z konsolą czy to jakiś standardowy błąd ?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest ten sam błąd. Z tym, że byłem już na jakiś 3/4 gry, save uszkodzony, reinstalacja nic nie dała, usunięcie save'a z dysku twardego i pobranie go z chmury nic nie daje, bo mimo, że pobieram go z odpowiednią datą (czyli miejsce gdzie skończyłem,niedaleko do końca) to wczytuje mi grę od początku. Ręce opadają... Ma ktoś jakiś pomysł,jak jeszcze można odzyskać stan gry? Boję się, że kolejnym razem może być podobnie w którymś momencie i wywali ten błąd, co jak widać ma miejsce nie tylko u mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie przeszedłem i jestem pod wielkim wrażeniem. 

Gry tego typu to zazwyczaj 8-10 godzin, a tutaj to wszystko się przeciągneło i wyszlo mi prawie 15 - i tak wszystkiego nie sprawdziłem.

Dla fanów akcji i uncharted - obowiązkowa pozycja, dużo się dzieje, strzelanie sprawia ogromną przyjemność i to czego zawsze nienawidze czyli wszelkiego rodzaju znajdziek tutaj sprawiało mi przyjemność. Wszędzie kryły się jakies tajemnice, historie. Rozwój broni też ok i motywował do zbieractwa. Do minusów można zaliczyć tragiczny dubbing PL, a tak to nic :D Zdecydowanie mroczniejszy tytuł niż Uncharted, ale cała reszta to kalka z fajną dupcią :D Gdyby nie fakt, że mam dziewczyne to bym zwalił normalnie gruche :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Gdyby nie fakt, że mam dziewczyne to bym zwalił normalnie gruche :biggrin:

 

Wpiszcie w wyszukiwarkę 'Lara in trouble' :laugh:

Mam nadzieję, że nie dostanę bana, przecież większość na pewno i tak już wal... widziała :P

Edytowane przez Przemek_07
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpiszcie w wyszukiwarkę 'Lara in trouble' :laugh:

Mam nadzieję, że nie dostanę bana, przecież większość na pewno i tak już wal... widziała :P

Zwłaszcza w walentynki xD!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to przeskoczyc?szukalem filmikow z gry na youtube ale nie ma z tej sceny gameplau

Edytowane przez tomkill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpiszcie w wyszukiwarkę 'Lara in trouble' :laugh:

Mam nadzieję, że nie dostanę bana, przecież większość na pewno i tak już wal... widziała :P

 

Widziałem, polecam :P

 

Co w tym złego, że doceniamy piękno dzisiejszej grafiki? Szczerze to wole patrzeć na dupe lary niż Nathana, tak już mam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pomoze ktos jak to przejsc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wyczuć tajming - kiedy zamkniesz okiennice, to podbiegnij do korbki i poczekaj. Kiedy otworzy się pierwsza okiennica, wtedy zacznij kręcić i wskakuj na platformę. W innym wypadku zanim otworzy się druga okiennica, to platforma opadnie i nie doskoczysz do belki. 

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wyczuć tajming - kiedy zamkniesz okiennice, to podbiegnij do korbki i poczekaj. Kiedy otworzy się pierwsza okiennica, wtedy zacznij kręcić i wskakuj na platformę. W innym wypadku zanim otworzy się druga okiennica, to platforma opadnie i nie doskoczysz do belki. 

DZIEKI!!!nigdy bym na to nie wpadł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem 2 raz tym razem wersję DE na XO

 

w porównaniu do Rise of widać jaki seria zrobiła postęp.

Wszystko poprawne ale dopiero w najnowszej części wszystko ładnie rozwinęli.

 

Niektóre sceny są tak zerżnięte od uncharted że zastanawiałbym się z procesem o plagiat. Identyczna sytuacja, identyczna kamera tylko w majtkach różnica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×