Skocz do zawartości
Sushi

Forumowa Liga Typerów - dyskusje, regulamin, wyniki

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki dzieki milo sie typowalo, ale dobrze ze nie obstawiam w buku bo i tak jestem cienki :)

 

Sushi dobra robota ze sie za to zabrales i ze Ci sie chce, jak teraz chcesz sie zabrac za MŚ to bedzie sporo zabawy, bym pomogl ale sie do tego nie nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie zauważył, to można już typować MŚ :) Jest odpowiedni temat i do dyskusji, i do typowania pierwszych spotkań grupowych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skiba - gratulacje. :)

 

Sushi - wielkie dzięki za fajną zabawę no i gratuluję wytrwałości:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historyczna, bo pierwsza edycja zakończona :D Gratulacje dla podium i dla kolegi Sushi za organizację ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co, jest ktoś chętny na zajęcie się meczami ligowymi? Ja tego nie poprowadzę, bo ligi mnie średnio interesują, ale służę pomocą i całym know-how.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie bym się podjął prowadzenia tylko z założeniem typowania 1 X 2 i 1pkt za poprawnie wytypowany mecz, meczy 10 lub 12 (do ustalenia) na kolejkę. Jeśli byliby chętni na tego typu LT - mogę się podjąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta La Liga szczególnie emocjonująca, odjąć 3 zespoły i ciekawe ilu z Was by ją śledziło :) Mecze mieszane z różnych lig i to nie co kolejka "hity", że w każdym meczu FCB, Real, MC, Chelsea itd. tylko mecze, w których trudno wytypować wynik. Lepszy mecz QPR - Sunderland niż Manchester City - Crystal Palace... Tylko czy będą chętni, bo na razie to raptem 3 osoby włącznie ze mną by się w to bawiły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jak tutaj wszyscy macie taki słomiany zapał do typowania, to zapraszam gdzie indziej:

Liga Typerów da użytkowników PS Site na http://typerpilkarski.przegladsportowy.pl/ PIN LIGI w ligach prywatnych by dołączyć: c0677340-330e-4416-85ea-35d728244efd

Edytowane przez zmstr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki DeX za poprawkę ;) Swoją drogą tak mało chętnych? Tyle osób pisało wcześniej, że pobawiłoby się w typera, a jak przychodzi co do czego, to 5 osób włącznie ze mną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że gdyby ruszyć z tym na forum, to frekwencja będzie podobna jak ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na forum chciałem ruszyć, to się dwie osoby odezwały chętne, a pamiętasz jak ruszyłeś z edycją ligową jak sam typowałem? :) Taki mamy klimat chyba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×