Skocz do zawartości
DaraS

Tomb Raider Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedawnie tego za 60$ to jakieś nieporozumienie, chętnie bym kupił mimo że już skończyłem zarówno na pc jak i ps3 ale powinno być maks po 120 pln, tłumaczenie ceny mnogością usprawnień nie załatwia sprawy bo nie ma tam żadnego dodatkowego scenariusza single playet więc nie ma dodatkowego atutu do ponownego zakupu. Czekam aż zjadą z ceny bo sama gra jest bardzo dobra i warta zagrania

Za 120 na PS4 to masz Angry Birds :D Normalne że nie wydadzą takiej gry na next gena za 120 zł jak jeszcze nówka na ps3 kosztuje 100 ;) Gra wg mnie i tak się sprzeda a w cenie poniżej 200 sam stanę się jej nabywcą bo przeszedłem tylko pół i musiałem sprzedać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro już się pojawiła gra w przedsprzedaży 259zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wiadomo o wersji PL? Grałem na PC i dubbing nie był taki zły, mam na myśli głos Lary. 

Co do gry, to pewnie kupię jak będzie po ok 140zł chodzić ;) Ostatnio chciałem sobie jeszcze raz na PC przejść, ale widzę, że poczekam i na PS4 ogarnę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie z checia, chocby dlatego zeby odswiezyc sobie samą grę i jeszcze raz zdobyć platynę ;)

Cena jak najbardziej max. 120zł powinna być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie z checia, chocby dlatego zeby odswiezyc sobie samą grę i jeszcze raz zdobyć platynę ;)

Cena jak najbardziej max. 120zł powinna być.

 

Zdecydowanie jest to gra, w której ponowne wbicie niebieskiego pucharka przyniesie frajdę :)

Tylko 215 PLN ?? kogoś pogięło ! 

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jest to gra, w której ponowne wbicie niebieskiego pucharka przyniesie frajdę :)

Tylko 215 PLN ?? kogoś pogięło !

Lennox u mnie w szczecinie używki PS4 chodzą po 70-99zł. Tomb raider stanieje do 100 zeta i bedzie GIT ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i są kolejne pre-ordery na Allegro tym razem już tylko po 199 (Tylko przesyłka 16...). Czyli cena nie będzie taka zła. Pewnie od razu po sesji biorę. Jako nagroda albo pocieszenie :biggrin:

Edytowane przez kevcio23
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lennox u mnie w szczecinie używki PS4 chodzą po 70-99zł. Tomb raider stanieje do 100 zeta i bedzie GIT ;)

 

No jak stanieje do takiej kwoty to się skuszę :)

Wersje z PS3 trzeba sprzedać już teraz póki nie potanieje do 30 PLN :biggrin:

Czyli co ? znowu spotkamy się w multi ? :biggrin:

 

Zresztą, mam teraz takie bogactwo do ogrania, że nie wiem za cos się zabrać :biggrin: a z czasem jest jak jest.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam - wcześniej miałem x'a360 ( przeszedłem na ps4 ) ale nie grałem/kupiłem tej gry - czy waro zakupić ? czy gra jest dobra ?

Edytowane przez lxmario-_-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam - wcześniej miałem x'a360 ( przeszedłem na ps4 ) ale nie grałem/kupiłem tej gry - czy waro zakupić ? czy gra jest dobra ?

Gra jest bardzo dobra :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnowiona Lara będzie śmigać w fullHD i 30FPS:

 

http://www.igameresponsibly.com/2014/01/17/tomb-raider-definitive-edition-framerate-confirmed/

PS. Tylko nie zaczynajcie wojny: "czemu nie w 60 fps, tylko w 30fps?"; "jak się nie podoba, to nie kupuj" ; "konsola mi trzeszczy...." itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 30fps no bez żartów.

 

Nie no spoko żartuje :P, coś konsole mają za mało mocy na początku generacji bo miało być 60 :P albo po prostu jeszcze nie ogarniają sprzętu. Dobra już wiem, nie chce im się nadwyrężać, wydadzą po prostu niskim nakładem pracy, poprawia twarz, podwyższą rozdziałkę, wezmą tekstury z PC i dodadzą kilka efektów żeby nie było że nic nie poprawili :) i gra gotowa na cenę powyżej 200zł

Mi nie przeszkadza 30fps bo każdy marudził lekko pisząc na nfs rivals a dla mnie gra i tak jest niewiarygodnie szybka i płynna. Ja TR zamówiłem już dawno i czekam na 31.01 :) choć grę mam od premiery na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem na ultima.pl za 215zł z przesyłką wersje PL :P

wersje PL dubbing czy napisy ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersje PL dubbing czy napisy ? :)

Ze strony ultima : "Wersja językowa: pełna polska"

Edytowane przez helganin
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie wydanie Definitive ma mieć zarówno polskie napisy, jak i dubbing - do wyboru :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej strony można sobie pobrać znany nam już trailer Ale w oryginalnej jakości jaka będzie na PS4 Klikając pod filmem na "mp4 HD" Przyznam że dopiero po obejrzeniu tego filmu napaliłem się na kupno poraz drugi tej gry (wcześniej grałem na ps3) http://www.gamersyde.com/news_tomb_raider_next_gen_explanations-14964_en.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego znowu cienie są takie szpetne ;( 1:17 wiem, że może szczegół, ale pamiętam jak pierwszy raz odpalilem Xbox360 właczyłem Battlefield Bad Company 2 i łał jaka grafika(przesiadłem się z wysłużonego pc-ta) ale jak zobaczyłem cienie to pomyślałem, kurde troche porażka, ale pewnie w następnym xbox czy ps poprawią to :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze stream z ps4 jest tak slaby. Ludzie juz graja w Def edition i streamuja, jednakze nic tam nie widac;/

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×