Skocz do zawartości
Ziku

Oglądanie YouTube na PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy wpisać www.YouTube.com/TV żeby włączyć wersje dla smart TV wyglądającą identycznie jak w PS3. Dla sporej liczby osób był to problem wiec mam nadzieje ze się przyda.

Pzdr

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok ale nie obsługuje podpietej klawiatury, a wpisywanie padem to mordęgą.

 

Obsługuje kalwiaturę na ekranie iPada w aplikacji Playstation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem gdyz takowy tablet posiadam ale zgodzisz sie ze mna , ze fizyczna klawiatura jest wygodniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś pisać używając żyroskopów ? Jak dla mnie to jest jedyny słuszny sposób pisania na padzie.

Edytowane przez yogurt2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobawię się we wróżbitę stwierdzając, iż już bardzo niedługo dostaniemy aplikację na PS4, a to w związku z planowaną zmianą reguł tyczących się monetyzacji materiałów, polegających głównie na samym streamie z gier. Wystarczy przeczytać dane upublicznione ostatnio przez Sony nt. ilości godzin zestreamowanych z konsol, żeby zrozumieć, dlaczego YT przyblokował posiadaczy PS4, które pomimo, iż powinno posiadać podobne aplikacje 3rd party co X720 (a przynajmniej YT), to jednak nie obsługuje systemu reklam w sposób, jak konsola M$. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sparowalem sobie z telefonem i przez niego wyszukuje (nexus 4) - wygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z adobe flash player.Jeszcze do niedawna oglądałem you tube bez problemu.Od kilku dni mam komunikat bym pobrał nową wersję tego programu (oczywiście filmów nie odtwarza)ale odnośnik nie odsyła do pobrania tylko do zwykłej informacji o systemie.Nie ma opcji pobrania wersji adobe.Co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z adobe flash player.Jeszcze do niedawna oglądałem you tube bez problemu.Od kilku dni mam komunikat bym pobrał nową wersję tego programu (oczywiście filmów nie odtwarza)ale odnośnik nie odsyła do pobrania tylko do zwykłej informacji o systemie.Nie ma opcji pobrania wersji adobe.Co robić?

Jakiś czas temu znalazłem 2 sposoby. Jeden opisano powyżej drugi mi się nie sprawdził ale może tobie zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu używałem youtube tv - zalogowałem się na swoje konto i sparowałem urządzenie (PC). Wszystko ładnie chodziło aż na swój kanał nie przesłałem nowych filmów i nie stworzyłem z nich playlisty. Playlista była wyświetlana, ale jej zawartość już nie. Zdecydowałem się więc na przelogowanie i ponowne sparowanie - myślałem, że to odświezy kanał. Okazało się, że teraz nie wyświetla mi się w ogóle kategoria "lubiane", większości playlist w ogóle nie ma, a te które są mają niepełny zestaw filmów. Jakieś pomysły, żeby przywrócić poprzedni stan?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie się podzielić opinią jak waszym zdaniem wyglądają filmy 1080p na aplikacji w ps4?

U mnie niby jest fullhd filmik a jakość od 1 do 10 max. 6

Strasznie beznadziejna jakość.

Edytowane przez INTseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×