Skocz do zawartości
fryderyk123

PS4 a Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Jesli mam konto pl psn to tylko mogę doładować portfel środkami w kwotach złotówki? Czyli np gdy kupie kartę w euro to nie wbije mi kodu na moje konto? Tylko trzeba kupować karte w nominalach zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Witam nie mogę skonfigurować neta :(

Daje połączenie wifi, konfiguracja prosta, wybieram sieć swoją, wpisuje hasło ( na pewno dobre) i wyskakuje mi info: Serwer proxy ... daje Nie używaj to mi wraca... i musze kliknąc Używaj i tam mam coś takiego: http://www.imgbox.de/users/public/images/heOCT8TQri.jpg

Miałem to samo na kablu i na wifi, problem samoistnie się rozwiązał. Pozdrawiam Edytowane przez Killer--PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem. Skończył mi się wczoraj trial Plus'a. Tego samego dnia odnowiłem sobie subskrypcję na rok. Dzisiaj odpaliłem konsolę (wczoraj tego nie robiłem, Plusa kupiłem na kompie), próbuję odpalić Resogun ale wyskakuje mi błąd "Aplikacja utraciła ważność". Próbowałem ściągnąć grę jeszcze raz, usuwałem dane z konsoli i nic to nie dało. Cały czas mam kłódkę w polu "Rozpocznij". Plus na pewno działa, bo grałem w NFS'a przez sieć.

 

[EDYTA]

Nieaktualne.

 

 

Czy możesz powiedzieć czy problem sam się rozwiązał czy coś robiłeś?

Mam dokładnie taką samą sytuację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz powiedzieć czy problem sam się rozwiązał czy coś robiłeś?

Mam dokładnie taką samą sytuację.

Pewnie na koncie z plusem trzeba odnowić licencję albo odpalić grę na chwilę na koncie z wykupionym plusem i konto musi być podstawowe.W opcjach PSN masz aktualizacja licencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam internet 40 MB. Do kompa mam po Ethernet a konsola po WiFi. Przy teście prędkości pokazuje raptem 15MB/s +/- a na kompie 42MB/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze serwery PSN to nie SpeedTest więc olej te prędkości bo to jest taki sam wyznacznik prędkości jak wróżenie pogody z fusów.

Dodatkowo upewnij się że Wi-Fi na routerze jest ustawione:

- standard N 

- typ hasła WPA2

- szyfrowanie AES 

Nie każdy o tym wie, ale tylko przy takich ustawieniach dla haseł działa poprawnie standard N ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@phex8 ja mam internet 30mb, po wi-fi PS4 pokazuje mi maksymalnie 15mb/s(ale zazwyczaj jest w granicach do 10mb/s) natomiast po kablu pokazuje 50mb :) Wiem, ze dziwnie ale cóż tak juz jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie, czy ktoś ma może problem z zaproszeniami do gry od znajomych? Nie dostaje żadnych powiadomień z zaproszeniem do gry od innych, sam mogę wysyłać zaproszenia i inni mogą dołączać do sesji. Zwykłe wiadomości od innych dochodzą jak i zaproszenia do znajomych. Mam tę przypadłość zarówno na kablu jak i poprzez wifi. Mam neta z Orange, NAT 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaję zaproszeń, wchodzę w powiadomienia, następnie w zakładke zaproszenia gdzie powinny być widoczne zaproszenia i nic nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie dostajesz powiadomień o zaproszeniach a same zaproszenia przychodzą, to sprawdź czy przypadkiem nie odznaczyłeś tego w ustawieniach profilu.

Ustawienia > Powiadomienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zaznaczone, że powinienem je otrzymywać. Zaproszenia jak i powiadomienia nie przychodzą, nie zrozumieliśmy się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zaznaczone, że powinienem je otrzymywać. Zaproszenia jak i powiadomienia nie przychodzą, nie zrozumieliśmy się.

A jesteś pewien,że ktoś wysyła ci na pewno zaproszenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wdarła się literówka i dałeś komuś zły PSNid...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze możliwe że pomimo statusu NAT2 masz jeszcze coś zablokowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dopiero co podłączyłem świeżo odpakowaną konsolę, chcę zalogować się do psn... wymaga aktualizacji, no to ok, uruchamiam aktualizację, a tu pod koniec wyskakuje błąd (SU-34322-4).... Pomocy? :help:  z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×